e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Bydgoszczanie łączcie się  (Przeczytany 133021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AGNIESIA Kobieta

Odp: Bydgoszczanie łączcie się
29 września 2007, 18:16
Mam dziwne pytanie. Ile dla księdza za udzielenie ślubu? Ile dla księdza za zapowiedzi? Ile dla księdza za potrzebne zaświadczenia? Zdaję sobię sprawę, że najczęściej to jest "co łaska" ale ile to zazwyczaj jest w złotówkach?

Offline halinkas Kobieta

30 września 2007, 21:24
Cytat: ena-ena link=topic=1715. msg376349#msg376349 date=1189669137
Dzieki GRECKA jutro sie spotykam z tym dj-ej , wiec dam znaz na forum co to za koles :) .

zapodaj jak wyszło to spotkanie ?? !!!
jakie masz odczucia.

pozdrówka

Offline agatkap81 Kobieta

1 października 2007, 20:22
Witam dziewczynki:)

chociaż już jestem po ślubie służę wam radom:)

Offline grecka Kobieta

1 października 2007, 22:35
Witaj agatkap81 ;) Może na początek napisz nam gdzie miałaś ślub, gdzie wesele jaki zespół itd. Napewno znajdą się zainteresowani  :tak_2: Mnie interesuje skąd  miałaś suknię  :hopsa: Pozdrawiam :balonik:

2 października 2007, 09:22
Ślub - kościół Matki Boskiej Królowej Męczenników,
Wsele - ATR
zespół DeJavu
sukienka  - romantica Atelier Diagonal 711 (mam na sprzedaż:))

To tak po krótce:)

Offline grecka Kobieta

2 października 2007, 10:06
Ok:) wbijam się na relacje z twojego ślubu  :tak_2: Na pewno jest co oglądać  :hopsa:

Offline novia Kobieta

3 października 2007, 12:49
Cześć dziewczyny!

Czy wiecie o ktory (tak zachwalany) salon w Żninie chodzi? (jakiś adres?:)

3 października 2007, 12:58
wiem tylko  że ma w nazwie kasia i jak wpiszesz w googlach to powinno ci znaleźć "kasia+żnin" czy coś takiego:)

Offline novia Kobieta

3 października 2007, 13:24
Bardzo dziękuję za BŁYSKAWICZNĄ odpowiedź :)  :-*

Offline Agnieszka1

5 października 2007, 08:57
No hej Dziewczyny!!!!! Ja tez mieszkam w Bydgoszczy ale ślub i wesele będzie gdzieś indziej. Mam nadzieję ,że dużo sie to dowiem .

Offline grecka Kobieta

6 października 2007, 11:54
Witaj Agnieszka1 :) Mysle ze to forum pomoże ci przebrnąć szczęśliwie przez coały trud przygotowań slubnych  :hopsa: Napisz gdzie zamierzacie ślubować- łatwiej bedzie ci ę wspierać. Pozdrawiam

Offline Agnieszka1

6 października 2007, 12:01
No cześćć!!! Ja będę ślubować w Janikowie koło inowrocławia.

Offline grecka Kobieta

6 października 2007, 12:05
a jakąś sale masz już zarezerwowana? na jakimś innym temacie czytałam że planujecie slub na wrzesień :) Piekny czas na slub- szczególnie ze ostatnio pogoda na jesień dopisywała:)
Powodzenia w przygotowaniach:) ja szukam motywacji aby pojechać do żnina pooglądać suknie ślubne, ale jakoś mam obawy że nic dla siebie ciekawego nie znajde. Może najpierw zrobię runde po bydgoskich salonach.

Offline AGNIESIA Kobieta

20 października 2007, 20:13
Witam ponownie. Przejechałam się dzisiaj z ciekawości do Żnina bo słyszałam same superlatywy o tamtejszym salonie sukien ślubnych. Niestety nic mnie nie zachwycilo czym się początkowo nie przejęłam bo mialam plan zaprojektowania własnej wymarzonej sukni i liczyłam, że oni moje marzenia spełnią. Na szczęście do salonu weszła pani na przymiarkę. Jakie było moje zaskoczenie gdy pani po wyjściu z przymierzalni zaczęła płakać. Suknia po 1 nieciekawa po 2 z relacji tej młodej dziewczyny zupełnie nie odpowiadała jej oczekiwaniom i to nie w jakiś drobiazgach typu kwiatek o centymetr za wysoko. To była zupelnie inna suknia, bez trenu, który miał być bez jakiegoś drapowanego materiału bez zapięcia na guziki no milion dziwnych rzeczy. Zwiałam szybciej niż weszłam. I w ten oto sposób runęły moje plany o stosunkowo niedrogiej pieknej sukni.  Odwiedziłam też salon w Bydgoszczy na Grudziądzkiej. Przemiła obsługa. Pani sama namawiała na przymiarkę co się rzadko zdaza. Fachowo doradzi, nie tylko co do sukni ale i dodatków a nawet fryzury. Polecam obsługę.

Offline grecka Kobieta

21 października 2007, 14:23
AGNIESIA załamałaś mnie... w tym momencie runeły i moje plany... ach...  na dniach miałam zacząć spacery po bydgoskich salonach, a potam skoczyc do znina. Poszukiwania sukni ciagle odkladam- cos nie moge sie zebrac na samotny wypad na miasto.  :hmmm: Siostra przyjedzie dopiero w listopadzie a na jej przyjazd chcialabym miec cos mniej wiecej przejrzane.
Moze któraś  z młodych szukuje sie na rekonesans- chetnie bym sie dolaczyla...  :skacza:

Offline AGNIESIA Kobieta

22 października 2007, 07:45
Błagam nie opieraj się tylko na mojej subiektywnej opinii, najlepiej sprawdz sama i poinformuj o swoich spostrzeżeniach. :) Pani w tym salonie pokazywała również suknie z katalogu a potem na wieszakach, które mialy być odzwierciedleniem katalogowych. Powiem tak, gdyby mi tego nie powiedziała i pokazała palcem to w życiu bym się nie domyśliła, ze to miała być ta sama suknia :) Dlatego ostrzeżenie dla tych lasek, które są (ja też do nich należałam) nastawione na Żnin, najpierw się przejechać i sprawdzić bo może zostać za mało czasu na szukanie innej :)

Offline grecka Kobieta

22 października 2007, 09:43
Spoko AGNIESIA :) na pewno sie wybiore na osobisty rekonesans ale mialam mocna nadzieje ze Znin spelni moje oczekiwania i wlasnie tam znajde suknie moich snow :) a tu okazuje sie ze może byc roznie... no nic- zobaczymy  ;D

22 października 2007, 17:56
grecka  -  wiem ze w Agnes na gdańskiej są piękne sukienki, ja tam kilka przymierzałam przed swoim ślubem i chyba ze 3 mi się baaardzo podobały - ale w końcu się zdecydowałam na tą z romantici.

jest w czym wybierać a jadąc specjalnie do żnina więcej się wyda na dojazdy niż biorąc sukienkę z bydgoszczy.

W każdym razie, niestety trzeba pochodzić, poszukać i poprzymierzać :)

Offline AGNIESIA Kobieta

22 października 2007, 19:22
Agatka zgadzam się z Tobą w 100 %. Agnes i Romantica piękne suknie jak z bajki. Byłam dzisiaj, polecam. Jednyny inus to za duży wybór cieżko się zdecydować. Zauważyłąm tez, że panuje straszna dyskryminacja pań o pełniejszych kształtach, jesli chodzi u sukienki powyżej rozmairu 38 to szału nie ma :(

23 października 2007, 13:16
AGNIESIU - no niestety masz rację co do rozmiarów.

Ja noszę w prawdzie 36, ale jak chodziłam za sukienka w zeszłym roku - tez tak o tej porze to wszystkie co mi sie podobały to 34 były, więc na mnie przymałe - i weź coś przymierz i zobacz czy ci w tym ładnie, bezsensu, albo dawały mi kobity 40 i co ja miałam zobaczyć, jak pływam w sukience,hmm.trochę lipa z tym

A już wogóle sie wkurzyłam bo ja kupowałam(choć wolałam wypożyczyć) w romantice,ale  mieli tylko 34 i już zamówiona była na grudzień 2007 na całą długość więc ani jej nie chciały skracać ani powiększać, no to zamówiłam własną - i nie żałuję!!

W każdym razie powiem wam że chyba ze z 10 sukienek przymierzyłam i i tak wybrałam taką o jakiej nawet nie pomyślałam:)

ZA DUżY WYBóR.

Offline grecka Kobieta

24 października 2007, 10:08
to tak chyba dziala- wydaje nam sie ze wiemy o jakiej sukni marzymy, idziemy przymierzac, dostajemy do przymiarki rozna kroje i ... wybieramy cos zupelnie innego niz ta nasza na poczatku wymarzona suknia :) moja siostra jak szukala sukni to tez tak miala :)
 bardzo nie chcialam sama chodzic po salonach ( wlasciwie to nie wiem dlaczego) ale problem juz sie rozwiazal bo kolezanka zaporoponowałą mi  zebym sie z nia przeszla poszukac sukni.  :hopsa: zawsze we dwie razniej. :D

Offline AGNIESIA Kobieta

27 października 2007, 14:26
Byłam dzisiaj w Agnes na pierwszych przymiarkach. Jestem pod wrażeniem. Miejsce w 100% profesjonalne i przygotowane. No i faktycznie zgadzam się z Wami, zakochałam się w sukni, na którą nigdy wczesniej nie zwróciłam uwagi. Na co należy zwrócić uwagę; na ceny. Niektóre suknie mają jedną a drugie dwie metki osobną do gorsetów, osobną do spódnicy, można się przejechać na cenie :)

Offline grecka Kobieta

27 października 2007, 15:06
Ja wybiorę sie może w poniedziałek... no jestem ciekawa czy cos mnie na tyle urzeknie że bede chciała byc w to ubrana w ten Najwazniejszy Dzień :hopsa:

Offline grecka Kobieta

29 października 2007, 21:34
AGNIESIA zgadzam sie w 100% co do Agnes :) jestem zachwycona :) Byłam z Figara pierwszy raz na takim rekonesansie i... od razu mierzyłyśmy suknie, właściwie znalazłyśmy to co nas interesowało :) Miejsce przygotowane w profesjonalny sposób, przyjemne, obsługa miła, otwarta na sugestie klientek. CIERPLIWA i ZAINTERESOWANA :) na dzien dzisiejszy mam 2 typy w czym pojde do ołtarza... zobaczymy ;D
Swoja droga byłysmy też w np Romantica i porownanie jest wstrzasające... bez komentarza... :-\

Offline iza22 Kobieta

29 października 2007, 21:39
No ja np w Agnes zostałam totalnie zignorowana:/ weszłysmy tam powiedziałyśmy co nas interesuje konkretnie. pani powiedziała, ze to jeszcze tyle czasu, dała mi ankietę do wypełnienia o sukienkach i to tyle. Później sobie gdzieś poszła i zostałyśmy tam zupełnie same, w końcu tylko poszłam tam jej szukać i powiedziałam, że dziękujemy. Ja jestem zachwycona salonem lisa ferrera, dominika i na końcu gdańskiej jest taki jeden jeszcze.

Offline ela Kobieta

29 października 2007, 22:00
Lisa ferrera wogóle ma sliczne sukienki :) Np. demetrios :)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline aniuska25 Kobieta

30 października 2007, 08:17
AGNIESIA zgadzam sie w 100% co do Agnes :) jestem zachwycona :)  Miejsce przygotowane w profesjonalny sposób, przyjemne, obsługa miła, otwarta na sugestie klientek. CIERPLIWA i ZAINTERESOWANA :) na dzien dzisiejszy mam 2 typy w czym pojde do ołtarza... zobaczymy ;D
Swoja droga byłysmy też w np Romantica i porownanie jest wstrzasające... bez komentarza... :-\
A ja mam zupełnie inne doswiadczenia z tymi salonami...
Właśnie w Agnes zostałam totalnie zignorowana, pani obsługujaca mnie była jakby obrażona na cały swiat o to, że w ogóle musi pracować i ktoś jej d* zawraca. Takie odniosłam wrażenie.
Natomiast obsługą w Romantice byłam zachwycona, własnie tam wybrałam swoja wymarzoną sukienke, każda wizyta w salonie to była czysta przyjemność. Panie miłe, bardzo pomocne, wszystko super:)
Nie wiem od czego to zależy, że mamy tak rozbiezne opinie, chyba każdy czasem ma zły dzień i niestety nie zawsze potrafi to ukryć przed klientkami.
Powodzenia w szukaniu tych wymarzonych kreacji 8)

Offline grecka Kobieta

30 października 2007, 08:48
to że jestem bardzo zadowolona z Agnes nie oznacza ze juz przestałam szukać. Na pewno pójdę gdzieś jeszcze, nawet po to żeby porównać ofertę :)
i oczywiscie myslałam o innym typie sukni a w oko wpadły mi zupełnie inne  :hopsa:

30 października 2007, 10:35
Ja wam powiem inaczej, mi się wszystkie salony podobały w których byłam, a chyba byłam w 4 . W każdym panie z chęcią pomagały - no w jednym mi się nie podobało na dworcowej, tam maja suknie Cymberlain, czy jakoś tak. tylko patrzyły jak klientki są ubrane i wogóle lipa.

W romantice są miłe babki, w Agnes też, tyle ze w romantice bezsensu jest ze pokazuja tylko suknie w twoim rozmiarze a nie modelami.

Wiec lepiej i zapewne taniej jest w Agnes(mimo ze ja miałam z romantici sukienkę  ;D ;D ;D)

Dziewczyny jeszcze macie czas, wiec pochodźcie sobie po salonach, jak się wciągniecie to będziecie przymierzać do upadłego - ale wam sie i tak wszystko pomiesza ;D ;D

Offline Agnieszka1

30 października 2007, 10:56
No hejka dziewczynki!!! No więc musze Wam zakomunikować ,że  nasz ślub odbedzie sie juz na pewno 7 czerwca. Wiem, że miałam inne plany ale jakoś tak sie ułożyło ,że będzie to czerwiec... i chyba i lepiej, to bardzo piekny miesiąc. Lokal  mamy już zamówiony, orkiestrę również. Kamerzysta jeszcze do podpisania umowy i będzie luz .