e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Bydgoszczanie łączcie się  (Przeczytany 118903 razy)

Offline iza22 Kobieta

Odp: Bydgoszczanie łączcie się
7 stycznia 2008, 17:50
My raczej nigdzie się nie zapiszemy, może na pare lekcji, żeby mój PM lepiej się poczuł w tańcu, a reszte raczej wymyślę sama. Trochę mi szkoda pieniędzy na lekcje indywidualne.

8 stycznia 2008, 00:10
witam was wszystkie,ja moze z innej beczki ale chcialam polecic wam wypozyczalnie sukien na grudziackiej,w 100%fachowa obsluga,nawet nie przyszloby mi do glowy zeby pomyslec o tylu sprawach,ktore sa wazne przy wyborze sukienki ,ogladalam sukienki w salonie agnes  fakt ze sukienkisa tam ladne,ale ceny rowniez;-)tak jak w romantice ceny bagatela i do tego nic mi tam nie wpadlow oko, a na grudziackiej sukienki wcale nie gorsze  a ceny o ponad polowe nizsze ,a do tego w cenie sukienki wszystkie dodatki rewelacja a pani,ktora tam pracuje suuuper poprostu fachowa i kompetenta obsluga,nie wciska nic nie naciaga nawet poleca sikienki tansze ale naprawde takie ktore pasuja do was, ja pomimo ze ma slub dopiero w pazdzerniki mam juz zamowiona sukienke,ktora czeka na mnie na pazdziernik i zadna inna dziewczyna nie bedzie jej miala wczesniej niz ja ubranej,fakt ze strona internetowa nie jest ciekawa i moze jakos nie zacheca ale naprawde warto isc i zobaczyc, jedyny minus bardzo malo miejsca

Offline panterkaam Kobieta

11 stycznia 2008, 11:46
Też słyszałam pozytywne opinie o tym salonie. A teraz kolejny raz z innej beczki. Chcielibyśmy mieć na weselu tzw. wiejski stół. Lokal nie jest w stanie nam tego zapewnić, tak więc szukamy kogoś kto nam zrobi takie wiejskie wyroby. Może znacie kogoś takiego? Podobny problem mamy z ciastami. Nie chcielibyśmy kupować ciast w bydgoskich cukierniach tylko zamówić u kogoś, kto nam je upiecze. Jak znacie jakieś namiary błagam poratujcie.

Offline mystikala Kobieta

11 stycznia 2008, 16:20
Z wiejskimi wyrobami to niestety nic nie slyszlam,ale wiem ze kiedys na koncu ul.gdanskiej na wysokosci ul.altyleryjskiej w głebi(tam jest teraz apteka,market plus,jysk) bylo takie stoisko ciast domowych.Prowadziły to bardzo sympatyczne panie,ktorw piekly domowe ciasta i je sprzedawaly-wiem ze one zaopatrywaly wesela.Nie wiem czy to jeszcze tam jest,musisz sprawdzic!

Offline Beacia Kobieta

11 stycznia 2008, 19:26
Niestety nie pomogę.

Ja chciałabym galanterię cukierniczą ale jeszcze też nie szukałam czy w bydgoszczy ktoś się tym zajmuje.

14 stycznia 2008, 15:36
Coś znowu wątek zanika :( A ja lubię czytać tutaj posty. Ostatio często siedzę przed komputerem i piszę, a raczej staram się pisać, pracę mgr. Nie jest łatwo i wchodząc na tę stronę mogę odetchnąć. Tutaj przenoszę się w przyszłość, w atmosferę ślubu. Już nie mogę się doczekać. Napiszcie chociaż co u Was i jak Wam idą przygotowania. A jak ktoś mi będzie mógł pomóc to będę bardzo bardzo wdzięczna.

Offline iza22 Kobieta

14 stycznia 2008, 15:50
Ja może bym pisała tu więcej, ale ostatnio to mi nawet czasu brakuje na mój własny wątek.
Z przygotowaniami narazie spokój, a na targi się wybieracie?

Offline Beacia Kobieta

14 stycznia 2008, 17:49
Ja też próbuje pisać pracę mgr  :-\
na dodatek sesja się zbliża więc ostatnio mniej czasu na forum :(

14 stycznia 2008, 21:13
Ja co prawda pracy mgr nie pisze,ale juz mam promotora i wymyslam temat 8) Na targi sie nie wybieram-bylam w zeszlym roku i tak na prawde oprocz fotografa nic wiecej mnie nie zaciekawilo.A przygotowania na razie stoja-szukam nauk przedmalzenskich i tanca.W niedalekiej przyszlosci trzeba bedzie rozdac zaproszenia,zrobic obraczki....Juz nie moge sie doczekac ;D Pozdrowienia!

15 stycznia 2008, 09:31
Ja także nie wybieram się na targi. Racej już mam większość załatwione, a sukni ślubnych nie chcę oglądać, bo może moja przestanie mi się podobać. :) Tak na prawdę zostały mi do załatwienia zaproszenia, a rok temu nie było firm zajmujących się ich produkcją.

Offline iza22 Kobieta

15 stycznia 2008, 12:49
Ja też mam wszystko załatwione, ale na targi i tak się wybiorę bo jeszcze nie byłam, a jak teraz nie pójdę to już w ogóle nie pójdę:)

Offline Beacia Kobieta

15 stycznia 2008, 15:13
Ja zamierzam iść na targi :D

Mam nadzieję, że nie będzie zbyt wielkiego tłoku ;D

19 stycznia 2008, 21:33
Moze to zbedna informacja,ale widzialam ze otworzyli maly salon sukien slubnych na ul.pod blankami(okolice starowki-wały jagiellonskie-ul.podwale).Nie bylam,nie wiem co i jak,ale moze ktos skorzysta!

Offline Meggi Kobieta

25 stycznia 2008, 21:13
TU BYŁA REKLAMA
« Ostatnia zmiana: 12 lutego 2008, 22:44 wysłana przez ela »

Offline Beacia Kobieta

26 stycznia 2008, 13:25
Może będzie coś ciekawszego, bo to co było- porażka.

1 lutego 2008, 11:22
No to wątek całkiem zanika. Niestety :( Może jest teraz martwy okres  w przygotowaniach, bo te osoby które ślubują latem mają na razie wszystko załatwione. Czekam na relacje z targów ślubnych, sama się raczej nie wybiorę. Nie chcę oglądać sukienek, bo jeszcze moja przestane mi sie podobać.

Offline Beacia Kobieta

1 lutego 2008, 15:26
Może to przez sesję???

W końcu kiedyś trzeba się uczyć ;D

5 lutego 2008, 12:42
Sesja i zastoj w przygotowaniach;/ I jak było na targach???znalazlyscie cos ciekawego???

7 lutego 2008, 00:56
hej wam wszystkim!!:)
jestem nowa na forum:)

ale na targach bylam :)

ludzi duzo. . . wystawcow tez sporo;)
bylo w czym wybierac:)

ja osobiscie wybralam fotografa i kamerzyste. . .  super parka. . mlodzi ludzie;)
zupelnie inne podejscie. .  nie takie "schematy"
a bylam przy chyba 5 stoiskach. . i ci zdecydowanie the best!!
widzialam fotki i filmy na kompie. .  i sie zdecydowalam a co!;)

jakby ktos chcial namiary wysle na priva:)

co do sukienek. . bylo tez tego duzo. . .
ale ja osobiscie uwazam za na targach to tylko namiary mozna brac. . .  i tak sie trzeba przejsc:)

Offline grecka Kobieta

11 lutego 2008, 14:12
Witam wszystkich :) obiecałam ze wkleje fotkę mojej sukni jeśli bede jakas miała. Dotrzymuje słowa. Oto moja suknia marzen. Buziaki  ;D

Offline pellegrino7 Kobieta

Szycie sukni
11 lutego 2008, 17:37
Witajcie! Szukam 2 dziewczyn, które tak jak ja chcą szyć suknię.  W trójkę można w salonie dostać prawie 50% rabatu.  Tylko trzeba tę trójkę zebrać.  Czas mnie trochę nagli, bo w ciągu miesiąca muszę się zdecydować, ślub mam w sierpniu a szycie zajmie z 3-4 miesiące.  Szyją naprawdę niedrogo i ślicznie, a można jeszcze taniej, więc gdyby ktoś był chętny, proszę o kontakt.

11 lutego 2008, 22:06
grecka śliczna ta suknie,bardzo mi sie podoba,moze i odwazna ale kobieca i taka romantyczna :D moja juz dawno wisi w szafie,ale nie pokaze :P

Offline iza22 Kobieta

12 lutego 2008, 11:34
grecka zaszalałaś z kolorkiem  :D ale suknia jest śliczna, ona już jest Twoja czy dopiero o niej marzysz?

W ogóle jak tam przygotowania Bydgoszczanek?

Offline grecka Kobieta

12 lutego 2008, 17:03
dziewczyny bardzo sie ciesze ze wam sie podoba. ale to jeszce nic- nie widzialyscie mnie w tej sukni :skacza: 
mystikala nie badz okrutna :)  sukni ajest juz moja- zaliczka zaplacona- klamka zapadla :D miala byc biala i z trenem i ramiaczkami albo rekawkami - jest zielona bez treny i z nagimi ramionami... no co zrobic... :D :D  najwazniejsze  jest to ze ja zobaczylam i serce mi zabilo, a jak ja zalozylam to choc glosno mowilam wszystkim ze jest zbyt zielona, to... w glebi duszy wiedzialam ze po nia wroce. no i wrocilam :)  kiedy podpisalam umowe nie mialam watpliwosci poza jednymi- co powie moja mama  ??? :) a ostatnio dowiedzialam sie ze w czasie staropolskich ślubow panny mlode mialy wlasnie zielone suknie- symbol wiosny i rodzacej sie miłości :)

12 lutego 2008, 21:21
grecka mama nie ma wyjścia skoro juz zaplacone-musi sie podobac  ;) a ja zastanawiam sie czy nie ruszyc z odliczankiem dlatego nie pokaze sukienki tutaj!co do przygotowan to jutro idziemy kupic garnitur  ;D

Offline iza22 Kobieta

12 lutego 2008, 21:23
no ruszajcie ruszajcie z tymi odliczankami, ja mam swoje od dawna, ale Bydgoszczanki nie zaglądają....  :P

12 lutego 2008, 21:59
niektóre sie wstydza  :D

Offline iza22 Kobieta

12 lutego 2008, 22:15
ale czego???????

Offline Beacia Kobieta

13 lutego 2008, 18:38
niektóre zaglądają  :D

Offline Agnieszka1

13 lutego 2008, 19:54
Dziewczyny wiecie może gdzie w Bydgoszczy można zamówic tanio zaproszenia ale doś ładne:D