Autor Wątek: Bydgoszczanie łączcie się  (Przeczytany 177470 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grecka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #180 dnia: 31 Października 2007, 08:31 »
Agnieszka1 ale sie uwineliście :) pozazdrościć :) :) :)
Agatka p81 grzecznie chodzimy, wczoraj zachwycił nas salon na Dworcowej. Ach..., już mam mentlik w głowie i sama nie wiem w której sukni chce slubowac. Tyle że budzet ograniczony wiec zmuszona jestm patrzec na ceny... niestety. Wczorajszy dzien podniósł mnie na duchu  :hopsa:
Tym którzy nie moga sie wybrać na podbój salonów powiedzieć mogę że  przymiarki to naprawde kosmiczna przyjemność  ;D



Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #181 dnia: 31 Października 2007, 11:28 »
Grecka juz byłaś na przymiarkach?
nie jest za czweśnie? ja słyszłam od kuzynki że jak mam ślub w czerwcu to moe cos zamawiać dopiero w marcu, jak myślisz,to nie jest za późno? chce wypożyczyć, słyszłam że na grudziądzkiej jest fajny salon, byłas tam może?

Offline grecka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #182 dnia: 31 Października 2007, 13:51 »
nie dopasowywano mi juz konkretnej sukni do figury tylko tak wstepnie rozpoznawałam teren- w czym mi dobrze, w czym sie sobie podobam, czy białe czy zielone :P
Jesli chodzi o wypożyczenie to wiem ze panuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Przy kupnie i szyciu jest oczywiscie inaczej.
Co do salonow to patrzac na rozmowy forumek od razu widac ze duzo zależy od szczesia na temat tego samego salonu potrafia byc skrajnie różne opinie wiec najlepiej troszke pospacerowac i zobaczyc jak to wyglada :) Jesli pójdziesz wczesniej nic nie stracisz, a może cos zyskasz?
na pewno poszukiwania sukni przyprawiaja o zawrót głowy.... :glupek:



Offline grecka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #183 dnia: 31 Października 2007, 13:54 »
jeszce na grudziadzka nie dotarlam, pochodzilam po gdanskiej, dworcowej, focha, świetojanskiej... no chyba na razie to wszystko co widzialam :) a jeszcze tyyyle przede mna...  :hopsa: :hopsa: :hopsa: :hopsa:



Offline Beacia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 964
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19. 07. 2008 r.
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #184 dnia: 31 Października 2007, 18:46 »
A planujesz kupić, uszyć czy wypożyczyć? ja planowałam najpierw uszyć, trochę później kupić a teraz to już chyba jestem zdecydowana na wypożyczenie. ja też już trochę obeszłam:gdańską, focha, dworcową, świętojańską, kujawską. najbardziej jednak polecam na warmińskiego. z zewnątrz wygląda niepozornie ale mają duży wybór i rozsądne ceny. a pani przesympatyczna. nie dotarłam jeszcze do salonu na grudządzkiej. byłam też w żninie i chyba sukienkę będę miała właśnie od nich. jak ją zobaczyłam w pierwszej chwili myślałam, że to nie dla mnie. jednak jak przymierzyłam to..... całkowicie zmieniłam zdanie. teraz mam czas na przemyślenie i pewnie niedługo podejmę ostateczną decyzję  :D

Offline AGNIESIA

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #185 dnia: 31 Października 2007, 20:11 »
Na Grudziądzkiej miła obsługa ale moim zdaniem w porównaniu do salonów np. Agnes, Romantica czy Lisa Ferrera to zupełnie inna liga.

Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #186 dnia: 1 Listopada 2007, 11:46 »
ja byłam już w romantice i ceny za wupożyczenie są znacznie duże
nie wiem jak w innych salonach bo jeszcze tak na dobre się nie rozglądałam ale chyba w piatek sie wypirę, jak oczywiście będzie czynne, bo teraz ten długi weekend

Offline Beacia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 964
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19. 07. 2008 r.
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #187 dnia: 1 Listopada 2007, 18:46 »
Ja w romantice trafiłam na bardzo niesympatyczną panią. według mnie najmilsza obługa była (i tu może będzie małe zaskoczenie) w madonnie i w agnesie. w żninie także bardzo sympatyczna pani, która dobrze potrafi doradzić

Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #188 dnia: 2 Listopada 2007, 09:33 »
Beacia ale byłaś już w żninie? sama nie wiem czy tam sie wybrać kiedyś, czy w bydgoszczy mogę spokojnie wypożyczyc sukienkę? chodzi o to czy wybór jest porównywalny z bydgoszczą?miałam się dzisiaj wybrać na grudziądzką ale chyba nie dam rady bo nie mam za dużo czasu dzisiaj . Jak któraś będzie na grudziądzkiej niech napisze jak tam jest , czy są ładne sukienusie i czy jest drogo

Offline Beacia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 964
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19. 07. 2008 r.
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #189 dnia: 2 Listopada 2007, 13:27 »
Tak byłam w żninie i chyba zdecyduję się na sukienkę właśnie od nich. po prostu ona mi się najbardziej podoba. ale trudno powiedzieć czy mają większy wybór czy nie. wszystko zależy od tego co sie komu podoba. sukienek mają dość dużo. może sprawdz sobie na ich stronie czy mają coś w Twoim guście. na grudziądzkiej jeszcze nie byłam.

Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #190 dnia: 2 Listopada 2007, 13:56 »
Beacia a podaj mi ich stronke

Offline Beacia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 964
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19. 07. 2008 r.
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #191 dnia: 2 Listopada 2007, 15:19 »
Nie wiem czy mogę podać linka ale wpisz sobie googlach "suknie ślubne żnin" to wyskoczy Ci ich stronka. salon nazywa się kasia

Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #192 dnia: 4 Listopada 2007, 19:29 »
No weszłam na stronkę Kasi, wypożyczalni sukien z Żninie i naprawdę jest duży wybór. Pewnie tam sie wybiorę ale wiecie może w jakieś cenie jest wypożyczenie sukienki ? Czy może tam uszyć i w jakiej cenie?

Offline AGNIESIA

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #193 dnia: 5 Listopada 2007, 07:45 »
Jeżeli jedziesz do Żnina z gotowym projektem to oni Ci uszyją za 1000 zł pod warunkiem, że ja im potem oddasz. Kupno w zależności od sukni ale chyba do 1500 a wypożyczenie od 500 zł chyba.

Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #194 dnia: 5 Listopada 2007, 16:10 »
No to stwierdzam ,że nie dużo chcą za wypozyczenie i za uszycie. Jak na razie to chce wypozyczyc, bo jak sprawdzałam na stronce ,to mają duży wybór ale może jeszcze znajdę swój własny projekt na sukienkę... zobaczymy:D Może Wy mi coś zaproponujecie ;D co do projektu , bo jak na razie nie wiem. Z wyjazdem chyba jeszcze poczekam , bo jest jeszcze troche czasu a ślub dopiero w czerwcu.

Offline kaasieek

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 425
  • data ślubu: 06.06.2007
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #195 dnia: 8 Listopada 2007, 22:47 »
Hej, hej ... I ja także miałam suknię ze Żnina i byłam bardzo zadowolona. Suknia była szyta na wzór projektu z ich oferty .... no oczywiście wprowadziłam drobne zmiany.....Jeżeli chodzi o obsługę to także polecam....Warto pojechać, zobaczyć i podjąć dezyzję. Powodzenia ;D


Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #196 dnia: 9 Listopada 2007, 00:17 »
No no
na pewno tam sie wybiorę i zobaczymy:)

Offline AGNIESIA

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #197 dnia: 9 Listopada 2007, 07:24 »
Jeżeli ktoś chce się zdecydować na Żnin to odradzam chodzenie po innych salonach szczególnie tych renomowanych bo różnica w jakości jest oszałamająca a po co się niepotrzebnie stresować.

Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #198 dnia: 9 Listopada 2007, 11:57 »
Ale Agniesia napisz dlaczego odradzasz? W jakim sensie, bo nie rozumiem? Ja pewni jeszcze pochodzę w Bydgoszczy ,żeby sie zorientować i zobaczyć, co w ogóle jest. Do Żnina na pewno pojadę , bo mam tam upatrzoną jedną ale tylko na ich stronie, nie wiem czy w ogóle jest ale...... może dzisiaj wybiore się na Grudziądzką ale jak znajdę czas, bo zawsze coś, nawet jak ma się wolne >:(

Offline AGNIESIA

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #199 dnia: 10 Listopada 2007, 07:59 »
To nie jest tak, że kategorycznie odradzam po prostu chciałabym choć troche ostudzić wasz entuzjazm bo nie jest tak idealnie jak słyszałam. Po prostu byłam tam juz i jak pisałam wcześniej dziewczyna, która przyszła właśnie na przymiarkę po wyjściu z przymierzalni była i wściekła i załamana pojawiły się nawet łzy a łzy są ostatnią rzeczą, która spodziewałam się zobaczyć u dziewczyny, która przymierza suknię zaprojektowaną przez siebie i która zupełnie odbiega od jej zamówienia. Uważam, że w sumie szycie tam np ze zdjęcia jest baaardzo ryzykowne. Aczkolwiek jeśli podoba Ci się gotowa suknia, którą oni oferują to ryzyko się zmniejsza bo juz będziesz widziała finalny produkt. Najlepiej jechac i przekonać się samemu bo to tylko subiektywna opinia kilku osób. Wiem, że ślub generuje straszne koszty, więc to jest niewątpliwy plus Żnina jest po prostu  taniej.
Jeśli chodzi o Grudziądzką to wszystko zależy jaki rozmiar nosisz jeśli jesteś w rozmiarze 36-38 to pani ma większy wybór i można znaleźć coś fajnego. Jeśli masz pecha i nosisz rozmiar np 40 to przygotuj się na mały wybór sukni z bordowymi różyczkami :)
Miłego poszukiwania ja już swoją upatrzoną mam tylko kolor nie ten co niestety zgeneruje większe koszty. Ale przecież to jedyny taki dzień, więc nie można się zadowolić połśrodkami :)

Offline AGNIESIA

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #200 dnia: 27 Listopada 2007, 07:15 »
I jak Agnieszko1, byłaś w Żninie? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami?

Offline grecka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #201 dnia: 27 Listopada 2007, 14:42 »
ja do żnina nie dojechalam :) kupilam juz suknie w bydgoszczy- mialam wypożyczyc ale tak jakos wyszlo... :P jestem przeszczesliwa  :skacza: zdjeciami na razie sie nie pochwale bo nie mam al;e jak beda na pewno wkleje :)  jest dosc oryginalna jak na panne mloda ale co tam :) najwazniejsze zebym czula sie dobrze w niej :) siostra byla na poczatku przeciwna ale juz jej przeszlo i zmienila zdanie :) a swoja droga to polecam salon na dworcowej Dominika :) bardzo mila obsluga i wszystko mozna dogadac .



Offline Beacia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 964
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19. 07. 2008 r.
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #202 dnia: 27 Listopada 2007, 18:08 »
grecka gratuluję zakupu sukienki :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2: kupiłaś ją w Dominice? ja już jestem zdecydowana na sukienkę ze żnina tylko muszę tam pojechać i podpisać umowę.

Offline AGNIESIA

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #203 dnia: 28 Listopada 2007, 07:42 »
Grecka czym się cechuje oryginalnośc tej sukni bo mnie zaintrygowałas?:)

Offline grecka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #204 dnia: 28 Listopada 2007, 08:04 »
chyba najbardziej zaskakuje kolor... ale potrzymam was jeszcze w niepewnosci :) napewno sie odezwe kiedy beda zdjecia  ;D Przymiarki to cos cudownego a poszukiwania sukni to mily obowiazek ale... kamien spadl mi z serca ze juz to mam za soba :)



Offline grecka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #205 dnia: 28 Listopada 2007, 08:04 »
tak Beacia suknia jest z dominiki



Offline Beacia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 964
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19. 07. 2008 r.
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #206 dnia: 28 Listopada 2007, 23:04 »
A kiedy pokażesz nam fotki? bo jestem coraz bardziej ciekawa ;D

Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #207 dnia: 29 Listopada 2007, 12:43 »
No jeszcze nie dotarłam do Żnina bo mało czasu mam ostatnio ale jak juz pojedę to na pewno podzielę sie z Wami  wrażeniami:)

Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #208 dnia: 29 Listopada 2007, 12:45 »
a tak poza tym to daje sobie jeszcze troche czasu abo do czerwca jeszcze daleko a po nowym roku jak słyszłam maja być nowe kolekcje więc jeszcze poczekam troszkę ;D ;D ;D

Offline panterkaam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #209 dnia: 29 Listopada 2007, 13:06 »
Wczoraj podpisałam umowę na wypożyczenie sukni w Romantice.  Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia, bo nie przeszłam wszystkich salonów w Bydgoszczy, więc radzę przed wyborem obejrzeć wszystko.  Suknia jest prześliczna, tylko cena wypożyczenia wysoka.  Najbardziej żałuję, że nie doszłam na Grudziącką, bo podobno obsługa jest na prawdę fachowa i ceny są niższe.  Na szczęście, jeśli chodzi o sukienkę to jestem zupełnie spokojna, że wszystko będzie ok.  Moja przyszła szwagierka niedawno brała ślub i miala suknie właśnie z Romantici.  Była w ciąży i panie przerobiły jej sukienkę z zapięcia na wiązania, żeby mogła sobie w każdej chwili poszerzyć.  Wyglądała super, a ciąży nie było widać.