e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))  (Przeczytany 14904 razy)

Offline nataliaxp

Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
26 sierpnia 2009, 10:37
Super fotki - my tez dalismy rodzicom zdjecia juz z wesela na poziekowaniach :)
Ale o tym u mnie juz niedlugooooo......... :)
Buziaki  :-* :-* :-*

Offline frezyjka81 Kobieta

27 sierpnia 2009, 21:30
Zdjęcia genialne, widać, że wesele było udane!!!
Buźki zostawiam!!!
 :-*  :-*  :-*

Offline Daruda Kobieta

30 sierpnia 2009, 15:53
Ale tu ucichło.........no ale to na pewno,że fotek przez klika dni brakowało???? ale już będą ,będą;-)))jakoś tak ostatnio nie miałam czasu,żeby przysiąść i coś tu powklejać,a dziś mam wolne,mężuś ogląda Kubicę a ja mam chwilkę dla siebie;-) zrobiłam sobie taki dzień piekności i teraz czekam aż mi lakier na paznokietkach wyschnie ,więc.........20 czerwca 2009 OCZEPINY  :skacza: :skacza: :skacza:
czas do Oczepin oczywiście bardzo szybko minął,a i tak A. był strasznie szczęśliwy,że w końcu mógł zdjąć muchę;-))))strasznie go drażniła,miał taaaakie  ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) otarcia od niej.....nie wiadomo dlaczego aż tak go obtarła.....bidulek;-)))

piosenka przy oczepinach była okropnie długa,aż czasem drażniąca......;-)

ja już uwolniona......

A już prawie też;-)))

UFFFFFFFFFFFFFFF

a dziewczynki juz zwarte i gotowe;-)

i raz dwa i raz dwa trzyyyyyyyyyyyy

welon złapała kumpela z Irlandii,ktora bawiła się bez osoby towarzyszącej,także chłopaki szykujcie się;-)(koleżanka w srebrnej sukiece hmmmmmmm chyba paluszki ją swędziały hihihih  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

pora na A.

i bach....

Muchę złapał A. szwagra syn- 15 lat!!!,także potem się śmieliśmy ,że niedługo szwagier będzie teściem i dziadkiem  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D a Nowa Pani Moda przez resztę wesela mówiła na szwagra Tato;-)

Nowa para młoda .....

Offline Castia Kobieta

30 sierpnia 2009, 16:31
no to nieźle :D
potem będzie szwagier na was zły jak mu wykrakaliscie wczesne "dziadostwo" :D

30 sierpnia 2009, 19:31
15 lat??? Hmm.. jeśli w ciągu roku się ożeni... hihihi. Z tą muchą to rzeczywiście dziwne, że tak twojego PM obtarła  :drapanie:
Buźka
 :-*

Offline Justys851 Kobieta

30 sierpnia 2009, 20:02
no no niezły kawaler trafił sie koleżance  :D

Offline Daruda Kobieta

30 sierpnia 2009, 20:24
ale i tak fajnie wyszło,bo babek było znacznie więcej,a wszyscy pozostali faceci byli z osobami towarzyszącymi,także że tak się trafiło to chociaż było kupa śmiechu;-))))) a nowemu PM tak się spodobała funkcja,że muchę zachował sobie chyba na pamiątkę;-)na początku był trochę zestresowany(ten wiek;-)))) ale potem sie rozkręcił i sie bawił ze swoja WYBRANKĄ  ;) ;) ;) ;) jak ta lala;-)

Offline nataliaxp

30 sierpnia 2009, 22:04
Faktycznie duzo babeczek - ale to fajnie.

Teraz bylam u kuzyna na weselu i kratwat zlapal moj mlodszy kuzyn - 14 latek ale nowa panna mloda zostala babeczka ktora przyszla ze swoim facetem  ;D ;D ;D

Buziaki zostawiam na poczatek tygodnia   :-* :-* :-*

Offline wiśniowa Kobieta

30 sierpnia 2009, 23:33
ale fajnie minki uchwycone... bardzo podoba i się ta fotka jak welon rzucasz :)

Offline Daruda Kobieta

31 sierpnia 2009, 20:08
;-)))) jak widać na welon czaiły się nie tylko panienki;-))))

Offline Daruda Kobieta

3 września 2009, 16:40
no czas się dalej wziąć do relacyjki,bo w takim tempie to nie skończę do świąt;-)))) Jakoś ostatnio też kiepsko z czasem,ale z tego co tu podczytuję to i u was tez różnie z tym czasem bywa.....Poza tym wzięłam się za fotoksiążki dla rodziców (będą te same) ale troszke czasu na to trzeba poświęcić....nadal czekamy na Naszą fotoksiążkę i film....dzięki za to,że chociaż mam te fotki jakie mam,bo bym zapomniała jak to było  ;) ;) ;) ;)

20 czerwiec 2009... ZABAWY OCZEPINOWE;-))) jak wcześniej ustalaliśmy z orkiestrą nie chcieliśmy narzucać im jakie maja byc zabawy,ja zaproponowałam tylko jedną-kultową dl mojej rodzinki-czyli zabawa z krzesłami,gdzie spacerują osóbki wokół krzeseł a potem kolejne się zabiera i ostatnie osóbki odpadają.....chcieliśmy mieć niespodziankę i bawić się razem z gośćmi,którzy będą uczestniczyć w konkursach....acha noi poprosiliśmy tylko,żeby nie było żadnych głupkowatych propozycji,z tym niestety się chyba nie dogadaliśmy,no ale jak to mówił mój profesor z matmy-Nie ma co żałować róż skoro płoną lasy.....

Pierwsza zabawa dla Nas ....baloniki a w środku postanowienia kto co będzie robił w naszym związku,nie pamiętam nawet co wylosowałam(okaże się na filmie) bo się wkurzyłam trochę na A. bo ten jak dziecko nie wysłuchał do końca i zamiast po kolei strącać baloniki,pacnął kilka za jednym zamachem i się cieszył jak dziecko.....

Noi kultowa zabawa-krzesełka jednakże w innej wersji-uczestniczki na znak miały szybko ubrać się po kolei w buty,marynarkę,krawat któregoś z gości....tu jeszcze całe zadowolone obmyślające plan;-)))kto będzie szybszy????

Najpierw były buty;-)))) jak widać koleżanka w różowej sukience pojechała po calości-zabrała buty mojemu chrzestnemu o kilka numerów za małe!!!!!! wujcio do dziś wspomina,że tak mu przygniotła,że juz się chyba nie rozchodzą!!!!!potem pobiegła do mojego taty po marynarkę!!!!

dla niektórych zadanie było mega utrudnione i traciły cenne sekundy na to aby te ogromne buty partnerów nie spowodowały jakiegoś wypadku;-)))

najbardziej wytrwałe i sprytne;-)))

śmiechu było co niemiara.....a co by było,jakby mialy ubrać gatki????hihiih Mój tata kibicował wiernie blondynce i dzielnie ją wspierał;-)))

aż się zawstydziła...

wygrała jednak moja faworytka,która na każdym weselu walczyła ze mną o wygraną do upadłego;-)))))

noi niestety dość głupia zabawa(niedogadanie z orkiestrą)-pompowanie baloników....

na szczęście pierwszy był niesprawny,a koleżanka w różowym (z obcym faciem) wybrnęła z twarzą,bo nadmuchała balonik ustami.....

kolejna zabawa -taniec w parach i na znak kobieta ubiera marynarkę partnera...jak widać na załaczonym obrazku,po zabawie z krzesłami chyba wszystkie marynarki się pomieszał....

na znak kobiety ubierały marynarki na lewą stronę;-)

walka była zacięta;-)))

nie można zapomnieć o guzikach!!!!!!

ostatnia zabawa dostarczyła trochę zagadkowości i mnóstwo śmiechu.Mięliśmy wybrać jedna kobietę i trzech mężczyzn....kobieta okazała się być rurą a faceci mieli pokazać swoje umiejętności tańczenia przy rurce!!!!!!!

tu trafiło na wujka rurki;-)))na początku trochę nieśmiało.....

kolega strasznie się wczuł;-)

a tu-wielka niespodzianka-koleś tak sie zawstydził(nie znal nikogo na weselu był jako os towarzysząca Świadkowej,przyleciał specjalnie z Londynu) i tu taki występ....aż się zaczerwienił jak miał wyjśc na scenę przed obcą publicznością,ale ....dał radę i powalił Nas na kolana;-))) preferował styl hiszpański;-)rurę aż zatkało....

druga tura juz bardziej wyluzowana...

zwycięzca...

Noi koniec zabaw!!!!! śmiechu wywołały co nie miara i  taki był zamiar!!!!!!!!!!!!a na stolach czekala juz kolejna przekąska...

przyklapnięte buciki chrzestnego;-)

Offline Castia Kobieta

3 września 2009, 17:01
 :cancan: :cancan: :cancan:
super zabawy :) widać goście się nieźle bawili :)

Offline wiśniowa Kobieta

3 września 2009, 17:26
uwielbiam takie zdjęcia... te roześmiane twarze  :) :) :) wiać, że ludzie super się bawili

Offline nataliaxp

4 września 2009, 11:06
Ale super .... zabawy bardzo podobne do moich a nawet dwie takie same :D:D:D

Jedny jak to wszystko fajne sie wspomina  ;D ;D ;D ;D

Offline Daruda Kobieta

4 września 2009, 12:15
jejku dziewczyny ,ale mam stresa.......jak Wam pisałam już wcześniej chciałyśmy z dziewczynami,które tez ślubowały w tym roku,aby babka z kadr dała nam bezpłatny tydzień urlopu,najpierw była na nie-jeszcze przed ślubami,powiedziała,że jedynie nam może połączyć urlop letni z jesiennym (i tak zrobiła)ale potem po burzy jaką zrobiła jedna z dziewczyn,powiedziała,że nam da,dwa dni temu była inna kumpela i powiedziała,że jednak nie!!!!no czaicie???? noi ja dziś idę pytać co w mojej sprawie....o rany normalnie chyba zawału zaraz dostane tak się boję...ten urlop to jedyna szansa,abyśmy mogli jechać na wycieczkę,jejku dziewczyny trzymajcie kciuki plisssssssssssss

4 września 2009, 12:20
Trzymam mocno!

Offline wiśniowa Kobieta

4 września 2009, 12:27
kciuki zaciśnięte :)

Offline Castia Kobieta

4 września 2009, 19:06
ja też trzymam, wiem jaki to ból nie móc wyjechać z mężem :( !

Offline nataliaxp

4 września 2009, 19:47
Zaciskam kciukasy jak najmocniej tylko moge !!! !!!

Offline Daruda Kobieta

4 września 2009, 23:19
Dziękuje kochane za kciukasy  :-* :-* :-* :-* :-* a więc sprawa wygląda tak,że rozmawiałam z babka chyba z 15 minut noi nie ma jasno sprecyzowanej odpowiedzi, babka powiedziała,że nie może mi teraz powiedzieć ani TRAK ani NIE,najpierw musza się wszyscy wpisać na listę i ona popatrzy jak można moja sprawe rozwiązać,powiedziała,że jest nas za dużo(aż 5) biorących ślub w tym roku i jak każdy by prosił o dodatkowy urlop to.....sklep by chyba upadł jej zdaniem(i tylko jej) bo jakoś mi sie nie wydaje,że jak 20 osób się wpisze np na pierwszy tydzień października i dodatkowo ja,to reszta ekipy bez tych osób nie da rady.......achh pozostaje mi tylko czekać,powiedziała,że może mi dac dodatkowe dwa dni do długiego weekendu bez problemu,no ale to dwa dni za mało,aby gdzieś jechać....także czekam aż skończą ludzie się wpisywać na listę i babka przestanie rozmyślać....nie uda się to trudno się nie uda,pojedziemy sobie na narty w styczniu  :P :P :P ,ale mam taką cichą nadzieję,że się zgodzi;-)))) dobranoc dziewczynki pappapap

Offline Castia Kobieta

4 września 2009, 23:36
będzie dobrze :) zobaczysz.

5 września 2009, 20:57
Trzymam kciuki, żeby się udało!!!
Buźka
 :-*

Offline Daruda Kobieta

10 września 2009, 17:19
Dzis czas na trochę tańców;-))))

Tu była specjalna pioseneczka z podziękowaniami dla obsługi,więc wzięliśmy kelnerów w obroty;-)))

każdy tańczył po swojemu;-)))

indywidualnie....

albo w parach....

i tu jeszcze sprzed oczepin...

A tu kolejna grupa odważnych,którzy postanowili zaśpiewać wraz z moimi kumpelami i kuzynką -PRZETAŃCZYĆ Z TOBĄ CHCĘ ..... ponieważ dziewczyny z Irlandii zaśpiewały dla A. moje znajome postanowiły za moją namową,że zaśpiewają ten utworek do mnie;-)))) dlaczego ten???? bo jak miałyśmy po kilka lat i moi rodzice jeździli na działkę,dziewczyny przychodziły do mnie i na całą parę puszczałyśmy sobie adapter z piosenkami Anny Jantar noi co tam się działo.....

chwila przygotowań i dostrajanie głosów;-)))

noi poszłoooooooooo

no a jak już tyle osób śpiewało,chłopcy nie mogli być gorsi;-)))) Kumpel z mikrofonem strasznie męczył orkiestrę,aby zaśpiewali z dedykacją dla A. piosenkę DZIWNY JEST TEN ŚWIAT...mój A. kiedyś stwierdził,że jakby mnie nie miał,to by poczekał na Klaudię Kulawik,która zajęła drugie miejsce w Mam talent;-))) jest nią zauroczony i z myślą o tym miała być ta dedykacja;-) Piosenka ta jest strasznie trudna i orkiestra nie chciała się podjąć takiego wyzwania,koleś sięc się zdenerwował i palnął,że jak oni nie chcą jej zaśpiewać,to on sam to zrobi,zgarnął ze sobą trzech kumpli i poszło;-)))

stanął i jedyne co zdołał zaśpiewać strasznie przy tym fałszując to było Dziwny  :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: my myśleliśmy ,że się nie pozbieramy ze śmiechu ,dostał za to gromkie brawa za odwagę;-)

Offline wiśniowa Kobieta

10 września 2009, 17:44
ale fajnie tacy śpiewający goście... super sprawa  ;D ;D ;D ;D

Offline Daruda Kobieta

10 września 2009, 19:04
a myślałam o karaoke,pewnie fajno by się sprawdziło.....

Offline Castia Kobieta

10 września 2009, 21:34
a goście sobie sami karaoke zrobili :)
super foteczki :) a juz myślałam, że o nas zapomniałaś ;)

Offline Justys851 Kobieta

10 września 2009, 22:19
Przepraszam dawno mnie tu nie było  :(

świetne roześmiane fotki , widąc że przednia zabawa była  :D
I Ci spiewający goście -  odwazni  ;D

trzymam kciuki zeby wyjazd się udał  ;)

Offline madzia_n Kobieta

10 września 2009, 22:30
No no, ale zabawa! Nadrobiłam wszystko, widać jak super się bawiliście :) No i takie rozśpiewane towarzystwo jest najlepsze ;D
Trzymam kciuki by szefowa dała Ci wolne :)

Offline Daruda Kobieta

11 września 2009, 12:05
a jak zwykle po tańcach.....ZDRÓWKOOOOO!!!!!!!!!!!1

Offline madzia_n Kobieta

11 września 2009, 14:36
"... a teraz idziemy na jednego... " ;D ;D ;D