e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Bydgoszczanie łączcie się  (Przeczytany 133592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mystikala Kobieta

Odp: Bydgoszczanie łączcie się
27 lipca 2008, 17:05
agaarek wystarczy troszke poszperać i sama coś znajdziesz,nie bedziemy przecież pisaly ciagle tego samego  ;)(duzo juz bylo takich watkow)?!?

Offline Annapurna83

10 sierpnia 2008, 20:21
Witam.  Po kilku godzinach spędzonych na czytaniu wątku stwierdziłam, że napiszę też, a właściwie popytam, może ktoś pomoże.  Czy wiecie ile wcześniej trzeba się zgłosić do USC w Bydgoszczy w celu wszelkich formalności do ślubu cywilnego? Bo ja właściwie już bym mogła, tylko, ze z róznych względów nie mam konkretnej daty jeszcze, a nie chcę potem się spóźnić.  Tzn wiem że musi być miesiac i 1 dzień wcześniej, ale jak jest np z wolnymi terminami? I czy wszystkie śluby odbywają sie w Pałacu Ślubów na ul.  Sielanki? Widziałam, ze któreś z was brały też oddzielnie ślub cywilny i kościelny, to może ktoś bedzie się orientowac :)

Offline etkapetka Kobieta

10 sierpnia 2008, 22:44
Annapurna83 moja kolezanka miala slub cywilny w namiocie w Brzozie. Bylo przeslicznie :)

Offline ania24polska Kobieta

11 sierpnia 2008, 09:48
jA mialam ślub cywilny w ogrodzie botanicznym w Myslęcinku 08-08-08 jesli chcesz wiedziec wiecej pisz pozdrawiam

Offline AniaRomek Kobieta

11 sierpnia 2008, 10:31
Ania!!!!!!!Ty sie zabieraj za relacyjke-juz sie nie moge doczekac!!!!!! ;D ;D ;D

Offline Annapurna83

11 sierpnia 2008, 19:21
Bardzo dziękuję za propozycje.  Jednak szczerze mówiąc to ja własnie chce w tym urzędzie :D znaczy żeby było tak bez wydziwiactwa, ale tez ładnie a nie tak jak w komunistycznym USC w miasteczku z którego pochodze :D A co do wydziwiactwa to nie obrażajcie się tylko, bo  ślub w ogrodzie botanicznym to cudnie, tylko ja już z kościelnym mam wydziwiactwo (Rzym :D) to, co do cywilnego to chę łatwo prosto i szybko, no ale jednak jakoś uroczyście :D I dlatego pytałam czy te "normalne" śluby to standardowo w Pałacu Ślubów? Może jednak któras z Was wie :)
Poza tym to gratuluje świeżo upieczonej żonie z ogrodu botanicznego :)

12 sierpnia 2008, 21:13
Etkapetka, zdradz jakies szczegoly, bo ja tez mam slub (cywilny) w Brzozie :)

12 sierpnia 2008, 23:06
AniaRomek to może ja spytam osobę mającą ten ślub cywilny w Brzozie o to czy mogłaby Ci jakieś wskazówki dać i informacje przekazać. Bo ja jako widz pewnie mało szczegółów widziałam. Jedyne co mogłabym Ci powiedzieć to ważne jest to aby osoba udzielająca tego ślubu stała w namiocie, bo na ślubie mojej koleżanki stała ona na zewnątrz i bardzo buczało w mikrofonie z powodu wiatru. Musieli wyłączyć mikrofon i nie było słychać nic, nawet przysięgi. A poza tym było naprawdę prześlicznie  :) Przepraszam za stylistykę wypowiedzi- drinkowałam dzisiaj  ;D

13 sierpnia 2008, 19:32
Etkapetka!!!!
Baaaardzo serdecznie dziekuje!!!
Wiaomosci juz dotarly:):)

13 sierpnia 2008, 20:32
AniaRomek cała przyjemność po mojej stronie  :)

Offline Ewulka Kobieta

13 sierpnia 2008, 22:29
AniaRomek: Jak tam nerwy???? To w koncu już całkiem niedługo..... :D Pozdrowionka :D

14 sierpnia 2008, 18:45
Dziekuje,nie jest zle..
Do slubu niby daleko-zalezy dla kogo :-\-ale ja do tego czasu bede w kraju raz...na 5 dni...
Tak wiec nie ma sie co smiac ;)
Pozdrawiam :)

Offline Demonica Kobieta

14 sierpnia 2008, 20:10
hej dziewczyny  :) jestem nowa  :) co prawda do ślubu mam jeszcze baardzo dużo czasu ale już zaczęłam się rozglądać bo wiem że czas bardzo szybko leci Spodobała mi sie Gazdówka i jeżeli któraś z was ma zdjęcia jakieś przystrojonej sali i wogóle jak oni tam stoły ustawiają to bardzo prosiłabym o przysłanie na priv  :D Czytanie samego forum bydgoszczy zajęło mi sporo czasu ale notatki są nie do ocenienia :) Pozdrawiam i myślę że zagoszczę tu na dłużej  :D

Offline Ewulka Kobieta

14 sierpnia 2008, 22:25
O kurcze, AniaRomek - ja myslalam ze Wy macie w tym roku.... tak czy siak na pewno szybko zleci, pamietam jak my mielismy rok do slubu..... niby tyle czasu a kiedy się zreflektowaliśmy został ledwie miesiąc!!!!! Czas leci nieubłaganie a tu trzeba się spieszyć z załatwianiem wszystkiego, ale z drugiej strony pewnie byś chciała żeby to było już za tydzień???  ;)
Demonica: Witaj, nie wiem jak wygladają tam wesela, aczkolwiek byłam na kolacji z rodziną i niestety jedzenie nie rzuca na kolana :/ mam tylko nadzieje ze już się coś zmieniło.....
Pozdrawiam.

15 sierpnia 2008, 09:59
No jasne,ze bym chciala :D
Juz sie nie moge doczekac ;D
Jak ustalilismy date to sie smialismy,ze siwych włosow przez to wesele dostane,bo jeszcze tyle czasu a mi to juz sen z powiek spedza  ;D

Offline Ewulka Kobieta

15 sierpnia 2008, 12:23
:D :D :D Znam to  :D Ale ten dzien musi byc wyjatkowy i juz, trzeba się poswiecic :D

Offline madaline Kobieta

19 sierpnia 2008, 00:26
Jest najlepszy. . .

Offline karina22 Kobieta

19 sierpnia 2008, 15:25
witam dołączam sie do bydgoszczanek :),jestem juz po slubie cywilnym,bralismy go 17czerwca2005,teraz czekamy z niecierpliwościa na 25grudnia,bedzie to nasz dzien slubu koscielnego,bardzo sie stresuje jak to wyjdzie. Slub bedzie skromny w domku na około 30 osób,mamy dwójeczke dzieci 3latka i 6mc,wiec niebardzo by nam sie widziała impreza gdzies na sali.

19 sierpnia 2008, 23:32
To wspaniale, że zdecydowaliście się na ślub kościelny  :) Trzymam kciuki  ;)

Offline Ewulka Kobieta

20 sierpnia 2008, 09:08
Karina22: piekna data na slub koscielny :D

Offline karina22 Kobieta

20 sierpnia 2008, 15:31
troszke zmarzne bo zima bedzie,sukienke z samym gorsecikiem wybrałam,ale atmosfera pewnie mnie rozgrzeje :)juz sie niemoge doczekac:)))

Offline Ewulka Kobieta

21 sierpnia 2008, 00:35
Oj, z całą pewnoscia te emocje nie pozwola Ci zmarznać, ale mimo wszystko zycze Wam pieknego błyszczącego śnieżku w tym dniu :D

21 sierpnia 2008, 09:38
dołączam się do życzeń  ;D

Offline karina22 Kobieta

21 sierpnia 2008, 11:50
dziękujemy ;D,dziewczyny a mogłybyscie polecic mi jakiegos dobrego fotografa???dodam iż pare foteczek bede chciała miec z dziecmi,wiec potrzebny byłby opanowany człowiek ;D

21 sierpnia 2008, 16:54
Ja mam zarezerwowanego pana z Inowroclawia.
Robi pieeeekne zdjecia i wydaje sie bardzo mily :)
Mozesz znalezc go w internecie jak masz ochote rzucic okiem,firma nazywa sie Fotostory
Pozdrawiam!!!

Offline Ewulka Kobieta

21 sierpnia 2008, 22:57
Ja polecam naszego fotografa. Robi bardzo naturalne zdjecia i potrafi uchwycic chyba wszystko :D Niestety nie nalezy do najtanszych, ale gdybym miala powtorzyc to wszystko to z pewnoscia zdecydowalabym sie ponownie na niego. Sesja zdjeciowa była na luzie i wszystkie propozycje dozwolone :D Nie wiem czy moge napisac jak sie nazywa ze wzgledu na regulamin... Gdzies tu na forum podawalam juz namiary. W razie czego podam na priva :D POZDRAWIAM!

Offline AGNIESIA Kobieta

22 sierpnia 2008, 11:22
AniaRomek gratuluje wyboru. Ja już jestem po ślubie i szczerze mogę powiedzieć, żę fotograf z FOTOSTORY rewelacyjny. Zdjęcia są wyjątkowe i to nie tylko te z pleneru ale wszystkie. Goście byli zachwyceni bo fotograf faktycznie profesjonalny, wszędzie go było pełno i nikomu nie udało się ukryć przed bacznym okiem obiektywu. 

22 sierpnia 2008, 14:54
Agniesia!
To super ;D Powiem szczerze,ze nie slyszalam zadnej opini na jego temat,ale zdjecia tak mi sie tak spodobaly,ze sie zdecydowalam na ryzyk fizyk :) Fajno,ze napisalas-utwierdzilam sie w decyzji :)
Pozdrowionka!

Offline karina22 Kobieta

22 sierpnia 2008, 15:50
napewno sprawdze FOTOSTORY,zobaczymy moze nam przypasuje. Niezalezy nam na fotkach w plenerze,bo bierzemy slub w grudniu takze zimno bedzie. poztym bardzo chce miec foteczki z moimi dziecmi,niechciałabym zeby mi marzły na dworze w ta pogode :)

Offline nataliaxp

22 sierpnia 2008, 20:40
mam do was pytani, czy moze mi kots owiedziec cos o studiu foto Linda z Bydgoszczy? Slyszalam ze sa bardzo dobrzy, ale chcialam wiedziec czy macie jakies inf o nich.  Pozdrawiam :)