e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Bydgoszczanie łączcie się  (Przeczytany 118894 razy)

Niunx

• Gość
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
23 sierpnia 2008, 10:57
Super, wlasnie obejrzalam oferte Fotostory. Jestem pod wrazeniem, mysle, ze bede brala tego pana pod uwage. Ciekawe czy ktos juz z tego forum jest po i moze napisac kilka slow? Jakie ceny? Orientowal sie ktos?  ???

Offline japcio Kobieta

23 sierpnia 2008, 11:24
Najlepiej wejdź na ich stronę i wyślij maila z zapytaniem. Ja tak zrobiłam - tylko nadal czekam na odpowiedź :)

Offline AniaRomek Kobieta

23 sierpnia 2008, 14:27
Ja juz podpisalam umowe,cena 1400 zl z dojazdem na miejsce slubu (chyba wyszlo 30 km w dwie strony) i na plener 2 dni po slubie (ok 50 km)
W cenie nie ma tylko blogoslawienstwa (slub cywilny), wiec cena jest chyba przyzwoita ;D

Niunx

• Gość
28 sierpnia 2008, 11:31
Cena super  :)

Mi sie w miedzyczasie spodobal inny fotograf, ale cena 2900zl.

Z Fotostory mi nie odpisali czy maja wolny termin, czekam nadal.

Offline japcio Kobieta

28 sierpnia 2008, 12:39
a ode mnie chcą 1500... Jesteśmy umówieni na wrzesień, bo teraz dużo pracy mają.

Offline Aggy Kobieta

30 sierpnia 2008, 12:25
Witajcie.
My ślubujemy 5. 09. 2009 r.
Wesele mamy w fordońskim klubie Heros. 

W przyszłym tygodniu podpisujemy umowę z fotografką.  Mamy poleconą przez znajomych.  Za 120 zdjęć w albumie i 700 na CD (w pakiecie jest błogosławieństwo, plener, kościół i wesele do oczepin) z obróbką płacili niecałe 650zł.  Niestety babka nie ma strony internetowej, ale widzieliśmy foty znajomych i nam się podobają.

Co do DJa to dziękuję za namiary na Zbynka.  Mamy jeszcze jednego na oku.  Bawiliśmy się na dwóch weselach prowadzonych przez niego i było fajnie.  Życzy sobie 1200 zł bez poprawin.

Offline paulikb Kobieta

7 września 2008, 21:12
Cytat: Niunx link=topic=1715. msg670652#msg670652 date=1219481835
Super, wlasnie obejrzalam oferte Fotostory.  Jestem pod wrazeniem, mysle, ze bede brala tego pana pod uwage.  Ciekawe czy ktos juz z tego forum jest po i moze napisac kilka slow? Jakie ceny? Orientowal sie ktos?  ???

Najlepiej napisz maila, ja zadzwonilam ale tez i napisalam i . . . . zdecydowalam:D  facet zdjecia moim zdaniem robi wspaniale i oferte ma bardzo korzystna: przygotowania, ceremonia slubna, plener, wesele do oczepin wlacznie, album 100zdjec, 2 albumy 10zdjeciowe dla rodzicow, plyta ze wszystkimi zdjeciami i plyta z prezentacja 1500zl.  Teraz czekam tylko na podpisanie umowy, ale termin juz zarezerwowany

Offline Sandra87 Kobieta

26 września 2008, 13:59
Witam! Jestem tu nowa , ale na bierząco staram sie przeglądac wątki  :) W sumie do slubu jeszcze daleko ale chce sie juz mniej więcej zorietowac co jak i kiedy.  Chciałam zapytać o sale "Tango" , czy macie może jakies zdjęcia tej sali , szukałam w internecie ale nic nie znalazłam.  Z tego co czytałam to dużo osób ją poleca.  Wicie może ile mniej liczą sobie za osobe?? Proszę o odpowiedz  ;) Pozdrawiam!

Offline ania24polska Kobieta

26 września 2008, 17:25
odezwij sie do  mnie na gg to chetnie ci kilka wysle... bylam tam na weselu ...
bardzo ladnie tam teraz maja :)

Offline Kasiuniuńka Kobieta

26 września 2008, 20:13
tango to stare domino! poszukaj moze pod ta stara nazwa!
tez zastanawialismy sie nad wyborem tej sali! w srodku jest bardzo ladnie i smaczne zarcie! ta sama firma gastronomiczna co w telimenie, kaskadzie i restauraji na fordonskiej bodajze pod debem!

Offline paulikb Kobieta

10 października 2008, 08:44
My będziemy mieli wesele w TANGU, właściwie zdecydowaliśmy sie właśnie na tą salę ponieważ mamy blisko i z domu i z kościoła. Pani kierowniczka sprawia miłe wrażenia, mamy wesele na ok120 osób więc zajmiemy Salę  Dębową (jest jeszcze jedna, mniejsza). Stronki nie maja ale w googlach znajdziesz nr tel, polecam przejechać się i samemu zobaczyć, wysłuchać :)

Offline etkapetka Kobieta

10 października 2008, 11:27
Dobry wybór Paulinkb :) Ta większa sala w Tangu jest faktycznie śliczna. Oglądałam ją jakiś czas temu. Pani kierowniczka pięknie zachwalała. Wyglądała na bardzo miłą osóbkę. O ile dobrze pamiętam, to mam zdjęcia, jakby ktoś chciał zobaczyć.

16 października 2008, 10:59
Dziewczyny muszę Wam się pochwalić  :)
W poniedziałek przymierzałam w Agnes moją wymarzoną suknię ślubną  :grin: i byłam już gotowa podpisać umowę, ale zaliczka była zdecydowanie większa niż przygotowana kasa w mamy portfelu a kartą nie można tam płacić. Umówiłam się z Panią, że we wtorek wrócę, ale!!!!!!!!!!!! pokusiło mnie, żeby poszukać tego modelu sukienki na allegro i znalazłam!!!!! Pojechałam po nią do aż nad morze  :D Sukienka w moim rozmiarze i w dodatku w 1/3 ceny nowej sukienki. I nie mam jej tylko na weekend, jak wypożyczają w Agnes, tylko całkowicie na własność!!! Mogę sobie zrobić plener kiedy tylko będę chciała.
Bardzo się cieszę  ;)

Offline mystikala Kobieta

16 października 2008, 11:21
Gratuluje!Super,że tak sie udalo trafic.Wlasna suknia to jest komfort-mozesz w niej biegac gdzie chcesz  ;D

Offline nataliaxp

16 października 2008, 13:14
No proszę, super !!

Jednak bez tego allegro byłoby trudniejjjjjjj :P :P heheh

Pozdrawiam :)

Offline Karola_kasia Kobieta

16 października 2008, 13:49
Super ze tak Ci sie udalo!
Nasze kochane allegro haha ja zamowilam sliczne zawieszki na wodke ;D

Offline japcio Kobieta

16 października 2008, 15:19
etkapetka Gratuluję! Powoli muszę zacząć się rozglądać za sukienką dla mnie.

16 października 2008, 16:54
Dziękuję Wam dziewczyny  ;D
Może podpowiecie gdzie szukać butów  ???

Offline nataliaxp

16 października 2008, 17:02
No wlasnie ja mam ten sam problem  :urwanie_glowy:

Offline Meggi Kobieta

16 października 2008, 23:57
Hej dziewczyny.  Widzę, że żadna z Was nie wspomniała nic o salonie na ul.  Kujawskiej w Bydgoszczy.  Byłam tam niedawno - i bylam bardzo zadowolona. . . .  Przeszłam już większość salonów bydgoskich i okazało się, że na Kujawskiej maja bardzo duży wybr sukien - także firmowych - np Agnes w dużo przystępniejszych cenach.  Poleciła mi ten salon kolezanka - kupiła tam śliczną suknię ślubna za 700 zł!!! W innych salonach wypożyczają od 1000 zł w górę.  Wiem, że teraz mają tam promocję - na ponad 100 modeli.  Problem jest taki, że nie mają strony internetowej.  Dla zainteresoanych - posiadam namiary z telefonem włącznie.  Ja w najbliższym czasie wracam tam po wymarzoną kieckę. . . .

17 października 2008, 07:41
w kazdym sklepie z sukniami slubnymi dostaniecie bucicki slubne ja polecam salon w Żninie

Offline Agape007 Kobieta

17 października 2008, 13:13
Cytat: etkapetka link=topic=1715. msg717102#msg717102 date=1224168859
Dziękuję Wam dziewczyny  ;D
Może podpowiecie gdzie szukać butów  ???

A swoje wymarzone kupiłam na allegro.  Obawiałam się tego zakupu, ponieważ był to mój pierwszy raz jeżeli chodzi o buty.  Zakup okazał się strzałem w dziesiątkę. 

Offline grecka Kobieta

18 października 2008, 00:05
ja polecic moge salon ryłka- buty po raz kolejny okazaly sie godne swojej (co tu ukrywac) wysokiej ceny- po calym weselu nie mialam ani odrobine zdartych nog a przyznam ze nie chodze na codzien "na obcasie" a i butow nie mialam kiedy "rozchodzic". Swiadkowa tez miala od nich buciki i tez byla zadowolona :) no ale ceny niskie nie sa wiec jesli to maja byc buty kupione tylko na ta jedna okazje to samemu trzeba ocenic czy warto. Moje byly dosc ciemne jak na slubne wiec jeszcze moge je nosic do jasnych spodni i spodnic.
Powodzenia w poszukiwaniach :)

Offline Wiera Kobieta

18 października 2008, 22:38
Cześć Kobietki.  W tym tygodniu wraz z przyjaciółką zwiedziłam wszystkie salony ślubne w Bydgoszczy.  Byłam też w salonie "Kasia" w Żninie.  Tam - TRAGEDIA!! :o Nikt nic nie doradzi, "fachowy" personel?? Ceny owszem nie zabijają tak jak np.  w Lisaferrera na Świętojańskiej, albo w Madonnie na Dworcowej.  Ale jakość tych sukien na 3- !! Obsługa 3-, dokumenty (umowy, KP) 1 !! Radzę wszystkim - nie wybierajcie się tam - nie warto!! Co do innych salonów - chcecie znać moje zdanie?? AGnes  - drogo i takie sobie suknie, Romantica, Madonna i Lisaferrera - dla ludzi z baaaardzoooo grubym portfelem (ja nie zamierzam brać kredytu na suknię ślubną).  W niektórych salonach panie z personelu pomyliły się z powołaniem.  No i we wszystkich sukniach wyglądam "w tej pięknie", "w tej też ślicznie", "no pani to jest wyjątkowa - w e wszystkich wygląda pani rewelacyjnie".   A GDZIE SZCZEROŚĆ?? Przecież nie ma ideałów, ja nie mogę wyglądać super we wszystkim.  No i wreszcie trafiłam do maleńkiego salonu "Julia" przy ul.  Grudziądzkiej 10.  Sympatyczna i szczera pani pozwoliła mi przymierzyć kilkanaście sukien wraz z welonami, diademami itp.  No i nie wyglądałam wcale we wszystkich modelach najlepiej.   :-\  No i w końcu wybrałam - piękną suknię wraz z dodatkami w cenie 800zł (welon, rękawiczki, bolerko, halka).  Na dodatek będzie doszyte więcej świecidełek!!  :D Myślę, że ta pani po prostu kocha to, co robi.  Suknie ślubne to chya jej pasja.  Gorąco Polecam!!

18 października 2008, 23:47
Wiera ale pojechałaś  :o jestem w szoku po Twojej ocenie.

19 października 2008, 15:39
wera kazdy ma swoje zdanie na temat salonow... odradzac cos mozna ale uwazam ze najlepiej sie samemu przekonac ... moje zdanie jest takie żnin super salon super obsługa duzy wybór i profesjonalne podejscie do sprawy wszystko z paniami da sie załatwic w innych salonach nie bylam wiec sie nie wypowiadam
« Ostatnia zmiana: 20 października 2008, 09:21 wysłana przez Maja »

Offline Wiera Kobieta

19 października 2008, 23:48
No tak, ale ja obeszłam wszystkie (chyba) okoliczne salony i zdecydowanie na punkcie Żnina mam alergię.  A dzisiaj na dodatek rozmawiałam ze swoją starą kumpelką.  Ona tam właśnie miała pierwotnie wybraną suknię.  Ale musiała przesunąć termin ślubu o rok później i niestety "babki" nie chciały się na to zgodzić.  Bo przecież "suknia miała być szyta na ten rok a nie na następny. . . " Dla mnie to absurd, skoro nawet nie zostały tkaniny pocięte.  Zero kosztów.  No i kasy (zaliczki) też nie chciały wypłacić.   Proponuję, aby inne Panny Młode, które tam były wypowiedziały się obszernie na ten temat.  Pozdrawiam Was. . .

Offline nataliaxp

20 października 2008, 00:15
Ja podobnie jak Wiera mam na "Kasie" alergie, mimo ze nawet tam nie bylam ale jakos nie mam ochoty sie tam wybrac, widzialam sukienke uszyta przez "Kasie" i niestety nie spodobala mi sie tzn nie sama sukienka ale sposob jej uszycia, wg mnie byla niedbale zakonczona.
Nie przekonalam sie o tym wszystkim na wlasnej skorze i nie bede musiala sie przekonywac jak naprawde jest bo znalazlam sukienke w bydgoszczy i nie musze nigdzie dalej szukac z czego sie ogromnie ciesze :)
A Wam kochane forumki zycze wytrwalosci w szukaniu i znalezienia tej jedynej :)
Pozdrawiam

Offline Beacia Kobieta

20 października 2008, 11:00
Wiera dziwne mi się wydaje, że to co piszesz mówiła mi ta "sympatyczna i szczera pani" z salonu z grudziądzkiej. może wcale nie jesteś zadowoloną klientką tego salonu tylko jego właścicielką?  ;D więc albo powtarzasz jej słowa albo powtarzasz to, co mówiłaś mi w swoim salonie...

Offline Wiera Kobieta

20 października 2008, 22:12
bez komentarza. . . .  :'(