e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Bydgoszczanie łączcie się  (Przeczytany 133018 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline panterkaam Kobieta

Odp: Bydgoszczanie łączcie się
12 maja 2008, 12:03
Cześć! A ja mam do Was prośbę. Nie wiecie, gdzi mogę znaleźć ładną, letnią sukienkę na poprawiny? Zostało dwa miesiące do ślubu, a ja nadal nic nie mam. Chodziłam po mieście ale nic mi się nie podoba. Te które są przewiewne są za mało eleganckie jak na poprawiny. Tym bardziej, że chciałabym potem tę sukienkę na inne wesela założyć, np moich znajomych. A może ktoś by mi polecił dobrą krawcową? Zaczynam mieć powoli dość przygotowań. Tym bardziej, że zupełnie nie mam na to czasu :( A jak jest u Was?

Offline AGNIESIA Kobieta

12 maja 2008, 19:15
Oj Partekaam mam ten sam problem. W sumie łudze się, że dopiero się zrobiło ciepło i wszelkiego rodzaju sukienki dopiero powoli sie ukazują na sklepowych wieszakach, ale jeśli ktoś zna jakieś miejsce z sukienkami to czekam na namiary.

Offline magia Kobieta

12 maja 2008, 20:07
Witajcie:)

AniaRomek - jeśli chodzi o namiary na zespoły, to mam kilka....jednakze jak do tej pory to słyszałam/widziałam występ tylko 1 zespołu, albowiem dopiero zaczyna sie sezon weselny;) Fajny zespół ...hmm, problem w tym, że to jest rzecz gustu  ;) ale wrazie czego moge podac namiary:)

Beacia - dziękuje za słowa otuchy:) Także słyszałam, ze jedzonko maja pyszne.

Pozdrawiam :)

Offline AniaRomek Kobieta

12 maja 2008, 20:19
Magia,bylabym wdzieczna  :)
Ja poki co odsluchuje demo w necie,ale wiadomo,ze to nie to samo..Jak do tej pory wpadli mi w ucho- Express Duo i Axel Band,slyszalyscie moze cos o nich??
Moj problem jest taki,ze nie mieszkam w Polsce i najprawdopodobniej do czasu slubu bede w kraju tylko 2-3 razy,wiec wybierajac zespol bede sie musiala zdac na opinie innych-pewnie nie uda mi sie za bardzo biegac po dancingach i sluchac jak przyjade na pare dni.. :-\
Dlatego bede wdzieczna za namiary na fajnych grajkow :)
Pozdrowionka!!!!!! ;)

rybkawiedenka

• Gość
12 maja 2008, 23:00
Grecka ja tylko chciałam pomóc, tam jest mnóstwo odpowiedzi na pytania.

Offline magia Kobieta

13 maja 2008, 12:06
AniaRomek  :)
Ja jeszcze nie wybrałam zespołu. Postaram sie osobiscie "przesłuchac" te które mnie interesuja.
Zapewne troche to potrwa zanim podejme ostateczna decyzje, bo tak jak napisaam sezon dopiero sie zaczyna.... ;)
Pozdrawiam :)

13 maja 2008, 20:42
No no,pewnie wiele "dancingow" zaliczysz ;D Taki maly przedsmak wesela ;D
Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam serdecznie!!!!

Offline magia Kobieta

13 maja 2008, 22:20
Hejka  :)
Nie ma za co ;) Dancingi.... :lol: oj pewnie na jakiś sie wybiore...ha,ha wyobraziłam sobie mine mojego lubego jak bym jemu latem zaproponowała - dancingi :P  /zamiast/ np. spotkania w sobote ze znajomymi na grilu...;)

Pozdrawiam:)

17 maja 2008, 11:28
A bralas pod uwage DJ-a?Ja zawsze jak myslalam-wesele to jednoznaczne bylo dla mnie tez-zespol.Ale sama nie wiem..Znalazlam fajnego dj-a (Michał Starzecki) Bede jeszcze nad tym myslec  ;D
Pozdrowionka!!!!

Offline magia Kobieta

17 maja 2008, 23:28
Witam:)
Moja koleżanka była na weselu na którym gosci zabawiał dj...powiedziala, ze koleś był świetny...(nie wiem jak ten facet sie nazywał). Prawde mówiąc, nawet jeśli wiem, ze dj może super rozkrecic wesele...to jednak, nie jestem w stanie wyobrazić sobie aby na moim weselu nie było zespołu...
Ostatnio jestem troszke "zalatana" i "nie mialam głowy"/czasu na szukanie zespołu, ale wkrótce znowu zaczne ;)

Serdecznie pozdrawiam :)

Offline Ewulka Kobieta

20 maja 2008, 09:55
Czesc :D

Strasznie zaluje ze to wszystko juz za mną!! Bylo swietnie.
Chcialam tylko podpowiedziec, bo przeczytalam kilka ostatnich postow:
Cytat: panterkaam link=topic=1715. msg576639#msg576639 date=1210586600
Cześć! A ja mam do Was prośbę.  Nie wiecie, gdzi mogę znaleźć ładną, letnią sukienkę na poprawiny?
Ja kupilam swoją na ulicy dworcowej i to w sklepie do ktorego bym w zyciu nie weszla!!! Bo wystawa jest nieciekawa, dokladnie naprzeciw tych sklepow z materialami.  Okazalo się ze rowno ze mną kolezanka szukala czegos na slub brata i kupila taka sama sukienke jak na gdanskiej, ale 60 zl taniej!!!!!!!!!!!
Moja byla bardzo ladna i wygodna, w kolorze cieplego beżu.  Kosztowala chyba 90 zl.

A co do Dj-a to tez bylam na weselu kuzynki.  Facet byl swietny!!! Naprawde, gral lepiej niz dziesiecioosobowa kapela.  Muzyka byla i dla starych i dla mlodych, troche takiego weselnego kiczu i trochę przebojow na czacie.  I naprawde sprawdzil sie jako wodzirej!!! Niestety tez nie mam do niego namiarow, wiem, ze pracowal kiedys w Modraczku na kapusciskach, tam byl chyba euroklub??? Ale gdzie teraz mozna go spotkac, nie mam pojecia.

Pozdrawiam!!!

Offline grecka Kobieta

20 maja 2008, 12:24
witajcie :) no ja juz szukanie zespolu mam za soba ale nie jestem jakos super przekonana ze dobrze wybralismy. zdecydowalismy sie na zespol choc tez bawilismy sie juz na weselu z DJ-em i zabawa byla naprawde swietna :) niesety nasz zespol nie byl jakis z "polecenia" po prostu umawialismy sie z zespolami i chodzilismy ich posluchac na probach, w mieszkaniach... dziwne to jak kilka doroslych osob stoi przed toba i gra ci jakies wybrane kawalki  ;D - woleli bysmy posluchac ich "w akcji" ale niestety bylo to niemozliwe. teraz juz po tych przesluchaniach zastanawiam sie czy dobrze wybralismy no ale pewnie dowiemy sie dopiero na weselu :)

20 maja 2008, 19:12
Tymi wypowiedziami jeszcze bardziej dalyscie mi do myslenia!!!!!!! :)
Mysle,ze w trakcie poszukiwan umowie sie tez z DJ-em,a noz widelec zwali mnie z nog jakims filmikiem z wesela,ktore prowadzil  :D

Grecka-a Ty sie nie stresuj,musi byc dobrze  :)

Offline grecka Kobieta

21 maja 2008, 11:07
dobrze powiedziane AniaRomek "musi" to odpowiednie słowo  ;D

Offline magia Kobieta

21 maja 2008, 21:56
Grecka musi byc dobrze! Napewno wszysto bedzię wspaniale!! Ostatnio obejrzałam płytki z wesela...nie jestem specjalistą w tej kwesti, ale z moich obserwacji wynika,że...wszystko zalezy zarówno od gosci jak i zespołu...
Oni musza nadawać na jednej fali...
Wszystko sie uda :) <uścisk>
Pozdrowionka:)

Offline agatkap81 Kobieta

24 maja 2008, 11:56
Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale podczytuje was.

Ja też miałam obawy przed weselem. Najbardziej się bałam o zespół i o jedzenie,czy wszystkim gościom będzie odpowiadać czy będzie dobre jedzenie i czy będą się dobrze bawić.
Co do jedzenia, sprawdziło sie w 100% - goście byli zachwyceni - dlatego polecam stołówkę UTP,
a zespół super grał - po pierwszym tańcu wiedziałam ze będzie wspaniale - i .. nie zawiedli mnie.

Więc bądźcie dobrej myśli - i tak znajdzie sie 1 lub 2 osoby którym coś tam nie będzie pasowało - to normalne:)

Pozdrawiam.

25 maja 2008, 00:50
Skoro ten zespół taki dobry to mogę prosić namiary na priva? ;D
Byłabym baardzo wdzięczna  ;D
Pozdrowionka!!!

Offline nikaa Kobieta

26 maja 2008, 00:12
Ooo ja tez poprosze. . . . :) ale my sie chyba zdecydujemy na Axel Bend:)

Offline Ewulka Kobieta

26 maja 2008, 22:46
Przepraszam ze teraz troche nie z tej bajki. .   Mam do sprzedania sukienkę, jesli jesteście zainteresowane - zapraszam.  Jestem z Bydgoszczy. . .  Link gdzie zamiescilam ogloszenie: hxxp: forum. e-wesele. pl/index. php?topic=10739. 0.

Pozdrawiam

27 maja 2008, 12:51
Suknia piekna,ale niestety nie na moje gabaryty ;D

Offline Ewulka Kobieta

27 maja 2008, 22:38
Dzięki :) Tak to wlasnie jest - kiedy kupuje sie suknie to jest potem problem zeby ją sprzedac. . .  A im dluzej u mnie wisi tym bardziej mi jej żal  :-\ Moze jeszcze sie poszczesci. 

Pozdrawiam :D

28 maja 2008, 10:21
no ja podobnie  ;)

nie moja gabaryty  ;D

ale jeszcze nie tak dawno temu bym się jakoś wcisnęła.... więc kto wie.. kto wie... hehe  ;D

Offline magia Kobieta

29 maja 2008, 10:48
Mnie też podoba się ta sukienka, ale...no własnie...ale... tylko pogratulować figurki ;)

Offline Ewulka Kobieta

29 maja 2008, 22:49
Ach, dzieki dzieki :P
Ta figurka TO tylko pozory!!!! Tak naprawde jestem calkiem przecietna. . . .  84/70/94. . .  czy ja wiem czy to tak idealnie?? :P :P :P Tak naprawde to ta suknia bardzo wyszczupla!!!!!!! Nie dosc, ze byla zapinana na suwak, to jezcze czesc górna była ściągana - gorset!!!!! Wiec idealnie sie ukladala.  Ale spokojnie. . .  teraz po slubie to się dopiero przybiera tu i ówdzie :P Wiecie. . .  dobrobyt  ;D No i miiiiiiiilosc  :D

Pozdrawiam!!!!

Offline grecka Kobieta

30 maja 2008, 10:56
Oj Ewulka nie strasz z tym przybieraniem  ;D

Offline Ewulka Kobieta

1 czerwca 2008, 20:28
Hehe zartuje oczywiscie.  Mi przybylo od slubu na razie jakies 4 kilo, ale przed samym slubem schudlam 5 kg, wiec wracam do starej wagi :P

Offline grecka Kobieta

2 czerwca 2008, 10:50
tym chudnieciem tez nie strasz ;) ja juz mam suknie dopasowana :P

Offline Ewulka Kobieta

2 czerwca 2008, 12:13
Od razu tlumacze - schudlam bo moj wtedy jeszcze przyszly maż wyjezdzal przed naszym slubem a wracal w przeddzien... takie tam maly stresik... Jakby odwolali kurs samolotu, to byloby ciezko zeby zdążył  :P
A poza tym sama musialam wszystkiego dopilnowac w zwiazku z tym ze on wyjechal.... ale za to jaka radosc byla jak wrocil :P

2 czerwca 2008, 12:36
Ojjj...Ja bym chyba zawału serca dostała ;D

Offline Ewulka Kobieta

2 czerwca 2008, 21:42
Hehe a ja tylko schudlam :D