e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))  (Przeczytany 14911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
9 sierpnia 2009, 13:30
Wiesz, trzeba też wziąć pod uwagę to, że ktoś może robić Sowie antyreklamę i konkurencja wypuszcza takie plotki... Ja jeszcze nic niedobrego od sowy nie jadłam  ;D

Offline Daruda Kobieta

9 sierpnia 2009, 13:40
dokładnie ja tez jeszcze się nie zawiodłam,ale jadłam tez wiele pysznych(nie tort) słodkości od dużo tańszej Zetki ;-)))) W ogóle powiem wam dziewczyny,że ja na takich imprezach rzadko cokolwiek jem a tym bardziej ciacho i pamiętam jeszcze te starsze torty z tymi strasznymi kremami,cytrynowy np, o rany jak ludzie to mogli jeść?????hihihih Dobrze,że technika i gusta się trochę zmieniły,bo nawet tortu z własnego wesela bym nie ruszyła;-)))a jeśli chodzi o ciacho na weselu było tez ekstra,bodajże 5 gatunków i albo Paniw cukierni tak wymierzyła ilość,albo ludzi tak pochłaniali,że zostało nam zaledwie kilka kawałków;-)po kawce to ciacho trafiło na specjalny stolik,gdzie o każdej porze każdy mógl podejśc i chapsnąc sobie ciacho i popić kawką,ktróra tez była przygotowana;-)))))

Offline madzia_n Kobieta

9 sierpnia 2009, 21:01
My też będziemy mieli taki stolik, co mnie bardzo cieszy :)
A co do tej urny w samolocie to ja też uważam, że przewożenie jej w bagażu to lekka przesada, ale niektórzy ludzie, jak napisałas, nie mają wyobraźni...

Offline japcio Kobieta

9 sierpnia 2009, 21:06
Wyższość Staropolskiej nad Sową to przede wszystkim cena. Według mnie, smaki ciast w obu cukierniach są porównywalne, tylko Sowa jest bardzo droga.

Buziole od padniętej japciowej :)

Offline ada1988 Kobieta

9 sierpnia 2009, 21:13
japcio zgadzam się z Tobą, w końcu ten sam tort za gości na naszych weselach :D

Offline Daruda Kobieta

12 sierpnia 2009, 21:09
no troszkę tu ucichło u mnie ostatnimi czasy,więc trzeba troszkę odświeżyć ten wąteczek;-))))......relacyjki siąg dalszy 20 czerwca 2009 ....Jeszcze przed podaniem tortu podczas naszej nieobecności na sali,kiedy to orkiestra przygrywala hity i hiciki , podrywając wszystkich do tańca,nasz mała gwiazdeczka odstawiła świetne  przedstawienie(którego niestety nie widzieliśmy,choć jest nagrane na kuzyna kamerce;-))) poderwała wszystkich w tany do pioseneczki o Pszczółce MAi;-)))) każdy był w szoku jak ta mała rozbawiła całą salę gości;-))))

poderwali sie oczywiście wszyscy goście;-)))

dalsze tany już bardziej sokojne,trzeba było odpocząć po szaleństwach;-)))

czy można prosić Pana do tańca?????

noi my po powrocie miny mięliśmy nie tęgie;-)))))

Offline Justys851 Kobieta

12 sierpnia 2009, 21:12
ale fajowa ta Malutka  :D
prosimy o więcej fotek  ;D

Offline nataliaxp

12 sierpnia 2009, 21:16
Kurcze no jak bym widziala swoje wesele ale jakby inni goscie  ;D ;D ;D ;D

Super dzieciaczki  ;D

Buziaki  :-* :-* :-*

Offline ada1988 Kobieta

12 sierpnia 2009, 21:21
oj dzieciaczki dały czadu :)

12 sierpnia 2009, 21:36
Zazdroszczę tych wspomnień, bo zdjęcia super oddają to, że było wyjątkowo  :) Mam nadzieję, że u mnie będzie też tak bajecznie :)

Offline Daruda Kobieta

12 sierpnia 2009, 21:47
noi oczywiście naszych min w tanach zapomniałam wkleić;-0))))))

kiedy już troszkę sobie pobalowaliśmy, poprosiłam orkiestrę o mikrofon i.....nie nie nie śpiewałam;-)))))w ogóle to w moment dostałam straszną chrypę,że nawet jak już mówiłam to nikt mnie nie poznał;-))))musiałam się przedstawić i powiedzieć,że chciałabym zaśpiewać ,ale niestety się nie da;-))))poprosiłam wszystkich na środek,a przede wszystkim dzieciaki,wszyscy się zbiegli i jak wszyscy byli gotowi palnęłam przemowę i podziękowania do naszej Gwiazdeczki,że była taka dzielna i że poprowadziła Nas do ołtarza,że było to dla nas ważne i cieszymy się,że wszystko się udało;-))))w nagrodę dostała mini koszyk z łakociami,ponieważ taki sam mieliśmy przygotowany dla chłopca(na zdjęciu wyżej mała prosi go do tańca),który miał iść razem z nią i jemu podziękowałam za chęci,a że trema go zjadła to już trudno....a żeby pozostałym chłopcom nie było przykro,to również im podziękowałam za przybycie- na wesele i dostali po czekoladzie;-))) w sumie wyszło to bardzo spontanicznie i nawet się nie zająknęłam,było spoko,nawet nie wiedziałam,że ze mnie taki mówca dobry hihihihiih  

cała przemowa.......

dumna Julka;-)))

Offline frezyjka81 Kobieta

12 sierpnia 2009, 22:45
Super pomysł z podziękowaniem dla Małej - widać, że była niesamowicie dumna!!!
Pozdrawiam serdecznie
 :-*  :-*  :-*

Offline wiśniowa Kobieta

12 sierpnia 2009, 23:10
świetny pomysł, żeby podziękować małej... pewnie będzie to latami wspominać  :) ta fotka jak tańczą razem słodziutka  :) :) :)

Offline Daruda Kobieta

12 sierpnia 2009, 23:23
oj tak tak ,mała się czuła strasznie ważna;-)))

Offline madzia_n Kobieta

13 sierpnia 2009, 00:25
Dla takiej gwiazdeczki to bardzo duże przezycie!  Fajnie jest tak wyróżnić dzieci na weselu :)

13 sierpnia 2009, 01:35
To, że pamiętaliście o tym żeby podziękować dzieciakom - respekt. Wyszło naprawdę super!!!  :) :) :)

Offline kurczaczek83 Kobieta

13 sierpnia 2009, 06:08
Piękne zdjecia!
Z pleneru macie śliczną pamiątkę!!
A kamerzysta super!

Offline Olucha Kobieta

13 sierpnia 2009, 07:37
Ale super pomysł z tymi podzękowaniami dla małej, takie podziękowania na weselu to nawet mi się podobają  ;)

Offline Daruda Kobieta

13 sierpnia 2009, 11:35
słuchajcie dziewczyny,my dziękowaliśmy Julce,bo wiemy ile pracy w to włożyła,cala rodzinka z nią ćwiczyła,osobiście ją poprosiliśmy,czy poszłaby tak w kościele przed nami,miała się zastanowić i udało się,chociaż nawet jakby uciekła gdzieś z tymi obrączkami nic by się nie stało;-))))kilka dni wcześniej skończyła 3 lata i zasłużyła moim zdaniem wlaśnie na to,aby jej podziękować,jej rodzice to aż się wzruszyli,zresztą każdy jej klaskał przy podziękowaniach,a że na weselu było więcej dzieci tez trzeba było się nimi zainteresować,bo nie można kogoś aż tak faworyzować,dlatego reszta dzieci też została wyróżniona i dostali słodycze;-)

Offline Justys851 Kobieta

13 sierpnia 2009, 11:57
Świetny pomysł z tymi podzięowaniami dla dzieciaczków  :D

Moja bratanica własnie miała wówczas 2,5 rozku i tez myślałam o tym ale Ona to na bank by mi uciekła z ty,mi obrączkami  ;D ;D

Offline ada1988 Kobieta

13 sierpnia 2009, 13:49
no super ten pomysł :
gratuluje takiego pomysłu :)

Offline paooolka Kobieta

13 sierpnia 2009, 15:23
mała jest przesłodka :)

Offline Daruda Kobieta

14 sierpnia 2009, 20:26
na chwilkę muszę przerwać swoja relacyjkę,bo lecę na 4 dni do Bydzi;-)))))wyrobić dowodzik muszę no a przy okazji spotkam się z moim kochanym chrześniakiem;-)))))a wam dziewczynki życzę miłego weekendziku;-)

Offline madzia_n Kobieta

14 sierpnia 2009, 22:54
Miłego pobytu w Polsce! :)  :-* :-* :-*

Offline japcio Kobieta

15 sierpnia 2009, 08:33
Szkoda, że to ostatni tydzień przed naszym ślubem i będzie sporo biegania, bo mogłybyśmy wyciągnąć Hanię i Natalię na kawkę albo piwko..... Wszystkie akurat jesteśmy w Bydzi.....

Offline ada1988 Kobieta

15 sierpnia 2009, 12:30
miłego spędzenia czsu w Bydzi :)

16 sierpnia 2009, 20:32
Hello pani Dario :)
Super macie zdjatka :) To gdzie mała prosi małego do tańca jest bombowe ;D i podziekowania dla maluchów moim zdaniem SUPER :D
Japcio, kurcze, masz rację... Wswzystkie tu teraz jesteśmy... Bieganina jest, to fakt... Ale może jakąś poniedziałkową lub wtorkową kawkę na Starym dałoby radę zorganizować?? To pytanko do wszystkich Bydgoszczanek ;)

Offline frezyjka81 Kobieta

17 sierpnia 2009, 21:36
Buziaczki zostawiam i miłego pobytu w naszym kraju życzę!!!
 :-*  :-*  :-*

Offline japcio Kobieta

18 sierpnia 2009, 11:43
Haniu, ja nie dam rady :( Niestety :(

19 sierpnia 2009, 15:08
Japcio teraz już też sama wiem, że nie dam rady... Ale szkoda bo fajnie by było... :(
Daruda BUZIAKI :-* :-* :-*