Autor Wątek: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))  (Przeczytany 27662 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Olka1983
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1406
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.07.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #30 dnia: 2 Lipca 2009, 22:29 »
ja tez sie dolaczam, nie zagladam za czesto bo juz blisko nasz dzien no i biegamy duuuzo..... ale staram sie podczytywac wasze wateczki :)

Offline madzia_n

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 20831
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #31 dnia: 4 Lipca 2009, 20:51 »
I ja się dołączam :)
Piękne fotki, super motyw wymyśliliście! :)


Offline frezyjka81

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 805
  • Płeć: Kobieta
  • Uwierzyć w Anioły nawet gdy ich skrzydła są czarne
  • data ślubu: 10.10.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #32 dnia: 4 Lipca 2009, 21:36 »
Ja też dołączę - jeśli mogę!!!
Zdjęcia  :o R E W L A C J A!!!
Czekamy na więcej
Buźki
 :-*  :-*  :-*

Offline Ilona1985

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 696
  • Płeć: Kobieta
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #33 dnia: 4 Lipca 2009, 23:20 »
Czesc Daruda!
Moje gratulacje!
Wszystkiego Naj!!!
 Ja nie mam Twojej NK..a chce zobaczyc fotyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!

Offline agnieszkac4

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Płeć: Kobieta
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #34 dnia: 5 Lipca 2009, 00:45 »
Jesli mozna - ja tez dolanczam:)
Sliczne fotki na nk!!! Super pomysl z tym westernem!!!
Czekam na dalsza relacje :)

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #35 dnia: 5 Lipca 2009, 14:49 »
A więc zacznę od początku;-)))))no może nie zupełnie,nie będę się przecież cofać do tego,co było w listopadzie 2006,kiedy to mój A.zainteresował mnie swoją osobą pisząc do mnie na necie;-))))

Do Polski lecieliśmy dwa tygodnie przed ślubem,najpierw na Śląsk,skąd pochodzi A.spędziliśmy tam totalnie bezstresowo kilka dni,było bardzo sympatycznie,nie musieliśmy robić nic!!!!!nawet na kino znaleźliśmy czas,spacery,zaliczyliśmy kilka koncertów na DNIACH WODZISŁAWIA....dużo czasu spędzaliśmy z mamą i rodzinką;-))))alez byłam zła,jak któregoś dnia siedzieliśmy u babci w ogródku i po wykorzystaniu dwóch karnetów na solarium ,opaliłam sie jak...hmmmm no nie będę owijać w bawełnę no jak debilka-koszuleczka zostawiła mi piękne nieopalone ślady na ramionkach i totalnie spalilam czoło i zostały tez ślady od okularów.......no nie ,tyle starań o ładną opaleniznę a tu taka gapa ze mnie i się nie rozebrałam!!!!!na początku śmiesznie było,ale potem już uśmiech zniknął z twarzy jak to siedząc na balkonie całkowicie ubrana,z odkrytymi tylko ramionami próbowałam do opalić niedoskonałości i słońce co chwilę zachodziło...wrrrrrrrrrrrrr jak pojechałam na przymiarkę sukienki to się przeraziłam,na fotach wyglądało jakbym miała czerwone długie rękawiczki;-)))) na szczęście jakoś się to wyrównało....(prawie;-)

Już w środę jechaliśmy do Bydgoszczy,podróż jakoś minęła...noi zaczęło się!!!!
Najdziwniejsze w tym wszystkim było to,że nie miałam nic a nic stresa!!!!cały czas czułam,jakby to nie był Nasz ślub,tylko jakbyśmy gdzieś szli do kogoś się zabawić!!!! Jeszcze jak byliśmy to w Irlandii,każdy się pytał czy się denerwuję,a ja NIC!!!!!!totalnie 0 stresu,ale se myślę,że pewnie przyjda te nerwy jak juz będziemy w kraju....na śląsku nic się nie zmieniło,to myślę,że jak juz będziemy w domu,zobaczymy obrączki,stroje,przymierzę sukienkę,będziemy stroić butelki z alkoholem,noi zaś NIC!!!!nikt nie wiedział co się ze mna dzieje,że ja taka normalna;-)))))w sobotę rano jak juz byłam u fryzjera,makijażystki,miałam bardzo też super kondycję,myślałam,że nie będę mogla spać,że będę miała zaciśnięty żołądek,nie będę mogła jeść,a tu wróciłam do domku na taaaakim głodzie,że sama prosiaka jakbym miala to pewno bym se dała z nim radę;-) przyjechała teściówka,świadkowie,zaczęło sie ubieranie,to stoję w tej kiecy jak gwiazda,a gębka cały czas wesoła,dziewczyny wierzcie czy nie,ten stres sie U MNIE NIE POJAWIŁ!!!!!

i dodam jeszcze jedno ; TEN DZIEŃ BYŁ DLA NAS JAK Z BAJKI,TO NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU I CHYBA NAJKRÓTSZY!!!!!(chociaż to była Noc świętojańska.... dlatego mam dla Was radę-CZERPCIE Z TEGO DNIA NAJWIĘCEJ ILE SIĘ DA,BO CHILE SĄ NIEZAPOMNIANE!!!!



Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #36 dnia: 5 Lipca 2009, 15:14 »
W Bydgoszczy czas nam upłynął z jednej strony przyjemnie-zabiegi upiększające, fryzjer,makijaż próbny,a z drugiej bardzo byliśmy zapracowani-trzeba było wszystko podopinać na ostatni guzik;-)jednak byliśmy świetnie zorganizowani,baaardzooo dużo pomogli Nam rodzice  :-* :-* :-* :-* :-* :-* Kochani....Z próbnego makijażu byłam bardzo zadowolona,świetnie się czułam,fryzurka troszkę się wyprostowała,ale i tak była ok i ją zostawiłam,tylko poprosiłam aby była bardziej podpięta.

W sobotę odbył się mój kolejny wieczór Panieński,dla wtajemniczonych spotkałyśmy się na Bareczce,noi byłyśmy tak długo jak się dało,wypiłyśmy tak dużo piwka jak się dało,co się uśmiałyśmy.......oczywiście miałam odpowiednie wdzianko,ale nie zdecydowałam się na wystąpienie w nim,chodziłam natomiast w takiej opaseczce;-)))),miałam   jeszcze gwizdek i inne gadżety ale jakos sie na fotce ukryły;-)



w ten sam dzień tez robiłam sobie makijaż próbny i wyszedł on tak:(pierwszy raz miałam przyczepiane sztuczne rzęsy tak na koniuszkach oczu,makijazystka powiedział,że wyglądaja bardzo zalotnie i mi się spodobało;-)





W środę zawieźliśmy na sale alkohole i napoje....dziewczynki myśleliśmy,że samochód po prostu sie pod wpływem ciężaru rozpadnie na środku ulicy,ale dalismy radę;-))))

no a w piątek przed weselem odbyły się tzw.butelki,czyli rzucanie przed domem Panny Młodej wszystkiego co się da zbić;-)))nawet nie zacziliśmy co sie dzieje na klatce,bo mysleliśmy,że nasz mały bąbelek-mój bratanek zbił szybę w pokoju obok,a tu taaaaaakaaa nawałnica poszła na klatce,byliśmy przerażeni tym hukiem jak przyszli znajomi i pacnęli nam tony słoików przed drzwiami,tyyyleeeee było sprzątania;-)))



szkło na klatce się wala do dnia dzisiejszego;-))))pewno sprzątaczka nas przeklina hihihhihihiihih




Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #37 dnia: 5 Lipca 2009, 15:29 »
TEN DZIEŃ zaczął się u mnie o 7 rano,szybciutka kawka ,fryzjer o 8,makijaż o 12,w tym czasie A.pojechał do hotelu po świadkową i mamę,potem po kwiaty,każdy był bardzooo zdenerwowany,mój tata sie rozchorował,miał gorączkę,kaszel,strasznie źle sie czuł(najlepiej pewno by się położył),pojedliśmy i zaczęł się ubieranko;-)
buciki wystawione na parapet przyniosły nam piękna pogodę,nie było upału i było bardzo przyjemnie,nie padało to najważniejsze;-)

na potrzeby kamerzysty mama dokonywała ostatnich poprawek  ;) ;) ;) ;) ;)





jeszcze pożyczona podwiązka,niebieska i stara zarazem bo ma już dwa lata.hihhiihih





lusterczko powiedz przecie.....





wielkie wow było jak siebie zobaczyliśmy...




błogosławieństwo-mama powiedziała tak piękne przemówienie,że wszystkim leciały łzy,tylko PARA MŁODA nic,potem były spekulacje czy czasem ktoś nam czegoś do kawy nie podrzucił;-))))




auto zajechało-trochę się przeraziliśmy tymi gabarytami,bo jechaliśmy ze świadkami,wszyscy jesteśmy wysocy,mój brat ponad 2 metry;-)ale jakoś dalismy radę;-)




noi paaaaa









Offline pamela

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10971
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #38 dnia: 5 Lipca 2009, 15:36 »
Dario sliczne zdjecia, pieknie wygladaliscie, makijaz i fryzurka pasuja do ciebie bardzo. czekamy na cd.  :-*


Offline margolka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3579
  • Płeć: Kobieta
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #39 dnia: 5 Lipca 2009, 16:26 »
Super zaczęłaś ! I świetne zdjęcia  :) A jakie autko no no  ;D


Offline Kasia*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14875
  • Płeć: Kobieta
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #40 dnia: 5 Lipca 2009, 17:17 »
no w końcu fotki.  :)
Śliczna sukienka!
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline madzia_n

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 20831
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #41 dnia: 5 Lipca 2009, 17:32 »
Super! :) Też mam nadzieję że będę taka spokojna w ten dzień, ale szczerze w to wątpię ;D
Super auto, i w ogóle świetnie wyglądaliście :)
Czekamy na więcej!


Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23884
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #42 dnia: 5 Lipca 2009, 19:22 »
Jak na razie suuuper :) ale mało....czekamy na ciąg dalszy :)

Offline Castia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5409
  • Płeć: Kobieta
  • totalnie zakochana
  • data ślubu: sierpień 2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #43 dnia: 5 Lipca 2009, 20:22 »
świetne fotki, czekamy na jeszcze :)



Offline nnniuniek

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #44 dnia: 5 Lipca 2009, 21:00 »
i ja jeszcze jestem  ;)
super zdjęcia macie na nk  ;) klimat superowy  ;)
bardzo ładnie wyglądałaś a makijaż śliczny  :)
czekam na cd  :tupot:


Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #45 dnia: 5 Lipca 2009, 21:34 »
Bardzo ładnie wyglądałaś  ;)
świetne autko  ;)
Rozumeim doskonale że nie było stresu bo my mieliśmy tak samo  ;D



Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #46 dnia: 5 Lipca 2009, 22:22 »
Daria pieknie :)
Wygladalas przepiekne :)
Czekam z niecierpliwoscia na ciag dalszy  ;D ;D ;D

Offline agnieszkac4

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Płeć: Kobieta
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #47 dnia: 5 Lipca 2009, 23:01 »
Slicznie wygladalas!!!
Czekam na ciag dalszy relacji:)

Offline paooolka

  • Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #48 dnia: 6 Lipca 2009, 10:23 »
slicznie wygladalas!!!!!!
Il corpo è solo uno strumento. Il corpo senza lo spirito non ha nessun valore.

całkiem nowa JA

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #49 dnia: 6 Lipca 2009, 13:45 »
Dziękuje dziewczynki za wszystkie mile słowa;-))))Bardzo mi jest miło czytac te komplemenciki  :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka:

a teraz wróćmy do 20 czerwca 2009;-))))

Droga do Kościoła była nadzwyczaj długa i hmmmmm duszna;-)a to za sprawą tego,że nasze autko nie posiadalo klimatyzacji;-)ale i tak było nam strasznie wesoło;-))),noi dojechaliśmy w końcu,przed Kościołem czekało na Nas mnóstwo gości,byli tez tacy,których nie poznawałam,myślałam,że to wy dziewczynki-japcio i Natalka,Hania,ale przy składaniu życzeń okazało się,że jednak nie  ;) ;) ;) ;) ;) ;)

tak się pakowaliśmy do auta;-))))



a tu już wypakowani;-)



 bardzo miło było,jak wszyscy stali z dala od nas i podziwiali,czuliśmy się jak gwiazdy filmowe;-))))



Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23884
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #50 dnia: 6 Lipca 2009, 13:48 »
Bardzo żałuję, że nie dałam rady wpaść :( :( :( ale ciotka wyprawiała imieniny. Ale wiesz co, chyba widziałam na mieście wasze autko :) śmignęło mi na Rondzie Jagiellonów. Ale chyba bez was.

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #51 dnia: 6 Lipca 2009, 13:54 »
możliwe japcio,że Ci autko mignęło;-))))szkoda,że nie udało Wam sie wpaść,ale postaram się przybliżyć Wam ten dzień;-))))tak samo wy przybliżycie Wasz;-)bo chyba nie zalapię się na żaden ślub z tego co pamiętam,bo do Polski lece teraz 14 sierpnia na 3 dni;-)wyrobić sobie dowód.



Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #52 dnia: 6 Lipca 2009, 13:55 »
Ja tez strasznie zauje ze mnie nie bylo.... mialam takie misterne plany zeby wpasc i zlozyc zyczenia a tu kicha ....  :-[ :-[ :-[
Ale za to z podwojnym podekscytowaniem obejrze cala relacje  ;D ;D ;D

Kurcze tak pieknie wygladalas ze napatrzec sie nie moge  ;)
Pan Młody rowniez ale i tak zaden facet - Pan Młdoy, nie umywa sie dowygladu Pany Młodej  :P :P :P

Offline margolka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3579
  • Płeć: Kobieta
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #53 dnia: 6 Lipca 2009, 16:53 »
A czemu takie małe zdjęcia ?


Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #54 dnia: 6 Lipca 2009, 17:24 »
no własnie bo ja taka oferma jestem,a teraz na dodatek jak chcialam wkleic jakies foty z Kosciola to sa nagrane w jakims innym formacie i mi program imageshack wcale nie chce ich przerobić;-)



Offline Olka1983
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1406
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.07.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #55 dnia: 6 Lipca 2009, 17:40 »
nic dodac, nic ujac :D wygladaliscie przecudownie :)

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #56 dnia: 6 Lipca 2009, 18:00 »
No nic dziewczynki chyba sobie z fotkami z Kościoła nie poradzę,musi Wam wystarczyć mała opowiastka,a więc przystanek Kościół ;-))))

Każdy wie,jakie przeboje mieliśmy z Księżami przy organizacji Naszego Ślubu,a więc nnie nastawialiśmy się na jakies rewelacje,a tu.....miła,bardzo mila niespodzianka;-))))Bazylika wyglądała cudownie,nie moglismy jednak przekonac ksdiędza do zmiany kolory rzystrojenia,bo się uparł na zielony!!!!swoją decyzje umotywowoał czymś takim,że każda para chciałaby inna kolorystyke,że jeden chce biel,drugi róż,trzeci niebieski.....to on postawil na uwaga-ZIELONY,slicznie to wyglądało no ale niebardzo kolorek pasujacy nie tylko do mnie ale i myślę do reszty ślubów ,przynajmniej części,no ale ba skoro ksiądz wybrał,to myślał że najlepiej,moim zdaniem mógł zostawic wszystko w jednej barwie,to by wszystkim pasowało-jakaś biel może ze zlotem,a tu zieleń....hmmmm

Przywitał Nas w drzwiach,przedstawił się,zapytał co u nas????bardzo miło Nas zaskoczył,młodziutki Ksiądz no super no,powiedział,że mamy się nie stresować,że on będzie wszystko nam pokazywał kiedy wstawać a kiedy klękać;-)))))i tak stresu nie było,ale jego wskazówki kiedy co mamy robić były dla nas wybawieniem;-))))noi zaczęło sie podpisywanie dokumentów...najpierw Ja




zobaczcie jak A na mnie patrzy,czy czasem się nie rozmyślę chyba hohihiih

potem podpisywał A noi świadkowie...

Ksiądz jeszcze pogadał i powiedział,że na dzwon mamy podchodzić do ołtarza.

A czekał na mnie przed ołtarzem,a prowadził mnie tata,tuz przed nami szła gwiazdeczka z obrączkami....jej mama się strasznie denerwowała,bała się,że Julia gdzieś ucieknie jak zobaczy taki tłum w Kościele ,ale mała daaałaaa radę,podobno miała tyyyle prób,że nie mogło byc inaczej;-)

 czekając na znak miałyśmy małą sesję;-)))




  jeszcze z A.




noi go;-))) szliśmy sobie tak z tatą,a u mnie gębka cała roześmiana;-))))super uczucie,jak na filmie znowu;-))))nie wiedziałam do kogo sie uśmiechać,szliśmy tak i szliśmy bo mała robiła mega małe kroczki.....i szliśmy......noi doszliśmy.calą tą Nasza przeprawę przez ten dywan uśiwietniła nas bosko,bosko,bosko śpiewająca sopranistka,goście tylko szlochali po cichu,wzruszający moment jak nie wiem,zresztą i ona i skrzypek byli świetni.tata przekazał mnie w ręce męża przyszłego,buziaczek,noi ksiądz podszedł się jeszcze raz przywitać;-)))))

jejku dziewczynki jak on do Nas mówił.....pięknie,wszystko tak od serca do nas do Darii i Adama,nie tak żeby odklepać,mówił i mówił super,mówił o naszej miłości, o tym jak wyglądamy,a najlepsze to to,że w pewnym momencie stwierdził,że my to juz najmłodsi nie jesteśmy,że widać to i po naszych metrykach,dlatego tym bardziej sie cieszy,że zdecydowaliśmy się zawrzeć związek małżeński,w tym momencie zaczęliśmy chichotać,w ogóle i on sam mówił z takim promiennym uśmiechem,że często zdarzał nam się śmiech;-)))

w ogóle to mi się tak pic chciało,że całą mszę namawiałam A,żeby wyciągnął z kieszeni tic taca, ale jakoś dziwnie zawsze byla w tych momentach kamera na nas skierowana;-)

przysięga i założenie obrączek odbyły się bez większych problemów,staliśmy na przeciw siebie,trzymaliśmy się za ręce noi stało się jesteśmy mężem i żoną;-))) mówiliśmy do siebie,patrząc sobie w oczy,głośno ,wyraźnie,bez pomyłek,chociaż w jednym miejscu jak jest i OBIECUJĘ CI.....to A mnie uścisnął bo przypomniało mu się jak  mój brat się pomylił i powiedział,że NIE DOPUŚCI.hihih

jak podeszliśmy do kielicha,aby się napić wina,to zrobiłam taaaaaaakiego chlusta,że hohoho ,mało zostało dla A i bidaczek jeszcze zostawił księdzu,mówił,że tylko usta umoczył,ja za to się napiłam;-)))))

Tak nam dobrze tam się siedziało,że chcieliśmy zostać dłużej ;-)))bo się zamotalismy bo nie wiedzieliśmy kto pierwszy wychodzi czy my czy goście.hihihih ale wyszliśmy......



Offline margolka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3579
  • Płeć: Kobieta
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #57 dnia: 6 Lipca 2009, 18:19 »
Fajnie piszesz  ;) Naprawdę ślicznie wyglądaliście  :D


Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #58 dnia: 6 Lipca 2009, 18:29 »
o ryżu i pieniążkach zapomniano;-))))kilku osobom dopiero na weselu się przypomniało,że mięli woreczki w torebkach i kieszeniach.....
 noi życzonka....


kolejce nie było końca....

A powiedział,że tak to jeszcze nigdy się nie nacałował.....














Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #59 dnia: 6 Lipca 2009, 18:46 »
i jeszcze od dzieciaczków;-))))

od Julci .....



i Matiego-mojego starszego chrześniaka...



w większości dostaliśmy kwiatki,jednakże rodzinka ze śląska spiknęła się i sprawiła nam niespodziankę,bo zamiast kwiatków dostalismy toto-lotki i zdrapki;-) ogólna wygrana.......2 zeta;-))))

od jednej kuzynki otrzymaliśmy także kieliszki z imionami i datą ślubu,poza tym komplet ręczników i piękny komplecik pościeli...
reszta tak jak prosiliśmy wręczyła koperty a w środku papierki ze znakami wodnymi w różnej ilości i walucie;-))) [/color]