e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!  (Przeczytany 46420 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asia2112 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.08.2010
no wlasnie dziewczyny!powinno byc skromnie.  Nie wolno przesadzac z tymi kwiatami.  

wiem ze w Goleniowe np.  w DUECIE oferuja fajerweri.  Nie wiem czy w Maciejewie takie cos oferuja.  Podejrzewam ze moze potrzebne bedzie specjalne pozwolenie.  Tam przeciez sam las.   Ja myslalam nad pokazami artystycznymi typu salsa!. . .  / widowiska z ogniem. . .  - jeszcze sie zastanawiamy.

@doti: Ile osob zapraszacie?

Chcecie przyjecie bankietowe? Bardzo mi sie to rozwiazanie podoba ale boje sie ze beda sie tylko bawic przy swoich stoliczkach!

???

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 7/8/10
Tak Asia na fajerwerki w Maciejewie potrzebna jest zgoda z tego co slyszalam.

Salsa- super pomysl ;)

My bedziemy mieli 50 osob i mysle,ze bedziemy miec kilka stolow,bo to podobno bardzo fajnie sie prezentuje. 
A ile Ty bedziesz miala gosci?

Mysle,ze wszyscy beda sie bawic razem, ale napewno duzo zalezy od orkiestry czy DJ-a.

Offline suprynka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07-08-2010
Zastanawiałam się nad tymi lampionami, księgą gości, prezentacją w power point'cie. Zawzięcie myślę, jakie jeszcze niespodzianki przygotować, tak aby było z klasą, ale też nieprzesadnie. Może jakiś zespół. Odrzucam tylko fajerwerki (nie mamy miejsca) i fontanne z czekolady.

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 28.08.2010
Doti my ustalilismy, ze godzina naszego slubu to 17, nie za pozno, nie za wczesnie. Ksiadz sobie zapisal w notesiku i juz chyba tak zostanie. Jesli chodzi o dekoracje kosciola to podpisalismy umowe z p. Paulina Ulińska (namiary w bazie danych). Pani bardzo mila, wszystko nam rozrysowala, pytala sie co nam sie podoba a co nie.  Mam nadzieje, ze bedzie ladnie i skromnie.
Teraz zastanawiam sie co dalej zalatwiac, fotograf, zespol, sala, kosciol juz jest. No teraz to czas na poszukiwanie zaproszen, sukni i obraczek chyba.  :)

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Godzina 17 jest perfekcyjna! tez bede chciala o tej godzinie o ile bedzie to jeszcze mozliwe w pazdzierniku, jesli nie to o 16.

Najwazniejsze juz masz Kundzia! a zastanawialas sie juz nad fryzjerem i makijazem. Ja mysle,ze bede szukala kogos kto bedzie mogl przyjechac do Maciejewa.
Masz juz jakies typy sukienek?

Offline aneczka81 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 25.09.2010
Hej Doti
widze, ze przygotowania do slubu ida pelna para. U mnie tez jest postep-mam foto i kamerzyste ;D
jesli chodzi o make-up to myslalam o Sylwii Kochelskiej, bo widzialam jej stronke i podoba mi sie co dziewczyna potrafi zrobic, ale zastanawiam sie jeszcze nad jakas opcja 2 w1 (make-up i tapir ;)

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
Jesli chodzi o makijaz i fryzure to moj typ to p. Justyna z Truskawkowego  Pola. Cena fryzura i makijaz to 250zl plus 100zl za dojazd do Maciejewa. Doti jesli chodzi o wybor sukienki to nie mam zielonego pojecia, jeszcze sie nie rozgladalam, ale jak bede miala wolny dzien to poszperam w internecie, a chodzenie po salonach zostawiam na grudzien jak bedziemy w Polsce.
Milego weekendu!!

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Dziewczyny, ja byłam ostatnio w salonie Scarlett na Wojska. Pani powiedziała, że teraz mają już resztki. Zapraszają od stycznia, bo pod koniec roku wchodzi nowa kolekcja. Myslę, że z suknią trzeba zaczekać do stycznia-jak mówią.

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Aneczka81 no to teraz mozesz spac spokojnie,najwazniejsze juz zalatwione.
Ja tez bym chciala znalezc kogos kto robi makijaz i fryzure i najlepiej jeszcze jakby byla mozliwosc dojazdu do Maciejewa.

Kundzia ja tez slyszalam o pani Justynie z Truskawkowego Pola,podobno to bardzo utalentowana i profesjonalna osoba.
Jesli jest mozliwosc,ze ona dojezdza do klienta to super bo wlasnie kogos takiego szukam.
Mysle,ze zadzwonie do niej jak bede w Polsce.

Suprynka ja tez chyba  jeszcze sie wstrzymam z suknia i wciaz sie zastanawiam czy kupic czy wypozyczyc suknie...

• forumowicz
no to ja tez musz pomyslec o tej pani Justynie
Dzis mialam pierwszy koszmar slubny- w dzien slubu uswiadomilam sobie, ze nie mam zalatwionego fryzjera :o

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
No to Aneczko witaj w klubie, ja tez juz mialam kilka slubnych koszmarow m.in o fryzjerze i zgubieniu sukni ;)

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
oj dziewczyny jak juz teraz macie koszmarne sny, to co bedzie za rok? Hmmm....

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Doti ja też się zastanawiałam nad wypożyczeniem, ale nie wiem już sama. Zobaczymy.

Ja nie miałam jeszcze żadnego koszmaru i oby tak dalej. Za roku już będziemy po ;)

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
Odp: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!
7 września 2009, 13:09
co tu tak ucichło dziewczyny? ???

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
7 września 2009, 19:05
Czesc Kundzia!
Mysle ze wszyscy przeniesli sie do nowych watkow szczegolnie do Zniecierpliwione 2010

Ja jestem na forum prawie codziennie,ale nic ostatnio nie pisze tylko podczytuje. Moje przygotowania stanely jak narazie, za miesiac jade do Maciejewa to sie znowu zacznie...

Aha! Juz prawie mam suknie, zmierzylam 11 roznych i mam dwie faworytki, w ten weekend ide do sklepu podjac decyzje  ;D

A jak tam Wasze przygotowania?

• forumowicz
7 września 2009, 20:15
O :osuknia juz wybrana :)
Ciekawosc mnie zzera, ale sie pewnie jeszcze nie pochwalisz :P
Ja jestem dalej jeszcze na etapie internetowego ogladania.  Suknie ktora mi sie spodobala pojde ogladac z mama i przyszla tesciowa za dwa tygodnie (wtedy mama wpada z wizyta). Umowilam sie jeszcze do lokalnego salonu, ide za tydzien z tesciowa. Ja generalnie nienawidze mierzyc ciuchow, uwielbiam ciuchy, ale mierzyc w sklepie nie lubie. Mam nadzieje, ze z suknia bedzie inaczej ::)
Pozdrawiam Cie Doti cicho tu bylo bez Ciebie :-*

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
7 września 2009, 23:25
Doti a jak oceniasz salony w UK? Ja wlasnie jestem na etapie ogladania w internecie i juz mam na oku kilka salonow w Irlandii, ktore chcialabym odwiedzic, bo czasu juz coraz mniej. Najpierw chcialam szukac sukni w Polsce, ale pomyslalam, ze jak mam jezdzic na przymiarki itd. to mi czasu zabraknie i zbankrutuje na biletach lotniczych. Dlatego zaczne poszukiwania tutaj, tylko musze znalezc troche wolnego czasu  ;D

Offline polamiss31 Kobieta

• nowicjusz
8 września 2009, 14:48
jeśli chodzi o wizażystki - zarówno Pani Justyna ( Truskawkowe pole ) jak i Sylwia Kochelska dojeżdżają jak jest potrzeba. pozdrawiam

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
8 września 2009, 17:00
Czesc dziewczyny!

Bylam w 5 sklepach  z sukniami i powiem,ze wszedzie spotkalam sie z bardzo mila fachowa obsluga.  Kundzia ja tez myslalam,zeby kupic suknie w Polsce,ale ceny sa bardzo przyblizone.

Nie wiem,czy w Polsce tez tak jest ale tu w sklepach nie trzeba placic z gory a mozna co miesiac tyle na ile Cie stac,bez zadnych odsetek oczywiscie.
Jak dla mnie super sprawa bo suknia to duzy wydatek a jak bede co miesiac placic £100-200 to sie tak tego nie odczuje.

Po weekendzie zdam relacje,ktora suknie wybralam.

Aneczka fajnie ze idziesz szukac sukni z mamusiami :)
Zobaczysz ze wiekszosc sukni wyglada zupelnie inaczej niz  na zdjeciach ,naszczescie duzo z nich w rzeczywistosci wyglada duzo lepiej niz w internecie.

Dzieki za info Polamiss :)
Ja napisalam maila do p.Justyny jakies 3tygodnie temu z zapytaniem na jakich kosmetykach pracuje,ile kosztuje makijaz i fryzura, ale do dzisiaj nie odpisala :(

• forumowicz
8 września 2009, 19:17
Hej Doti
Ja tez za wasza porada napisalam to pani Justyny I odpisala mi dosc szybko, wiec moze Twoj mail sie gdzies zagubil? Radzilabym sprobowac jeszcze raz. Pozdrawiam serdecznie x

Offline suprynka Kobieta

• maniak
8 września 2009, 22:43
U mnie też przygotowania stanęły. Za suknia będę rozglądać się gdzieś w listopadzie ;)

Offline julenka Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
    • Julenkowe odliczanie :)
9 września 2009, 14:27
Dziewczyny zauważyłam, że juz teraz jest sporo wyprzedaży w salonach, warto się rozejrzeć :)

Powodzonka w poszukiwaniach!

Offline asia2112 Kobieta

• nowicjusz
9 września 2009, 22:21
Hej dziewczyny ukochane,

my znalezlismy nareszcie zespol na nasze weselicho:-))) Zespol z Gubina (5 osob; saksofon, akordeon; kobieta ktora spiewa i 4 panow)
Bylismy ich na weselu obejrzec i od razu sie na nich zdecydowalismy.

Co do sukni to bede szukala od stycznia! Mysle ze sie troche odchudze do tego czasu:-)))

Jeszcze tylko musimy ustalic godzine slubu.  Nasz ksiadz jeszcze nie mial kalendarza na nastepny rok hehe!

Pozdrawiam!

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
10 września 2009, 16:17
Asia zazdroszcze zespolu z saksofonem, napewno bedzie to brzmialo bardzo romantycznie ::)
A zdecydowalas sie juz na fotografa?

Offline asia2112 Kobieta

• nowicjusz
12 września 2009, 23:56
Mam nadzieje ze bedzie pieknie:-))

Mamy zdjecia i film w jednym- nowak foto z Goleniowa. 
Fajna parka!!! Maja piekne zdjecia! Filmiki badrzo nowoczesne.  I spelniaja wszystkie marzenia:-)) Polecam!

Jak tam plany u Ciebie doti??

Offline słonik Kobieta

• nowicjusz
18 września 2009, 19:36
Witam wszystkich!!!!!!!!! ;)
dziewczyny widze ze u was juz sie cos ruszylo ;D
bo ja nawet nie moge ustalic konkretnego terminu wiem ze chcielibysmy sierpien ewentualnie wrzesien 2010 ale nie moge nic poczac dopoki nie znajde jakiegos wolnego terminu w restauracji albo w jakiejs sali
tez mam utrudnione bo jestem w UK a szukam czegos w szczecinie
przegladalismy juz pare ofert ale wydaja sie za drogie bo okolo 230 zl/za os.  a mamy okolo90 os doliczy do tego orkiestre itd to wyjdzie zbyt duza suma a chcielibysmy nie przekroczyc duzo powyzej 20 tys
doti 29
jak mozesz napisz ile jest za os. w maciejewie  ale i tak mysle ze pewnie tam juz nie ma terminow. . . .  :-[
dziewczyny jesli ktoras z was wie cos o jakiejs fajnej ofercie w szczecinie bardzo prosze o napisanie
3mam kciuki za was wszystkie i powodzenia!!!!!!!!!!!

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
19 września 2009, 14:52
Czesc slonik!
W Maciejewie niestety jeszcze drozej bo za osobe 400zl. ale cena jest z noclegiem. My nie robimy
duzego wesela bo na okolo 50osob,wiec da sie przezyc.

Jesli chcesz wesele w 2010 mysle,ze powinnas sie decydowac juz teraz,bo pozniej moze byc ciezko z terminami.
Masz jakies konkretne miejsce na oku?

Offline słonik Kobieta

• nowicjusz
22 września 2009, 21:08
witam,
niestety palacyk odpada ogladalam ich stronke i za drogo ja na 90 os i ta odleglosc
ja szukam czegos blisko na prawobrzezu albo cos w okolicach miedwia
ale troszke trudno z terminami wolnymi
nie wiesz czy rodzice moga zarezerwowac termin slubu u ksiedza, czy musimy byc tez tam osobiscie
wiadomo,ze pozniej do ksiedza pojdziemy ale na poczatku chcemy aby rodzice zajeli termin bo jak bedziemy okolo3 mc przed slubem to moze juz nie byc terminu w kosciele
pozdrawiam

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
22 września 2009, 21:36
Jak bedziecie w Polsce dopiero 3mies.przed slubem to rzeczywiscie moze byc za pozno :(wiec moze lepiej niech rodzice Wam zarezerwuja i wytlumacza ksiedzu cala sytuacje,ze mieszkacie za granica i nie mozecie przyjechac itd.

Wszystko zalezy od parafii i ksiedza. Ja tez jeszcze nie bylam w kosciele,ale jade do Polski za 3tygodnie.

Z tego co wiem to musisz znalezc polskiego ksiedza tam gdzie mieszkasz w Uk i zrobic nauki przedmalzenskie tutaj.

Offline słonik Kobieta

• nowicjusz
22 września 2009, 21:45
witam,
wlasnie nauki przedmalzenskie mamy- zostaly zrobione w liceum i podobno jak ksiadz zapewnial beda mialy caly czas waznosc
ale zastanawia mnie czy ksiadz sie zgodzi zapisac nas na termin mimo ze nas nie widzi a ujrzy dopiero w maju a slub planujemy sierpien- wrzesien