e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: perfumy  (Przeczytany 77663 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline majcia Kobieta

Odp: perfumy
12 marca 2009, 07:20
Szczerze mówiąc nie rozumiem tego fenomenu Chanel 5 :/ Dla mnie one, niestety, pachną jak tania woda kolońska - ale to jest rzecz gustu - wiec wielbicielki tego zapachu - proszę się nie obrażać za moją opinię  :)

Offline marta83 Kobieta

13 marca 2009, 10:57
Ostatnio na walentynki dostalam od malza perfumy "G" :) harajuku lovers i sa przesliczne. W dodatku buteleczka tez jest nieczego sobie bo zamiast zwyklego korka jest laleczka :) jest to linia zapachowa Gwen Stefani.

Zapach super  ;)

Na slub bede pachniala moim ukochanym Tommym Hilfigerem-Girl   :D

Oprocz tego uzywalam juz wielu zapachow DKNY zielony, DKNY-Woman, Salvatore Ferragamo-Incanto Shine, Dior-Addict 2, C.Klein- Truth summer, Guess i wiele wiele innych swiezych, owocowych i kwiatowych nut  :D

Nie moge niestety uzywac nut slodkich i ciezkich mimo, ze wiele mi sie podoba-glowa mnie od nich boli  :-[

Offline loona Kobieta

16 marca 2009, 20:47
Bezkonkurencyjne już od 7 lat - Dolve Vita, Diora.

Czasem mam też "czuja" na Eternity Woman, Jungle  czy też Allure.

A ostatnio na "Rash - Gucciego" z FM i niczym nie różni się od oryginału i jest bardzo trwały  ;D

Offline m@rtuśka Kobieta

25 marca 2009, 13:46
Euphoria Calvina Clain
Wypróbowałam i się zakochałam.  Zapach jest delikatny a jednocześnie niezwykle zmysłowy.  Po prostu idealny w tym wyjątkowym dniu :)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
25 marca 2009, 13:55
Euphoria delikatna ::) chyba, że ta

bo ta na pewno nie jest delikatna ;)

Offline m@rtuśka Kobieta

25 marca 2009, 14:02
No wiesz ta druga euphoria to jest męski zapach.  Wiem bo mojemu narzeczonemu ją ostatnio podarowałam  ;D

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
25 marca 2009, 14:11
A to ciekawe co piszesz, bo ja używam tych perfum - i nie jestem jedyną kobietą na forum, która ich używa ;)
Poza tym na opakowaniu jest jak byk napisane Calvin Klein - CK Euphoria Woman Edp 100 ml ;D

Te pierwsze to Euphoria blossom 8)

Męska Euphoria wygląda tak

Offline Agnieszka_J Kobieta

25 marca 2009, 21:57
jak na razie moje ulubione
Black XS Paco Rabanne
She Emporio Armani

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
26 marca 2009, 08:45
Teraz pokochałam te

dostalam od małża  ;)

Offline frezyjka81 Kobieta

29 marca 2009, 17:10
A ja trochę na przekór - chcę pachnieć tajemnicą trochę intrygująco
zastanawiam się nad: Midnight Poison lub Poison - Diora oba trochę ciężkie ale ja najlepiej czuję się właśnie w tych "cięższych".
Dla mężczyzny Higer - Diora, bądź Emporio -Armaniego
To moje typy. 
Pozdrawiam

Offline Kasia* Kobieta

29 marca 2009, 18:39
męski Higer Dior! uwielbiam, ostatnio mało głowa mi w autobisue nie odpadła bo za mna facet pachniał własnie tym ;)

Dior Pasion jest cuuudne, ale wydaje mi sie że bardziej na jesienno zimową porę.
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline katrishja Kobieta

29 kwietnia 2009, 09:08
Pracując w perfumerii powiem jedno dla Pań- Chanel zapach Chance eau frech (zielonkawy kolor wody) do którego macie również mgiełke do włosów-REWELACJA!! nie pomylić z chance perfumowana i toaletową!!! Dla Panów może  Armani "Diamonds" -zapach z zeszłego roku lub "Allure Homme sport" od Chanel.
Miłego wąchania:)

Offline mk.mika Kobieta

29 kwietnia 2009, 09:14
Prawda Armani dla mężczyzn jest boski

Offline paooolka Kobieta

29 kwietnia 2009, 09:48
bali dream, moj zapach, tym bede pachniala w dniu slubu :)

3 maja 2009, 22:16
a ja uwielbiam Dolce&Gabbana The One  ;D i też nimi będę pachnieć na naszym ślubie  ;D

Offline Kasia* Kobieta

4 maja 2009, 09:03
uwilbiam D&G the one :)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

4 maja 2009, 12:11
ja z kolei mam słabość do Muglera - ANGEL ;D
podoba mi się też Mania Armaniego

Offline Kasia* Kobieta

4 maja 2009, 20:37
a i jeszcze Max Mara- taka w złotym pudełku :)

Offline ruda Kobieta

15 maja 2009, 20:19

Ja od lat uzywam Halloween  jak macie slub latem polecam piekny bardzo swiezy zapach ;D

[urlhxxp: slub-wesele. pl/][img]hxxp: s7. suwaczek. com/20090814010214. pngurl]

Offline Castia Kobieta

23 maja 2009, 20:01
moje ulubione i na dzień ślubu też planuje :)

25 maja 2009, 07:07
Ja bede pachnieć Chanel Chance fresh :D:D uwielbiam go!!!!!!!!!!! i jak pani w sklepie o 15:30 biegnie za mna i pyta czym pachne (pefrumowałam się o 6:30 rano wychodząc do pracy!) to znaczy ze zapach jest genialnie trafiony!!!

31 maja 2009, 11:17
Pisałam wcześniej, że bez Midnight Poison bądź Poison - mój ślub się nie odbędzie... :) Wczoraj koleżanka przywiozła mi w prezencie z USA Soir de Lune firmy Sisley, po prostu oszalałam. Po raz pierwszy spodobało mi się coś innego niż te dwa ww zapachy. Ale mam zgryz... Do ślubu jeszcze trochę - chyba mój L. będzie musiał wybrać.
Buźki.

Offline agneska21 Kobieta

31 maja 2009, 13:22
Co do tych 2 zapachow Calvina Kleina, to niezla wtope zaliczylam.
Kupowalam na lotnisku..wacham, wacham....dobra spodobaly mi sie Blossom CK, a te drugie pokazalam Sławkowi, ze napewno bym ich nie wziela, bo takie jakies "ciezkie", wiec biore pudeleczko spod testera Blossom i ide zadowolona do kasy...przyjezdzamy do domu, otwieram pudelko, a tam te drugie perfumy, ktore mi sie nie podobaly :mdleje: ktos zamienil testery, a ja za wiele sie nie zastanawiajac wzielam jak lecialo...
Dobrze chociaz jak sie pozniej okazalo, ze slawka mama uzywa tych perfum, to dostala w prezencie:)

Offline kitty83

31 maja 2009, 22:13
versace-medusa i bright crystal, zalezy od pory roku-juicy cuture, boss-woman-kazde. ferre-rose,lei,rose princess,na lato burberry-summer, kors-island i island bermuda. ysl-young,sexy itd. ralph lauren-romance, armani-diamond, paco rabanne-black xs. dior- j'adore. z tanszych to britney spears, lopez, nowe moss-letnia wersja i kazde naomi cambel. najlepiej mi ostatnio pasuje ferre-rose princess, dobre sa na kazda pore roku. nowy boss damski tez jest fajny.

nie lubie perfum co wala jak stara jesiona np.chanel nr 5,jungle-kenzo lub versace -crystal noir.

meskie najlepsze to wg.mnie dior-higher energy, chanel-allure w brazowym opakowaniu, armani-aqua di gio. ysl- l'homme, diesel- fuel 4 life i te nowe-only the brave, z tanszych lacoste ma pare fajnych. adidas czarny-klasyka. puma i nike meskie tez sa ok,ale jak wiadomo kazdy ma inny gust i upodobania.

1 czerwca 2009, 07:48
frezyjka
W końcu ktoś popiera moją miłość do Soir de Lune marki Sisley !!!!!!!!! :)
Uzywamy go z moją mamą (obydwie zaopatrzyłyśmy się w 100ml butelki i chyba na 10 lat starczy hehe bo wystarczą dosłownie dwa-trzy prysniećia i opachniesz nim do nocy). Ale niestety moj PM kocha jak pachnę Chanel Chance Fresh z resztą też uwielbiam ten zapach (mam szał na punkcie kilku zapachów) więc niech już mu będzie w końcu jego zdanie też się liczy :D hehe

1 czerwca 2009, 10:58
katrishja
Tak jak napisałam powyżej przez kilka lat, żaden zapach nie mógł przebić Poison Diora, potem pojawiło sie Midnight Poison i miałam coś na zamianę, wszystko co "wąchałam" :) nie podobało mi się, aż do zeszłego tygodnia, zapach boski i trzyma się długo, elegancki, kobiecy...  Wreszcie coś innego.
Pozdrawiam.

Offline aniaimat Kobieta

3 czerwca 2009, 17:55
witam wszystkie forumowiczki (oraz forumowiczów  ;) ) można powiedzieć, ze jestem tutaj nowa i obca niestety ( z Wrocławia)  :'( ale przyznam bez bicia, że troszkę podgladałam relacje ze ślubów, a teraz urodę :) i jeśli chodzi o perfumy, dla mnie tylko i wyłącznie Hugo Boss czerwony dla kobiet :) zapach boski, od kilku lat używam i nadal baaardzo mi się podoba :)
pozdrawiam Was wszystkie gorąco :) Ania :)

Offline majcia Kobieta

4 czerwca 2009, 08:51
aniaimat   -  a tam! Żadna obca!  ;D

Offline aniaimat Kobieta

4 czerwca 2009, 09:39
Wielki dzięki majcia  :-* Będę się udzielała częściej, a już niedługo dołączę do wielkiego odliczania  ;)

Offline pamela Kobieta

14 czerwca 2009, 18:29
powiem wam, ze ja zachorowalam na armaniego jakis czas temu, na gwiazdke dostalam Diamonds i troszke sie rozczarowalam, nie sa takie swietne, jak np. She, meskie lepsze.
chanel no.5 ani euphoria kleina  nie moj gust, a zwlaszcza euphoria zbyt ciezka.
za to zakochalam sie ostatnio w varsace bright crystal, po prostu dla mnie idealne i nie wyobrazam sobie pachniec inaczej na slubie. nie kupowalam ich jeszcze, zeby zapach mi sie nie znudzil, ale slub niedlugo, wiec moge juz pomalu kupowac.
na codzien bardzo lubie lacoste rozowa, bardzo ladny zapach, lub davidoff game.
nie cierpie za to Jennifer lopez deseo, pachna mydlem jak dla mnie szarym lub proszkiem do prania, britney spears tych w rozowej kulce, za slodkie, ale te w niebieskiej dosyc ladne.
ja ogolnie mam bzika na punkcie na punkcie perfum, kupowalam pare butelek w miesiacu, az w koncu musze je kiedys zuzyc, ale uwielbiam ladnie pachnie, jak kazda z nas chyba.
za to tych co castia wkleila tez nie lubie, za slodkie dla mnie, za to moja mama bardzo je lubi.