e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Bydgoszczanie łączcie się  (Przeczytany 118891 razy)

Offline magia Kobieta

Odp: Bydgoszczanie łączcie się
20 października 2008, 22:40
Sukienki jeszcze nie wybrałam bo jak sie okazuje nie jest to takie proste ...ale tak przy okazji za butam juz sie troszke rozgladałam, a raczej upewniałam czy za miesiąc, dwa nie znikna ze sklepów...  Z dwa tygodnie temu oglądałam białe buciki W sklepie obuwniczym nu ul. Gdańskiej na przeciwko Rossmanna.

Offline Karola_kasia Kobieta

20 października 2008, 22:55
Dziewczyny a czy ktoras z was malowala sie moze w perfumerii Douglas bo maja niskie ceny 70zl i mozna potem za to wybrac sobie kosmetyki kolorowe z perfumerii. Prosze o opinie

Offline nataliaxp

21 października 2008, 13:18
Tez tam bylam pytac o makijaz i jestem tego samego ciekawa, ja sie malowalam w sephorze i jestem bardzo zadowolona :)
ale chetnie sie dowiem jak jest w douglas.

Offline etkapetka Kobieta

21 października 2008, 14:53
W douglas mnie jedna z pan źle pomalowała, ale za to moja znajoma malowana przez inna panią wyglądała prześlicznie. Ale ja nie wiem czy odpowiadam dokładnie na Wasze pytanie. W czerwcu były powystawiane różne stanowiska z różnych marek kosmetyków. I każda z pań malowała kosmetykami innej marki. Wtedy właśnie byłam malowana.

Offline ania24polska Kobieta

21 października 2008, 17:42
nataliaxp ja mialam szyta sukienke w zninie i była bez zadnego blędu  wygladała pieknie idealnie do mnie pasowala... po jednej sukni ciezko kogos oceniac wiec sie sama moze przekonaj .... co do tego co pisala wera to  sie juz nie wypowiadam bo nie lubie sie klocic ale tak sobie mysle ze Beacia moze miec racje

pozdrawiam i zycze dobrych wyborów

Offline nataliaxp

21 października 2008, 19:53
dokladnie, tak jak mowisz ze po jeden sukience sie nie ocenia ale jakos mnie tam nie ciagnelo, ale tez nie moge powiedziec nic zlego o tym salonie bo go poprostu nie znam, napewno gdybym nie znalazla nic w bydgoszczy wlasnie tam bym pojechala ale sukienke,juz mam wiec nie ma problemu. Moze akurat ta sukienka ktora widziala tak jakos wyszla "nie po mojemu"

Pozdrawiam i rowniez zycze dobrych wyborow :):):)

A co do douglasa to faktycznie tam jest zawsze kilka osob ktore maluja i tak naprawde nie wiadomo na kogo sie trafii chyba ze szczegolnie z polecenia na konkretna pania.
Ahhhh ile my mamy na glowieeee  :urwanie_glowy:

Offline japcio Kobieta

21 października 2008, 20:17
No własnie, Żnin...kumpela szyła tam sukienkę i była bardzo zadowolona. Chcę się tam przejechać, ale nie mam namiarów. Czy ktoś mógłby wysłać mi na priv telefon albo adres www? Będę bardzo wdzięczna!!!
Mam juz namiary, dziekuję!

22 października 2008, 22:33
Witam.
Chciałabym ustosunkować się do kilku wątków tutaj poruszanych.
Po pierwsze - Wiera - dziękuję Ci bardzo za miłe słowa na mój temat, ale proszę nie bądź już taka wylewna, bo to szkodzi i Tobie i mnie.
Po drugie - Salon sukien Ślubnych "Kasia" ma swoją stronę www. które podajemy na priv!
Po trzecie - Beacia - zanim komuś coś niemiłego napiszesz to dwa razy się zastanów - skąd Ty miałaś suknię ślubną?
Po czwarte - ania24polska - tokiem myślenia Beaci co do WIery - skoro Ty miałaś piękną suknię ze Żnina to może jesteś właścicielką tego salonu.
Dziewczyny - nie chcę, aby ten wątek był ciągnięty.  To forum chyba służy po to, aby sobie doradzać i odradzać, a nie dogryzać i się kłócić.  Ja ze swojej strony życzę wszystkim Pannom Młodym, żeby znalazły suknię swoich marzeń bez względu na salon i samych miłych chwil w przygotowaniach do ślubu.
« Ostatnia zmiana: 23 października 2008, 09:46 wysłana przez Maja »

23 października 2008, 17:07
ale ty madra jestes gratuluje ....juliuszka .. tak pieknie piszesz o dogryzaniu i klóceniu ze sama wlasnie to uczyniłas piszac do każdej z nas to co napisałas bo aż nie chce mi sie cytowac ..
a jak sie lepiej bedziesz z tym czula to powiem Ci ze jestem włascicielką wszystkich salonów w Polsce i nie tylko...
pozdrawiam Beacię 
wkrótce kawka pamiętaj :)
i jak juz wczesniej pisalam

kazdy ma swoje zdanie na temat salonow.. i ma do tego prawo
milego dnia

Offline Beacia Kobieta

23 października 2008, 19:20
Wiesz Aniu mi już się nawet nie chce komentować tego co się w tym wątku dzieje  :-\

Pozdrawiam i oczywiście pamiętam o kawce i wódeczce  ;D

Offline Agape007 Kobieta

24 października 2008, 13:40
 No i wreszcie trafiłam do maleńkiego salonu na ul.   Grudziądzkiej .   Sympatyczna i szczera pani pozwoliła mi przymierzyć kilkanaście sukien wraz z welonami, diademami itp.   No i nie wyglądałam wcale we wszystkich modelach najlepiej.    :-\  No i w końcu wybrałam - piękną suknię wraz z dodatkami w cenie 800zł (welon, rękawiczki, bolerko, halka).   Na dodatek będzie doszyte więcej świecidełek!!  :D Myślę, że ta pani po prostu kocha to, co robi.   Suknie ślubne to chya jej pasja.   Gorąco Polecam!!
[/quote]

Ja tez mam suknię z tego salonu i także wyszłam z niego zadowolona.  Tak jak Ty uważam, że włascicielka a zarazem Pani "obsługująca" jest miła i sympatyczna i przede wszystkim szczera.  Jeżeli ktoś się nie chce z tym zgodzić, to pewnie dlatego, że Pani z salonu "Julia" coś powiedział, co pewnie nie spodobało sie potencjalnej klientce.  Ja podpisuje się prawą i lewa ręką, że salon Julia jest the best in Bydgoszcz. 
« Ostatnia zmiana: 17 grudnia 2008, 21:53 wysłana przez ela »

Offline iza22 Kobieta

24 października 2008, 13:44
ale tu się porobiło  :-\

każda chwali "swój" salon i tyle, ale takie przekonywanie na siłę, że tylko ten salon i koniec nie ma chyba sensu

wydaje mi się, że trzeba przejść wszystkie salony i samemu ocenić co gdzie i jak

Offline japcio Kobieta

24 października 2008, 14:52
A ja szukałam salonu na Grudziądzkiej i nie znalazłam :( w którym miejscu on jest? help!

Offline Kasiuniuńka Kobieta

24 października 2008, 15:03
ale tu się porobiło  :-\

każda chwali "swój" salon i tyle, ale takie przekonywanie na siłę, że tylko ten salon i koniec nie ma chyba sensu

wydaje mi się, że trzeba przejść wszystkie salony i samemu ocenić co gdzie i jak

a ja polecam agnes  ;D bo tam kupilam swoja sukienke! cala obsluga wspaniala! a bylam wymagajaca klientka! wszystko chcialam przymierzac i przymierzalam! a jak zostaly 3 suknie do wyboru to z 5 razy zdejmowalam jedna nakladalam druga potem zdejmowalam druga i ubieralam trzecia itd! kumpela z ktora bylam byla zalamana a babeczka w sklepie z usmiechem na twarzy pomagala dokonac mi wyboru ;D poza tym pani dzwonila i informowala mnie o wszystkim co dzieje sie w mojej sprawie w salonie  ;D a na sam koniec jak juz suknia byla w wielkim worze i wychodzilam ze sklepu czekala na mnie niespodzianka pierwsze zyczenia slubne od salonu ;D i prezent! super sklep!!! jedyny minus to ze jest troszku drogi!

Offline japcio Kobieta

24 października 2008, 15:54
Aha, dzwoniłam do Żnina i sympatyczny Pan powiedział, że będą na targach ślubnych w Bydzi na początku 2009 :) Trza będzie się przejśc :) Oglądałam ich oferte na stronie www i bardzo przypadła mi do gustu. Chyba zdecyduję się na nich.

Offline sylvia1pl Kobieta

• Małżeństwo to słodka,dożywotnia kara za miłość :)
  • entuzjasta
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 08.08.2008
30 stycznia 2009, 18:46
  japcio  "A ja szukałam salonu na Grudziądzkiej i nie znalazłam Sad w którym miejscu on jest? help!"

Salon na Grudziądzkiej jest w tych pawilonach na dole od strony ulicy!!!Ja tam swoja sukienkę kupowałam Salon sukien ślubnych "Julia" O ten salon Ci chodziło??

japcioAha, dzwoniłam do Żnina i sympatyczny Pan powiedział, że będą na targach ślubnych w Bydzi na początku 2009 Smiley Trza będzie się przejśc Smiley Oglądałam ich oferte na stronie www i bardzo przypadła mi do gustu. Chyba zdecyduję się na nich.

powiem Ci tak ja się dowiadywałam bo chciałam u nich szyć sukienkę i powiem szczerze,ze dużo osób mi odradzało tam gdzie kupowałam sukienke to babka pokazywała mi sukienke ze Żnina jak wygladała po uszyciu u nich a jak miała naprawde wyglądać!!Nie wywiązują się z terminów!!Wierz mi czy nie sama zrobisz jak uważasz!!Ja osobiście polecam ten salon na Grudziądzkiej chociaż jak weszłam do saloniku to na samym wstępie powiedziałam,ze nic u niej nie kupie i,że przyszłam tylko ze względu na moją mamę a wyszłam z zamówioną sukienką i byłam bardzo zadowolona!!Babeczka poświęciła swój czas już po zamknięciu salonu!!!

31 stycznia 2009, 16:15
co do salonu Żnin ja kupywalam tam sukienke uszyta przez ten salon własnie.. byla piekna  łądnie wykonczona i  obsluga rewelacja.... Polecam wszystkim

Offline kaśka10 Kobieta

12 lutego 2009, 21:31
Salon plecam- Kasię w Żninie, buty z tego nowego sklepu na Cieszkowskiego w Bydzi( mają kilkadziesiąt modeli!), salę Biesiadną...to, co sprawdzone prze siostrę i koleżanki.Mam namiary na dobrą skrzypaczkę, dekoratorkę kościoła, kosmetyczkę jakby ktoś chciał.

Offline ali Kobieta

12 lutego 2009, 21:56
Chciałam się wybrać na ul.  Cieszkowskiego zobaczyć buty ale dopiero na wiosnę, aż się pojawi więcej butów wiosenno- letnich.  Sklep się reklamował na tegorocznych targach ślubnych i zainteresował mnie.  Ale skoro piszesz, że jest tam taki wybór butów to się wybiorę na dniach :).  Przyznam szczerze, że to moje największe zmartwienie te nieszczęsne buty, bo mam taki nietypowy rozmiar 37,5.

Offline michasia Kobieta

13 lutego 2009, 14:35
ali ja dziś  ciekawości weszłam do sklepu przy wełnianym rynku, gdzie mają rzeczy komunijne, mają chyba za 40 par butów do rozmiary 38. butki sa przeróżne i bardzo ładne, z tym,ze za względu na to, ze są komunijne, to sa na niziutkim obcasie, takim ok.2 cm.A ja potrzebuję takich 7-centymetrowych.

Offline ali Kobieta

13 lutego 2009, 19:11
Dziękuję Michasia :) Na pewno się tam wybiorę w najbliższym czasie!

16 lutego 2009, 22:30
ja miałam chyba najfajniej bo moja szwagierka otworzyła własny salon sukien ale do mojego wesela zbankrutowała i wyprzedawała suknie za bezcen ;-) fajnie co?

Offline michasia Kobieta

17 lutego 2009, 11:58
to moze podrzucisz namiary an kuzynkę?moze jakiś link do allegro,czy coś,może wyprzedaje cos,co innym się jeszcze przyda(np.ozdoby do wlosów)

17 lutego 2009, 21:30
sprawdz pod użytkownik 'bordoman' na allegro ale juz chyba maja same resztki- sprawdz ;-) Mi się udało!

19 lutego 2009, 17:46
przed chwilą odwiedziłam stronę z aukcjami i było kilka sukienek i ozdoby do włosów ;-) wiec może sobie coś wybierzesz, odpisz jak pooglądasz ;-)

Offline michasia Kobieta

22 lutego 2009, 13:48
obejrzałam, ale nic ciekawego dla siebie nie znalazłam:)

22 lutego 2009, 17:48
no widzisz, bo jak pisałam tam mają już same resztki ;-)

Offline etkapetka Kobieta

22 lutego 2009, 21:40
Hej  :) nie znalazłam wątku dotyczącego katechez przedmałżeńskich. Słyszałam coś o weekendowych kursach na piaskach w Bydgoszczy. Wiecie coś o tym?? Może ktoś wie kiedy w Bydgoszczy ruszają jakiegolwiek katechezy dla narzeczonych.
Aha. Mam jeszcze pytanko z innej beczki  ??? Ile kupujecie napojów na 1 osobę?

Offline Annapurna83

22 lutego 2009, 22:00
Daty kursów przedmałżeńskich można znaleźć na stronie diecezji bydgoskiej, hm... chociaż aktualnie nie mogę tam tego znaleźć. Ja byłam na weekendowym kursie w bazylice. Płaci się chyba 20 zł od osoby. W sobotę od 9 do 19 chyba a w niedzielę od 9 do 15-16 i załatwione, a nie 6 tygodni po 2 razy w tygodniu. Tylko trzeba się zapisywać dość dużo wcześniej, bo wiele chętnych.

Offline michasia Kobieta

23 lutego 2009, 10:31
na stronie diecezji powinno byc w aktualnosciach, i tam trzeba kliknąć na więcej...bo jets jakiś temat o kursie
teraz chyba sa ok.15 marca takie weekendowe