e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))  (Przeczytany 14388 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
8 lipca 2009, 23:54
Super relacyjka!!:)
Malutka Julcia cudowna!!!
A kamerzysta naprawde swietny:):) Jak bys miala chwilke moglabym prosic o namiary na niego?? ;)
czekam na ciag dalszy. . .  :-*

Offline Castia Kobieta

9 lipca 2009, 13:47
podziwiam kamerzystę! :D
zdjątka super ;)

Offline madzia_n Kobieta

9 lipca 2009, 17:15
Kamerzysta pierwsza klasa! :) Naprawdę dał czadu!
Szkoda że ta dziewczyna oblała... Ale chyba gdyby naprawdę było jej dane zdać, to by zdała niezależnie od Was!

Offline Daruda Kobieta

9 lipca 2009, 19:46
dzisiaj miałam fotki w pracy,niestety mi fotograf spieprzył i strasznie je przyciemnił,ale i tak wszyscy są zachwyceni,bardzo się Irolom podoba cała sesja,plener(wam jeszcze nie było to dane zobaczyć;-))) wszyscy są podjarani całością,wypytują się dosłownie o wszystko,podziwiają i plotkują tylko o jednym.....no a niceh to niech se gadają,a mi bardzo milo słuchać przychylnych dla mnie rzeczy...
fajnie,że podoba się Wam kochane to co piszę a ja przecież pisze poprostu jak to wszystko wyglądało;-)))))
No szkoda dziewczyny ,że oblała,no ale co.......zda następnym razem;-)))
na fotki musicie troszke poczekać, bo muszę troszkę czasu z MĘŻEM spędzić;-))))

Offline Castia Kobieta

9 lipca 2009, 20:38
niech będzie... poczekamy ;P zajmuj się mężem :)

Offline madzia_n Kobieta

9 lipca 2009, 20:44
Hehe, jemu też się czasem trochę Twojego czasu należy!

Offline frezyjka81 Kobieta

9 lipca 2009, 21:01
Irlandczykom się podoba bo nie mają takich pięknych Panien Młodych jak nasza Daruda!!!!
Czekamy na pozostałe zdjęcia!!!
Buźki
 :-*  :-*  :-*

Offline japcio Kobieta

9 lipca 2009, 21:57
Z niecierpliwością czekam na dalsze foty :)

Offline pamela Kobieta

10 lipca 2009, 19:21
Daria hop hop, a gdzie dalszy ciag??

11 lipca 2009, 13:39
Można dołączyć?  :) Bardzo mi się spodobał pomysł z Dakotą na sesje zdjęciową - rewelacyjne foty. Też będę brała ślub w bazylice - dobrze doczytałam, że dekoracja była ZIELONA?  :o Zupełnie mi to do konwencji nie pasuje  ;) Czekam z niecierpliwością na więcej fot i WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!  :D  :Daje_kwiatka:

Offline Daruda Kobieta

11 lipca 2009, 20:12
a witam,witam nowa bywalczynię,jasne ,że można dołączyć i podczytywać jak i co;-)dobrze wyczytałaś,dekoracja bazyliki jest w zieleni;-))))ksiądz powiedział,że taki kolor do wszystkiego będzie pasował;-)))hihihihi dekoracja według mnie jest śliczna i mi tez niezbyt pasowała,ale i tak wszyscy mówili,że to nie jest najwazniejsze,a wyglądało pięknie,właśnie kuzynka przesłała mi jakieś fotki i postaram sie je przerobić i pokazać jak było w Kościele.a co do dakoty to miejsce superrrrrrrrrrrrr i bardzo polecam;-))))

Offline Daruda Kobieta

11 lipca 2009, 21:04
Pozwólcie dziewczynki ,że jeszcze sie cofnę do Kościoła,dostalam od kuzynki fotki z jej aparatu i tam co nieco widać,chociaż fotki nie sa najlepszej jakości;-)))

przystrojenie ławeczek-na dole na tym materiale siostra A.położyła ciemno czerwone róże

[/color]

Offline Daruda Kobieta

11 lipca 2009, 21:20
Nasza gwiazda raz jeszcze w oczekiwaniu na misję;-))))

[/color]

a tu nie wiedziała bidna w która strone skręcić-z jednej strony była kuszona przez mamę a z drugiej rzez tatę, na środku stał ksiądz;-))))

z dala widać jak były przystrojone krzesła....

tak jak już wcześniej zaznaczyłam-fotki nie sa najlepszej jakości,bazylika nie jest najlepszym miejscem do pstrykania fotek;-))))ten zieleń jest troszkę bardziej intensywnyna ołtarzu były zywe kwiaty,te na ławkach są sztuczne,ale wyglądają jak prawdziwe,ja nie lubie sztucznych kwiatów ale były ok,do tego pozapalane są świece przy ołtarzu i na bokach przy czerwonnym dywanie,może na fotach tego nie widać,ale jak kamerzysta szedł do tyłu,po kolei wszystkie gasił;-))))))kszesła nasze i świadków były białe z pasmem materialu zielonego,spięte bodajże kwiatem......

Offline frezyjka81 Kobieta

11 lipca 2009, 21:24
Daruda!!!
Pomysł z położeniem różyczek na białym materiale jest po prostu fantastyczny! Super to wygląda.
Kwiaty na ławkach - na zdjęciach nie wyglądają na sztuczne - nawet nie pomyślałabym tak.
Wyglądaliście cudnie wychodząc z Kościoła. I wasza "Gwiazdeczka" nie do podrobienia!!!
Buźki!!!
:-*  :-*  :-* 

Offline Daruda Kobieta

11 lipca 2009, 21:28
dzięki tym rożyczkom zostaliśmy przy całej konwencji;-)))bukiet był z różyczek,a przewodni kolor to bordo;-))))

12 lipca 2009, 00:30
Strasznie Ci dziękuję za te foty :D Piękna ta dekoracja, naprawdę, nie spodziewałam się!  :) Róże na białym materiale też super pomysł, wykorzystam!

Pięknie wyglądaliście, a mała przesłodka!  :)

Offline mikoala

12 lipca 2009, 02:16
bardzo ładnie ozdobiony kościół!
A mała ksiezniczka dzielnie sie spisała jak widac!

Offline Fasolek Kobieta

12 lipca 2009, 10:16
Kochana- spóźnione ale szczere gratulacje :-* :-* :-* :-*
Zdjęcie śliczne ;D

Offline Justys851 Kobieta

12 lipca 2009, 15:41
Bardzo fajny pomysł z tymi różyczkami  :D

Offline wiśniowa Kobieta

12 lipca 2009, 16:01
świetne zdjęcia... pięknie wyglądaliście :)

a Wasz kamerzysta strasznie mnie rozbawił.... bezbłędny koleś jest  :D :D :D :D

Offline madzia_n Kobieta

12 lipca 2009, 17:34
Doskonały pomysł z różami! :)
Czy mogę spytać, ile młoda dama miała lat, bo nie wiem czy pisałaś, czy nie? :)

Dekoracja jest bardzo ładna. Co prawda zieleń ogólnie nie pasuje do Kościoła, to widać że jest porządnie zrobiona, po prostu wygląda ładnie! :) Ja osobiście uwielbiam zieleń, może dlatego mi się tak podoba :) No... Wolałabym mieć dekorację taką jak Wy, niż żadnej - jak my ::)

Offline japcio Kobieta

12 lipca 2009, 19:12
Mi także podoba się dekoracja. Nawet jeśli jest narzucona z góry :)

Offline Madziulka83 Kobieta

12 lipca 2009, 20:25
Super fotki, a mała "Gwiazdeczka" jest śliczna ;D

Offline Daruda Kobieta

12 lipca 2009, 20:31
witam kochane;-))))) cieszę się,że dekoracja spotkała się z takim uznaniem,same wiecie jakie miałam przejścia z księżmi i w ogóle z Bazyliką,ale tak jak juz pisałam wcześniej cała Nasza przygoda z Kościołem zakończyła się bardzo fajnie i sympatycznie na szczęście,bo jakby ksiądz bredzil jakies dyrdymały jeszcze na ślubie naszym,to......a tak wszystko się bardzo fajnie potoczyło;-)))i jestesmy zadowoleni z przebiegu ślubu. Nawet jak podpisywaliśmy dokumenty w Kosciele,to Ksiądz zapomniał od nas kartek do spowiedzi;-)a przecież ją zaliczyliśmy!!!!!!!!!
Róże na białym materiale też supejavascript:void(0);r pomysł, wykorzystam!
my jeszcze myśleliśmy o płatkach róż,ale jakby następna para nie chciała to w razie co więcej by było sprzątania,a róże zostawiliśmy i nawet nie wiem co się z nimi stało,czy ktoś je sprzątnął,czy zostały na kolejne uroczystości.
Kochana- spóźnione ale szczere gratulacje
 :-* :-* :-* :-*
ile młoda dama miała lat,
hmmmmmmmmmmm ciekawe o ktorą młodą dame Ci chodzi?????czy o tą która ślubowała,czy ta która prowadziła do ołtarza;-)))) ta druga ma 3 lata;-)))))
 [/color]

Offline madzia_n Kobieta

12 lipca 2009, 21:19
Tak tak, chodziło mi o tą gwiazdkę małą niosącą obrączki ;)
Kurcze, taka mała, a tak wypadła! No jestem pod wrażeniem :) Ja tam się boję zaangażować "swoich" chłopaków do tego - za bardzo roztrzepani są, tak mi się wydaje.

13 lipca 2009, 14:10
same wiecie jakie miałam przejścia z księżmi i w ogóle z Bazyliką

Ooo, a ja późno dołączyłam, można o jakiś skrót przejść prosić? Może być na PW. Kurczę, trochę mnie to zmartwiło, w końcu to wszystko jeszcze przede mną  ;)

Offline Daruda Kobieta

14 lipca 2009, 13:22
japcio udało mi się ;-)))))zrobiłam tak jak mnie nauczyłaś;-))))noi da się przerobić fotki z Kościoła od fotografa,także później wkleję jeszcze kilka fot z Kościółka,najpierw musze iśc na miasto,sprzątnąć,zrobić dwa obiadki i spokojnie usiądę....o rany która to będzie......hmmm ale spoko.
Mysikróliczku przejśc było wiele,ale się nie martw bo się wszystko skończyło ok;-)))po powrocie też coś ci tam postaram sie skrobnąć;-))))

Offline japcio Kobieta

14 lipca 2009, 13:24
 :brawo_2: Dobry nauczyciel ze mnie  :brawo_2:

Offline Daruda Kobieta

14 lipca 2009, 13:34
już je przerobiłam na jpg i wiesz co????są ciemniejsze jakieś;-))))ale ba,ważne że je wkleję,ale to potem papappa

Offline paooolka Kobieta

14 lipca 2009, 13:50
Mala poprostu zrobila furore :)