e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Bydgoszczanie łączcie się  (Przeczytany 115622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grecka Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Bydgoszczanie łączcie się
2 września 2007, 22:07
Masz już kapele? ratuj prosze:)

Offline grecka Kobieta

• bywalec
2 września 2007, 22:12
:):):) dopiero dojrzałam ze masz ślub zqa chwile:) wiec raczej masz już zespół  ;D Pozdro:)

Offline ena-ena Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 06-06-2008
bydgoszcz
10 września 2007, 01:00
Witam wszystkich, slub 06-06-2008

narazie mamy tylko sale w ogniem i mieczem, zaczynamy sie rozgladac za dj-em, jesli ktos mial wesele w tej restauracji to prosze o relacje.

Offline grecka Kobieta

• bywalec
10 września 2007, 20:21
Czesć ena- ena:) jakbyś potrzebowała pomocy- napewno ja tu znajdziesz:) powodzenia w poszukiwaniach. Ja mam namiary na jednego DJ- a ale nie wiem czy dobrego, bo go nie słuchałam :D Papaty

Offline ena-ena Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 06-06-2008
13 września 2007, 09:38
Dzieki GRECKA jutro sie spotykam z tym dj-ej , wiec dam znaz na forum co to za koles :) .

Offline grecka Kobieta

• bywalec
13 września 2007, 18:06
Ciesze się że moja informacja się przydała:) Mam nadzieję ze bedziesz zadowolona ze spotkania  :disco:
Daj znać jak poszło:) Powodzenia  :ok:

Offline grecka Kobieta

• bywalec
14 września 2007, 16:56
Hej Bydgoszczanie ??? Śpicie? Dlaczego bydgoskie forum kuleje?  :'(  :ekxpert: Leniuchy do klawiatur :):):)  :czeka:   ;)

Offline iza22 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.09.2008
16 września 2007, 10:26
No właśnie trzeba to forum rozruszyć jakoś bo tutaj zupełnie nic się nie dzieje :(

Offline grecka Kobieta

• bywalec
17 września 2007, 12:46
Witam:) i zgadzam się:) Najłatwiej rozruszać forum przez piasnie, pisanie, pisanie... Iza22 co masz już załatwione? wrzesień to piękny czas na slub;)

Offline iza22 Kobieta

• Chuck Norris
17 września 2007, 21:36
No w zasadzie mam juz wszystko tzn sale mam, zespol mam kamerzyste i fotografa też już mam:) więc jak narazie mam spokój z załatwianiem wesela.  Zaczęłam się nawet rozglądać w bydgoskich salonach za suknią, ale niestety ta w której mi najładniej nie jest do wypożyczenia mogę ją tylko kupić za "jedyne" 3300zł :) a tak poza tym to jest nas Bydgoszczanek tu sporo a na forum nic się nie dzieje.  Pozdrawiam

Offline AGNIESIA Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 26.07.2008
18 września 2007, 07:50
Witam panie!
Iza widze, że zaczęłaś maraton po salonach ślubnych możesz polecić jakiś gdzie suknie zaparły Ci dech w piersiach a panie ujęły Cię miłą i profesjonalną obsługą?  ;) Słyszałyście coś o salonie sukien ślubnych w Żninie?

Offline aniuska25 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 22.09.2007
18 września 2007, 08:12
Witam panie!
Iza widze, że zaczęłaś maraton po salonach ślubnych możesz polecić jakiś gdzie suknie zaparły Ci dech w piersiach a panie ujęły Cię miłą i profesjonalną obsługą?  ;) Słyszałyście coś o salonie sukien ślubnych w Żninie?
Co prawda pytanie skierowane nie do mnie, ale cosik się wypowiem ;D
Polecam z ręką na sercu salon sukien ślubnych "Romantica" w Bydzi, profesjonalna obsługa, miłe panie i suknie sliczne (bardzo dużo kiecek w moim guście, ale wiadomo są różne gusta), warto sie przejść i zobaczyc ;D ;D ;D Ja jutro odbieram moją suknię :D
Jeśli chodzi o Żnin, słyszałam wiele pozytywnych opinii, duży wybór za podobno niewielką cenę, z tego co wyczytałam niektóre dziewczyny z Bydzi, będące tu na forum tam wybierały suknie, więc może się wypowiedzą. Bo ja tam nie zdążyłam dojechać, jak juz znalazłam moją wiedziałam,że nic innego nie wybiorę ;D ;D ;D

Offline iza22 Kobieta

• Chuck Norris
18 września 2007, 09:42
Ja na temat salonu Romantica mogę napisać, że już nigdy się tam nie pojawię.  Suknie faktycznie piękne i nawet jedna chciałam od razu z miejsca wypożyczać, ale obsługa sprawiła, że o tym salonie zapominam.  Pani powiedziała, że w ogóle za wcześnie i mam sobie przyjść kiedy indziej bo teraz jak widać są takie straszne korki i ona czasu nie ma (dziwne że byłam tam o godz 11 i byłam jedyną potencjalną klientką, a ona korki widziała) no ale trudno.  Za to mogę polecić salon Lisa Ferrera, suknie piękne tylko bardzo drogie , a obsługa przemiła przyniosła mi każdy rodzaj sukni żebym wiedziała w czym mi dobrze i sama proponowała mi ubieranie coraz to bardziej innych.  I równie przemiłe panie i piękne sukienki są w Dominice.  Suknie szyte na wzór tych szalenie drogich a ceny bardzo przystępne i panie przemiłe.  No to trochę się rozpisałam:)

Offline aniuska25 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 22.09.2007
18 września 2007, 11:29
 ::) ::) ::) Hmmmm no to nieciekawie... Widać też maja lepsze i gorsze dni :-\ A przeciez tak nie powinno byc, takim zachowaniem tylko odstraszaja klientów ::) Aż jestem ciekawa, która z Pań taka nieprzyjemna była :-\
Dla mie były naprawde bardzo miłe, w salonie spędziłyśmy (byłam z 2 koleżankami) dobre 2 godziny, przymierzyłam z 10 sukienek, wszystko doradzały, przynosiły nowe modele, tłumaczyły, naprawde pełen profesjonalizm. Byłam wcześniej w Agnes i w Barbarze, tu obsługa taka sobie, raczej znudzona, oraz Lisa Ferrera - tu super profesjonalnie i miło.
Na przymiarce tez bardzo miło, sprawnie, mam nadzieję, że po jutrzejszym odbiorze nie zmienie zdania na temat Pań w salonie, choć po Twoim poście będę sie im baczniej przyglądać ;D

Offline iza22 Kobieta

• Chuck Norris
18 września 2007, 11:46
Najwyraźniej miała gorszy dzień i tyle, no ale już tam się nie pojawię. W Agnes ta babka była jakaś taka obojętna strasznie, a poza tym suknie mnie nie zachwyciły. Myślę, że może sie wybiorę do Żnina jak wszyscy chwalą,  a poza tym pojadę się rozejrzeć do Gdyni za sukienkami bo często tam bywam.

Offline grecka Kobieta

• bywalec
18 września 2007, 17:36
Oj widzę ze się ociągam :) Chyba też zaczne troche szperać w salonach. Ciągle mam wrazenie, że jeszcze tyyyle czasu.  :hopsa: Jak szłam załatwiać salę też miałam takie wrazenie i... okazało się że abym miała wymarzony termin powinnam przyjsc pół roku wczesniej  :Kwasny: :Blee:  :Kwasny: coś mam wrazenie ze jeśli poczekam jeszcze troche to z suknią może być podobnie.
Co do salonów to moja koleżanka, suknie wybrała w Żninie. wlaściwie to nie wybrała a uszyto jej. Przyszła do Pań, powiedziała jak wg jej marzeń powinna wyglądać suknia- Panie szybko narysowały projekt i uszyły suknię. Moja koleżanka ja "wypożyczyła" a po ślubie oddała. Nie wiem dokladnie ile placila ale z tego co pamietam to stosunkowo niewiele. Mam plan wlasnie tam szukać slubna kreacje. Choć pewnie nie odmowię sobie przyjemnosci przespacerowania się po Bydgoskich salonach żeby zobaczyć w czym dobrze wyglądam i na co warto abym zwróciła uwagę  :ok:

Offline grecka Kobieta

• bywalec
18 września 2007, 17:43
No w zasadzie mam juz wszystko tzn sale mam, zespol mam kamerzyste i fotografa też już mam:) więc jak narazie mam spokój z załatwianiem wesela.

Iza22 jeśli możesz to przeslij mi namiary na tego kamerzyste? a fotograf? to sesja w studiu, plener czy zdjęcia w czasie uroczystosci? jestem ciekawa bo fotografa w czasi imprezy i ślubu to już zalatwilam- kumpel zrobi nam fajne- jest amatorem ale wie do czego służy aparat:):):)
Nawet nie wiem o jakich kwotach rozmawiac z nimi.

Offline AGNIESIA Kobieta

• użytkownik
20 września 2007, 07:38
To salony ślubne mamy zareklamowane  :D może teraz coś o salonach fryzjerskich i kosmetycznych? Przecież każda z nas często korzysta z ich usług a w temacie fryzjerkim forum leżżżżżżżżżżżżżżżżży  ;) 

Offline grecka Kobieta

• bywalec
20 września 2007, 17:43
nie wiem niestety jak wygląda sprawa ślubnych fryzur tam gdzie ja chodzę.  Tną tam młode dziewczyny i jeszcze nigdy nie zdarzyło się abym wyszła niezadowolona a chodzę tam regularnie od półtora roku. Salonik niepozorny- na białym rynku w fordonie (na fordonie???  :Kwasny: ) . Nie mam pojęcia jak radzą sobie z poważniejszymi zleceniami ale fryzury "codzienne" świetne i w dodatku w normalnych cenach  ;)

Offline AGNIESIA Kobieta

• użytkownik
20 września 2007, 20:32
Jeśli ktoś poszukuje jeszcze fotografa to mam namiary na świetnego fachowca z oryginalnymi pomysłami.

Offline grecka Kobieta

• bywalec
20 września 2007, 21:11
AGNIESIA zgłaszam się jako zainteresowana fachowcem od fotek:) jeszcze takowego nie namierzyłam więc poproszę o namiary:) Papaty

Offline AGNIESIA Kobieta

• użytkownik
21 września 2007, 07:41
Widzę Grecka, że masz wesele w piątek.  Czy to prawda, że jest o 20 % taniej niż w soboty jeśli chodzi o sale weselne??

Offline grecka Kobieta

• bywalec
21 września 2007, 18:37
Oj nie obrazila bym się  :skacza: Muszę cie rozczarowac- niestety nie. Przynajmniej nie w stolowce ATRu.  :) Ale ceny i tak nie byly przytlaczające wiec jakos sobie poradze:) A ty AGNIESIA gdzie bedziesz sie bawila na swoim weselu? Powiem Ci ze nawet nie bardzo porownywalam ceny w roznych lokalach- po prostu wiedzialam gdzie chce robic wesele i tam zarazerwowalam termin  ;)

Offline AGNIESIA Kobieta

• użytkownik
21 września 2007, 20:46
To ile tam sobie życzą od osoby jeśli to nie tajemnica?  :) Ja zdecydowałam się na salę biesiadną w Białych Błotach bo podobno sporo jedzenia. W atr ma moja kuzynka więc nie chaiałam dublować. A swoją drogą to ona ma przed Tobą, więc jeśli bedą Ci przydatne jakieś informacje to bede je miała z pierwszej reki.

Offline iza22 Kobieta

• Chuck Norris
21 września 2007, 23:07
No ja jak narazie słyszałam same dobre rzeczy o weselu na ATR, ale sama bym tam za żadne skarby nie chciała sie bawić bo to moja uczelnia >:( i dosyć mam jej na codzień a co dopiero w takim dniu :) Ja robię w hotelu brzoza i mam nadzieję, że będzie pięknie choć opinie są różne.

Offline grecka Kobieta

• bywalec
22 września 2007, 11:14
Bosko- bede wdzieczna za wiadomości  z pierwszej reki  :skacza: Choc jestem zdania że nie zawsze warto sluchac opinii innych i najlepiej zaufac kobiecej intuicji  :tak_2:  Co do cen to za ocobe wolaja 110 zl netto czyli wychodzi 120- 135zl w zalezności od tego czy dotychczasowy 7% podatek zostanie podniesiony do 21% czy nie. Czyli ceny raczej przecietne- tak mysle.
Jedyne czego naprawde sie boje w weselu na ATR to to ze czesto podobno organizuja 2 wesela na raz.  sobie tego nie wyobrazam i boje sie jakiejs patologii. Goscie bawia sie podobno na dwoch nie laczacych sie salach ale moga mieszac sie w lazience, na korytarzu itd...  :tak_smutne: Niewiem jak to sobie wyobrazic. Moze ktoś uczestniczyl w takim weselu i jest w stanie cos mi na ten temat powiedziec?

Offline AGNIESIA Kobieta

• użytkownik
25 września 2007, 07:40
Trzeba szukać dobrych stron takiej sytuacji  ;)  Może Twój samotny od 10 lat wujek Wiesiek znajdzie na weselu obok czyjąś ciocię Krysię i będziesz zaproszona na ich wesele za kilka miesięcy  ;D A tak poważniej to wiesz już że tego dnia będzie wiecej wesel, w końcu piątek nie jest jeszcze chyba aż tak popularnym dniem na zaślubiny?

Offline grecka Kobieta

• bywalec
26 września 2007, 07:50
znając życie dowiem się tego w ostatniej chwili. Ale pomysł z w. Wieśkiem świetny- podnosi na duchu  :hopsa: miłego dnia zycze  ;)

Offline AGNIESIA Kobieta

• użytkownik
27 września 2007, 17:50
Trzeba rozruszać to forum, więc może każda z Was wklei zdjęcie lub opisze swój wymarzony bukiet ślubny? Może dzięki sobie dowiemy się co teraz jest na topie a czego należy unikać?

Offline grecka Kobieta

• bywalec
28 września 2007, 13:20
Oj niestety w tej chwili nie podejme tego tematu. Nie mam jeszcze sukni wiec nie wiem co bedzie do niej pasowalc. Podobają mi sie bukiety proste, troche minimalistyczne, nie przepadam za kapiacym zewszad zlotem. Poza tym nie jestem zbyt wysoka, wiec szukac bede raczej mniejszego bukietu, takiego który nie bedzie mnie zasłaniał, no i nie bedzie ciązył- przecież taka wiazanka sporo waży a troche czasu bedzie trzeba go trzymać  :Daje_kwiatka: Jak znajde cos ciekawego co wpadnie mi w oko napewno wkleje fotke :)