e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Bydgoszczanie łączcie się  (Przeczytany 118899 razy)

Offline Agnieszka1

Odp: Bydgoszczanie łączcie się
20 marca 2008, 12:23
W japonkach.... dobre:D

Offline grecka Kobieta

7 kwietnia 2008, 22:08
Bydgoszczanki???? jestescie??? a ja mialabym do was sprawe- znajoma mnie nastraszyla -zdazylo sie jej ze zamowila suknie, wplacila zaliczke i suknia miala na nia czekac. Kiedy przyszla ja odebrac okazalo sie ze suknia (ta juz zarezerwowana do kupna) byla jeszcze wypozyczana innym dziewczynom, w dniu odbioru suknia byla  zniszczona (moze nie podarta, ale nosila slady zabawy). Mam pytanie- ktos mial taki problem? zarezerwowalam suknie i mam ja odebrac w lipcu- myslicie ze powinnam ja odebrac wczesniej czy uznac ze wspomniana kolezanka byla przewrazliwiona i miala troche urojenia :P (jak nie jedna zreszta Panna Młoda) Mozna zaufac salonom w takich sytuacjach kiedy maja "przechowac" jakis czas zarezerwowana suknie? jakie jest wasze zdanie? zanim zaczne dzialac chcialabym poznac wasze zdanie  ;D

Offline ania24polska Kobieta

9 kwietnia 2008, 08:23
Powiem tak ja swoja suknie 25 kwietnia zabieram do domu... roznie bywa jeden salon jest uczciwy jeden nieuczciwy wiec dmuchaj na zimne Grecka

Offline grecka Kobieta

9 kwietnia 2008, 20:54
Sama nie wiem Aniu.... nie chce popasc w jakas paranoje i wszedzie szukac ludzi ktorzy chca zniszczyc moj Wazny Dzien... Rozumiesz? no ale chyba wybiore sie do nich pod pretekstem dopasowania butow i zapytam o przyspieszenie sprawy odbioru sukni (mialam odebrac ja w lipcu dopiero)... zobacze co z tego wyniknie...

Offline magia Kobieta

17 kwietnia 2008, 12:57
Witajcie,  :)
Mam pytanko odnośnie umowy z lokalem.
Czy w takiej umowie jest zawarta cena za osobę?
Pytałam się w kilku lokalach to twierdzili, ze ceny sa na ten rok i ze w przyszłym roku może być o ok.  5 zł drożej,…ale w takiej sytuacji,…jaka mam gwarancje, że to będzie faktycznie 5 zł a nie, 50 jeśli w umowie nie będzie takiej informacji? W sumie. . . żadnej :||
Jak to było z waszymi umowami?
Z góry dziękuję!

17 kwietnia 2008, 13:06
ja mam w umowie dokladna cene za osobe wpisana i zadnego gdybania.... natomiast jest wiem czasem taka klauzula ze gdyby cenymiesa poszly w gore to cena moze ulec zmianie o wartosc podwyzki czyli np. jak wzrosly o 5 % to 5 % wiecej od osoby

Offline grecka Kobieta

17 kwietnia 2008, 13:09
Witaj  ;D u mnie jest tak (podpisywalam juz umowe jakis czas temu)- na umowie widnieje cena za osobe 110 zl ale jest to cena netto czyli bez podatku. trzeba go sobie samemu doliczyc. w tym roku mial sie zmienic podatek z 7% na 22% chyba. w czasie podpisywania umowy oficjalnie nam powiedziano ze cena podana jest netto bo jesli dojdzie do wzrostu tego podatku to cena za osobe tez sie zmieni. szczesliwie w tym roku podatek sie jeszcze nie zmienil wiec moja cena wynosi 110zl +7% (tak ok 125zl). gdyby podatek sie zmienil to placila bym drozej.
jakas cene za osobe powinni ci podac bo jesli dzis podpisujesz umowe to musisz wiedziec co planowac i na czym stoisz. a w umowie moze byc klauzula ze cena moze ulec zmianie o jakas tam kwote czy jakis procent. tylko ze wtedy jestes bezpieczna ze ceny nie wzrosna ci kilkakrotnie. z tego co wiem to mimo ze ceny moga ulec zmianie zwykle cena za osobe podawana jest na umowie. ty trez przeciez ponosisz jakies ryzyko zamawiajac sale na rok wczesniej i wplacajac zaliczke prawda?  ;D

17 kwietnia 2008, 17:27
Grecka ujela to pieknie i profesjonalnie :)

Offline magia Kobieta

17 kwietnia 2008, 19:43
Dziękuję Wam miłe Kobitki!
Ja tez uważam, że w umowie powinna być podana aktualna cena, z "dopiskiem", że cena może ulec zmianie np.  max.  o 3%.
Pozdrawiam!  :uscisk:

Offline grecka Kobieta

17 kwietnia 2008, 21:19
Ania nie podlizuj sie  :P :P :P  ;) magia polecamy sie na przyszlosc :) zagladaj do nas czesciej i napisz jak twoje przygotowania i plany ślubne :)

Offline magia Kobieta

18 kwietnia 2008, 11:48
Okij poinformuję Was jak już ustalimy datę-wybierzemy sale i zabierzemy się za poszukiwania zespołu.  Ślub planujemy na czerwiec 2009, wiec teraz chcielibyśmy zgrać sale z zespołem i na tej podstawie ustalić datę…Zobaczymi jak to wyjdzie.
Co do Waszego tzn.  Twojego Grecka i ania24polska lokalu na UTP to już w styczniu był tylko jeden wolny termin na czerwiec 2009, propozycje menu tez widziałam…mniam ;) Zapewne wesele będzie świetne!:)
Pozdrawiam!  :)

18 kwietnia 2008, 13:16
No mi sie udalo w sierpniu zarezerwowac na seirpien ale juz tez nie bylo wolnych termoniw .... ale sie udalo i razem z gecka bedziemy szalec lecz kazda na swoim weselu :)

Offline grecka Kobieta

19 kwietnia 2008, 09:53
no wlasnie... juz coraz blizej :)  czerwiec piekny miesiac na ślub :) na poczatku wydaje sie taki odlegly a tu czas tak szybko ucieka...  to juz 111 dni :o

Offline monika84 Kobieta

29 kwietnia 2008, 19:54
Witam Bydgoszczanki  :)
Planujemy z ukochanym ślub na wrzesień 2009 roku.  Bardzo się cieszę, że tu trafiłam no i dodatkowym atutem jest podforum dla BYdgoszczy  :skacza:
Już przegladałam watek o restauracjach :) zrobię listę i trzeba bedzie zacząć ogladać sale :) Czy 16 miesięcy przed to nie za wcześnie, a może za późno???Bardzo mnie to wszystko przeraża  :shock: Mam nadzieję, żę wszystko da się zgrać.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie bydgoskie Panny Młode :)

29 kwietnia 2008, 19:59
witaj monika.... mysle ze spokojnie mozesz juz szukac sali i rezerwowac to w sumie pierwsza wazna rzecz potem ze4spol i fotograf i kamerzysta :) powodzoka ... pozdrawiam

Offline monika84 Kobieta

29 kwietnia 2008, 20:52
Dziękuję  :)
Mam nadzieję, że Wasze opinie i porady trochę mi pomogą  ;D
Pozdrawiam

Offline AniaRomek Kobieta

30 kwietnia 2008, 09:51
Monika!Mi tez zostalo 16 miesiecy i tez rozpoczynam poszukiwania :)Jeszcze kupa czasu,ale nie chce sie pozniej "obudzi z reka w nocniku" ;D Pozdrowionka!

Offline monika84 Kobieta

30 kwietnia 2008, 14:26
Dokładnie  ;D
Ale ja widzę, że Ty już masz datę ślubu  :brewki: my niestety jeszcze nie  :oops: ale myślimy o 5 lub 12 wrześniu :) Kurde trzeba sie zdecydowac skoro chcemy rezerwować salę  ;D ;D

30 kwietnia 2008, 23:43
Nam akurat sie fajnie zlozylo,bo to nasza rocznica  ;D wiec dlugo sie nie zastawialismy ;D Mi osobiscie,nie wiem dlaczego  :drapanie:, bardziej podoba sie data 05/09/09 :)

Offline Agnieszka1

Dziewczyny jak tam wasza spowiedź przedmałżeńska? :D

Mnie to nie dotyczy,bo bierzemy ślub cywilny ;D

Offline monika84 Kobieta

W sumie to ja nawet  nie wiem o co chodzi z ta spowiedzią przedmałżeńską. . . to taka normalna spowiedź, czy taka. . . hmmm. . .  z całego życia  ;D ;D ;D  ::)

Offline Agnieszka1

wiem , że jedna jest generalna spowiedzią a druga przed samym ślubem.

Offline monika84 Kobieta

Aha  :) Nie wyobrażam sobie ten generalnej spowiedzi  :o od czego by tu zacząć. . . .   ;D ;)

Offline kasiatomusia Kobieta

My dopiero chodzimy na nauki a spowiedź słyszałam ze to w formie rozmowy, no chyba  że w każdej parafie jest inaczej :)

rybkawiedenka

• Gość
Dziewczyny, o spowiedzi przedślubnej jest CAŁY WĄTEK!
 http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=511.0

Offline grecka Kobieta

oj rybkawiedenka tak sie  milo dziewczynom rozmawialo a ty tak to ucielas...  ja sie teraz musze zmobilizowac i z protokolem zalatwic :) no bo to juz najwyzszy czas  :)

Offline magia Kobieta

10 maja 2008, 18:39
Witajcie Kobitki!
Obiecałam, że jak juz ustalimy date i wybierzemy lokal to sie odezwe.  Ostatnio rzadko tu zaglądałam, bo własnie tym sie zajmowałam.  Data jak widac juz jest ;D , natomiast restauracja - Tango.  Troche rozgladałam sie za zespołem i z kilkoma przedstawicielami  juz rozmawialam. . . ale jak wiadomo rozmawiac to jedno. . . a słuchac to drugie;)
Pozdrawiam serdecznie :)

11 maja 2008, 16:25
Daj znac jak juz uda Ci sie znalezc jakis fajnych grajkow  ;D Ja tez powolutku bede szukac ;D Pozdrowionka!!!

Offline Beacia Kobieta

11 maja 2008, 21:42
Ostatnio byłam na weselu w restauracji Tango i było super!
Jedzenie pyszne. Jeszcze na żadnym weselu nie zjadłam tyle co tam  ;D