e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Przedszkolaki z naszej paki, czyli forumkowe maluszki ruszają do przedszkola  (Przeczytany 219896 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
U nad Dominik też uwielbia chodzić do przedszkola .
Dużo się uczy nowych wyrazów itd
Miał też ostatnio w ciagu 2 tygodni 3 razy zapalenie spojówki .

Martulka takie są uroki przebywania w towarzystwie innych dzieci . Nowe słówka i zachowania sa na porządku dziennym .

U Dominika denerwuje mnie te ciagłe "moje" ..nauczył się z przedszkola .
Nigdy nie był skąpy ani samolubny a teraz sie naczył
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline :martyna: Kobieta

• Chuck Norris
W przedszkolu/żłobku dzieci walczą o "swoje" i pewnie stąd to zachowanie.

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
No na pewno !
Dodatkowo Pani mi mówiła jeszcze że dzieci potrafią zsiusiać sie w majtki bo nie chcą iśc do toalety .Ponieważ jak pójdą to inne dziecko moze mu zabrać zabawkę którą się właśnie bawił .
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Elcik Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.06.2007
U nas też oki, buźka i leci się bawić. Śpi ładnie raz dziennie ze starszakami w pokoju :)

No i też nauczyła się walczyć o swoje jako jedna z najmłodszych, nie ma to tamto. W pon mieliśmy bal mikołajkowy - miałam dla niej wypożyczony strój aniołka... piekielnie niewygodny, tiule wielkie, słodko wyglądała owszem, ale nie umiała się w nim bawić :/ więc szybko zdjęłam/

No i zobaczyłam dziewczynkę z mega gilami.... co 30min smarkałam jej nosa i pełna chusteczka.. rozmawiałam z opiekunkami.. mama wie swoje że ona zdrowa.. dziś napisałam maila do właścicielki przedszkola... mała dostaje krople do nosa ze sterydami i chodzi do żłobka..

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
może ma papier, że to katar alergiczny...
kurcze tak sobie nikt by sterydów do nosa nie zapodał...

Offline Mariolka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
całkiem możliwe,że ma alergiczny katar
też myślę,że jest jakiś powód na te sterydy

rybkawiedenka

• Gość
Mariola właśnie sterydy podaje się na alergię, tak samo jak maści sterydowe.

• Chuck Norris
Ja dziś dostałam płytkę z filmem z zabawy mikołajkowej. Uśmiałam się do łez. Fajne są takie brzdące...każde idzie w swoją stronę, na rytmice (jest też sfilmowana) dzieci robi co innego, w swoim tempie.

Offline Elcik Kobieta

• Chuck Norris
Właśnie nie ma....... no i moja w czwartek czyli po 4 dniach dorobiła się kataru i 40 stopni gorączki... połowa dzieci padła... ponoć matka tamtej dziewczynki czasem po miesiącu po wielkich gadaniach przynosi zaświadczenia ze młoda zdrowa...

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
no to faktycznie nie fair...
może leczy na własna rękę...naczytała się o sterydach, a receptę jak ktoś chce zakombinuje...

zresztą też nie wiesz od kogo się zaraziła...

Offline Elcik Kobieta

• Chuck Norris
Nie nie mam..... tylko że Panie w żłobku podejrzewają te zaświadczenia jako lewe.... no i co zrobisz?

Mamuśka potrafi "wrzucić" dziecko do żłobka i uciec i nie odbierać telefonów....

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Elcik w prywatnym żłobku możną pani podziękować...jak nie stosuje się do regulaminu.
Myślę, że  chętnego na to miejsce znajdą...
Gorzej w państwowym...

Offline Elcik Kobieta

• Chuck Norris
To samo powiedziałam właścicielce: skoro matka podpisywała umowę i nie umie się jej trzymać to się umowę rozwiązuje i tyle...
a tu jeszcze Pati na pierwszym w życiu balu mikołajkowym:

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
słuszna uwaga...znajdź poparcie u paru innych rodziców, pójdźcie do dyrektorki...
i już macie przewagę...

Offline Kastor (Olcia) Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.04.2006cywilny 28.04.2007kościelny
u nas Tomcio bardzo chetnie biega do przedszkola chetnie uczy sie wierszykow piosenek uczestnivczy w zabawach :)
przedszkolak pelna buzia :D
z minusow to lapie nowe sloska typu "kuma" "glupek" ";/
ostatnio z kolegami wkladali paluszki do nosa i tomkowi kawalek zostal nikomu nic nie powiedzial az sama przypadkiem znalazlam jego "skarb" ;/

Offline _anula_ Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 2006-09-29
O kurcze tego się właśnie boję. dołączam do was jako mama Przyszłego przedszkolaka ale jak na razie tylko mi odchodzi ochota na przedszkole po przeczytanie pobieżnym tego wątku. Strasznie się tego boję bo mam takie grzeczne i ładniejedzące dziecko. Boję sie że mi go tam zepsują ale w koncu musi się zderzyć z okrutnym światem. Będę u was szukac wsparcia.

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
a o którym przedszkolu anula myślisz? masz jużjakieś typy?
mój też od września będzie chodził ( mam nadzieję ale tez sie mocno boję) do przedszkola

• Chuck Norris
Pójdzie do zerówki i też tak może być.

Offline _anula_ Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 2006-09-29
Mam typy:
Muzyczna ósemka czy jakoś tak na bukowym albo na podgórnej.
Wiem że musi się spotkać ze złym światem i chyba im szybciej tym lepiej

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Tez mysle o bukowym,Maciejowickiej lub Slonecznym.

• Chuck Norris
Ania, tu na Maciejowickiej ponoć dobre jest. Pracuje moja sąsiadka "z góry", jest w najmłodszej grupie opiekunką. Często przechodzę koło tego przedszkola, mieszkam prawie na przeciwko i mają fajny plac zabaw.

Offline ~monika~ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2006
Ja też się nie mogę doczekać aż Filipowski pójdzie do przedszkola (od września). Mam nadzieję, że odnajdzie się tam w miarę szybko, jest bardzo towarzyski, mam nadzieję, że sprawdzi się to w praktyce i nie będzie strasznych scen na początku. Choć to chyba nieuniknione.

• Chuck Norris
A w centrum sz-na jakie państwowe polecacie?

Offline elisabeth81 Kobieta

• Chuck Norris
martyna, na pogodnie - z dala od zgiełku ulicznego są dwa przedszkola w tym jedno z fajnym bardzo dużym ogrodem. mój siostrzeniec tam chodził, sis nie miała zastrzeżeń.

• Chuck Norris
Pogodno byłoby super!! Muszę się bliżej przyjrzeć, bo za 3-4 m-ce trzeba składać papiery.

Offline elisabeth81 Kobieta

• Chuck Norris
to jest Przedszkole nr 20 przy ul.Wieniawskiego

Offline jagodka24 Kobieta

• Chuck Norris
ja ostatnio poszłam obejrzec nasze przedszkole i dowiedziec sie czy jagoda nadal jest na liscie
tak więc jestesmy na liscie na 28 miejscu  :o i podobno mamy szanse zeby sie dostac
a za nami jeszcze z 50 dzieci  :o :o :o masakra
1 marca musze ślęczeć przed przedszkolem i odebrac karte i natychmiast ją oddać wypełnioną

Offline Kastor (Olcia) Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.04.2006cywilny 28.04.2007kościelny
u Tomcia w przedszkolu w kazdej grupie jest 28 krasnali ;)
jutro mamy uroczysty wystep z okazji dnia babci i dziadka  ;D

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 21.05.2011
Witam wszystkie mamy :) U mnie temat przedszkola to daleka sprawa, bo moja Zuza ma dopiero pół roku... Problem teraz jest taki, że jeśli chcę, żeby poszła w przyszłości do przedszkola to powinnam już teraz ją zapisać.. Dlatego mam pytanie, które przedszkola polecacie??? Z góry dzięki za wszelkie informacje :)

• Chuck Norris
Jeśli chcesz dać do prywatnego możesz zapisać, w państwowych nikt teraz tego nie zrobi.