Autor Wątek: Bydgoszczanie łączcie się  (Przeczytany 177646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ada1988

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16277
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #630 dnia: 29 Lipca 2009, 16:21 »
no ja za 3 tygodnie mam przymiarkę ale też się nie mogę doczekać a wypożyczasz czy kupujesz?
Masz w ogóle jakiś fajny sklep na oku z bielizną ja też się zastanawiam i nie wiem gdzie kupić.
Ja buty kupowałam na hali PRZEŚLICZNE kupiłam za 99 zł troszkę dużo ale na bank warto tam pojechac, jak się kupuje z salonu to podejżewam że się jeszcze więcej płaci



Offline carollaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5375
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #631 dnia: 30 Lipca 2009, 07:27 »
Ja za swoje zapłaciłam 270 zl, to dla mnnie bylo duzo, ale byly jedyne, jakie mi sie podobaly i spelnialy wszystkie kryteria butow slubnych, które po ślubie będę nocić. A ściągałam je od producenta z łodzi.

No właśnie ja bielizny też nie mam, a nie wiem za bardzo gdzie w bydzi są jakieś sensowne sklepy w tym temacie. Ktos wie?



Offline ada1988

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16277
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #632 dnia: 30 Lipca 2009, 09:21 »
no dużo 270 zł nie ma co ale jak Ci się podobają i bedziesz je nosić to warto :)
no ja też mam problem z bielizną nie wiem może galeria pomorska albo focus tylko tam pewnie cena nie zła będzie ;( nie wiem może jakieś pomysły Wy macie dziewczyny?



Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23884
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #633 dnia: 30 Lipca 2009, 09:24 »
ada, 99zł za buty ślubne to jak za darmo :) moje kosztowały 118 i myślałam, że to tanio :)
Ja moją bieliznę znalazłam w Triumphie :) i takim jednym sklepie w Galerii Glinki (zawsze są przeceny), ale nie pamiętam nazwy :(

Offline ada1988

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16277
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #634 dnia: 30 Lipca 2009, 09:28 »
no faktycznie nie są drogie a naprawdę są śliczne :):):)
hmmm... Trumph ale on jest drogi :)
ja jak dwa lata temu miałam 100dniówkę i w takim sklepie w galerii pomorskiej kupowałam bieliznę i nie wydawałam aż tak dużo chyba się tam przejadę



Offline malpka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 wrzesień 2009
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #635 dnia: 30 Lipca 2009, 10:20 »
Ja suknie wypożyczam, ale nowa szyta i zostawiam w salonie :) Co do bytów to fakt, przeszłam juz całe miasto i koleżanka wysłała mnie na hale i oniemiałam!!!! Za 100 zł można spokojnie kupić buty, które w moim przypadku będą na raz, bo znając mnie juz nigdzie ich nie ubiorę później. A bielizna... na Magdzinskiego jest sklep z dużym wyborem, ja tam czasie sie na Bardotkę w kolorze śmietankowym za całe 50 zł:) Byłam tez w takim małym sklepiku na długiej i tez 50 zł wiec tez nie będę nie potrzebnie szaleć :) Teraz szukam fryzjera!!!!  Może macie kogoś fajnego na oku?

Pozdrawiam

Offline ada1988

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16277
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #636 dnia: 30 Lipca 2009, 10:32 »
małpka ja mam fryzjera na Warmińskiego zaraz przy dworcowej babeczka mnie tam czesała na 100dniówkę więc mogę ją z czystym sumieniem polecić :) naprawdę ślicznie czesała i nie brala dużo mimo że ją uprzedziłam że to na 100dniówkę (a nie którzy lubią podbijać cenę) to płaciłam jakieś 70 zł



Offline carollaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5375
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #637 dnia: 31 Lipca 2009, 07:42 »
Ja mam fryzjerke w fordonie, to zależy w której częście miasta bys chciala?



Offline ada1988

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16277
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #638 dnia: 31 Lipca 2009, 09:29 »
Wlaśnie może najpierw małpka nam napisz z jakiej części miasta byś chciała napewno bedzie nam łatwiej Tobie doradzić.



Offline malpka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 wrzesień 2009
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #639 dnia: 1 Sierpnia 2009, 09:30 »
Wiecie co, chyba mi wszystko jedno. Ja mieszkam na Bartodziejach, Rodzice na Miedzyniu, Kosmetyczke mam na Osowej Górze a Slub bierzemy na Błoniu :D Wiec same widziecie, że to generalnie bez róznicy i tak wszedzie daleko będzie:)

Offline carollaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5375
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #640 dnia: 1 Sierpnia 2009, 15:45 »
wiesz co, malpko, uwierz, ze to nie jest wsztko jedno. Dobrze kiec kosmetyczke i fryzjerke gdzies albo blisko domu alebo blisko siebie. Tak przynajmniej wszystkie kumpele mezatki radzily, szczegolnie, jak masz napiety plan dnia :)



Offline ada1988

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16277
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #641 dnia: 1 Sierpnia 2009, 17:38 »
no dokładnie :)
warto tam gdzie jest blisko, bo wiadomo fryzjer i kosmetyczka zajmują najwięcej czasu :)



Offline malpka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 wrzesień 2009
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #642 dnia: 2 Sierpnia 2009, 01:10 »
no tak, ale chyba wole mieć osobę polecona, niż na sile szukać żeby było blisko :)

Offline Majax2
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #643 dnia: 7 Sierpnia 2009, 09:48 »
Witam :) Ja tez mam w hotelu Brzoza,Placimy 170 zl za osobe.Alkohol,napoje wybieramy jakie ale z tego co mi powiedziano nie zalatwiam tego sama tylko oni kupuja po cenach hurtowych i w takich nam sprzedadza- ile zejdzie za tyle placimy.Slyszalam tez o formie + 50 zl rozszerzone o alkohol i napoje i nie wiem czy nie oplacaloby sie o bardzieJ:( Ma ktos doswiadczenie w tej kwesti?Prosze o odpowiedz:)

Offline ada1988

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16277
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #644 dnia: 7 Sierpnia 2009, 18:54 »
małpka wiesz ja Ci mogę polecić mojego fryzjera jak chcesz



Offline kozacy
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.2010
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #645 dnia: 22 Sierpnia 2009, 22:51 »
ja też wam mogę polecić fryzjerkę z Bartodziei- sama dostałam namiar na nią od koleżanki - Pani Ala  z Bartosza ;-) Bardzo mi przypasowała - polecam -nie sugerować się wysrojem samej pani Ali ;-) (ja bym ją posadziła na fotel u jakiegoś stylisty ale sama działa błyskawicznie i fachowo)
pozdrowionka
kozaczka

Offline AniaRomek

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2009
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #646 dnia: 23 Sierpnia 2009, 23:53 »
A ja bardzo polecam p.Joasię z salonu Kano na Gdańskiej :)

Offline michasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 206
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #647 dnia: 24 Sierpnia 2009, 16:26 »
ja też kupiwałam bieliznę w galerii glinki. tam są 3 sklepy z bielizna, jeden triumph, jeden taki mniejszy na przeciwko wejścia i jeden taki duży niedaleko triumpha.zapłaciłam razem 150zł-za stanik i majtki na ślub i za gorsecik i majtki na noc poślubną (gorsecik przeceniony na 60z prawie 200,majtki na 9.90).tam ciągle można coś taniego upolować:) i mają naprawdę duży wybór.
jak byłam w triumphie to babka kombinowała z rozmiarami zarówno w wielkości miseczki jak i obwodu i żaden nie chciał jakoś dobrze na mnie leżeć.
a polecam też gorseciarnie na Gdańskiej.

Offline madziara07

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 914
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #648 dnia: 24 Sierpnia 2009, 22:39 »
co do fryzjera to osobiście polecam (niekoniecznie tylko na ślub) fryzjerkę z Bartodziei, z gajowej tam jest taki mały salon fryzjersko kosmetyczny, ceny normalne, tylko trzeba dość wcześnie zaklepywać terminy bo Pani oblegana ale naprawdę miła, polecam

a co do bielizny to ja się nie znam może mnie sprostujcie albo jestem jakaś mało romantyczna ale czy naprawde na wesele musi być nowa bielizna??? i to jest tak istotny szczegół?? no nie chodzi mi o to żeby to był jakiś stary łach ale ja każdą nową sztukę jeśli kupuję jakiś np nowy stanik którego krój i budowa będzie pasować do sukni (na sylwestra takowy nowy inny niż wszystkie kupowałam do sukni bez pleców) to najpierw go min raz założę np do pracy żeby wypróbować bo chyba nie ma nic gorszego niż uwierająca kokarda/koronka czy też przy ciasne stringi :(
a co do sklepów to kupuję w H&M świetna jakość i cena
Mówi się, że kogo bogowie chcą zniszczyć, temu najpierw odbierają rozum. W rzeczywistości temu, kogo chcą zniszczyć, bogowie wręczają odpowiednik krótkiej laski z syczącym lontem i napisem "Acme Dynamite Company" na boku. Tak jest ciekawiej i trwa krócej.

Offline KRYNOL
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 2010
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #649 dnia: 24 Sierpnia 2009, 23:03 »
WITAM. SZUKAM DJ Z BYDGOSZCZY NA PRZYSZŁY ROK. MOŻECIE KOGOŚ POLECIĆ I ILE TO KOSZTUJE

Offline carollaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5375
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #650 dnia: 25 Sierpnia 2009, 07:35 »
Ja polecam i mam Starsky'ego, ale wiem, że w Bydzi wiele osób bierze Cabaja i jeszcze jednego. Chyba w tym wątku gdzieś znajdziesz. Albo poszukaj w całym dziale kuj-pom



Offline ada1988

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16277
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #651 dnia: 25 Sierpnia 2009, 13:36 »
ja miałam Starskiego na 100dniówce, ale jest drogi :)
chociaż fajnie gra :)



Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #652 dnia: 25 Sierpnia 2009, 13:37 »
Ja bardzo chciałam Starskiego, jak DJ to tylko On  :D

Offline ada1988

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16277
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #653 dnia: 25 Sierpnia 2009, 14:39 »
fakt on jest dobry - super prowadzi wszelkie imprezy ja ze 100dniówki byłam bardzo bardzo zadowolona :):):)
tylko, że tak jak napisałam on jest drogi - my mieliśmy akurat po znajomości - babeczka która w mojej byłej szkole pracowała nam go załatwiła - płacilysmy 2000 zł



Offline hanka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
  • Bo ja, bo Ty, bo tylko my...
  • data ślubu: 1.05.2010
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #654 dnia: 26 Sierpnia 2009, 09:59 »
ada1988 - 2000 z tego co mi wiadomo to standardowa cena u tego DJa :) ale moim zdaniem jest on wart tych pieniędzy :)

Offline carollaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5375
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #655 dnia: 26 Sierpnia 2009, 11:17 »
cena zalezna jest od tego co chcesz, zeby robil itd... :)



Offline LenaLondyn

  • Lenka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.05.2010
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #656 dnia: 26 Sierpnia 2009, 12:48 »
Witam serdecznie  :-* Moj ślub juz za kilka miesiecy i  nie wiem od czego sie zabrac. Mam utrudniona sytuacje,poniewaz na stale mieszkam w Londynie :/ chce polski slub,gdyzmoj przyszly maz rowniez polak :) Jestem z okolic Swiecia nad Wsila i chyba bede musiala wybrac sie do Bydgoszczy. . . http://hxxp: [glow=red,2,300][flash=200,200][img][/img][/glow][/flash]

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #657 dnia: 26 Sierpnia 2009, 12:55 »
Witaj :)

A masz już cokolwiek załatwione? Salę chociaż? :)

Offline carollaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5375
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #658 dnia: 26 Sierpnia 2009, 13:44 »
Jeśli macie juz datę, to koniecznie załatwiajcie najpierw sale, kosciol, zespol lub dj, kamerzyste i fotogrfa. To najwazniejsze rzeczy na początek, szczególnie, ze teraz śluby w weekend majowy sa modne. Powodzenia! :)



Offline LenaLondyn

  • Lenka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.05.2010
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #659 dnia: 26 Sierpnia 2009, 15:01 »
Witam,jestem z okolic Bydgoszczy :) rowniez odliczam dni do Naszego Slubu :) juz niedlugo 01. 05. 2010 :)  z mila checia zaciagne Waszych porad. Pozdrawiam!