e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))  (Przeczytany 14384 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Daruda Kobieta

Odp: I JUŻ PO CHŁOPIE;-)))
23 lipca 2009, 21:58
 :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza:

Offline madzia_n Kobieta

25 lipca 2009, 00:28
Najważniejsze, że jesteście zadowoleni! :) Nie ma nic gorszego od niezadowolenia po własnym ślubie ;)

Offline Daruda Kobieta

25 lipca 2009, 22:03
ojjjjjjj My jesteśmy bardzo zadowoleni z Naszego ślubu jak i wesela;-))))to były piękne,niepowtarzalne chwile i tak miało być,oczywiście było kilka wpadek,ale chyba nigdy jeszcze się nikomu nie zdarzyło,że było perfekcyjnie,tak jak ktoś sobie od deski do deski wymarzył i ułożył w swojej główce,nie wierzę w takie przypadki;-))))

20 czerwca po obiadku..........Po pysznym obiadku ,orkiestra poprosiła Nas jako Parę Młodą na parkiet,a zebranych gości o utworzenie kółeczka wokół Nas.Każdy zajmował swoje miejsca,a świadkowie rozdali malutkie pojemniczki z......bańkami mydlanymi....Musze przyznać,że było to nie lada frajda nie tylko dla dzieci,ale i dorosłych;-)))))A My bawiliśmy się razem z nimi;-)
Do końca nie wiedzieliśmy do jakiego utworu będziemy tańczyć;-)Nie posiadamy jakiejś takiej piosenki,która jest no wiecie jakaś NASZA,która Nam się milo kojarzy i która by pasowała do tego momentu.Zastanawialiśmy się nad kilkoma pioseneczkami z polskiej półki przy których można by się pokołysać....noi wybór padł na ZABIORĘ CIĘ,strasznie Nam się podoba wersja Karolaka,ale niestety nie chciał Nam zaśpiewać;-)))))no ale nic,orkiestra dała radę,i goście dali radę i nawet My daliśmy radę,a piosenka była jakoś dziwnym trafem taaaaaakaaaa długa;-))))))

Przygotowani do startu start....

ZABIORĘ CIĘ WŁAŚNIE TAM ....

dmuchali i mali i duzi;-)))każdy z wielkim zaangażowaniem w pełnioną rolę;-))))

Pogrążeni w tańcu;-)

Tańczyło się fajno,wolniutko,bujająco,zaraz jak piosenka sie skończyła,ukłoniliśmy się i zagrali piosenkę hmmmmmm nie znam tytułu,ale leci jakoś tak...Poniedziałek kto wymyślił taki dzień...bla bla bla,a we wtorek bla bla bla....nie wiem ale chyba D Bomb to śpiewa,nie ważne piosenka jest strasznie energiczna,noi My z A. tak zostaliśmy już w tym środeczku i zaczęliśmy się wygłupiać,goście stali w kółku i nie mogli się na Nas napatrzeć,jak potrafimy się bawić,tu marudziliśmy,że nie potrafimy tańczyć a tu takie przedstawienie daliśmy,że ho ho ,a było to w ogóle nie zaplanowane....

NOI JESZCZE MAŁY PSIKUS;-)))))

Offline Justys851 Kobieta

25 lipca 2009, 22:18
wow super efekt z tymi bańkami  :D
a My tą piosenkę mielisy na koniec tzn jak szedł kamerzysta - dedykacja od mojego męża  ;D
a będą fotki z tych wygłupów ??  ::)  ;D

Offline Daruda Kobieta

25 lipca 2009, 22:26
no właśnie jak na razie to tych wygłupów jakoś nikt nie złapał!!!!czekam na resztę fotek i zobaczymy,sama chciałam to zobaczyć,a tak pozostaje mi czekać do chwili jak płytkę zobaczymy;-)))))

Offline wiśniowa Kobieta

26 lipca 2009, 00:27
pięknie z tymi bańkami... świetny pomysł  :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2:

Offline madzia_n Kobieta

26 lipca 2009, 02:57
Ale super motyw z bańkami :) A to ostatnie zdjęcie jest świetne ;) ;) ;)
Mam nadzieję, że i nam się uda zatańczyć nasz taniec jako tako, w ogóle bez żadnego planu ;)

Offline paooolka Kobieta

26 lipca 2009, 09:20
ale mialam nadrabiania :)

obiadek wygladasz na baaaaardzo pyszny :)

swietne fotki, fajnie naturalnie sie zachowujesz, zero spiecia :)

26 lipca 2009, 12:37
Piękne zdjęcia!!
Bańki super sprawa, wiem po sobie :)
I ta sama piosenka...

26 lipca 2009, 14:43
Cześć Kochana :)
Super wyglądają te bańki :D my też będziemy takie mieć, ale będą puszczane z takiej specjalnej maszyny :)
A psikus nieeezły ;D zdjęcie stylowe ;D
Buziaki :-*

Offline Daruda Kobieta

26 lipca 2009, 20:20
a ile sie tych banieczek najadłam;-)))))uważaj Haniu;-)))))pamiętaj nie śpiewaj,bo będziesz je normalnie połykała,a jak będą z maszyny to tez ekstra;-)))))

Offline nataliaxp

26 lipca 2009, 22:11
Ale super te banki  ;D
Zdjecie z noskiem bankowm swietne  :P :P :P
W ogole kazde zdjecie mi sie podoba :)

Buziaki  :-* :-* :-*

Offline frezyjka81 Kobieta

26 lipca 2009, 23:09
Super pomysł z bańkami - niesamowity efekt!!!
Ja też myślałam o bańkach ale tylko jako dodatek dla dzieci!!!
Pięknie to wygląda!!!
Pozdrawiam!!!
 :-* :-* :-*

Offline japcio Kobieta

27 lipca 2009, 09:10
Dario, napiszę krótko i zwięźle...... REWELACJA :)

27 lipca 2009, 13:26
Hehe, postaram się nie śpiewać, choć u mnie z tym ciężko, gdy słyszę jakiś "swój" kawałek :P (mimo że kompletnie mi bozia tego talentu poskąpiła ;D )
buziaki :-*

Offline Daruda Kobieta

27 lipca 2009, 22:47
no Haniu nawet jak sie najesz banieczek będzie czym popić przecież;-)))))) A wracając do relacyjki,jedziemy daleeeeejjjjj;-))))Zabijcie mnie dziewczynki,ale kurcze nie pamiętam czy po tych dwóch tańcach-tzn tym pierwszym i długaśnym drugim przy którym tak się wyszaleliśmy,czy była jeszcze jakaś wiązanka puszczona.......hmmmm okaże się dopiero po obejrzeniu płytki;-))))  
Pamiętam jedynie,że w pewnym momencie podszedł do Nas kelner i zapytał,czy można podawać ciacho????Oczywiście to był super moment,a My wraz ze świadkami już nie czekając na ciacho podjechaliśmy do Dakoty,gdzie mieliśmy szybka sesję;-))))Musieliśmy się na coś takiego zdecydować,gdyż świadkowie nie mogli niestety pobyć z nami dłużej...Dlatego się troszkę urwaliśmy.Dakota to świetna knajpka,odkryliśmy ją zupełnie przez przypadek i wiedzieliśmy,że tam musimy mieć zrobione fotki z wesela;-)))))Baliśmy się jednak,że właściciel się nie zgodzi,ale dwa czy trzy dni wcześniej pojechaliśmy się zapytać noi ZGODZILI SIĘ  :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: aleeee byliśmy zadowoleni;-))))kamerzysta z pomocnikiem tez byli ciekawi i jak zobaczyliśmy co dakota w sobie kryje to wszyscy byliśmy w szoku  :o :o :o :o :o :o :o jest tam po prostu świetnie!!!!!! Bardzoooo miła obsługa,użyczali nam wszystkiego czego tylko mogli,bardzo miła Pani była do naszej dyspozycji,otwierała nam komnaty,no bomba;-) sami zobaczcie,chyba ,że widzieliście już na Nk;-)))to obejrzycie jeszcze raz;-)

Jeszcze tylko usteczka i możemy śmigać....

...w czwartym wagonie same grubasy....siedzą i jedzą tłuste kiełbasy;-))))a przed My;-)

czy zabierze mnie Pan ze sobą?????

...choćby na koniec świata......wsiadaj mała...

no to pa...

Offline madzia_n Kobieta

28 lipca 2009, 01:53
Fotka pt. "Zabiorę Cię na koniec świata" jest super! Najbardziej mi się podoba :)

Offline wiśniowa Kobieta

28 lipca 2009, 09:23
jeszcze jeszcze  :protestuje: :protestuje: :protestuje:

tak patrzę na fotki plenerowe niektórych forumek i do mnie dotarło, że u nas nie ma zwyczaju sesji plenerowej ze świadkami.. nawet mi do głowy nie przyszło, żeby ich na plener zabierać  ::)

Offline Olucha Kobieta

28 lipca 2009, 09:34
Bardzo fajne te foty  ;) U Nas też nie ma zwyczaju zabierać świadków na plener  :)

28 lipca 2009, 12:45
ale super zdjęcia  ;)
a to z noskiem wygrywa he he

a Beaty bym w życiu nie poznała...według mnie to się bardzo zmieniła  ;)

28 lipca 2009, 13:57
Kurcze, chyba będę musiała powiedzieć D. o tej całej Dakocie, bo widać ze i klimat i zdjęcia super ;D
 :-* :-*

Offline Justys851 Kobieta

28 lipca 2009, 14:09
a my mamy  zdjecia ze swiadkami ale to był pomysl Pani fotograf a nie nasz  ;D ale to też tylko w dzień ślubu  ;)

świetne zdjęcia, fajna ta Dakota  :D

Bardzo podoba mi się ta koroneczka na Twojej sukience  :D

Offline Daruda Kobieta

28 lipca 2009, 20:50
Co do tych świadków dziewczynki,to ja nie wiem czy u Nas jest taki zwyczaj czy nie;-))))Mój brat zabrał ze sobą świadków na plener,mieli super frajdę,że byli tam w czwórkę,My mieliśmy tego samego fotografa i też Nas pytał,czy będą świadkowie na plenerze,czy ich zabieramy,a że powiedzieliśmy,że ich już nie będzie to wymyśliliśmy,że po prostu cykniemy sobie z nimi kilka fotek w dzień ślubu,a na plener pojedziemy innego dnia,noi tak zrobiliśmy,ja nie żałuję;-)))))No a dakota-fajna,fajna;-)))))justys851 koroneczka była śliczna,Pani z salonu wlasnoręcznie ja przyszywała,na żywo wyglądała jeszcze piękniej;-)

Offline nataliaxp

28 lipca 2009, 21:00
Ale pieknie ;]
Z dakoty zdjecia super - tez najbardziej podoba mi sie na z wyjazdem na koniec swiata  ;D ;D ;D

Super ekstra bombowo  ;D ;D ;D ;D

Offline frezyjka81 Kobieta

28 lipca 2009, 21:27
Świetne fotki!!! Rewelacyjny pomysł!!!
Pozdrawiam!!!
 :-*

28 lipca 2009, 23:01
Pięknie wyglądałaś, naprawdę... I co tu dużo gadać  :D

Offline Daruda Kobieta

28 lipca 2009, 23:17
Dziękuję,dziękuje ,dziękuję;-))))za miłe slowa  :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: bardzo sie cieszę z tak pięknych opinii;-) to tak jeszcze na zakończenie dnia wkleję 3 zdjątka;-))))

...Bierz mnie....no dalej bierz mnie ;-)))

...chwila samotności????a wy co tacy ciekawscy?????

Don`t leave me alone......;-((((

dobrej nocki życzę....

28 lipca 2009, 23:22
A czemu na KONIEC? Protestuję! :)

Bardzo przyjemnie się Ciebie ogląda na foteczkach... tylko pozazdrościć takiego ślubu i wesela :)

Offline madzia_n Kobieta

29 lipca 2009, 00:45
Uuu.. Koniec? dlaczego koniec? :(
Świetne fotki :)

29 lipca 2009, 07:56
Wszystkie zdjęcia macie piękne :)