e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Bydgoszczanie łączcie się  (Przeczytany 115576 razy)

Offline grecka Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
13 lutego 2008, 22:05
oj jakos mam malo czasu na forum... ale do odliczana zajrze...

Offline Agnieszka1

• forumowicz
  • data ślubu: 07.06.2008
13 lutego 2008, 22:29
Grecka.... bardzo ładna sukieniusia!!! Ja jeszcze przez tą moja sesje nie byłam jeszcze w żadnym salonie. Mam nadzieję, że na początku marca pojadę już na pewno do Żnina zobaczyć czy cos sie dla mnie znajdzie.... No już niedługo zostaną 3 miesiące a ja sukienki jeszcze nie mam!!!! Ale myślę, że na pewno coś wybiorę... ale chyba będę tam szyć. Nie wiecie w jakiej cenie jest uszycie sukienki i czy spokojnie panie zdążą jak pojadę no tak pod koniec lutego, początek marca?

Offline grecka Kobieta

• bywalec
16 lutego 2008, 11:10
Dzieki Agnieszka1 :) myśle ze szycie sukni tak standardowo trwa jakies 3 m-ce. na gdańskiej w Barbarze tak mi mówiono. a co do sukienki to mam teraz problem z doborem butow. potrzebuje takich jak dół sukni- takiej złamanej bieli- ekri. niezbyt wysokich. może z 5 cm. jakos nie moge znalezc czegos takiego.

Offline Agnieszka1

• forumowicz
16 lutego 2008, 21:38
Nawet nie wiem gdzie szukać takich ślubnych butów prócz salonów... może spróbuj poszukać na długiej, dworcowej.. może tam coś będzie.. jeszcze net pozostaje (allegro i takie tam ;D) Na pewno coś znajdziesz. Mnie też czeka szukanie :o aż się boje .. bo mam dosyć duży rozmiar stopy:)

Offline grecka Kobieta

• bywalec
17 lutego 2008, 09:26
z netu chyba sie nie zdecyduje- mam waską stopę i zwykle buty, chocv na długośc sa dobre, to mi "klapią". niestety musze osobiscie przymierzac, bo czesto nie pasuja. wiec zostaje chodzenie po sklepach, i szukanie, szukanie. moze jesli w bydgoszczy nic nie znajde to wybiore sie do szczecina jak bede u rodzicow. moze tam cos trafie ::)

Offline panterkaam Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 05.07.2008
18 lutego 2008, 20:21
Ja zamówiłam buty taneczne. Nawet nie wiem jak one wyglądają, tak w ciemno trochę. Mają być białe, robione na zamówienie. Kobieta robiła obrys stopy i pomiary, więc rozmiarowo powinny być ok. Taki trochę strzał w ciemno pod względem fasonu i nawet ceny. Rok temu kosztowały 150, ale teraz powinny być droższe. Czekam na nie  już dość długo i trochę się niecierpliwie. Wykonuje je jakiś facet z Wrocławia, a zamawiałam w jednej ze szkół tańca (chyba nie będzie kryptoreklamy jak powiem że u Potockiej). Ona na tym nie zarabia, a nawet nie wiem u kogo zamawia. Mam nadzieje że będą się nadawały, a jak nie to założe je dopiero po kościele i obiedzie. W razie co to na Gdańskiej jest sklep, w którym mają buty ślubne no i w bydgoskich salonach też się coś znajdzie.

Offline Kasiuniuńka Kobieta

• zapraszam!!!
  • bywalec
  • data ślubu: 02.08.2008
18 lutego 2008, 23:07
witam przylaczam sie do watku:)
a u nas w Bydgoszczy jest coś takiego jak sklep z butami tanecznymi???
tez nad tym myslalam.. podrawiam

• nowicjusz
19 lutego 2008, 17:54
Witam Cię gorąco! Ciężko powiedzieć, czy to jest sklep, raczej takie małe stoisko w tej szkole tańca. Dużo osób poleca takie buty z tego względu, że są wygodniejsze. Mają taką skórzaną podeszwę, która na ulicę na pewno się nie nadaje, ale na parkiet owszem. Więcej napiszę jak je w końcu dostanę :)

Offline iza22 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.09.2008
19 lutego 2008, 18:03
buty taneczne są naprawde bardzo wygodne, z delikatnej skóry, ale nadają sie tylko do tańca, wiec dosyc duży wydatek jak na jeden dzień

• nowicjusz
19 lutego 2008, 18:13
Myślę, że sezon wesel dopiero się u nas zaczyna (mam na myśli moich znajomych), więc je jeszcze wykorzystam. Fakt, trochę ciężko będzie ze względu na kolor. Mam nadzieje, że jednak uda się coś wykombinować :). Same buty ślubne nie są też tanie, jak patrzyłam to niewiele przepłacę, a przynajmniej nie będę moich musiała zdejmować w środku nocy. Zobaczymy :)

Offline mystikala Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 16.08.2008
19 lutego 2008, 19:47
Ja chyba bym sie nie zdecydowala na zakup takich butów bo gdzie moglabym je poznije załozyc  ??? Oczywiscie sa wygodne i dopasowane do stopy,ale raczej nie do pozniejszego chodzenia!Jeszcze nie zaczełam polowac na buciki,ale mysle ze nie powinno byc wiekszego problemu-z tego co sie pytałam to buty ślubne maja wchodzic ok. marca!

• zapraszam!!!
  • bywalec
19 lutego 2008, 20:05
ja na taneczne buciki chyba tez sie nie zdecyduje myśle raczej o takich butach dla mojego przyszłego męża ;) (jak to fajno brzmi!)  a to z tego wzgledu ze nie nalezy do najwyzszych - a te buty ponoc sprawiaja ze rosnie sie w oczach az 5cm.. dlatego chcielismy zobaczyc jak to cudo wyglada:)

Offline iza22 Kobieta

• Chuck Norris
19 lutego 2008, 20:12
męskie taneczne buty szału nie robią, a wyglądają tak: faktem jest, że facet wydaje się wyzsy bo są na obcasie

faktycznie można wybrać sie do Potockiej i zobaczyc jak wyglądają na żywo

• zapraszam!!!
  • bywalec
19 lutego 2008, 22:42
faktycznie szalu nie robia  :D
ale wybierzemy sie tam i zobaczymy..  a noz sie nam cos spodoba a jak nie to moze chociaz na jakis kursik tanca sie skusimy! 

• nowicjusz
20 lutego 2008, 10:28
A jak z innymi dodatkami? Macie już coś? I pytanie do ślubujących latem macie jakieś bolerka do sukni lub szale? Do mojej raczej bolerko nie pasuje, jest za bardzo u góry zdobiona. Zastanawiam się nad szalem, ale nie wiem czy mi będzie potrzebny.

Offline mystikala Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 16.08.2008
20 lutego 2008, 10:41
Smieszne te meskie buty,chyba bym nie kupila narzeczonemu  ;D A z dodatkow to mam bolerko koronkowe-bylo razem w komplecie do sukni,ale zaraz po kosciele je zdejme  :P

Offline Beacia Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 19. 07. 2008 r.
20 lutego 2008, 12:25
Ja w kościele będę miała ubrane bolerko  ;D

Offline iza22 Kobieta

• Chuck Norris
20 lutego 2008, 12:27
ja na pewno bolerko bede miec bo to wrzesien juz

A pochwalcie sie swoimi sukienkami  ;D

• nowicjusz
20 lutego 2008, 14:35
Wstyd mi przyznać, ale nwet nie umiem jeszcze wklejać zdjęć. I poza tym nie za bardzo chcę się chwalić, żeby nie zapeszyć. Mojej sukni jeszcze nie ma w Bydgoszczy (przynajmniej mojego rozmiaru). Trochę się stresuje z tego powodu, ale panie w salonie zapewniały mnie, że na pewno będzie na czas. Jak na razie widziały ją tylko 3 osoby. Moja Mama - bo była ze mną jak przymierzałam, bratowa - poprawiałam jej humor w czasie ciężkiego okresu ciąży, no i koleżanka, która ślubuje w wrześniu.

Offline iza22 Kobieta

• Chuck Norris
20 lutego 2008, 14:57
A z jakiego salonu? Kupujecie czy wypożyczacie?
Ja byłam pewna, że wypożyczę, ale jak odnalazłam typ mojej sukni i pani powiedziała, że można taką tylko kupić to zdecydowałam się na kupno. Jeszcze sukienki nie mam, ale już mam sprecyzowane z których mam wybrać

• nowicjusz
20 lutego 2008, 15:18
Wypożyczam. Co prawda za tą cenę mogłabym kupić inną, ale ta zrobiła na mnie największe wrażenie. A salon, to jak już pisałam, Romantica.

• nowicjusz
20 lutego 2008, 15:20
A zna ktoś dobrego, godnego polecenia dermatologa? Chciałam iśc do kosmetyczki na oczyszczanie cery, ale czytałam, że lepiej jest zgłosić się do dermatologa. Tym bardziej, że mam trochę zaniedbaną cerę.

Offline iza22 Kobieta

• Chuck Norris
20 lutego 2008, 15:24
niestety nie znam, bo nigdy nie korzystałam

Offline Beacia Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 19. 07. 2008 r.
22 lutego 2008, 21:19
Ja wypożyczam sukienkę w Żninie

Offline Agnieszka1

• forumowicz
22 lutego 2008, 21:41
No ja we wtorek jadę własnie do Żnina po sukienke .. będę tam szyła... zobaczy jak to będzie ;D ;D ;D A byłas tam juz może?

Offline ania24polska Kobieta

• uzależniony
    • Ania i Michal
  • data ślubu: beż ślubu najlepiej :)
22 lutego 2008, 21:49
Polecam żnin ... miła obsługa ..ceny super i wszystko mozna dobrac do sukienki nawet buty otoczysc takimn samym materialem jak sukienka :) ja wypozyczam tam sukienke na swoj slub .. i jestem zadowolona.... minusem są kolejki :)
pozdrawiam

Offline iza22 Kobieta

• Chuck Norris
22 lutego 2008, 21:57
A mnie zauroczyła obsługa i suknie w salonie Lisa Ferrera i to właśnie tam kupię suknię

Offline Agnieszka1

• forumowicz
22 lutego 2008, 22:12
Ania a ile płaciłaś za wypozycznie? ja będe tam raczej szyła

Offline ania24polska Kobieta

• uzależniony
    • Ania i Michal
  • data ślubu: beż ślubu najlepiej :)
22 lutego 2008, 22:24
Agnieszko wypozyczam sobie sukienkę bo akurat znalazłam taką piekną  kawa z mlekiem jak chciałam za 650 zł i uwazam ze nie jest to aż tak duzo sukienka z nowej kolekcji

A co do dermatologa panterkaam to polecam dr Kałużna  przyjmuje na Markwarta tam jest teraz przychodnia dermatologiczna a było kiedyś pogotowie... lelkarka super  a jesli chcesz isc  do salonu kosmetycznego to polecam salon pani Skamiry-Kaczmarek .. super salon profesjonalny salon i taka sama obsługa... salon ten jest na osiedlu leśnym przy petli autobusowej

pozdrawiam
Jakby co pytajcie  chetnie porozmawiam o waszych przygotowaniach ...

Offline Agnieszka1

• forumowicz
23 lutego 2008, 14:36
Ania a buciki masz juz kupione? gdzie mogą ich szukać???