e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Bydgoszczanie łączcie się  (Przeczytany 133031 razy)

Offline nataliaxp

Odp: Bydgoszczanie łączcie się
6 kwietnia 2009, 23:37
Ska to super ze tak tanczycie :) I na dodatek sis i tata - bomba  ;D ;D ;D
Gdyby nie to ze chcemy aby ten pierwszy taniec byl tym naszym, osobistym, pierwszym tancem to pewnie tez bysmy nauczycli sie ukladu,.
Oboje kiedy tanczylismy taniec towarzystki wiec wiekszego probelu by nie bylo :0
No ale juz zdecydowane :):):)

Tak tak - pulla - od dziś  ;D ;D
Carollaa - my tz damy sie poniesc  ;D

Offline ska Kobieta

7 kwietnia 2009, 10:25
Nasz ślub bedzie nietypowy w kilku apektach-w porównaniu z inymi slubami w naszych rodzinach.
Dzięki Natalia za miłe słowa -mamy nadziję, że trema nas nie zje :).

Offline AniaRomek Kobieta

7 kwietnia 2009, 11:11
Na pewno będzie ok!!! Nie stresujcie się!!!! ;)
Będziemy trzymać kciuki :) To już tuż tuż :) :)

Offline ska Kobieta

7 kwietnia 2009, 12:36
AniuRomek, dzięki, tak to już, już, a tyle jeszcze nie zrobione. Teraz rozumiem słowa im bliżej tym dalej (w las) >  :glupek:.  DZięki za kciuki, na pewno nam się przydadzą.

Offline etkapetka Kobieta

7 kwietnia 2009, 20:36
ja też trzymam kciuki i czekam na jakąś relacyjkę :)

Offline nataliaxp

7 kwietnia 2009, 20:44
Ojjjj tak przydadza sie  ;D

Dziewczyny ale napewno damy ze wszystkim rade  ;D ;D ;D
Bedzie git  ;D ;D ;D
Kto jak nie My dał by rade  :skacza:

Offline ska Kobieta

28 kwietnia 2009, 14:18
Kochane Koleżanki!! Jestem już po :). to był najlepszy ślub i wesele na jakim byłam :)-ale skromność ;). Wybawiłam się za wszystkie czasy. Dj Zbynek b.dobry-tylko trzeba mu przypominać co mamy zamiar mieć na ślubie-bo troszkę zapomina. Teraz czekam na zdjęcia :). plener mieliśmy super w Ostromecku. Bardzo miłego księdza mieliśmy, mówił nam o rozmowie, dialogu, a nie tylko, o tym, że teraz najważniejsze jest potomstwo ..... Potem miałam małe przejście-oparłam się o samochód i pół sukienki uwaliłam- więc dziewczyny nie opierajcie się o samochód, chyba, że po weselu. Przez to mieliśmy 0,5 h poslizg-chł9odny obiad,a le potem było coraz lepiej. Pierwszy taniec super wyszedł, wszyscy nas chwalili, że takiego czegoś jeszcze nie widzieli. Goscie się bawili, tańczyli, jedzenie było bardzo dobre, pogoda dopisala. Jejku, mówię Wam, śmieliśmy się, że za rok robimy odnowienie ślubów :))))))). Z prezentów też byliśmy zadowoleni-pełno kwiatów, książek i zbieraliśmy do gara i opłacalo się, chociaż moja mama miała obiekcje, czy to nie naciąganie.... Dziewczyny,  nie bójcie się, ja do tej pory mam bananowy uśmiech na twarzy jak myślę jaki to byl wspaniały dzień.

Offline japcio Kobieta

28 kwietnia 2009, 14:25
Gratulacje ska :) Ja też tak chcę..... :) czekamy na foty!!!

Offline marta86star Kobieta

28 kwietnia 2009, 14:27

Gratulacje :)  Fajnie, ze wszystko wyszło tak jak chciałaś. A może jakaś relacja ?? :)

Offline sylvia1pl Kobieta

• Małżeństwo to słodka,dożywotnia kara za miłość :)
  • entuzjasta
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 08.08.2008
28 kwietnia 2009, 15:00
ska serdeczne gratulacje :)

Offline ska Kobieta

28 kwietnia 2009, 15:27
dziękuję dziewczynki, dużo zależy od gości-jak oni dobrze się bawią i wszytko chwalą to naprawdę jest wspaniale-rodzina bawiła się wspólnie, razem gadali, chociaż miałam b.małe :). Fakt, że nie przeżywaliśmy wesela, bo wydawało nam sie, ze jest skromne, i tyle rzeczy niedopracowanych-nam się tak wydawało, bo ogoleni było super :). Więc relacyjka będzie :), póki jeszcze pamiętam

28 kwietnia 2009, 16:58
Serdeczne gratulacje, ska :)

Offline magia Kobieta

28 kwietnia 2009, 17:21
ska
Gratulacje i wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia :bukiet:

Offline AniaRomek Kobieta

30 kwietnia 2009, 18:44
Gratulacje ska!!!!! :bukiet:

Offline madzianaj Kobieta

Wszystkiego naj naj Ska  ;D

Offline PAWEŁ Mężczyzna

Ale tu miło ! Muszę nabrać ogłady w temacie ,bowiem we wrześniu p. roku poddam się całemu ceremoniałowi .
Narazie zaklepałem Dj- wodzireja /podobno najlepszy. P.  Jacek/ reszta w trakcie.  Ksiądz kazał nam przypomnieć się dopiero w listopadzie.  Knajpki raczej znam.  Mamy do wyboru Kujawską, Gazdówkę,Rzym, Starą Winnicę.  Chcemy by było to w takim swojskim klimacie . 

Pa !

Offline PAWEŁ Mężczyzna

Cytat: PAWEŁ link=topic=1715. msg905723#msg905723 date=1241559068
Ale tu miło ! Muszę nabrać ogłady w temacie ,bowiem we wrześniu p.  roku poddam się całemu ceremoniałowi  w Bydgoszczy. 
Narazie zaklepałem Dj- wodzireja /podobno najlepszy.  P.   Jacek/ reszta w trakcie.   Ksiądz kazał nam przypomnieć się dopiero w listopadzie.   Knajpki raczej znam.   Mamy do wyboru Kujawską, Gazdówkę,Rzym, Starą Winnicę.   Chcemy by było to w takim swojskim klimacie .  

Pa !

Offline nataliaxp

W takim razie zycze przyjemnosci w planowaniu Pawle  ;)

Buziaki zostawiam dla wszytskich  :-* :-* :-*

Offline ska Kobieta

Teraz czekam na WAS, już niedługo czerwiec, sierpień, wiec szybko minie i zobaczycie jakie to świetne uczucie być małżeństwem. To taka nowa energia i radość! Spokojnych przygotowań. Wszystko już macie?

Offline ania24polska Kobieta

tak to prawda bylo cudnie jak tak sobie wspominam niestety 1 rocznica slubu  spedze sama mąz na misji ale po powrocie sobie odbijemy
pozdrawiam Was :)

Offline nataliaxp

12 maja 2009, 14:19
Ska - spoznione ale szczere gratulacje  ;D ;D ;D

Buziaczki  :-* :-* :-*

Offline sylvia1pl Kobieta

• Małżeństwo to słodka,dożywotnia kara za miłość :)
  • entuzjasta
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 08.08.2008
12 maja 2009, 15:31
Nasza rocznica też już niedługo bo 08.08.2009 Jak sobie wspomnę te chwile to mi się tak ciepło na serduszku robi a zarazem taki mały żal,że to tak wszystko szybko minęło.No ale teraz czekamy do 24 czerwca na narodziny naszego synusia.I tak sobie myślimy,że może zrobimy chrzciny w nasza rocznicę hmm

Offline malpka Kobieta

23 lipca 2009, 11:45
Czytam i czytam i jestem coraz bardziej przerazona. Wrzesień coraz blizej a tyle jeszcze przed nami...

23 lipca 2009, 14:56
o malpko slubujesz dzien przede mna :)

Offline japcio Kobieta

23 lipca 2009, 15:00
wrzesień blisko? a co ja mam powiedzieć.... zaraz sierpień, aż strach się bać :)

Offline malpka Kobieta

24 lipca 2009, 15:31
carollaa a gdzie ślubujesz ?
Japcio, ale Ty pewnie wszystko gotowe juz masz, co ?
 :)

25 lipca 2009, 18:45
W parafii pw. Św. Mikołaja w Starym Fordonie (ten duży starszy kościół żółty na rynku), a Ty? :)

Offline malpka Kobieta

29 lipca 2009, 12:29
W Parafii Chrystusa Króla na Błoniu :)

Offline ada1988 Kobieta

29 lipca 2009, 16:15
no ja do ślubu mam jeszcze troszkę czasu bo 5 tygodni a już nie mogę się doczekac jestem coraz bardziej zestresowana, jestem ciekawa jak wszystko pójdzie czy pogoda dopisze czy goście się będa bawić, itd dzisiaj odebralam obraczki :):):) więc już sobie wyobrażam jak będą wygladać na naszych palcach, a Wy jak dziewczyny stresik jest :)

Offline malpka Kobieta

29 lipca 2009, 16:18
oj jest jest:) ja obraczki udbieram w piatek, ale ciagle cała masa spraw do załatwienia przed nami! Dzis pedze na przymiarke sukni, nie mam butów i bielizny... Nie wiem jak to bedzie:)