e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Bydgoszczanie łączcie się  (Przeczytany 114534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Danae

• nowicjusz
Bydgoszczanie łączcie się
29 października 2005, 01:53
To może ja zacznę temat Bydgoszczy - koleżanka miała w sierpniu wesele w stołówce ATRu na Kaliskiego - była bardzo zadowolona: jedzenie pyszne, sala ładna, cena 100 zł od osoby bez ciasta i alkoholu oczywiście. Co do zespołu to nie można go polecić, bowiem na miesiąc przed weselem zakomunikowali jej, że nie zagrają... i musiała zadowolić się DJem, bo zespołu już nie znalazła.

Offline Natka

• nowicjusz
15 listopada 2005, 16:09
Witam wszystkich jestem kolejna bydgoszczanka na forum. Coc do wesela jeszcze daleko to z przyjemnoscia czytam wasze posty :serce:

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 20-05-2006
7 grudnia 2005, 22:08
Hej! jestem!
Nie biore śłubu w Bydzi ale tu studiuje i dużo rzeczy przed slubem chce tutaj załatwiac

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
7 grudnia 2005, 22:09
Interesuje mnie np. gdzie tanio moge kupic sukienke?Był ktoś na Grudziądzkiej 10?Ja sie tam jutro wybieram :P

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
7 grudnia 2005, 22:11
A moze ktoś chce mi tanio sprzedać swoja sukienkę? :D Chętnie kupiłabym też KAPELUSZ!!!!wyobrazacie sobie jaki mam problem z jego zakupieniem??to po prostu masakra!nikt nie bierze ślubu w kapeluszu?

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
7 grudnia 2005, 22:12
Jesli coś macie piszcie na taryba@poczta.onet.pl! kupiłabym też tiul i jakieś ozdoby na sale. Chcemy z narzeczonym robić sami zaproszenia.Nie wiecie gdzie w Bydzi mozna je tanio wydrukować?

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
7 grudnia 2005, 22:13
Macie jakieś propozycje fryzur pod kapelusz?

Offline Tomas

• nowicjusz
7 grudnia 2005, 22:51
Witam wszystkich, ślubuje w czerwcu i potrzebuję szybko namiary na jakieś sale w Bydgoszczy. Mam nadzieje, że moge liczyć na waszą pomoc  :lol:

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
15 grudnia 2005, 21:43
chcemy z narzeczonym robić sami zaproszenia...Nie orientujecie sie czy taniej wyjdzie drukować samemu czy lepiej zaniesć gdzieś projekt do wydrukowania?

Offline Aguś

• nowicjusz
15 grudnia 2005, 22:35
Nareszcie trafiłam..witam BYDGOSZCZ !

Ślubuję w sierpniu....i jest jeszcze sporo spraw do załatwienia
zarezerwowana jest sala, zespół, Kościół.....a gdzie reszta...czas rozglądac sie za sukienką.
Jakie salony sukien polecicie w Bydgoszczy?

a jak u Was wyglądają przygotowania no i keidy jest Wasze wielkie Bum?  :D

Pozdrawiam

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
16 grudnia 2005, 13:54
WitajAgusiu!Miło ze sie przyłączyłas! na razie nie mamy zbyt wielu rozmówców :( Ale ma nadzieję, ze ich przybędzie... Ja biore ślub 20 maja-czyli wcześniej od Ciebie  :D Jak Ty bedziesz mieć swój wielki dzień, to ja bede juz doświadczoną żoną hi hi

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
16 grudnia 2005, 13:57
ja jestem w trakcie decydowania sie na sukienke. Zobaczyłam już sukienke swoich marzeń-kosztuje niewiele.Pan szyje na zamówienie.Możesz tez mu dac swój projekt sukienki-tylko wtedy płacisz 100 zł wiecej.Ale to i tak wyjdzie taniej niż kupno sukienki z salonu.Wiesz...tam sie płaci za metkę...

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
16 grudnia 2005, 14:00
Ja tez chce zaczac odlicza...Jak to sie robi?

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
16 grudnia 2005, 14:03
jesli ktoś wie, gdzie mozna kupic tanio balony, to poprosze namiary!

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
16 grudnia 2005, 14:04
Cytat: "Aniołek"
Ja tez chce zaczac odlicza...Jak to sie robi?

wchodzisz w liczniki na górze po prawej stronie

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
16 grudnia 2005, 14:05
no i najważniejsze- gdzie kupię tanio kapelusz??? bo superwybór rekawiczek znalazłam na allegro.cena 25-27 zł.jesli ktoś chce-podam link do strony tej firmy, ktora je szyje!

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
16 grudnia 2005, 14:05
http://forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=639
to jest instrukcja wklejania liczników i możesz zacząc odliczać:)

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
16 grudnia 2005, 14:07
Dzieki wielkie!!!juz działam!

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
16 grudnia 2005, 14:18
jejku!!!udało mi sie zrobic to odliczanie!!!nie zdawałam sobie sprawy, ze to własnie juz tylko tyle dni...Mam mieszane uczucia...Radość zmieszana z paniką...Czy ktoś wie o czym mówię?

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
16 grudnia 2005, 14:28
Czy ktoś wie o czym mówię?

heheheh dokładnie

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
16 grudnia 2005, 14:32
Radość zmieszana z paniką

Z czasem będzie coraz więcej radości, a mniej paniki....a pod sam koniec trochę odwrotnie (panika znowu się odzywa :wink:

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
16 grudnia 2005, 14:43
Cytat: "Agnieszka32"
Z czasem będzie coraz więcej radości, a mniej paniki....a pod sam koniec trochę odwrotnie (panika znowu się odzywa

hm..nie brzmi to zbyt optymistycznie...

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
16 grudnia 2005, 14:45
Bydgoszczanie, gdzie kupujecie alkohol?w jakiej ilości?my chyba zdecydujemy sie na 0.7 na pare. dzieci, oczywiscie, nie liczymy

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
16 grudnia 2005, 14:46
chcemy też mieć piwo.najlepiej w beczce.Nie wiecie czy w Kujawiaku wypożyczają beczke? i ile to moze kosztować?

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
16 grudnia 2005, 15:09
hm..nie brzmi to zbyt optymistycznie...

Nie miałam zamiaru Cię nastraszyć... :)

Mam pytanie...dlaczego każdą swoją myśl umieszczasz w nowym poście? Nie łatwiej jest w jednym, zamiast pisać kilka postów na minutę w jednym temacie :?

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
16 grudnia 2005, 15:31
jesli ktoś wie, gdzie mozna kupic tanio balony, to poprosze namiary!

Najtańsze balony są na allegro! :)

Offline Aguś

• nowicjusz
16 grudnia 2005, 23:14
:D

Wiesz Aniołku, kwestai szycia sukni jest interesująca...równiez taką opcję biorę pod uwagę. Powiedz dlaczego nie polecasz bydgoskich wypozyczalni?  :roll:

a jak sprawy z fotogarfem i kamerzystą...u mnie zastój ..,czekam na większą lukę w czasie...a moze masz jakies konkretnie, sprawdzone namiary?

Całuski  :P

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
17 grudnia 2005, 17:10
Cytat: "Aguś"
Wiesz Aniołku, kwestai szycia sukni jest interesująca...równiez taką opcję biorę pod uwagę. Powiedz dlaczego nie polecasz bydgoskich wypozyczalni?  

a jak sprawy z fotogarfem i kamerzystą...u mnie zastój ..,czekam na większą lukę w czasie...a moze masz jakies konkretnie, sprawdzone namiary?

ja płacę za swoją sukienke( za uszycie )tylko 520 zł, do tego kupuje z netu nowe rekawiczki( za 27 zł), szyje szal. Jedynym problemem jest kapelusz, ale to tez jakos załatwie. Jak widzisz nie wyjdzie mi to wszystko bardzo drogo...A jak byłam w wypożyczalniach to ceny wypożyczenia kiecki na tydzień wahają sie miedzy 600-800zł.To sie po prostu nie opłaca!
Znalazłam fajnego krawca w Bydgoszczy, ale też wiele osób poleca mi sukienki ze Żnina(www.paluki.pl/kasia). wypozyczenie 400 zł, a uszycie ok.500-600.Podobno-tego sama nie sprawdzilam.Ale na tej stronie rewelacji to nie ma, wiec cały czas zostaje w stanie oczarowania sukienka wybrana w Bydgoszczy.

Wesela nie bede miec w Bydgoszczy, a więc kamerzyste mam z Lipna-sprawdzonego juz. Bedzie on nam robił wcześniej zdjęcia w plenerze aparatem cyfrowym

Offline klaris

• użytkownik
17 grudnia 2005, 19:51
Dołączam do Was. My ślubujemy 17 czerwca 2006.Mamy zarezerwowane 2 sale i jedną chętnie odstąpimy.
Co do balonów, to na ul. Szajnochy jest hurtownia właśnie z materiałami do dekoracji, zaraz na początku.A sukienkę oczywiście szyję.

Offline Aguś

• nowicjusz
17 grudnia 2005, 21:02
Tak..o Żninie również słyszałam ale osobiście nie sprawdziłam

no cóż...ruszam na sukienkowe podboje  :)

a moze macie jakies zdjęcia swoich przyszłych sukienek i macie ochotę sie nimi podizleic?