e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))  (Przeczytany 11776 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Castia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: sierpień 2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
11 września 2009, 18:01
ale mieliście super klimat w tej Gazdówce  ;) ech

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
    • RELACYJKA :) ZAPRASZAM :)
  • data ślubu: 04.09.2009
11 września 2009, 21:13
to idziemy na jednego :D

klimat jest faktycznie świetny!

Offline pamela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
14 września 2009, 17:50
witam juz po wlasnych emocjach. widze, ze twoj maz po polnocy sciagnal marynarke, moj kurcze uparl sie i do samego konca nie sciagnal.
zabawe z marynarka tez mielismy i wypADLA switnie, a ta z rura byla u mojego brata a smiechu byla kupa przy tym.
najwazniejsze ze goscie sie swietnie bawili.  :-*

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
15 września 2009, 11:44
Mój A. wytrzymał do samego końca w marynarce, ale ja się tam z tego cieszę :) Zabawę z rurą mieliśmy tuż po oczepinach, jako taniec nowej pary młodej ;D

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
15 września 2009, 11:58
Faktycznie klimatyczne weselisko, zabawa przednia jak widać... Na pewno masz wspaniałe wspomnienia z Gazdówki wspomnienia  :)

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
15 września 2009, 12:57
halo halo czekamy na dalszy ciąg  ;)

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
15 września 2009, 20:58
u Nas dużo się mówiło,że Pan Młody to powinien przez całe wesele  wytrzymać w całym garniturze,a najlepiej jakby miał długi rękaw,co by mankiet wychodził.....U Nas było dosyć ciepło(choć nie upalnie) noi A. zdecydował,że lepiej będzie się czuł,jeśli po oczepinach zdejmie marynarkę,miał długi rękaw i się strasznie pocił,stwierdził,że lepiej jak zdejmie marynarkę niż jak by miał czuć się niekomfortowo;-))))wystarczy że ja byłam cała mokra;-) a dalsza część Justynko jutro,bo mam wolne i trochę więcej czasu,a w ogole to próbuje znaleźć przepis na naleśniki takie jak w Manekinie noi nie mam pojęcia jak się robi ten ich pyszny sosik...wie ktoś może?albo macie jakieś fajne przepisy na naleśniki z nadzieniem??????????????

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
16 września 2009, 11:57
Uwielbiam naleśniki z serkiem homogenizowanym waniliowym i wiśniami  :) Polecam! Serek słodkawy, wiśnie cierpkie - pycha! :)

:-*

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
16 września 2009, 12:09
Dziękuję ;-))) chodziło mi raczej o naleśniki nie na słodko;-)))z jakimś mięskiem czy warzywkami,grzybkami,świetne są właśnie w Manekinie,tylko przepis hmmmmmmmmmmmmm

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
16 września 2009, 13:22
Wiem,wiem obiecałam Wam fotki z wesela.....ale muszę pokazać wam coś innego;-) otóż w niedzielę pojechaliśmy sobie na świetną wycieczkę,punktem docelowym był ogromny most pomiędzy dwoma wzgórzami i przepaść.....to na południu Irlandii Mizen Head taki cypel w morze .....czuliśmy się jak na krańcu świata,bo i tak też było;-)))) Wycieczka się super udała,pogoda dopisała bardzo,wybraliśmy się ze znajomymi ,widoczki robiły oszałamiające wrażenie.....no zobaczcie sami;-))))

Pierwszy przystanek;-) zobaczcie jaki kolor ma irlandzkie niebo;-))))  :o :o :o :o :o :o

już troszkę dalej......musieliśmy się po wspinać,a ja w sandałach;-)))

jak przyjde z zakupków pokażę więcej,bo foty strasznie długo się wgrywają.......

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
16 września 2009, 15:23
Fajne foty no i ładne widoki w tej mojej znienawidzonej Irlandii ;)

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
16 września 2009, 15:29

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
16 września 2009, 15:53
Pięknie :)

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
16 września 2009, 15:55
Ale super miejsce i tym bardzie foty  ;D

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
16 września 2009, 16:15
oj tak miejsce było rewelacyjne,zwiedziliśmy już trochę Irlandii i to miejsce jest chyba jednym z najpiękniejszych.....

noi dotarliśmy do mostu....mówię Wam zrobił na mnie piorunujące wrażenie,strasznie się bałam po nim iść,jeszcze na tyle dobrze,że nie było widać co jest pod spodem;-)))))widoki jak z bajki,chociaż przerażały swymi rozmiarami;-))))przepaść była ogromna choć piękna......

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
16 września 2009, 16:22
O ja cie piernicze  :o :o :o :o
Zajeb**** widok  ;D ;D ;D

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
16 września 2009, 16:40
Chyba muszę pomyśleć by zwiedzić z A. to miejsce, chociaż przy braku autka to raczej nie wiem czy nam się to uda... ::)
Piękne widoki, no ale jak tyś tam wlazła, mogłaś spaść!  :o

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
16 września 2009, 16:50
jeśli myślisz Madziu o tej fotce,gdzie jestem przytulona do skały,to tam nie było aż tak strasznie,zaraz pode mną była kolejna skałka;-))))) nie nie szaleńcem aż takim to ja nie jestem,a miejsce do zwiedzenia świetne,ale tak bez autka będzie ciężko,a ty jesteś gdzie??? pod Dublinem jesli dobrze kojarzę prawda???? jeśli tak to kawał drogi..

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
16 września 2009, 17:09

niestety fotki z samego mostu jak i z cypla i z plaży na jakiej byliśmy wcięło mi ;-(((( byłam strasznie zła,ale jeszcze pewnie tam kiedyś pojedziemy na dłużej.......

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
16 września 2009, 17:22
Cudownie... Coraz bardziej robisz mi ochotę na to miejsce ;D
A w jakiej to dokładnie miejscowości jest? :)
« Ostatnia zmiana: 16 września 2009, 17:25 wysłana przez madzia_n »

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
16 września 2009, 17:28
ta ostatnia fotka z żaglówkami i kolejna tu na tym kamieniu ,stwierdziliśmy,że to świetne miejsce na piknik,ogromna przestrzeń a i jest na co popatrzeć;-)

mała zabawa z aparatem;-)

noi nie mogło zabraknąć takiego ujęcia....

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
16 września 2009, 17:32
Ostatnie zdjęcie śliczne :) No i to pierwsze - super :) Piknik to dobry pomysł, o ile w tym miejscu nie wieje za bardzo ;)

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
16 września 2009, 17:43
Ostatnio fotka super !!
I te same muszelki tez swietne !!
Zreszta kazda fotka jest suoer - bardzp fajne miejsce !! !! !!

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
16 września 2009, 17:59
hihi jakby była taka pogoda jaka mieliśmy teraz na wycieczce,to piknik na bank byłby udany,w ogóle nie chcę zapeszać,ale już chyba z 10 dni jest ładnie;-)))Bardzo się cieszę,że fotki się podobają;-)

i kolejne artystyczne;-)))

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
    • RELACYJKA :) ZAPRASZAM :)
  • data ślubu: 04.09.2009
16 września 2009, 19:19
super foteczki bardzo mi się podobają :P

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
16 września 2009, 22:03
Ale fajne fotki  :) Radosne  :D

A co do naleśników z mięskiem, to farsz robisz z czego chcesz, przygotowujesz wcześniej.

Np. mięso mielone z indyka, pieczarki, ser, cebula, pomidory

No to najpierw doprawiasz mięsko, kroisz cebulkę, pieczarki, pomidorki i ścierasz ser. wszystko smażysz (oprócz sera). Jak będziesz miała gotowy farsz robisz naleśniki (cieniutkie). Na ciasto wykładasz gotowy farsz, zasypujesz go serem i zamykasz naleśnika w kopertę. Teraz kładziesz na patelni i smażysz żeby wszystko było cieplutkie i ser się stopił.

I tak naprawdę jeśli chodzi o farsz to możesz robić z czego chcesz i jak chcesz, to chyba najprostsze danie świata  :D

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
17 września 2009, 10:46
 :o :o :o wow ale piękne widoki  ;)
ale laseczka z Ciebie  ;)

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
17 września 2009, 11:30
Piękne fotencje :) i te widoki.....ach, dech zapierają :)

Nalesniki polecam ze szpinakiem :) Do nadzienia potrzebne są tylko 2 składniki: Rama Creme Bonjour Czosnkowa i mrożony szpinak. Smażymy (ż czy rz wrrrrrr, wstyd.....nauczycielka.....) to razem na patelni tym przekładamy naleśniki :) Pychota! a za szpinakiem w ogóle nie przepadam :)

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
17 września 2009, 11:41
mysikróliczku,ja wiem,że naleśniki z nadzieniem nie są trudnym daniem i tak naprawdę można do nich włożyć wszystko,ale mi właściwie chodzi o sosiki;-) w środku jest taki fajny sosik czerwony-coś z pomidorami,ziołami i grzybkami,noi nie wiem co tam jeszcze może być,a na wierzchu jest do wyboru oczywiście coś z czosnkiem;-0noi one są trudne do odgadnięcia,co knajpa może do nich wkładać;-) Noi teraz zadanie do JApicowej-japcio idzie do Manekina i pyta pana z kuchni o przepis  :P :P :P :P hihihih a w sumie to juz wymyslelismy co zrobimy-kupimy po prostu jakis gotowy sosik-coś co by pasowało,juz patrzyłam mnóstwo jest tego w Tesco i Polskim,także coś tam wykombinuje do srodka-może to co proponowałaś Mysikróliczku i bedę pychaaaaaaaaa a ze szpinakiem to tez kumpela juz mi mówiła w pracy,że nie ma nic pyszniejszego,ale zanim się za to zabiorę,musialabym wyprobować,bo tez nie wiem jak u mnien ze szpinakiem....spadam do pracki,jutro znowu wolne,co do urlopu to babka nadal mnie nie poinformowała,czy mi da czy nie.........

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
17 września 2009, 11:44
hahah, a wiesz, że ja nigdy w życiu nie byłam w manekinie? :) Chadzamy za to do Smoka :)

Miłego dzionka w robocie. Ja już dziś po :terefere: