e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Bydgoszczanie łączcie się  (Przeczytany 119572 razy)

Bydgoszczanie łączcie się
17 lutego 2006, 13:57
Cześć

Ja też biorę slub w Bydgoszczy i szukam dobrej cukierni w której mozna zamówić ciasto i tort. Macie jakieś pomysły?

Offline klaris

17 lutego 2006, 17:12
Staropolska, tort królewski polecam,ciasta zdecydowanie swoje - domowi i od koleżanek itp.
sama szukam więc jakby ktoś znał coś smaczniejszego to proszę o namiar, bo mi Sowa za bardzo nie odpowiada.

Offline klaris

17 lutego 2006, 17:13
To ja prosze o namiary o dobrego krawca albo sklep, w którym można uszyć garnitur, ni i panie żeby były miłe i cierpliwe   :D

Offline yvonn

28 lutego 2006, 10:13
Witam. Poszukuje jakiegoś kontaktu do firmy zajmującej się wynajmem samochodów. Ma ktoś jakiś namiar do takich firm??
Byłabym bardzo wdzięczna.

Offline lukes

1 marca 2006, 16:28
Pozdrawiam:)

Offline Aniołek Kobieta

1 marca 2006, 20:29
o! mamy nawet męzczyznę! super! witaj!

Offline lukes

10 marca 2006, 23:30

Offline yvonn

13 marca 2006, 10:59
Witam wszystkich. Mam kontakt do dobrej i taniej krawcowej, tylko że ze Złejwsi Wielkiej. Np. garnitur 3-częściowy szyje za 190-250zł. cena uzależniona od rodzaju wybranego materiału.
Szyje również sukienki ślubne. Ma mnustwo katalogów, z których można wybrać coś dla siebie ;)

Offline Aniołek Kobieta

13 marca 2006, 11:49
super! mozesz mi wysłać namiary na priv? byłabym wdzieczna.

14 marca 2006, 23:54
Witam wszsytkich :serce:  Jetsem z Bydgoszcy i jestem tu poraz pierwszy :)  Slubujemy 16 czerwca   :skacza:    Juz sie nie moge doczekac  :mrgreen:  Forum bardzo ciekawe :D

Offline Aniołek Kobieta

15 marca 2006, 10:14
Cytat: "Megii"
Forum bardzo ciekawe

Pewnie, ze ciekawe! dlatego tu jesteśmy! :D
Fajnie, że do nas dołączyłaś - kolejna głowa do kombinowania! przydasz się na pewno! i mam nadzieję, ze my tobie też!

15 marca 2006, 23:53
Wy juz mi sie przydaliscie  :D  Pierwszy dzien i juz duzo sie dowiedzialam i w piatek jade do USC przygotowana i wiem jak wszystko wyglada  :D

Offline klaris

16 marca 2006, 08:56
A jak wrócisz z USC to koniecznie napisz ile kosztują te wszystkie zaświadczenia.

16 marca 2006, 12:25
Ok nie ma sprawy napewno napisze :D  :D  :D

17 marca 2006, 16:13
Byliśmy dziś w USC  :D  Brdzo mile panie tam sa :D
  Jesli oboje małżonków urodziło sie w Bydgoszczy to najpierw idzie sie do pokoju nr 7 i tam sie mówi,ze chce sie papiery na ślub...podaje się imie, nazwisko i date urodzenia  :arrow: i to wysylaja do pokoju nr 4. tam trzeba isc po jakiejss chwilce i wypisuje sie najpierw wniosek, trzeba dać dowody i podpisac się (ja podpisywałam,ze chce nosic nzawisko męza po ślubie  :serce:   :D  :D  :D ) Płaci sie 80 zł i dostaje sie 3 arkusze potrzebych dokumentów  :D I jeszcze dowiedzielismy sie,że wtedy już się nie płaci za wydanie aktu małzeństwa  :D

80 zł i to wszystkie kosztyw USC w Bydgoszczy  :!:  :!:  :!:

Offline klaris

18 marca 2006, 18:13
Czyli odbili sobie po tym jak więcej jest zawieranych ślubów konkordatowych, bo sam cywilny kosztował mniej.Ale i tak szczeście, ze nie więcej.

19 marca 2006, 13:07
Cytat: "klaris"
Dołączam do Was. My ślubujemy 17 czerwca 2006.Mamy zarezerwowane 2 sale i jedną chętnie odstąpimy.
Co do balonów, to na ul. Szajnochy jest hurtownia właśnie z materiałami do dekoracji, zaraz na początku.A sukienkę oczywiście szyję.

witajcie!
My tez bierzemy slub 17.06 i jeszcze jestesmy wpolu! a w jakim kosciele slubujecie?

20 kwietnia 2006, 00:53
Witam wszystkich  :D  :D  :D  Ja tez z Bydgoszczy  :lol:  :lol:  :lol:  Biedronka, klaris...slubuje 1 dzien przed wami  :D  :D  :D  W jakich Kosciolach macie sluby :?:  :?:  :?:  Jednak nas troche jest a nasz atek tak malo uczeszczany  :(

20 kwietnia 2006, 09:40
Czesc Wam my slubujemy na Ugorach - na Szwederowie o 16 mamy slub!! Macie juz wszystko zalatwione bo my nie

20 kwietnia 2006, 12:16
JA Slubuje na Wyzynach - Parafia Swietych Polskich Braci MEczennikow o 17  :D  Tez nie mamy wszytskiego zalatwionego :roll:  jeszcze troszke czasu jest :D

Jeszcze nam zostalo :
-dokladnie umowic sie z fotografem (tylko plener czy studio tez :) )
-ja musze zobaczyc moja sukienke ktora wlasnie skonczyla sie szyc :D
-jeszcze musze kupic bielizne, buty,sukienke na poprawiny :shock:
-musze znalezc fryzjerke :roll:  :roll:  :roll:
-i dokladnei umowic sie z makijazystka
-musimy kupic wodke

-isc do pierwszej spowiedzi
-zdac egzamin w Kosciele
-zawiadomienia kupic i rozdac
-pojechac do Ksiedza z rodziny,ktory bedzie nam slubu udzielal :D

hmmmm..nie wiem czy cos jeszcze,ale jak tak pisze to duzo tego...

A wam co zostalo  :?:

20 kwietnia 2006, 13:05
Cytat: "Megii"
-zdac egzamin w Kosciele

Jaki egzamin??

Offline klaris

20 kwietnia 2006, 15:09
My w Fordonie, w MB Królowej Męczenników o 16. Mamy badzo.... dużo do załatwienia: protokół,menu, obgadać dekoracje sali, suknia jeszcze się nie szyje, garnituru nie mamy, obrączek też nie, zaproszenia w trakcie produkcji :)
butów też nie mam itd, długo by wymieniać. Zarezerwowanych księzy mamy i gości tez powiadomionych (ustnie na razie).
Fotograf jest, grajek też.

20 kwietnia 2006, 23:21
Cytat: "aniula"
Jaki egzamin??

Mamy egzamin z takich rzeczy jak Ojcze nasz, Wierze w Boga , 7 grzechow glownych itp + pytania typu :kto nam udziela slubu, jakie sa posty i kiedy itp. Jest caly temat o tym w formalnosciach  :D  Tu jest link http://forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=2755
(niewiem czy dobrze go wkleilam :roll: )

Cytat: "klaris"
dużo do załatwienia: protokół

protokolu jeszcze nie macie :shock:  nam kazali podpisywac odrazu gdy do slubu zostaly niecale 3 miesiace :roll:
A tak w ogole to naprawde troche wam zostalo do zalatwienia :wink:
My zaproszenia wysylalismy i rozdawalismy 2,5 miesiaca przed slubem :D

Offline klaris

23 kwietnia 2006, 15:54
Kazali nam przyjść spisać protokół na mniej niż 3 miesiące przed ślubem. No to przyjdziemy na mniej :)
Oboje pracujemy na zmiany i trudno się zebrać gdy biuro czynne 2 godz. dziennie.
A zaproszeni goście już od dawna wiedza że są zaproszeni, a zaproszenia dostaną jeszcze w kwietniu (jak się wyrobię :)
W końcu nie takie prz\ygotowania są najważniejsze, najważniejszy jest sakrament.

24 kwietnia 2006, 17:33
My tez jeszcze troche mamy do zalatwiania a juz mi sie nie chce:)
-wodke kupic
-zaproszenia i zawiadomienia porozdawac
-organiste zalatwic
I inne

4 maja 2006, 22:24
Kurde powstal u nas klopot-poniewaz chcielismy aby obaczki do slubu byly niesione przez nasza 6letnia kuzynke a ona zrezygnowala bo mowi ze sie boi  nie mamy nikogo moze jest u was w rodzinie jakies dziecko  chlopiec dziewczynka ktore by bez problemu chcialo takie ograczki poniesc za paczuszke slodkosci:)
Piszcie jak macie kogos

Offline EMka

10 maja 2006, 17:47
Witam Was bydgoskie przyszle Panny Mlode!  :D  Postanowilam do Was dolaczyc, mimo ze do Naszego Slubu jeszcze tyyyyle czasu. Chcialam sie zapytac czy przy zalatwianiu kosciola nie mialyscie zadnych problemow?? Na jak dlugo przed slubem zaczelyscie go zalatwiac?? I kiedy sale wynajmowalyscie? tego sie najbardziej boje :P Pozdrawiam Was mocno!

Offline EMka

10 maja 2006, 18:46
A tak poza tym... Megii - bedziesz brała slub tuż koło mojego domu ;) Chyba pokiwam Ci z okienka :)

Offline klaris

10 maja 2006, 18:58
Z salą trzeba się pospieszyć.I z zarezerwowaniem mszy też, jesli nalezysz do dużej parafii.Wg mnie nie trzeba spieszyć się z sukienką. Ale resztę warto załatwić szybko (no i zespół dobry też) przynajmniej mieć wszystko w głowie rozplanowane. A czas szybko (bardzo szybko) zleci.

10 maja 2006, 18:59
Ja sale i kościół załatwiałam w lutym tego roku ( w zasadzie wszystko zaczęłam od lutego i nie było problemu :mrgreen: ) a ślubuję w lipcu w Kosciele Św. Trójcy. Tyle że to nie miesiąc z literą "r" więc może nie tak rozchwytywany termin.

PS: Witaj na forum