e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!  (Przeczytany 45390 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asia2112 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
22 września 2009, 22:16
Czesc dziewczyny,

@slonik:
Mysle ze rodzice bez problemu beda mogli wam zarezerwowac termin.
Z mojej strony tez moj tato pojechal i nie bylo zadnego problemu.  Jednak ksiadz kalendarza na nastepny rok nie mial:-))) Ale sprobuja w nastepnym tygodniu.  

@doti: Czy my juz rozmawialysmy o dekoracji? Planujesz dekoracje w Maciejewie? Probowala sie dodzwonic do Pani Natali ale nie odbierala.  Z palacu dostalam tylko odpowiedz i zdjecia jaka dekoracja jest w cenie.  Jak chcesz to moge Tobie przeslac te zdjecia na Twojego maila.  Mi to jest ciut za malo.  
Wlasnie jestem w kontakcie z decoramor.  Ja juz sama nie wiem:-))) Boze tyle tego zalatwiania:-)))

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 7/8/10
23 września 2009, 19:30
Ja tez zastanawilam sie nad dekoracja,wiec jakbys mogla przeslij mi te zdjecia prosze.
Wyslalam Ci wiadomosc na priva.

Ja nawet nie widzialam jeszcze Palacu,jeszcze 3tyg i bede w Maciejewie juz nie moge sie doczekac ;D

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 28.08.2010
24 września 2009, 18:08
asia2112 czy ja tez moge prosic zdjecia dekoracji, bo ja tez sie zastanawiam. Narazie wzielam dekoracje kosciola u pani Pauliny Ulinskiej, bardzo fajnie i sympatycznie sie z pania rozmawialo. Dzieki!

doti jak wrocisz w Polski to czekamy na wiesci jak ci sie podobalo Maciejewo.
Pozdrawiam!

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
25 września 2009, 15:16
Dziewczyny "z Maciejewa" przeczytajcie  relacje Leeloom
http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=975.30

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
25 września 2009, 16:52
no po przeczytaniu tej relacji troche sie zmartwilam.... ???

Offline asia2112 Kobieta

• nowicjusz
29 września 2009, 18:19
Spokojnie dziewczyny,

wiemy na co trzeba im zwrocic uwage!!!Z wodka to przesada! Ja tam dokladnie dzein przed pojade i sprawdze co jest zrobione a co nie!

Do naszych wesel jeszcze duzo czasu! Trzeba uwazac na wszystko! Niestety tak to jest.  Gdyby nie tyle pieniedzy.  My sie dlatego zdecydowalismy na wesele w palacu bo bylismy przekonani ze za takie pieniadze nie bedzie zadnych problemow!

Mam nadzieje ze dostaniemy jeszcze pozytywna odpowiedz!
Najlepiej doti bedzie jak zwrocisz im juz uwage jak bedziesz!!!

Pozdrawiam!

Offline asia2112 Kobieta

• nowicjusz
29 września 2009, 18:34
@kundzia:
wyslij mi na priva swojego maila!
Pozdrawiam!

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
29 września 2009, 20:54
Tak Asia mysle,ze porozmawiam z osoba organizujaca wesela i porusze pare problemow z maila tej dziewczyny.
Naszczescie jeszcze duzo czasu i mam nadzieje,ze uda im sie co nieco naprawic i zadbac o obsluge wesel.

Kundzia a jak ja sie moge skontaktowac z ksiedzem z Maciejewa masz do niego numer tel?

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
30 września 2009, 16:33
Doti namiary na ksiedza wysylam na priv

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
30 września 2009, 17:49
Dziekuje Kundzia!

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
19 października 2009, 20:23
Czesc dziewczyny!
Ja juz po pierwszej wizycie w Maciejewie.

Zaczne od kosciola,bo tym najbardziej sie martwilam. Musze powiedziec,ze jeszcze nigdy wczesniej nie spotkalam tak cudownego ksiedza ;D!
Naprawde bardzo mily,pomocny a przy tym konkretny. Sam kosciolek tez ma swoj urok tylko trzeba go ladnie udekorowac.

Teraz palacyk...musze powiedziec ze mam mieszane uczucia. Miejsce rzeczywiscie przepiekne i wcale nie zaluje podjetej decyzji,ale otrzymalam tam pare informacji  ktore mnie zaniepokoily np.ze nie ma juz zadnej dekoracji w cenie a jedynie bialy obrus i swieczniki(bez kwiatow), ta pani organizujaca wesela moze zajac sie dekoracja,ale kiedy spytalam z kim wspolpracuje powiedziala,ze z nikim ale moze sie tym zajac,ja jednak podejrzewam,ze to moze nas jeszcze drozej wyniesc.

Nie bedzie tez pokrowcow na krzesla,trzeba samemu wypozyczyc. Wspomnialam tez o problemach poruszonych w liscie leelom i p.Natalia powiedziala ze ona o wszystko zadba i zawsze jest na weselach(chociaz leelom napisala ze jej tam nie bylo i nie miala z kim rozmawiac o zaistnialej sytuacji)

Kiedy pytalam o ceny win na wesela i koszt wypozyczenia karocy ta pani stwierdzila,ze jeszcze za wczesnie aby o tym rozmawiac. Moze i tak,ale ja musze przeciez zrobic kosztorys :-\

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
19 października 2009, 20:35
c.d
Moja siostra ktora byla ze mna chciala zobaczyc pokoje,gdyz chciala zrobic niespodzianke swojemu chlopakowi i pojechac tam na weekend,ale p.Natalia powiedziala,ze zobaczenie pokojow jest niestety niemozliwe >:(
Nie wierze ze wszystkie pokoje mieli zajete,wiec troche to nas zdziwilo.

W palacu byla ze mna takze moja mama i ciocia i one stwierdzily,ze pewnie troche wszystko wyolbrzymiam, poniewaz to moje wesele i chce zeby wszystko bylo perfekcyjne,wiec moze tak :-\

Podobno tez jest tam klimatyzacja ???,no chyba ze dopiero co zalozyli... nie spytalam od kiedy jest...
Zauwazylam tez,ze podloga jest bardzo sliska.

Ok.dosyc marudzenia bo musze przyznac ze miejsce jest urocze tylko mam nadzieje ze nasze wesela odbeda sie bez zgrzytow i  tak jak sobie to wymarzylysmy.
Ps.to prawda o dziurawych obrusach widzialam tam taki i zwrocilam na to uwage tej pani ;)

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
19 października 2009, 21:33
Hej Doti,
ja po czytaniu tych wszystkich opini tez mam mieszane uczucia. No i my jak bylismy to tez chcielismy obejrzec pokoje i nie bylo takiej mozliwosci, bo wszystkie byly niby wynajete, a sale widzialam 5 minut, bo zaraz mial odbyc sie tam uroczysty obiad i p.Natalia tez na wszystkie moje pytania odpowiadala jeszcze jest czas, a co do win to powiedziala, ze mozemy przyniesc swoje tylko trzeba zaplacic chyba 5zl "korkowego". Boje sie, ze juz przy podpisywaniu umowy beda dopiero problemy, narazie staram sie nie martwic. Doti a robicie poprawiny, bo my chyba zrobimy w formie grilla, ciekawe jak to wyjdzie.
Pozdrawiam!

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
19 października 2009, 22:04
Hej Kundzia!
Mi natomiast powiedziala,ze nie wolno wnosic ZADNEGO swojego alkoholu ??? Nawet powtorzyla 2 razy co mnie troche zdziwilo i potem rozmawialam o tym z siostra,ale ona stwierdzila,ze moze ludzie z wesel probowali wniesc juz swoj alkohol i dlatego ta pani tak to podkresla.

Przy konkretnych ustaleniach musimy poprosic o wszystko na papierze zeby w razie czego miec dowod.

Nie wiem czy wiesz,ale ta pani jest zona wlasciciela,wiec mam nadzieje,ze bardziej sie postara w koncu to jej wlasny bussiness i napewno nie chca negatywnych opin.

My tez chcemy zrobic poprawiny w formie grilla.
Pozdrawiam!

Offline asia2112 Kobieta

• nowicjusz
25 października 2009, 22:45
no hej dzieczynki:-))

coraz bardziej sie denerwuje:-)))

@doti: z tym alkoholem to taka przesada.  Nam n. p.  nie odpowiada ich alkohol i bedziemy tak dlugo dyskutowac az znajdziemy rozwiazanie:-)))
Korkowe przeciez wystarczy!

Dziewczyny damy rade.  
Nasz jeszcze ksiadz zwalnia.  Mowi ze teraz jeszcze nie zapisuje na sluby- strasznie mnie to denerwuje poniewaz jestesmy za granica i za kazdym razem jak przyjezdzamy do kosciola to ksiadz przeklada ten pewny momen.  A godzina slubu to jednak ardzo wazna.

No ale probuje sie nie denerwowac:-)))

A co P.  N.  mowila do dekoracji?

Pozdrawiam

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
26 października 2009, 17:39
Czesc Asia!
Nie rozumiem tego ksiedza,przeciez wcale nie jest za wczesnie co mu szkodzi zapisac juz teraz w kalendarzu :-\

Moze powiedzcie mu ze bedziecie mieli tego dnia plener i juz teraz musicie wiedziec o ktorej  godzinie bedzie msza zeby umowic sie z fotografem i kamerzysta,bo oni juz nalegaja na podanie konkretnej godziny. Chyba do tego dojdzie ze trzeba bedzie tego ksiedza troszke oklamac i moze to przyniesie jakis skutek...

Co do dekoracji to mi p.Natalia powiedziala,ze nie ma juz zadnej dekoracji w cenie a jedynie bialy obrus i swieczniki(bez kwiatow)i ze ona moze zajac sie dekoracja,ale kiedy spytalam z kim wspolpracuje powiedziala,ze z nikim ale moze sie tym zajac,ja jednak podejrzewam,ze to moze nas jeszcze drozej wyniesc.

Nie ma tez pokrowcow na krzesla >:(

Offline asia2112 Kobieta

• nowicjusz
26 października 2009, 23:02
 :'(
Ona jest bardzo dziwna! Mi powiedziala ze w nastepnym roku beda pokrowce bo ja pokrowce na wszystkich krzeslach chce.  Powiedziala mi ze dekoracje beda robic inna poniewaz kwiaty opadaja przy swiecach.  Mi tez mowila ze z hurtownia wspolpracuje gdzie kwiaty zamawia itd.  W styczniu tam pojade i jeszcze raz zapytam.  Jak mi jej propozycja sie nie spodoba to jednak zamowie dekoratorke ktora sie tym na codzien zajmuje:-))

No tak trzeba bedzie ksiedza oklamac:-))) hehe!

Wezme to w swoje rece.  Zalezy mi na dobrej godzinie.  Najchetniej o 16. 00!

Pozdrawiam

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
27 października 2009, 17:15
Ja tez bede tam w styczniu bo ostatnio to bylam z mama,ciocia i siostra a teraz chce pojechac tam z moim miskiem ;D

Kundzia tez otrzymala inne niz ja informacje o alkoholu, wiec juz nie wiem co o tym myslec :-\

Ja tez juz zamowilam godzine w kosciele i mam 16.00 ;D
Na poczatku myslalam o 17,ale poniewaz chcemy porobic zdjecia taki mini plener w czasie wesela to lepiej jak msza bedzie troche wczesniej.

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
16 listopada 2009, 03:51
hej dziewczyny!

A myslicie juz ile brac urlopu na wesele? Tak sie zastanawiam czy 5dni przed weselem przyjazd do Polski wystarczy? Hmmm.... ??? Cos ostatnio mam stresa jakiegos, bo nie wiem jak to wszystko ogarnac. Wiecie ile przed weselem podpisuje sie umowe w Maciejewie? Chcialabym sobie zaplanowac loty do Polski, poki jeszcze tanie bilety sa.

A jak u was dziewczyny przygotowania? Ja ciagle jestem na etapie poszukiwania sukni. Naprzymierzalam sie i jeszcze sie nie zdecydowalam, a czas goni.

Pozdrawiam!

Offline suprynka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07-08-2010
16 listopada 2009, 10:52
Co do urlopu to ciezko mi się wypowiedzieć, choć myślę, że pięć dni wystarczy...
Ja też od stycznia planuje poszukiwania sukni. Teraz została nam w sumie oprawa muzyczna kościoła. A reszta, już na 3 miesiace przed weselem tzn. zaproszenia, kwiaty, prezentacja, prezenty dla rodziców.

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
16 listopada 2009, 17:42
Hello :hello:

Mysle,ze 5dni wystarczy. Ja planuje pojechac do Polski 3dni wczesniej i zostawic sobie wiecej urlopu na honeymoon  ;D

Bo tak mysle to chyba niewiele rzeczy zostanie mi do zalatwienia na ostatnia chwile...bukiet,fryzjer,makijazystka,sprawy w kosciele itp
A wiekszosc bede potwierdzala przez telefon. No chyba ze o czyms zapomnialam  ???

Cos mi sie przypomina,ze w Maciejewie 3 mies.przed weselem trzeba zaplacic 50%zaliczki,wiec moze wtedy sie podpisuje umowe a reszte to przez telefon i maile(oczywiscie musimy sobie wszystkie pozniej wydrukowac w razie czego)

Kundzia nic sie nie przejmuj masz wesele po mnie,wiec ja Ci wszystko zrelacjonuje ;)

A ja zamowilam juz sukienke i jestem szczesliwa! :)
Pozdrowienia dziewczynki!

Offline aneczka81 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 25.09.2010
16 listopada 2009, 23:22
Hej Doti
A powiesz cos wiecej o swojej sukni? Ciekawosc mnie zzera ;D Ja swoja zamowie za tydzien, gdy mi wyplata budzet zasili ;) Nie moge sie juz doczekac :skacza
pozdrawiam serdecznie :-*

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
17 listopada 2009, 01:00
dziewczyny a tak z innej beczki, ile wczesniej goscie maja potwierdzic swoja obecnosc na slubie? Bo rozumiem, ze jak podpisuje sie umowe w Maciejewie 3 miesiace przed slubem to trzeba juz wiedziec dokladna ilosc gosci?

To fajnie macie, ze juz sukienki zamowione, albo niedlugo zamawiacie. Moze sie pochwalicie swoimi wyborami?

Pozdrawiam!

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
17 listopada 2009, 17:18
 Z tymi goscmi to dobre pytanie Kundzia,ale ja sama nie wiem ???

Mysle,ze 3miesiace wczesniej powinnismy znac orientacyjna liczbe gosci. Chyba nic sie nie stanie jesli pare tygodni przed weselem ta liczba sie troche zmieni,bo przeciez oni nie beda robic zakupow kilka miesiecy wczesniej czy gotowac. Po weselu sie najwyzej doplaci jesli gosci bedzie wiecej, a jesli bedzie mniej to zostanie do zaplacenia troche mniej.

Mam nadzieje,ze to nie bedzie zaden problem dla nich :-\

Aneczka a Ty gdzie sie podziewalas???

Niestety nie potrafie wklejac zdjec,ale sprobuje  podac linka do mojej sukni.
Oto ona :D
Mam nadzieje,ze sie otworzy stronka

http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=V7018T

Aneczka teraz Ty zdradz rabka tajemnicy please ;D

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
17 listopada 2009, 18:01
Doti super ta suknia. Bedziesz wygladac jak ksiezniczka w palacu! Hi, hi... Gratuluje wyboru i podjetej decyzji.

Offline aneczka81 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 25.09.2010
17 listopada 2009, 19:42
Hej Doti
Jakos tak czasu mi na wszystko ostatnio brakuje. Bywam tu czasami, ale pisac mi sie nie chce. Piekna ta Twoja suknia ;D
Moja znajdziesz na stronie www.palomablanca.com numer suknii 4015. to byla milosc od pierwszego mierzenia ;D
pozdrawiam :-*

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
17 listopada 2009, 19:47
Twoja tez sliczna :o
Aneczko!
Znam to uczucie poprostu czuje sie,ze to juz to,ale super ;D

Kundzia nie martw sie Ty tez znajdziesz ta jedyna
Powodzenia w poszukiwaniach ;)

Offline suprynka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07-08-2010
17 listopada 2009, 22:42
Dziewczyny suknie są cudowne. Kurcze troche się martwie, ze ja jeszcze nie przymierzyłam ani jednej... Ale chyba zostawię sobie to już na styczeń. Mam nadzieję, że też mi się uda znaleźć tą jedyną...

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
18 listopada 2009, 16:28
Suprynka nie martw sie napewno cos znajdziesz. Ja mialam upatrzona suknie na internecie,ale nigdzie nie moglam jej znalezc,wiec kiedy sie dowiedzialam ze maja ja w sklepie oddalonym o jakies 100km.od miejsca gdzie ja mieszkam to tam pojechalam i od razu ja zamowilam.

Zazdroszcze Ci troche,ze poszukiwania sukni wciaz przed Toba,zobaczysz jakie to fajne uczucie mierzyc te suknie.
Pozdrowienia!

Offline słonik Kobieta

• nowicjusz
18 listopada 2009, 17:10
Doti czy kupowałaś sukienkę w UK
jesli tak to w jakim miescie i jak ceny sie kształtują?
dzieki