Autor Wątek: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))  (Przeczytany 27563 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23884
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #240 dnia: 3 Sierpnia 2009, 21:08 »
zajefajny pomysł na zdjęcia :) ciągle jestem pod wrażeniem sesji w Dakocie :) bomba! rewelacja! czad! :)

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #241 dnia: 3 Sierpnia 2009, 21:59 »
Cieszę się,że Wam sie podoba;-)))))Dzwoniłam dziś do fotografa i go troszkę pogoniłam z fotkami i filmem,miał nam na maila wysłać przerobione fotki i mieliśmy wybrać te do foto książki i coś nie miał czasu na to;-((( no ale obiecał,że się za to zabierze w tym tygodniu noi na film nadal czekamy.....mój brat tez tak długo czekał,ale wiemy że warto;-))))) także jeszcze troszkę wytrzymamy;-)



Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #242 dnia: 3 Sierpnia 2009, 22:44 »
Super są te zdjęcia - my bedziemy mieli sesje pod koniec tygodnia jeszcze jutro dokladnie sie umowimy z fotografem i kamerzysta  ;D

Pytalas w mojej relacji gdzie bylo robione pierwsze zdjecie - hmmmmm nie wiem czy jak bym Ci wytlumaczyla to czy bys rozumiala  :P :P :P :P :P :P
yyyyyyyy  niedaleko Szosy Gdanskiej - Kojarzysz ???  :P :P :P :glupek: :glupek: :glupek:

Buziaki zostawiam  :-* :-* :-*


PS miejsce na nasze wesela wybralysmy cudowne   ;D

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #243 dnia: 3 Sierpnia 2009, 23:30 »
Super, super, super!!!  :mdleje: :ok:

A  co do Ciebie w kapeluszu i z bronią... O kurka, jaka laska! Sam sex  :skacza: :skacza:

Offline hania3033

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12812
  • Płeć: Kobieta
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #244 dnia: 4 Sierpnia 2009, 11:38 »
Cześć Dario :) Bardzo mi się podobają wasze foteczki :) są takie klimatyczne ;D za to D. jak je zobaczył to powiedział "Oooo nieeee! Nigdy w życiu !!"... Ale to dlatego, ze on jest myśliwym i etyka myśliwska nakazuje nigdy pod żadnym pozorem nie mierzyć z broni do drugiego człowieka. Nawet jeśli broń jest nienaładowana, milion razy sprawdzona... ::) (ostatnio właśnie mieli na strzelnicy sytuację, że jeden, doświadczony już gość, też sądził że broń była nienaładowana, a tu BUM :o na szczęście nic się nikomu nie stało...)
Buziaki :-*

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #245 dnia: 4 Sierpnia 2009, 21:49 »
pewnie o Twój D. ma rację,nie powinno się mierzyć do drugiego człowieka z broni,powiem Ci,że my akurat w tym  momencie straciliśmy głowy(wiem ,że jesteśmy dorośli i nie powinniśmy ich tracić i się wielce tłumaczyć) mam nadzieję,że broń nie była nabita a raczej jestem pewna-choć tego nie sprawdzałam,wątpię,żeby jakiś przyrząd w barze miał stwarzać jakieś niebezpieczeństwo.....Dla przestrogi-Natalko jak wpadniecie na pomysł tak głupkowatych zabaw jak my mieliśmy z bronią sprawdźcie,czy nie jest nabita!!!!! Mam nadzieję,że te fotki z bronią nikogo nie zniechęcą do robienia tam sesji.......nie każdy tez ma tak dzikie i nieprzemyślane pomysły jak my i Nasz fotograf......



Offline madzia_n

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 20831
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #246 dnia: 5 Sierpnia 2009, 00:53 »
Fotki fajne :) Co prawda trochę niebezpieczne... Ale jednak uwieczniliście świetne chwile na fotkach! :)


Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #247 dnia: 5 Sierpnia 2009, 10:42 »
A tam nie wiszą atrapy przypadkiem?  :) Zresztą nie ma co tego rozpamiętywać, macie super zdjęcia, grunt, że nic się nikomu nie stało  :)

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #248 dnia: 5 Sierpnia 2009, 13:08 »
Pewnie ze nie ma co rozpamietywac - ale przestroga sie przyda  ;)

........ ahhhhh, jak mi sie to wszystko podoba  ;D ;D ;D ;D

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #249 dnia: 5 Sierpnia 2009, 21:42 »
ojjjjjjj dziewczynki,ale miałam wczoraj niemiły wieczór......dostaliśmy wiadomość,że Nasz kolega się powiesił...Ja go w sumie tak bardzo nie znałam,widzieliśmy się na kilku imprezach ,ale mój A. z nim pracował czasami......to brat Naszego dobrego kumpla...jejku jakie to życie jest dziwaczne.....jakie to myśli muszą targać człowiekiem,żeby popełnić taki czyn,straszne...teraz A. pojechał czuwać,a w piątek pogrzeb tutaj,nie w Polsce bo podobno sa kosmiczne ceny za przewiezienie zwłok......wcale nie miałam dziś humoru,bardzo mi smutno było,dopiero humor poprawiła mi koleżanka jak pod koniec pracy przyleciała i powiedziała,że kadrowa zgodziła się jednak,że nam da dodatkowy tydzień bezpłatnego urlopu i możliwość wyjazdu na święta do domku;-)))))Ta koleżanka interweniowała kilkakrotnie u kogo sie dało,noi udało się,szefostwo przemyślało sprawę i dało nam(dziewczynom ,które brały ślub) ten upragniony tydzień!!!!Na początku bowiem było tak,że tydzień urlopu wykorzystałam na załatwianie spraw ślubnych w marcu,a pozostałe trzy tyg na wesele,noi urlop się skończył, a jednak dała nam ten tydzień bezpłatnego,noi wybierzemy się na upragniony TYDZIEŃ POŚLUBNY  :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza:   także apel do Was kochane-GDZIE MAMY JECHAĆ?????chcielibyśmy,żeby było ciepło-październik/listopad ,żeby można było poleżeć i się polenić,ale także coś fajnego zobaczyć;-)))macie dla Nas jakieś propozycje?????????noi może też polecimy na święta do Polski.....ciekawe jak bardzo kosmiczne sa juz ceny biletów,ale może się uda.......fajno by było;-)

noi z beczki bardziej ślubnej plener w dakocie cd;-)

strasznie ciężko było Nam utrzymać powagę jak patrzyliśmy na A. wygłupy;-)))) świadkowie to aż się trzęśli ze śmiechu,a ja próbowałam się ładnie ustawić;-)))))









i koniec pleneru w Dakocie;-))) ....było świetnie, dużo śmiechu,fajna zabawa;-))))ale trzeba było wrócić do Naszych gości.....noi jeszcze na koniec Naszego małego wypadziku-fotka przed Gazdówką

[center
][/center]



Offline ada1988

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16277
  • Płeć: Kobieta
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #250 dnia: 5 Sierpnia 2009, 21:48 »
Daro wyglądałaś naprawdę ślicznie :)
fotki masz naprawde super ;D
szczególnie ta ze szczelbą :)
już pewnie nie możesz się doczekać tego urlopu 3mam kciuki żeby Wam szybko zleciało :)



Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23884
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #251 dnia: 5 Sierpnia 2009, 21:48 »
Kurde, niefajna wiadomość o znajomym. Wiadomo, dlaczego targnął się na życie?

Co do wyjazdu, polecam Tunezję albo Egipt. Na przełomie paź/list jest tam ciepło, ale już nie tak upalnie jak w lipcu. Morze nagrzane. Piszę z własnego doświadczenia, bo byłam, widziałam i chętnie bym wróciła :) W tym roku Turcja, więc się nie wypowiem, czy warto się wybrać, bo podróż dopiero przed nami jupiiiii :)

Pozdrawiam!

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #252 dnia: 5 Sierpnia 2009, 22:02 »
to smutne jak młodzi ludzie odbierają sobie życie  :( :( :(



Fotki sa genialne  :D cały czas mam wrażenie ze skąś znam Twojego męża ale teraz jak tam patrze na jedno zdjecie  to już wiem  ;D ;D ;D jest bardzo podobny do jednego chłopaka który pracuje na budynek obok mnie  :D :D :D



Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #253 dnia: 5 Sierpnia 2009, 22:12 »
Justyś może mój A. przyjeżdżał gdzieś do Zagłębia do jakiejś koleżanki  ??? ??? ??? ??? ;) ;) ;) ;)jeśli chodzi o kolegę,który popełnił samobójstwo to możemy sie jedynie domyślać dlaczego,nie pozostawił nic po sobie (o niczym na razie nie wiemy) ale prawdopodobnie to depresja,brak pieniędzy,bliskiej osoby,brak pracy.......Dzięki Japcio za propozycje-w niedziele będziemy śledzić te miejsca w necie;-) Turcji raczej nigdy nie odwiedzę,mam niemiłe wspomnienia jeśli chodzi o Turka jednego  :P :P :P i nie chciałabym odwiedzić miejsca z którym będzie mi się kojarzył,może to i głupie,ale coś tam w główce siedzi ;-)))) a pozostałe dziewczynki  prosze o dalsze propozycje;-)



Offline frezyjka81

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 805
  • Płeć: Kobieta
  • Uwierzyć w Anioły nawet gdy ich skrzydła są czarne
  • data ślubu: 10.10.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #254 dnia: 5 Sierpnia 2009, 22:44 »
Z powodu kolegi - bardzo mi przykro, nawet jeśli to jest ktoś kogo dobrze się nie zna - zawsze to jest szok.
Zdjęcia macie urocze i naprawdę niespotykane.
Z miejsc, która można polecić - polecam Kretę -jest ciepło fajne plaże - jeśli dobrze się poszuka i dużo do zwidzenia: - najdłuższy na świecie wąwóz, kilka z 12 tablic prawa rzymskiego (na podstawie których opiera się współczesne europejskie prawo), przeurocza wyspa Santorini, piękna stolica Krety Heraklion i moja ulubiona miejscowość - Matala. Szczerze polecam!!!
Buźki zostawiam
 :-*  :-*  :-*

Offline ada1988

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16277
  • Płeć: Kobieta
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #255 dnia: 5 Sierpnia 2009, 22:47 »
a ja polecam Hiszpanie :)



Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #256 dnia: 5 Sierpnia 2009, 22:59 »
Jesli chodzi o Hiszpanię,to było moje marzenie od.....chyba od 7 klasy podstawówki,ale teraz pojawiło się kilka ale...po pierwsze tam jeżdżą wszyscy!!!tzn wiele osób stąd,a ja chce troszkę od Iroli odpocząć również;-)-oni oblegają właśnie te tanie(w sensie przelotów) wyspy i Hiszpanię!!!!! po drugie teraz na wakacje tu jest dużo młodzieży z Włoch i właśnie z Hiszpani,są bardzo głośni i trochę mnie zaczęli irytować,strasznie działają mi na nerwy-oczywiście to tylko młodzież i nie można nikogo szufladkować,ale jednak oddaliło to mój zapał co do Hiszpanii noi jeszcze gryyyyyyyyyyypa....ble;-)chociaż tu na wyspach jest pewnie podobne zagrożenie,ale....wybierzemy sie w inne miejsce zapewne;-) Jak do tej pory więc w Naszych rozważaniach będzie- TUNEZJA,EGIPT,KRETA;-)))



Offline ada1988

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16277
  • Płeć: Kobieta
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #257 dnia: 5 Sierpnia 2009, 23:01 »
a to ja proponuje Egipt, fajne miejsceki te piramidy chociaż ja nigdy osobiście nie byłam :(



Offline madzia_n

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 20831
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #258 dnia: 5 Sierpnia 2009, 23:20 »
Przykro mi z powodu kolegi :( :( :( To naprawdę przykre... :(

Ja jeśli miałabym polecać, to także Hiszpanię, ponieważ tylko w niej byłam ;)
W Tunezji ostatnio była moja kuzynka, bawili się znakomicie! :)
Fajne foteczki :)


Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #259 dnia: 5 Sierpnia 2009, 23:27 »
Sesyjka z Dakoty już zakończona,ale zapomniałam jeszcze w wspomnieć o fajnej zabawie,jaka została przeprowadzona przez orkiestrę w celu zapoznania się dwóch rodzin,w zabawie uczestniczyli wszyscy zaproszeni goście- i mali i duzi, noi My oczywiście;-))))Polegała on na ty iż utworzyliśmy dwa koło- w środku kobietki,mężczyźni na zewnątrz i w takt muzyki kobietki kręciły się w jedną stronę,mężczyźni w przeciwną,a na znak kobietki się odwracały i przedstawiały się mężczyźnie stojącemu za na przeciwko;-)ubaw po pachy;-)

kółeczko kobietek



kółeczko facetów..



dzień dobry ,jestem ;-)))) buzi,buzi...



i druga tura....



Mi się przytrafił dwa razy mój własny chrzestny i kuzyn;-))))reszty rodzinki nie miałam okazji poznać;-)hhihhih



Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #260 dnia: 5 Sierpnia 2009, 23:30 »
Ja tez uestniczylam kiedy w podobnej zabawie z tym ze nie przedstawialismy sie sobie a momenick tanczylismy :)
Fajne takie dodatki od ogkiesrty - u nas tez dodali jedna super zabawe - ale o tym juz u mnie  :P :P :P

Buziaki  :-* :-* :-*

Offline madzia_n

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 20831
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #261 dnia: 5 Sierpnia 2009, 23:34 »
Taka zabawa jest fajna :) Bo bardzo integruje gości :)


Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #262 dnia: 5 Sierpnia 2009, 23:44 »
Pominięta druga tura;-)





Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #263 dnia: 5 Sierpnia 2009, 23:50 »
Strasznie mi przykro z powodu kolegi  :'(

Co do zdjęć naprawdę szkoda, że już koniec, bo oglądałam je z prawdziwą przyjemnością  :)

A miesiąc miodowy.. Hm, a co powiedzie na Kubę?  ;D

Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #264 dnia: 6 Sierpnia 2009, 00:12 »
przykro mi z powodu kolegi... my mieliśmy podobną sytuację w tydzień po ślubie  ::)

zdjęcia jak zwykle super zwłaszcza te z pleneru.. szkoda tylko, że te z sali takie ciemne  ::) zabawę znam... u nas też była.. faktycznie super integruje ludzi :)

p.s. ślicznie na zdjęciach wychodzicie z małżem :)

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #265 dnia: 6 Sierpnia 2009, 11:18 »
no niestety zdjęcia na sali troszkę ciemne,ale to dlatego,że sama sala jest ciemna,menager mówił że świecą tylko kinkiety,prosiliśmy orkiestrę o jakieś dodatkowe lampy,ale skończyło się na proszeniu,bo ja żadnych światełek nie widziałam;-) no cóż już taki urok sali inaczej jest w sali pałacyku,inaczej w góralskiej chacie,już taki jej urok.......o rany dziewczyny,patrze sobie teraz na te fotki i nie mogę w to uwierzyć,że kumpel który tak świetnie bawił się na weselu teraz przeżywa tak wielka tragedię....plany pogrzebu jednak uległy zmianie,dziś jest jakaś msza,następnie przewiezienie gdzieś ciała,jutro palenie;-(((pogrzeb w poniedziałek...mnie to przeraża,nie chce patrzeć na tak załamanego kolegę,już jak to piszę to płaczę,a jakbym go zobaczyła to chyba serce by mi pękło,dziś więc nie pojadę,bo pracuję do późna,jutro mam wolne no ale nie wytrzymam stać tak i patrzeć jak będzie się paliło czyjeś ciało,a w poniedziałek też pracuję......Dziewczyny jak myślicie,nie będzie im przykro jak nie będę uczestniczyła w pogrzebie?zrozumieją to jakoś?....Ja nawet z babcia się nie pożegnałam,nie chciałam jej oglądać w trumnie,chciałam ja zapamiętać w pełni sił i taki piękny właśnie obraz nosze w sercu......
Kreta hmmmmmmmmmmmm,jakoś nigdy nie myślałam,mam znajome które tam były w zeszłym roku ,opowiadały że dziwny klimat choć warto jechać,bieda.....ogólnie trochę strach;-)



Offline paooolka

  • Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #266 dnia: 6 Sierpnia 2009, 11:27 »
ogolnie rzecz biorac ja zawsze chodze na pogrzeby, mimo wszystko jest to wyrazenie szacunku dla osoby zmarlej a przede wszystkim dla jego rodziny.
moj M ma podjescie ze nie idzie bo to przykre itp
wszystko zalezy jak dobrze go znalas itp


jesli chodzi o urlop, polecam egipt i turcje, tunezja mi nie podchodzi.
Il corpo è solo uno strumento. Il corpo senza lo spirito non ha nessun valore.

całkiem nowa JA

Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23884
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #267 dnia: 6 Sierpnia 2009, 11:55 »
cóż.... raz ślub....raz pogrzeb..... wypada pójść.

Zapomniałam o Grecji! Byłam 3 razy i szczerze polecam. Chociaż nie wiem, czy w listopadzie jest tam ciepło? Zawsze jeździłam latem.

Offline hania3033

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12812
  • Płeć: Kobieta
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #268 dnia: 6 Sierpnia 2009, 13:34 »
Strasznie mi przykro z powodu kolegi :( ja też uważam, że (jeśli masz możliwość) powinnaś pójść na pogrzeb... Sama na kilku w życiu byłam i uważam że to ostatnie pożegnanie należy się tej zmarłej osobie, czy też jej rodzinie (jeśli byliście blisko, a zakładam że tak, skoro bawiliście się razem na Waszym weselu z bratem zmarłego...) ... No ale każdy ma prawo mieć swoje podejście, zrobisz jak uważasz...
Imprezka weselna, jak widzę, bardzo udana :D zdjęcia wcale nie są aż takie ciemne :)
Co do wycieczki to nic nie polecę, bo ja nigdzie nie byłam a i się nie wybieramy :P za to moja świadkowa była na Krecie i wróciła bardzo zadowolona :)
Buziaki :-*

Offline ada1988

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16277
  • Płeć: Kobieta
Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
« Odpowiedź #269 dnia: 6 Sierpnia 2009, 18:32 »
no właśnie może i się nie obrażą, ale czy Ty dobrze się będziesz czuła z myślą o tym, że nie pożegnałaś swojego kumpla..
wiadomo zrobisz jak uważasz ale mi się wydaje że powinnaś pójść