Autor Wątek: Bydgoszczanie łączcie się  (Przeczytany 177472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #210 dnia: 29 Listopada 2007, 18:22 »
Byłam w romancice i wiem że ceny są tam troche wysokie ale są piękne :o :o :o

Offline Beacia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 964
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19. 07. 2008 r.
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #211 dnia: 30 Listopada 2007, 01:48 »
panterkaam a dlaczego podpisałaś umowę zanim przeszłaś wszystkie salony?

Offline panterkaam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #212 dnia: 30 Listopada 2007, 16:01 »
Z wypożyczaniem jest tak, że kto pierwszy ten lepszy.  Ślub planujemy dopiero w lipcu.  Wyobraźcie sobie, że myślałam, że mam jeszcze dużo czasu na wybór sukni, ale w tym samym dniu suknie mierzyła rónież dziewczyna która ślubuje 5 lipca.  To mi trochę dało do myślenia i stwierdziłam, że skora ta mi się podoba i że na prawdę dobrze wyglądam to czemu nie.  Z drugiej strony znając mnie to na bydgoszczy bym nie skończyła poszukiwań sukni i i tak bym miała wyrzuty sumienia że nie wszędzie zajrzałam.  A wszędzie się nie da! Tak więc zostanę przy swojej sukni i już postaram się nie martwić że coś nie tak.  :)

Offline panterkaam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #213 dnia: 30 Listopada 2007, 16:07 »
Mam jeszcze ogromną prośbę, trochę z innej beczki.  Chcielibyśmy z narzeczonym iść na kurs tańca.  Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś miejsce, najlepiej takie, z którego byliście zadowoleni lub Wasi znajomi. 

Offline Beacia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 964
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19. 07. 2008 r.
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #214 dnia: 30 Listopada 2007, 18:28 »
panterkaam a którego lipca planujecie ślub? bo my 19 :D proszę nie strasz mnie z tym wypożyczeniem. ja mam już wybraną sukienkę ale jeszcze nie podpisałam żadnej umowy. chyba wybiorę się tam (do żnina) w przyszłym tygodniu.

Offline panterkaam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #215 dnia: 1 Grudnia 2007, 17:33 »
ślubujemy 5 lipca.  Myślę, że jeszcze masz czas, jednak jeśli jesteś zdecydowana na 100% to lepiej podpisać umowę.  Szkoda, żeby ktoś inny wypożyczył Twoją suknię.  Tak na prawdę w trakcie przygotowań nauczyłam się, że lepiej rezerwować wcześniej, bo wtedy ma się większy wybór.  Największy problem i tak stanowi sala.  Chciałam mieć ślub w czerwcu, ale sala była zajęta na czerwiec już w kwietniu, a my dopiero w maju tam pojechaliśmy. 

Offline Beacia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 964
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19. 07. 2008 r.
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #216 dnia: 2 Grudnia 2007, 14:41 »
Nam bardzo zależało na konkretnej dacie tzn 19 lipca dlatego salę, orkiestrę, fotografa i kamerzystę załatwialiśmy rok wcześniej i nie mieliśmy problemów. a z tą sukienką to mnie nieźle nastraszyłaś i dlatego w przyszłym tygodniu jadę do żnina. mam nadzieję, że nikt inny sobie jej nie wybrał na ten termin.

Offline iza22

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2653
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #217 dnia: 19 Grudnia 2007, 12:59 »
Widzę, że nasze bydgoskie forum upada, a szkoda

Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #218 dnia: 21 Grudnia 2007, 17:26 »
No jakoś upada:(, może dlatego , że dziewczyny teraz przed świętami nie maja czasu. A tak już pisząc, to mam pytanie, czy w Bydgoszczy polecacie jakieś miejsca, gdzie można zamówić zaproszenia??? Może któraś z Was wie coś na ten temat??? Będę wdzięczna za odpowiedz. Nie wiem czy zamawiac przez Allegro , czy próbować czegoś na miejscu i czy wart. Tak na marginesie, to życżę wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się świąt, :) :) :) wszystkim osobom z Bydgoszczy i nie tylko.

Offline Beacia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 964
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19. 07. 2008 r.
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #219 dnia: 21 Grudnia 2007, 18:51 »
My raczej będziemy zamawiać na allegro. nie wiem gdzie w bydgoszczy można zamówić ładne zaproszenia :-\

Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #220 dnia: 21 Grudnia 2007, 19:00 »
No właśnie ja tez nie wiem ale pewnie znajac życie to tez będziemy zamawiać na allegro.

Offline iza22

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2653
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #221 dnia: 22 Grudnia 2007, 09:43 »
Ja narazie oglądałam zaproszenia tylko na allegro, ale mam zamiar się wybrać na gdańską. Gdzieś naprzeciwko mc'donaldsa, kwiaciarni jest w podwórzu taki mały sklepik co moja siostra kupowałą zaproszenia. To chyba było tam gdzie jest ten sportowy sklep.

Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #222 dnia: 22 Grudnia 2007, 17:26 »
No wiem miejwiecej gdzie to jest. Może ja też spróbuje tam zajrzeć.

Offline Beacia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 964
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19. 07. 2008 r.
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #223 dnia: 22 Grudnia 2007, 20:08 »
Chodzi Wam o Pelikana?

Ja jestem nastawiona na allegro ponieważ ostatnio miałam problem ze znalezieniem zaproszeń na osiemnastkę (dla mojego brata) a co do dopiero na ślub  ;D

Offline mystikala

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 741
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #224 dnia: 23 Grudnia 2007, 21:26 »
W temacie zaproszen jestem na biezaco;) My zamowilismy zaproszenia przez strone internetowa i nie zaluje-szybki i sprawny kontak,a poza tym czekalismy na nie chyba 2-3dni.Maja taki sam wybor jak w poligrafii na gdanskiej,tylko o wiele taniej.Normalnie w poligrafii  płaci sie 120zl za nadruk plus cena zaproszen-wychodzi kolosalna suma;/ Zamowilismy przez net 33zaproszenia z nadrukiem co wyszlo z przesylka 160zl.Wg mnie najlepiej isc do poligrafii,obejrzec sobie zaproszenia a pozniej zamowic przez net.

Offline grecka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #225 dnia: 25 Grudnia 2007, 15:59 »
mystikala a mogłabym prosić o podesłanie mi adresu strony z której bralas zaproszenia na prv? bede bardzo wdziesczna :) pozdrwaiam i wesołych świąt :)



Offline mystikala

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 741
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #226 dnia: 1 Stycznia 2008, 18:05 »
Nie wiem czy już ktoś poruszał ten temat,w kazdym razie ja nie znalazlam!Pytanie:czy możecie polecić jakąś szkołę tańca w bydg? Czas zacząć uczyć się jakichś wygibasów ;D

Offline iza22

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2653
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #227 dnia: 1 Stycznia 2008, 18:10 »
No ja sie zaczęłam rozglądać i znalazłam Bailamos (podobno świetnie uczą pary młode) znam te osoby co tam prowadzą i muszę powiedzieć ze są profesjonalistami, ale ceny mnie przeraziły ( 80zł za lekcję indywidualną za 45 minut nie wiem czy za osobe czy za pare, ale z tego co znam branżę taneczną to za osobę) Wejdź sobie na ich stronę. Sama też myślę o tym, ale chyba sama ułożę jakiś układ, a mój PM się nauczy. Ale jak coś znajdziesz to pisz.

Offline mystikala

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 741
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #228 dnia: 2 Stycznia 2008, 12:48 »
Dzieki!Byłam na ich stronie i wygladają na profesjonalna szkołę.Musimy się tam przejść bo juz najwyzszy czas ;)

Offline panterkaam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #229 dnia: 2 Stycznia 2008, 22:42 »
W sobotę idziemy pierwszy raz na kurs tańca do potockiej. Zobaczymy jak będzie i wtedy postaram się zdać relacje. Fajnie że forum odżyło, bo już mi czegoś brakowało. Co do zaproszeń to chciałam zrobić je sama, ale jeszcze nie wiem, czy znajdę czas. Jak będziecie miały namiary na jakieś ładne i tanie to proszę przyślijcie na priva :) Będę bardzo wdzięczna.

Offline iza22

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2653
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #230 dnia: 2 Stycznia 2008, 22:47 »
Ja u potockiej trenowałam taniec towarzyski jako małolata, sporo lat z nią spędziłam. A ile ona bierze? i w ogóle macie indywidualne lekcje?

Offline panterkaam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #231 dnia: 2 Stycznia 2008, 23:15 »
Cennik podaje na swojej stronie. Na razie nie chcemy indywidualnych, tylko taki normalny kurs. Potem najwyżej dokupimy lekcje w celu dopracowania konkretnego tańca.

Offline panterkaam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #232 dnia: 6 Stycznia 2008, 13:00 »
Dajcie znać czy to czytacie, bo nie wiem czy mam dalej opisywać  :) Wczoraj byliśmy pierwszy raz na kursie tańca u Potockiej. Powiem od razu, że nie mamy porównania z innymi szkołami, bo nigdzie indziej nie byliśmy. Nauka trwała ponad 1,5 godziny i obejmowała dość dużo kroków z róznych tańców. Atmosfera bardzo fajna, nawet jak się co chwila myliłam było ok. Tempo dopasowane do każdego uczestnika kursu tak, że każdy może się nauczyć. Dzisiaj idziemy znowu. Mam nadzieje że moja ambicja mi nie będzie przeszkadzać jak to było wczoraj i że nie bede sie tak stresować jak mi coś nie będzie wychodziło. Ale to już taka moja choroba :)

Offline iza22

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2653
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #233 dnia: 6 Stycznia 2008, 14:05 »
Ja czytam, ja czytam.
Ja Potocka znam bardzo dobrze, tylko obawiam sie ze ona juz ma swoje lata i jest staromodna, ale moze sie tam wybiore.
Opisuj wszystko

Offline Beacia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 964
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19. 07. 2008 r.
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #234 dnia: 6 Stycznia 2008, 16:29 »
Ja też czytam  :D

Tylko obawiam się, że mi nawet kurs tańca by nie pomógł ;D ;D

Offline mystikala

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 741
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #235 dnia: 6 Stycznia 2008, 20:24 »
Czytam ;) Ostatnio rozmawiałam z jednym znajomym,sam pokończył jakieś kursy tańca(jest chyba jakimś instrukntorem-sama nie wiem)no i polecił mi szkołe Poltan i Bailamos.Wg. niego to są dwie najlepsze szkoły tanca w Bydg.I tak musze isc tam sama i wszystkiego sie dowiedziec ;P

Offline iza22

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2653
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #236 dnia: 6 Stycznia 2008, 20:26 »
wiesz ja byłam tancerką i poltan bym bardzo odradzała, ci ludzie są jacys nie teges.
Natomiast bailamos jest naprawdę super, nauczą wszystkiego i są bardzo nowocześni, tylko troszkę drodzy. Polecałabym bailamos

Offline panterkaam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #237 dnia: 7 Stycznia 2008, 13:16 »
Moi znajomi chodzą do Poltanu. Ogólnie mówią że jest ok, ale mówili że raczej mało uwagi zwracają na to jak ktoś wygląda w tańcu. Chodzi mi przede wszystkim o sylwetkę. U Potockiej jest inaczej. Co prawda jak mi mówiła o sylwetce to się myliłam w krokach (i nie ja jedna) :). Widocznie trzeba jeszcze sporo pracować. O Bailamosie także słyszałam pozytywne opinie, tylko mogli by dopracować stronę internetową, bo nic tam nie widać. Dzwonić trzeba po 16 a ja zawsze o tym zapominam. Potocka dosyć często zaczyna kursy więc nie było problemu z dopasowaniem daty. Na razie chodzimy na kurs w soboty i niedziele, ale wiosną będziemy musieli zmienić terminy na jeden dzień w tygodniu i z tego co z nią rozmawiałam nie będzie problemu. Ona też by mogła unowocześnić stronę internetową :)

Offline mystikala

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 741
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #238 dnia: 7 Stycznia 2008, 13:50 »
Skoro jest tyle pozytywnych opinii o szkole  Bailamos to chyba tam pojdziemy :)

Offline panterkaam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
« Odpowiedź #239 dnia: 7 Stycznia 2008, 17:48 »
Czekam na Waszą relację. My już raczej nie zmienimy szkoły ale jestem ciekawa jakie będą Wasze wrażenia.