e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Bydgoszczanie łączcie się  (Przeczytany 118885 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sezorg Kobieta

Odp: Bydgoszczanie łączcie się
17 kwietnia 2010, 20:19
Nemezis mój M.powiedział że nic nie da.. ksiądz zdziwiony, mówi do mnie żebym się poważnie zastanowiła czy chcę wychodzić za niego za mąż..  a M. odpowiedział że bezcenna jestem dla niego :Zakochany:

Offline hanka Kobieta

17 kwietnia 2010, 23:37
sezerog - dobry tekst to był  !!!  ;D

Offline hanka Kobieta

17 kwietnia 2010, 23:37
oczywiście literówka w Twoim nicku - wybacz :) zbyt późna godzina ;)

18 kwietnia 2010, 10:04
hahahaha :)

22 kwietnia 2010, 22:51
Hej Witam Wszystkich.  J am new więc głównie czytam wasze opinie, ale jeżeli chodzi o zespoły to jest kilka fajnych teamów w tej dziedzinie.  Kiedyś się trochę tym interesowałam, ale z tego co wiem to najlepsi są często rezerwowani 1-2 lata wcześniej.  Możecie poszukać ich w necie bo konkretnych stron nie znam, ale kiedyś na moim balu licencjackim grał zespół elita śpiewali w kilku językach, dwóch facetów i laska.  Kolejnym jest zespół ViVo z piły.  Grali na weselu na którym się bawiłam - rewelacyjni facet z saksofonem dawał czadu.  Przy planowaniu wesela dzwoniłam też do zespołu fux band z wielkopolski których poznałam na weselu u szwagierki.  Wiem, że podobno fajnie grają expressduo i faktduo czy jakoś tak, ale to mi tylko znajomi polecali - osobiście nie słyszałam.  Mam nadzieje, że choć trochę pomogłam.

Offline hanka Kobieta

17 maja 2010, 13:58
Witam wszystkich! Od dwóch tygodni jestem już szczęśliwą mężatką :) Przez cały czas przygotowań korzystałam z Waszych porad na forum. Dzięki wszystkim :* A teraz, po ślubie chciałam się z Wami podzielić swoimi doświadczeniami.

Jeśli chodzi o przygotowania Pana Młodego to: garnitur, buty i wszystkie dodatki zakupiliśmy w Malibu. Rewelacyjnie wyglądał ( moim zdaniem bynajmniej :D ), ceny bardzo korzystne i miła obsługa. Z przygotowań Pana Młodego to by było na tyle... ;)

Jeśli chodzi o mnie to postawiłam na takie firmy jak:
- suknia z Agnes - boska, super obsługa tylko ceny z nóg zwalały ale warto ;);
- kosmetyczka: w salonie Paula na ul;. BBON ( Kapuściska ): cena 60zł obejmuje makijaż próbny ( do skutku - ja miałam chyba ze trzy ) i makijaż już normalny ( makijaż przetrwał całą noc - nic się nie zmyło, nie rozmazało, nie zrolowało ;) wyglądał świeżo cały czas a przy tym nie dostałam żadnego uczulenia do czego jestem skłonna, ogólnie super!
- fryzjerka - salon Agi P. na Białogardzkiej 29 ( chyba 29;) ) - fryzura cudo i ani jednen włosek się nie wymknął ( koszt 80zł próbny i tyle samo normalny ),
- buty: salon BASMA na Cieszkowskiego 10 - 170zł, przetańczyłam w nich całą noc ale polecam Wam wcześniej spryskać sprayem do skóry naturalnej żeby się but dopasował do stopy ( deichmann 7,50 zł ;) ) plus kupić wkładki żelowe ( ok.13zł ) - nogi nie bolą nic a nic
- kwiaty: kwiaciarnia przy ul. Magnuszewskiej ( Wyżyny,pomarańczowy blok, obok Beverly Hills) bukiet był ze storczyków, po prostu BOSKI!!! ( za bukiet, 4 butonierki, 3 wiązanki na podziękowania i kwiat we włosy zapłaciłam 320zł a kwiaty stały przez prawie dwa tygodnie ! )

No a reszta to tak:
- sala Zawisza u Pankowskich - fajna obsługa, dekoracja itp choć trochę mnie rozczarowało jedzenie... nie wszystko było tak smaczne jak się zapowiadało, i nie jest to moja opinia tylko opinia gości... ( ja nie miałam czasu jeść ;) )
- DJ Starsky - po prostu bezkonkurencyjny, boski i cudowny!!!
- wódka w MAKRO ( luksusowa za 17,60 chyba ale cena koncesyjna - podobno w biedronce można kupić ją taniej )
- strojenie samochodu we własnym zakresie ;)
- strojenie Kościoła - pani z kościoła 100zł :) wystrój cudowny!
- Kosciół: Św. Trójcy - księdzu daliśmy 200zł, pani od strojenia 100zł, organiście 150, a Msza przepiękna! żadnych problemów, proboszcz jest po prostu kochany :)
- tort z Krysandu ( nie wiem czy tak to się pisze ) - zapłaciliśmy niewiele ponad 300zł a był wielki, pyszny i starczył nam jeszcze na poprawiny !
- fotograf z Torunia ( Łukasz Pietrzak ) - rewelacyjny! mogę wysłać namiary na priv.
- kamerzysta tez bardzo dobry ( Agencja Produkcji Telewizyjnej ), też moge podać  namiary na priva.

Jejku, z takich zasadniczych spraw to chyba wszystko, jeśli macie jakieś pytania chętnie Wam pomogę :) I wszystkim "przed" życzę takiego szczęścia jakie ja mam :)

Offline Nemezis Kobieta

17 maja 2010, 14:46
Hanka, gratuluję udanego ślubu i życzę Wam wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia! :-* :-* :-* :bukiet:

Offline katepolak Kobieta

17 maja 2010, 21:38
Haniu wszystkiego naj w małżeńskim stanie!

Fajnie przeczytać, że z tylu załatwianych rzeczy tylko jedna nie do końca spełniła oczekiwania. Cieszę się, że dwie z pozycji się u mnie powtarzają (Kościół-  moja ukochana parafia i DJ - bezkonkurencyjny absolutnie:), pozostałe, których jeszcze nie mam na pewno rozważę.

Pozdrawiam i jeszcze  raz wszystkiego NAJ!

17 maja 2010, 21:40
Hanka:Gratuluje z calego srerca!I zycze duzo milosci!
Móisz ze na wyzynach zamawialas bukiet?Hm , ja mieszkam na wyzynach i chyba tam sie przejde.W koncu PM bedzie mial blisko po kwiatki , zwlaszcza ze nie zna Bydg.
A moze zrobisz relacje slubna?

Offline Daisy87 Kobieta

18 maja 2010, 00:09
Hanko gratuluję :)
troszkę zmartwiłas mnie tym jedzeniem bo w przyszłym roku ja u Pankowskich będe mieć wesele...

18 maja 2010, 08:57
hanka, gratulacje :)

daisy, przez rok wiele się może zmienić, niestety w jedną i drugą stronę...

Offline hanka Kobieta

18 maja 2010, 11:23
Dzięki dziewczyny :* :* :* pomyślę o relacji ;) może rzeczywiście warto zostawić po sobie jakiś ślad na tym forum ;)

Offline ada1988 Kobieta

18 maja 2010, 12:49
Hanka i ja Ci serdecznie gratuluję!!!!

Offline hanka Kobieta

18 maja 2010, 13:08
dzięki :*

19 maja 2010, 14:01
Haniu musze bo nie przezyje.
w zwiazku z tym, ze mielismy slub po Tobie to Ci wypomne. polowe naszej mszy Twoi goscie, w tym kierowca Waszego autobusu trabili pod kosciolem, bylo tak glosno, ze az plakac mi sie chcialo. to taka rada na przyszlosc dla innych.

19 maja 2010, 14:05
acha i za wystroj kosciola zaplaciliscie 100zl bo my dalismy 300zl. pamietasz rozmawialysmy i powiedzialas mi, ze nie chcesz sie dokladac i nie dasz nam nic do dekoracji bo Ci nie zalezy. nie lubie takich sciemniaczy.

19 maja 2010, 14:26
wiecie co, takie teksty to na priva proponuje sobie powysylac

Offline ada1988 Kobieta

19 maja 2010, 21:27
ja też proponuję to :)

Offline konfiturka1979 Kobieta

10 czerwca 2010, 20:47
Pojutrze Moja kolej . . .  i powoli zamieniam się w Pannę Młodą z Piekła Rodem . . . . ratunku  ;) postaram się zwięźle i na temat zdać krótką relację co było na "tak", a co na "nie" . . .  w miarę obiektywnie.
pozdrawiam, zwłaszcza te dziewuszki, które ślubują w tą sobotę.

Offline orinokooo Kobieta

• Marzenia trzeba spełniać.. same się nie spełnią:D
  • użytkownik
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 10-07-2010
11 czerwca 2010, 09:39

A zatem powodzenia, ja za miesiąc i już zaczynam dostawać w głowę ze stresu...
Powiedz tylko z jakiego fryzjera korzystasz - mam straszny z tym problem

Pozdrawiam

Offline Nemezis Kobieta

11 czerwca 2010, 19:49
Orinokooo, mogę polecić Ci (i innym forumkom) salon fryzjersko - kosmetyczny na Karłowicza 22. Niedawno byłam tam na czesaniu próbnym i jestem zaskoczona, że fryzjerce udało się z moich cieniutkich włosów stworzyć całkiem fajną fryzurę ;) Makijaż też super, ale idę jeszcze raz, bo chcę spróbować innych kolorów :)

Offline orinokooo Kobieta

• Marzenia trzeba spełniać.. same się nie spełnią:D
  • użytkownik
  • data ślubu: 10-07-2010
13 czerwca 2010, 22:36
Właśnie o Karłowicza też słyszałam pozytywne opinie, ale wczoraj dałam sobie trochę czasu (i sporo paliwa) i pojeździłam po salonach, w niektórych mój termin mają zajęty, w innych nie podejmują sie koka hiszpańskiego (bo nigdy nie robiły i nie umieją) a u babeczki na Bohaterów Kragujewca (w bok od Maguszewskiej) powiedziała, że spoko - za próbną nic nie skasuje bo tylko zerknie jak to sie z moimi włosami układa i że na wypełniaczach do koków pracuje także ma doświadczenie.
Kok ślubny 70 zł :szczeka:  (za jeden paskudny zapłaciłam 160zł)
no i że niepotrzebnie zamawiałam wypełniacz do koków bo ona ma w salonie na miejscu.... lecę na próbną w tym tygodniu a jakby mi jakimś cudem ciężko było się z tą młodą fajną dziewczyną dogadać to myknę na Karłowicza :D

Offline katepolak Kobieta

14 czerwca 2010, 07:44
Miło wiedzieć, że ktoś w Bydgoszczy pracuje na wypełniaczach, widziałam wiele koków i upięć ślubnych i zdecydowana większość wyglądała jak loki przytwierdzone do głowy lub rusztowanie z dziurami przez, które świat widać. Ja mam bardzo gęste włosy nie wiem czy wypełniacz będzie potrzebny, ale jak ktoś ma rzadziutkie włoski to od wypełniacza powinno się chyba zaczynać?

18 czerwca 2010, 11:18
Jeżeli można, to ja też poproszę namiary na kamerzystę  :)
A jeśli chodzi o fryzjerów, to korzystał ktoś z salonu w CH Rondo?

Offline OlaSzelag Kobieta

• Już na zawsze razem !!!
  • użytkownik
  • data ślubu: 07.08.2010
30 czerwca 2010, 21:57
Szukam dobrego sklepu z bielizna gdzie dostane stanik do sukni ślubnej bez ramiączek tzn pod gorset w rozmiarze 70FF. Ostatnio moja frustracja wzrasta bo słyszę tylko no "w takim rozmiarze" . Znalazłam fajne staniki w Galerii Fordon ale pech chciał że nie ma odpowiedniego koloru bo o rozmiar nie musiałam się martwić.

Jak ktoś mógłby mi polecić będę wdzięczna !!

Offline dogma23 Kobieta

18 lipca 2010, 21:50
hej dziewczyny:-)
Nam do ślubu i wesela zostało jeszcze troche czasu, wstepnie zarezerwowalismy sale w Brzozie w namiocie, macie jakies opinię o weselach tam?Już teraz wiem ze duuuzoo pracy nas czeka :)ale cieszeeee sięęe z tego tak bardzoooo!!!chyba po zareczynach zwariowałam!hi hi.
Pozdrawiam

Offline mimi2612 Kobieta

21 lipca 2010, 12:41
Orinokooo, mogę polecić Ci (i innym forumkom) salon fryzjersko - kosmetyczny na Karłowicza 22. Niedawno byłam tam na czesaniu próbnym i jestem zaskoczona, że fryzjerce udało się z moich cieniutkich włosów stworzyć całkiem fajną fryzurę ;) Makijaż też super, ale idę jeszcze raz, bo chcę spróbować innych kolorów :)

Nemezis, moglabys prosze napisac ile kosztuje tam makijaz-próbny i slubnyoraz jakich kosmetyków używa Pani,która Cię malowała? Czy byłaś zadowolona z trwałości makijażu? Byłabym wdzięczna za opinię:-)

Offline Nemezis Kobieta

21 lipca 2010, 21:50
O rety, żebym to ja pamiętała... ::) Ślubny makijaż kosztuje chyba 65 zł. Nie pamiętam teraz marki kosmetyków, ale na pewno nie było to nic popularnego... Pamiętam, że błyszczyk trzymał się wyjątkowo długo, ale twarz musiałam co jakiś czas matowić (chyba w przypadku tłustej cery nie da się tego uniknąć). Jeśli chodzi o cienie, to najpierw byłam malowana błyszczącymi cieniami i one były średnio trwałe (wieczorem zaczęły się gromadzić w załamaniach powiek), ale za radą kosmetyczki pomalowałam się jeszcze raz cieniami matowymi i te trzymały się idealnie aż do rana ;)

Offline mimi2612 Kobieta

22 lipca 2010, 12:20
O rety, żebym to ja pamiętała... ::) Ślubny makijaż kosztuje chyba 65 zł. Nie pamiętam teraz marki kosmetyków, ale na pewno nie było to nic popularnego... Pamiętam, że błyszczyk trzymał się wyjątkowo długo, ale twarz musiałam co jakiś czas matowić (chyba w przypadku tłustej cery nie da się tego uniknąć). Jeśli chodzi o cienie, to najpierw byłam malowana błyszczącymi cieniami i one były średnio trwałe (wieczorem zaczęły się gromadzić w załamaniach powiek), ale za radą kosmetyczki pomalowałam się jeszcze raz cieniami matowymi i te trzymały się idealnie aż do rana ;)

OK,dzieki! :)

Offline PikkuMu Kobieta

27 lipca 2010, 17:24
Hanko! Gratulacje z Gdyni  ;D ps.  więcej relacji!