e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Bydgoszczanie łączcie się  (Przeczytany 116294 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aguś

• nowicjusz
Bydgoszczanie łączcie się
17 grudnia 2005, 21:07
Witaj Agnieszko
Widzę, ze Wasz Dzień jest tuż tuż....

jak przebiegają ostatnie przygotowania? czy bardzo sie denerwujesz?

Życzę wszystkiego najlepszego i niezłej  :koncert:   :koncert:   :koncert:

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 20-05-2006
17 grudnia 2005, 21:59
dzieki Klaris za namiary na hurtownie balonów-informacja na pewno mi sie przyda.skorzystam.

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
17 grudnia 2005, 22:07
Cytat: "Aguś"
a moze macie jakies zdjęcia swoich przyszłych sukienek i macie ochotę sie nimi podizleic?

ja bede mieć, mam nadzieje, swoja w lutym. Zamierzam zamówic ja sobie na poczatku lutego i wtedy obiecuje zamiescić odpowiednie zdjecie :). na razie nie chce jeszcze zamawiac ostatecznie sukienki...troche, zeby nie zapeszyć, troche ze strachu ,ze później znajde cos co mnie jeszcze bardziej urzeknie  :?

Offline klaris

• użytkownik
19 grudnia 2005, 18:21
Czy znacie ( a na pewno znacie    :)  ) dobrą orkiestrę? Szukamy i szukamy i nic.Przesłuchaliśmy kilka płyt i wniosek jeden: śpiewać każdy może.O ile z graniem jeszcze jakoś idzie, to to niektórzy ze śpiewaniem mają problem.Fałszują strasznie. Mocno się zdziwiłam ze się nie wstydzą i jeszcze ciężką kasę za to biorą.

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
19 grudnia 2005, 19:45
klaris - może zatem - dj?

Offline klaris

• użytkownik
20 grudnia 2005, 11:43
Tylko nie dj! Wiem, żw teraz taka moda,ale nie chce płacić gościowi za puszczanie płyt, nawet jeśli wszyscy mówią ze jest najlepszy.Te zespoły, które są najlepsze, i tanie, i droższe mają pozajmowane terminy, choć szukaliśmy już dobry rok przed ślubem.Dobrze że sala super.

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
20 grudnia 2005, 12:41
Jeżeli odbierasz pracę dj;a jako puszczanie płyt to pewnie że lepiej wziąć orkiestrę,
ale zwróć uwagę że gdyby było to tylko puszczanie płyt to dj;e byliby bezrobotni - tyle jest sprzętu na 10 - 40 płyt, mozna taką zmieniarkę zaprogramować i już...
albo komputer z mp3 ...
nie zrozum mnie źle - nie chcę Cię na siłę namiawiać na dj'a, ale troszkę to zabrzmiało jakby dj był nic nie wart...
rozumiem że wolisz płacic kilku gościom za puszczanie dyskietek, dogrywanie akordów, i jak sama to okresliłaś "śpiewać każdy może"....
ech...

dobra nie ważne - mam nadzieję że znajdziecie dobry zespół, może ktoś z Waszego regionu coś podpowie....

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
20 grudnia 2005, 16:47
mam namiary na zespół ze Skępego.chyba 5 osob.Graja naprawde świetnie.Kobieta śpiewa również po angielsku. Nie lubię jak kobitki śpiewaja, ale ona śpiewa naprawde dobrze. koszt-2.500 zł. jesli chcesz to dam ci namiary.Nie wiem czy oferują jakies demo, ale myśle,z e tak. Tylko trzeba do nich jechac

Offline klaris

• użytkownik
20 grudnia 2005, 23:26
No nie, 2500 to o połowę za dużo.Też nie lubię jak kobiety śpiewają, przynajmniej te, których słuchałam. Szukam dalej.
Coś forum słabo się rozkręca :cry:

Offline klaris

• użytkownik
20 grudnia 2005, 23:30
Oj zibi, to nie był atak na dj'ów.Ja nie chcę dyskoteki, tylko wesele.Wiem, że niektórzy są zachwyceni djem, miałam nawet polecanego takiego, który bierze tyle co orkiestra i jest niby fantastyczny , ale ja szukam zespołu!

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
21 grudnia 2005, 10:25
Cytat: "klaris"
Ja nie chcę dyskoteki,

zdefiniuj co to jest Twoim zdaniem dyskoteka....
chyba nie każda impreza na której jest dj
prezenter z dyskoteki w życiu nie zagra wesela - położy je na łopatki...

Offline klaris

• użytkownik
21 grudnia 2005, 12:33
Dobra, ta dyskusja o dj'ach jest bez sensu.
Szuakm zespołu.

Offline klaris

• użytkownik
21 grudnia 2005, 12:36
Ponawiam ogłoszenie o odstąpieniu sali, jakby czerwcowe pary jeszcze szukały, cena przeciątna 100 zł/os z ciastem , jeśli ktoś sobie życzy.Więcej info na priw.

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
21 grudnia 2005, 12:48
Ponawiam ogłoszenie o odstąpieniu sali

]
A co Ty rozumiesz przez "odstąpienie sali"??? Nie prościej najnormalniej zrezygnować z niepotrzebnej Wam sali i zostać przy tej, w której bedzie Wasze wesele? No, chyba, że ta sala, którą "odstępujesz" jest Twoją właśnościa, albo gra idzie o odzyskanie zaliczki, czy cos w tym stylu; tak pytam, z ciekawości.....

Offline klaris

• użytkownik
23 grudnia 2005, 13:28
Nie.Prościej jest znaleźć kogoś kto chciałby tam mieć wesele w tym samym terminie co nasz.

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
2 stycznia 2006, 19:11
No nie, 2500 to o połowę za dużo.Też nie lubię jak kobiety śpiewają, przynajmniej te, których słuchałam. Szukam dalej.
Coś forum słabo się rozkręca

ten zespół jest naprawdę genialny, więc i drogi. My sobie przed kilkoma dniami zamówiliśmy inny zespól, też dobry(ale nie aż tak), no i za 1200zł.zespól nazywa sie Feniks i jest z Jabłonowa Pomorskiego. Byłam na weselu, na ktorym grali i naprawde mi sie podobało. Facet ma głos jak Stachurski (ale, na szczęscie, repertuar ma inny :)), a dziewczyna jak Ingrid -bo ona śpewa włąsnie piosenki Ingrid.

Offline Aguś

• nowicjusz
3 stycznia 2006, 17:47
Witam w Nowym Roku! troszkę będzie się działo  :oops:

cisza, spokoj u nas na forum..pewnie wszystko juz macie gotowe...i poozstaje tylko odlicznie :wink:

Ja jestem w polu  :roll: ...moze polecicie kogoś od wideofilmowania

Piszcie co u Was ciekawego dzieje sie w związku z przygotowaniami...na razie zaprzestałam poszukiwania sukienki, wracam do tematu pod koniec stycznia i mam zamiar dopiąć go ostatecznie  :wink:

Pa  :id_juz:

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
6 stycznia 2006, 12:45
jestem uchachana, bo dziś złożyłam zamówienie na moją sukienkę:)bede ją mieć akurat na walentynki:)superowo! dodatkowo pan krawiec( :P ) ma mi załatwić kapelusz, którego szukam po całej Bydzi!a wiec fajowo.

w ogole to juz najwazniejsze rzeczy mamy pozałatwiane.zostały juz tylko gadzety!

Offline Danae

• nowicjusz
16 stycznia 2006, 23:23
Heh dziwny mi ten topik, taki bałagan... Fakt prowadzę kilka for i jestem może przewrażliwiona na punkcie porządku. Ja proponowałabym założyć w dziale Bydgoszcz osobne topiki dotyczące sukni, restauracji itd. wtedy jak ktoś nowy wchodzi na forum nie musi czytać 4 stron, żeby się dowiedzieć czegokolwiek... O restauracjach założyłam topik http://forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?p=35364#35364

Co do zespołu to nie polecam zespołu z restauracji kapitańskiej. Co prawda ślicznie grają, ale moją koleżankę zrobili w konia na miesiąc przed ślubem... bo wyjeżdzali za granicę... coż kasa kasą a dziewczyna została bez orkiestry i znalazła już tylko dj, co jej po 100zł zadośuczynienia. Nie polecam.

Offline magdazar

• nowicjusz
21 stycznia 2006, 17:54
Witam!!!
Niedługo zamierzam wziąść ślub, będzie to tylko ślub cywilny. Wstępnie datę ustaliliśmy na 1 lipca ale chyba troszkę to przyspieszymy. narzyczonego brat jest w Anglii i na wielkanoc przyjeżdza na kilka dni więc chyba ślub będzie w święto lub po. Jeszcze zobaczymy. Chcemy aby był to cichy ślub. Mają być na nim tylko rodzice i rodzeństwo i nikt inny. żadnej dalszej rodziny i znajomych., mam tylko nadzieję, że nikomu nie wypaple :wink:
Poza tym jesteśmy ze sobą 7 lat, zaręczyliśmy się na środku bałtyku o zachodzie słońca 3 lata temu, i od 5 miesięcy staramy się o dziecko. To było by na tyle o mnie.

Offline Aguś

• nowicjusz
23 stycznia 2006, 22:20
Hej Magda

Miło mi powiatć Ciebie na forum

pomysł z zaręczynami- bomba  :D , zazdroszczę tego cichego ślubu, ja będe miała okazję przekonać się jak bedzie wyglądało wesele na ok 100 osób

gartuluję i zcekam na dalsze wieści

Offline magdazar

• nowicjusz
6 lutego 2006, 21:44
Miło mi ciebie poznać :P  :P  :P

Jak na razie wzieliśmy się za podliczanie ile nam kasy potrzeba na to wszystko, iniestety DUŻO!!! Za dużo :?
Nawet cichy ślub kosztuje :roll:

No ale jakoś to będzie :D

Offline ala

• nowicjusz
Witajcie
7 lutego 2006, 12:44
Można sie przyłączyć? Jestem tu po raz pierwszy.  My ślubujemy :serce:  w sierpniu :jupi:  Też ostatnio zrobiliśmy mały bilansik( wesele na około 100 sosób) ...ała... bolało.... Ale mamy nadzieję, ze wszystko sie uda. Mamy już zarezerwowaną salę, kościół orkiestrę i kamerzystę.  :koncert:  A ja mam tez już wybraną sukienkę. Ostatnio zastanawiałam sie nad bukietem.  CZy ktoś zna w bydzi kwiaciarnię, gdzie robią ładne i niezbyt drogie bukiety ślubne? jeśli takż prosze o adres - alicjadar@wp.pl A może macie też jakiś zdjęcia ładnych bukietów? będę wdzięczna

Offline ala

• nowicjusz
7 lutego 2006, 12:53

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
7 lutego 2006, 12:55
cześć! fajnie, ze jestescie. Jestem mało pomocna, bo tylko mieszkam w Bydgoszczy (tymczasowo na dodatek), a ślub biore poza bydgoszczą...Ale to i tak miło wiedziec, ze też tu dotarliście i w razie problemów zasiegnać u was jakiejś pomocy.
Ja mam pojutrze swoją studniówke :).zamieszczę wiec w odzielnym temacie, co juz mi sie udało załatwić w zwiazku ze ślubem , a co jeszcze nie...
A o bukiecie możemy pomyśleć, alu razem... Bo ja tez nie wiem jaki wybrac...

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
7 lutego 2006, 12:57
Cytat: "ala"
macie też jakiś zdjęcia ładnych bukietów?

tak, poszukaj na forum w dziale uroda-jest duzo zdjęc bukietów

Offline ździebło

• użytkownik
9 lutego 2006, 10:48
Hej:)

No i w końcu tu dotarłam :) Szperam na tym forum od kilku dni, ale tutaj jeszcze nie zaglądałam tak na dobre :) Też jestem z Bydgoszczy, ale ślubu tu nie biorę. Oboje z narzeczonym pochodzimy z mazowsza, a tu tylko mieszkamy, dlatego postanowiliśmy tam brać ślub ze względu na rodzinę.

Na razie mamy załatwioną salę, kucharza, orkiestrę i Kościół. Tutaj rozglądałam się jakiś czas temu za sukniami i juz mam upatrzoną :) Nie wiem czy tu będę kupować czy w Radomiu, ale porozglądać się nie zaszkodzi :) Za obrączkami tez na razie tutaj się rozglądamy :)

Teraz jesteśmy na etapie zaproszen - sami chcemy je zrobić. Przyda mi się informacja o hurtowni na Szajnochy:) Na pewno tam się wybiorę.

Pozdrawiam!

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
9 lutego 2006, 15:11
nigdy nie byłam na Szajnochach, a co tam jest?balony? bo ja balony kupuje na Chodkiewicza (blisko UKW)100szt/18 zł.
a co do sukienki, to poleciłabym ci jeden sklepik na Wełnianym Rynku. Pan szyje sukienki, bardzo tanie i takie różne, różniaste...Ja za swoją zapłaciłam 450 zł !

Offline ździebło

• użytkownik
10 lutego 2006, 11:04
U tego Pana jeszcze nie byłam, ale zamierzam się wybrać. Powiem szczerze, że najbardziej podobają mi się suknie w jednym salonie na Gdańskiej :) Na Dworcowej też są bardzo ładne. Zresztą wszędzie są ładne :)

A na Szajnochy podobno jest hurtownia z rzeczami do dekoracji.

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
10 lutego 2006, 13:12
to może po feriach sie tam przejdę (jutro jadę do domku).
jesli chodzi o ten sklepik na Wełnianym, to tam naprawde jest super.a najbardziej super jest cena. Bo w salonach to droooogo strasznie. Na Wełnianym możesz zgłosic swój projekt sukienki, wtedy płacisz tylko 100zł wiecej.Szyja w ok.2 tygodnie.
Moja sukienka kiedyś była na manekinie-nie wiem czy jest nadal, ale ją opiszę (jeśli ja zobaczysz, to potem skomentuj :lol: ):biała, jednoczęściowa, na ramiączkach, ryba,u góry haft i jeden na dole. Na manekinie była razem z bolerkiem z długim rękawem