Autor Wątek: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!  (Przeczytany 59690 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aneczka81

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #300 dnia: 28 Lipca 2010, 23:17 »
A wiem, wysylalas, ale ja  spec komputerowy wysokiej klasy nie mialam nawet programu, aby ten plik otworzyc :drapanie:
jesli chodzi o ksiedza, to  jest to  dluga historia- powiem krotko, ksiadz nie przyjdzie a sprawa zahaczyla juz o polska misje katolicka  ::) jutro  ( mam nadzieje ) dowiem sie co mam robic  :)



Offline suprynka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-08-2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #301 dnia: 29 Lipca 2010, 09:21 »
Widzę, że nie opublikowalo mi jednego posta z życzeniami zdrowka dla Doti ;/. Napisalam w nim, ze to na pewno przez stres. U mnie objawia sie on skurczami w brzuchu.
Bardzo fajny pomysl z tymi ksiazeczkami. Powodzenia w odbiorze sukienki!

Offline kundzia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #302 dnia: 29 Lipca 2010, 17:04 »
Doti a mozesz mi tez wyslac ten przebieg mszy? Bede wdzieczna. I mam jeszcze jedno pytanko jak bedziesz transportowac suknie do Polski? My lecimy samolotem i tak sie wlasnie zastanawiam jak ja zabrac  ???

Suprynka duzo zdrowka dla tescia!

Pozdrawiam i zycze milych przygotowan!

Offline doti29

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7/8/10
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #303 dnia: 29 Lipca 2010, 21:41 »
Suprynko dzieki za zyczenia kochana! Juz prawie doszlam do siebie :D

Kundzia my tez lecimy samolotem i podobno oni moga tak zapakowac suknie, ze bedzie jako bagaz podreczny, ale dokladnie to zdam relacje jutro jak ja odbiore :skacza:
Juz ci wysylam wiadomosc na priva

Offline suprynka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-08-2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #304 dnia: 30 Lipca 2010, 10:00 »
Uważajcie na te swoje suknie ;).
Ja niestety nie mialam wczoraj probnej, bo fryzjerka mi sie rozchorowala :/. Niestety musze to przelozyc na poniedzialek. Dzisiaj idziemy na 18 do poradni. Jestem juz tak wkurzona, bo babka jest niepowazna. Miesiac temu sie do niej zglosilismy a ona dopiero na dzisiaj wyznaczyla termin... do tego nie odbiera telefonu, wiec nawet nie wiemy gdzie mamy jechac... Masakra jakas. Jak nie oddzwoni to mowiac brzydko olewamy sprawe.

Offline kundzia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #305 dnia: 30 Lipca 2010, 14:41 »
Suprynka głowa do góry!! Nie zazdroszcze tych stresów, ale wszystko bedzie dobrze. Ja dzisiaj cala noc nie spalam, bo o wszystkim myslalam.  Stressssssss!!!

Offline doti29

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7/8/10
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #306 dnia: 31 Lipca 2010, 17:05 »
Suprynka powodzenia z ta poradnia! Pochwal sie jak bedziesz po fryzurce probnej ;)

Kundzia wyslalam Ci to opracowanie mszy.

Dziewczyny w nastepna sobote o tej godzinie bede w kosciele ;D

Aha wczoraj odebralam sukienke i niestety jestem bardzo niezadowolona.
Jak juz wiecie moja suknia przyszla ponad miesiac pozniej dokladnie na ostatnia chwile a ponadto byla za dluga i tren sie caly nie skladal do srodka(jesli wiecie o co mi chodzi ???)
Wczoraj pojechalam odebrac i na dlugosc jest ok ale tren nadal mialam na podlodze, nie duzo jakies moze 10cm,ale mialo to inaczej wygladac >:(
Pani w sklepie powiedziala,ze niestety nic wiecej nie dalo sie z ta suknia zrobic ??? co jest w ogole bez sensu dla mnie poprostu krawcowa spieprzyla sprawe >:( ale co mialam zrobic suknie musialam odebrac bo w pon.rano jedziemy do Polski a sklep jest w innej miejscowosci.
Suknia nadal bardzo mi sie podoba,ale bedzie niewygodna z tym kawalkiem trenu na podlodze :(

Druga sprawa to to,ze nie dostalam obiecanej torby na suknie, gdyz pani powiedzila,ze jej nie zamowilam a nie maja jej na stanie w sklepie. Myslalam, ze sie tam poplacze, bo rzeczywiscie jej nie zamawialam, ale wielokrotnie wspominalam,ze bede leciec samolotem i chce suknie zapakowana do rozmiarow bagazu podrecznego,wiec myslalam,ze to oni o to zadbaja i przynajmniej mnie poinformuja,ze nie maja tego w sklepie i musze zamowic. Niestety wielkie rozczarowanie tym sklepem :'(, otrzymalam suknie w kartonie :(

Pozdrawiam!!!!

Offline suprynka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-08-2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #307 dnia: 31 Lipca 2010, 17:32 »
O kurcze Doti to rzeczywiście niemiłe niespodzianki... Ale spokojnie jakoś sobie ją przetransportujesz. A wiesz co może w Szczecinie by Ci tą suknię przerobili i jak bedze troche wygnieciona to Ci ja uprasuja? Jak chcesz ja mam przemila babke w moim salonie i moge podpytac. Jak nie przerobka, to moze chociaz prasowanie udaloby sie zalatwic.
Ja jestem po probnym makijazu. Jestem bardzo zadowolona, chociaz troche zaskoczona, ze taki mocny (choc ponoc nie jest mocny). No, ale ja na co dzien sie nie maluje, wiec pewnie dlatego mi sie tak wydaje. No, ale jest super profesjonalny.
Bylam dzisiaj tez zrobic pasemka, takze w poniedzialek mam probna fryzure.
No a dzisiaj Panienski! Ma sie stawic o 21 w klubie. Nic poza tym nie wiem. Troche tez zaskocze te moje dziewczyny, bo postanowilam sie przebrac ;)
Kurcze od dwoch dni mam jakis dziwny humor. Nie wiem o co chodzi. Jakos to wszystko do mnie nie dochodzi. A za tydzien juz prawie bedzie po slubie. Jeszcze do tego nie moge sie wyspac. Ach chyba to stres... No ale nic glowa do gory!

Offline doti29

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7/8/10
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #308 dnia: 1 Sierpnia 2010, 17:02 »
HEJ!
Suprynka jesli mozesz to spytaj u siebie w salonie,choc wydaje mi sie ,ze juz bedzie za pozno, bo oni napewno maja teraz napiete terminy z sukniami ktore sami sprzedali :(
Super ze jestes zadowolona z makijazu a jesli sie nie malujesz to pewnie dlatego wydawal Ci sie mocny. Ja tez jestem zadowolona z mojej makijazystki ;D
No i najwazniejsze jak po panienskim? Mam nadzieje,ze bedzie relacja w Twoim odliczanku.

Dziewczyny nie uwierzycie co ja zrobilam..... Oddalam wczoraj moje buty slubne do szewca zeby mi je troche odswiezyli bo ubieralam je na lekcje tanca No wiec oddalam je facet powiedzial,ze beda gotowe za godzine, pochodzilam po sklepach po czym udalam sie do domu i zapomnialam je odebrac :o :o :o
Dzisiaj zamkniete a jutro o 6rano musze byc na lotnisku. Naprawde nie wiem gdzie ja mam glowe :-[

Naszczescie moja kolezanka z pracy ktora bedzie na weselu mi je przywiezie, ale dopiero w sobote, wiec troche sie pewnie bede stresowac :-\

Offline suprynka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-08-2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #309 dnia: 2 Sierpnia 2010, 12:15 »
Doti dzisiaj bede w salonie, to sie dowiem co i jak. Moze dadza rade, choc wiem ze maja urwanie glowy.
No a ja po Panienskim. Bylo super! Bylo nas w sumie 6. Bawilysmy sie w Rockerze. Mialam mnostwo niespodzianek a i tak sama zaskoczylam je swoim przebraniem ;). Oprocz konkursow, torta, jedzonka, byl konert Silskiego! Dla mnie bomba!
Dzisiaj jade na probna fryzure. Nareszcie. Musimy jeszcze pozgrywac nasze zdjecia i ułożyc jakies podziekowania dla rodzicow.

Offline aneczka81

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #310 dnia: 2 Sierpnia 2010, 20:26 »
Hej Doti  ;D nie moge uwierzyc, ze juz w ta sobote twoje wesele  ;D
alez mialas przygode z suknia slubna  :o
a butami sie nie przejmuj, wszystko bedzie ok
Ty juz pewnie  w Polsce jestes , zazdroszcze  :)
trzymam kciuki za zalatwienie wszystkich malych spraw, ktore zostaly do uporzadkowania
 a i jeszcze tak z ciekawosci - kto Cie bedzie malowal?
 :-*



Offline asia2112
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #311 dnia: 4 Sierpnia 2010, 22:28 »
POMOCY!!!

Dziewczyny mam problem. Rodzina mi mowi ze menu ustalone jest troche nie tak:
My mamy o 18 uroczysty obiad; o 22.00 tort; o 23.00 zupy;o 24.00 oczepiny+lampiony a dopiero o 1.30 cieple danie (Stek ze schabu i szaszlyki)
Rodzinka jest zdania ze tort powinien byc o 24.00 a danie podane o 1.30 powinno byc o 23.00!

Mozecie mi prosze doradzic???

Pozdrawiamy

Offline kundzia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #312 dnia: 5 Sierpnia 2010, 03:27 »
Doti jak tam przygotowania? Pewnie jest duzo spraw do załatwienia, bo nawet nie piszesz nic do nas. Z suknia mialas przeboje, ale mysle, ze w Polsce krawcowe ci pomogly. Ja bylam dzisiaj swoja mierzyc i ona jeszcze nie do konca, pani zapewnia, ze za dwa tygodnie bedzie gotowa.

Dziewczyny a macie wrazenie, ze ta p. Natalia dziwnie podchodzi do sprawy. Ciezko sie z nia skontaktowac, 4 dni juz czekamy na odpowiedz maila. Umowy jeszcze nie podpisalismy, a tu malo czasu zostalo...  ???

asia przeciez o 23 tez masz cieple danie - zupy. Jejku ja zapomnialam, ze to jeszcze trzeba ustalic co o ktorej godzinie. Jejku jak to o wszystkim trzeba pamietac....


Offline asia2112
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #313 dnia: 5 Sierpnia 2010, 08:15 »
kundzia:
godziny ustalasz przy podpisaniu umowy; P. Natalia wszystko spisuje i wtedy Tobie wysyla na maila; Musze Tobie powiedziec ze co weekend sa wesela. Mysle ze w Palacu maja po prostu duzo pracy. Najlepiej zadzwon na recepcje i zapytaj czy mail dotarl;

O 23.00  niby jest za malo; tak twierdza:-)

doti: My w ten weekend pojedziemy do maciejewa wplacic ostateczna czesc pieniedzy. Moze was zobacze:-))

 

Offline aagatkaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4044
  • Płeć: Kobieta
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #314 dnia: 5 Sierpnia 2010, 11:38 »
Witam :)
Dawno mnie tu nie było! ::)

asia2112 Co do ciepłych dań, to jestem za tym, aby było ono jednak wcześniej...
U nas były podawane co 1,5 godziny...

Doti powodzonka!! Tzymam kciuki za Was!! ;)

Offline suprynka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-08-2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #315 dnia: 5 Sierpnia 2010, 13:21 »
Witajcie.
Moim zdaniem te cieple dania powinny byc wczesniej, a na koncu kolo 2 tez jakas zupka typu zurek itp. U nas obiad jest ok 19, potem od 20 sa dania na cieplo w podgrzewaczach od 22 stół staropolski, po oczepinach  szynka pieczona i o 2 żurek.
Boże już za 2 dni bedzie nasz dzien! Żeby tylko nie padało... choć wszystkie prognozy mowia co innego :(

Offline doti29

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7/8/10
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #316 dnia: 6 Sierpnia 2010, 10:12 »
Hej dziewczynki!
Wpadam tu tylko na minutke bo jestem mega zajeta ;)

zaraz jade na lotnisko po gosci, wiekszosc juz zalatwiona, tylko male rzeczy zostaly, ale one sa najgorsze do ustalenia, jak narazie wielkiego stresu jeszcze nie ma, chyba nie mam czasu zeby sie stresowac.

Suprynka powodzenia jutro, pogode ogladalam i podobno ma byc slonecznie ;D

Dziewczyny z Maciejewa, dam Wam znac jak bylo pod koniec przyszlego tygodnia :D

Asia ja mam tez tort o 22.oo a drugie cieple danie ok.1.00 i mysle ze to dobra decyzja, bo goscie nie beda jeszcze bardzo przejedzeni i dzieci beda mialy radoche,ze tort jest wczesniej ;)

Kundzia nie martw sie p.Natalia bedzie miala czas dla Ciebie w tygodniu przed Twoim weselem, bo ja tez sie nie moglam z nia wczesniej skontaktowac ale teraz nie mam problemu ;)

Ok dziewczyny musze uciekac.....Trzymajcie kciuki plisss! PA!!!

Offline aagatkaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4044
  • Płeć: Kobieta
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #317 dnia: 6 Sierpnia 2010, 10:16 »
U nas tort również był o o 22.40 (było małe przesunięcie ;)) i to była świetna decyzja!

Trzymam kciuki! powodzonka!! :-* :-* :-*

Offline zabawex
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2128
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9.10.2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #318 dnia: 6 Sierpnia 2010, 10:20 »
Trzymam kciuki  ;)

Offline suprynka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-08-2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #319 dnia: 6 Sierpnia 2010, 10:29 »
Doti powodzonka! Dużo szczęścia i powodzenia życzę!
Ja zaraz kładę Zuzię a potem wybywam z domku pozalatwiac ostatnie rzeczy. Widze ze ma byc ladnie, chociaz obserwuje pogode i o 17 ma byc roznie... Ale co tam!
Dziewczyny trzymajcie kciuki!

Offline kundzia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #320 dnia: 6 Sierpnia 2010, 15:48 »
Doti powodzenia jutro i niech to będzie Wasz szczęśliwy dzień!!!!!!

Suprynka dla Was również wszystkiego dobrego i dużo słoneczka jutro!!!

Offline aneczka81

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #321 dnia: 7 Sierpnia 2010, 14:29 »
to juz dzisiaj  :skacza:
bedzie pieknie  ;D
calusy :-*



Offline asia2112
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #322 dnia: 7 Sierpnia 2010, 23:36 »
@doti:-)
U Ciebie juz po wszystkim:-) Zycze duzo szczescia na nowej drodze zycia!!!Napewno bardzo dobrze sie bawicie mimo ze pada(troche).
Czekamy na wiadomosci!!! U mnie jeszcze tylko tydzien!!!

Pozdrawiam

Offline aneczka81

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #323 dnia: 10 Sierpnia 2010, 20:49 »
Alez Natalko, Doti juz jest po slubie  ;D
I nie moge sie doczekac, kiedy wroci na forum i wszystko nam tutaj ladnie opowie  ;D



Offline doti29

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7/8/10
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #324 dnia: 11 Sierpnia 2010, 15:40 »
Hej dziewczyny ;D ;D ;D

to ja mezatka hihihi!

Wlasnie przed chwila wrocilismy do domu z Maciejewa i moj maz troche kreci nosem,ze ja od razu na forum, ale naprawde sie za wami stesknilam :P

Dziewczyny wszystko bylo SUPER no z wyjatkiem pogody, bo prawie caly czas padalo.

Asia w Maciejewie juz sie szykuja na Twoje wesele, dzisiaj jak wyjezdzalam to widzialam stoly juz poustawiane, chyba juz na Wasze wesele. Wszyscy pracownicy mowili,ze w ta sobote bedzie duuuze wesele ;)

Bede pisala relacyjke jak tylko to wszystko sobie w glowie poukladam bo to troche dziwne,ale pomimo,ze prawie nic nie pilam prawie nic nie pamietam :o
Kiedy rozmawiam o weselu z ludzmi kolejno sobie wszystko przypominam.
Napisze tylko,ze ludzie z Maciejewa spisali sie na 5 z plusem!!!!! Naprawde nie mam zadnych zastrzezen, wiec nie martwcie sie kochane bedzie dobrze :)

Kundzia nowy ksiadz jest przecudowny, nie moglabym sobie teraz wyobrazic zeby kto inny odprawil dla nas msze :D

Aneczko DJ Zibiego goscie nie mogli sie nachwalic, takze Anglicy, naprawde wybor DJa to byl strzal w dziesiatke ;)

Suprynka mam nadzieje,ze wszystko poszlo super. buziaki!

Offline aneczka81

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #325 dnia: 11 Sierpnia 2010, 19:23 »
Doti:))) jak super,ze juz jestes. My tez tesknilysmy za Toba. Strasznie sie ciesze,ze wszystko sie udalo I jestes zadowolona. Nie moge sie doczekac relacyjki. Calusy



Offline suprynka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-08-2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #326 dnia: 11 Sierpnia 2010, 22:52 »
Hej dziewczynki!
I ja juz moge conieco w skrocie napisac. U nas tez wwzystko wypadło super, z wyjatkiem pogody :(. Bardzo sie nia na poczatku przejmowalam, ale po dojezdzie do kosciola juz mi przeszlo.
U nas tez wszystko i wszyscy sie spisali na medal!!! Nie wyobrazam sobie wspolpracowac z inna ekipa niz Valentino, dekoracjami Artena, ESTE, RecStudio, Kwiaciarnia Magia Kwiatów, Centrum Mody Slubnej, Lilianą Nogal i Sylwia Slizewska ze Studia S1. To te osoby pomogly nam spelnic nasze marzenia. Wszystko opisze ale tez musze sie zorganizowac. Wczoraj jeszcze byl plener ze Slawkiem (bosko!!!).
W piatek wyjezdzamy, wiec wrocimy za jakis czas, a jeszcze bedzie remont, wiec bieganina. Moze na wyjezdzie trzasne relacyjke ;).
Buziaki!!!!
Doti super ze sie u Was udalo!
Aneczka, Asia, Zabawex, kundzia, aagatkaa dziekuje  :-*

Offline aneczka81

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #327 dnia: 11 Sierpnia 2010, 23:02 »
suprynko :-*  ciesze sie, ze sie wszystko udalo. A bedzie jakas relacyjka  :brewki: ?



Offline doti29

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7/8/10
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #328 dnia: 11 Sierpnia 2010, 23:14 »
Super Suprynko :skacza: :skacza:

Jak tylko wszystko ogarniesz bedziemy czekaly na relacje ;)

Aneczko wlasnie zauwazylam,ze pytalas kto mnie malowal. Pani Aneta Zych malowala mnie, moja mame, swiadkowa i tesciowa i wszystkie bylysmy bardzo zadowolone ;D

Offline aagatkaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4044
  • Płeć: Kobieta
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
« Odpowiedź #329 dnia: 11 Sierpnia 2010, 23:18 »
No to super, że wszystko tak się udało!! :)

doti mnie pani Aneta malowała na sesję plenerową i byłam baaardzo zadowolona!