Autor Wątek: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM  (Przeczytany 20097 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agnieszkac4

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Płeć: Kobieta
HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« dnia: 19 Czerwca 2009, 12:41 »
Witam! Czy ktos wyprawial wesele w hotelu Autos w Solcu Kujawski?? Prosze o wasze opinie!! Jakie wrazenia, jedzenie, obsluga??

Offline hanka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
  • Bo ja, bo Ty, bo tylko my...
  • data ślubu: 1.05.2010
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Czerwca 2009, 17:49 »
Rok temu byłam tam na weselu znajomych - jedzenie było smaczne choć nie było go jakoś specjalnie dużo, a obsługa sprawna - z tego co wiem Młodzi byli zadowoleni.

Offline iza22

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2653
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Czerwca 2009, 18:05 »
ja byłam tam na komunii, po pierwsze piękna sala, jedzenia było sporo i bardzo dobre, nie wiem jak na weselach, ale złych opinii nie słyszałam

Offline agnieszkac4

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Płeć: Kobieta
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Czerwca 2009, 22:46 »
dziekuje dziewczyny za odpowiedzi:)

Jutro rezerwujemy tam sale na 4 czerwca 2010:):) Bardzo spodobala nam sie sala.  Kierowniczka z ktora rozmawialam byla strasznie mila, z checia udzielala odpowiedzi na wszystkie moje pytania.  Trzy pokoje mamy dostac gratis dla nas i przyjezdnych gosci.  mamy nadzieje ze wszystko sie uda:)

Jeszcze rok a ja juz nie moge sie doczekac:):) Tez tak mialyscie??

Offline orinokooo

  • Marzenia trzeba spełniać.. same się nie spełnią:D
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10-07-2010
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Listopada 2009, 13:24 »
Hej, też zdecydowałam się na wesele w Autosie (10 lipiec 2010), załatwiałaś może rezerwację z Panią Natalią? Przemiła osoba i
Mam pytanko, robicie może dodatkowo dekoracje sali oprócz tej którą proponuje hotel tzn.  balony wstęgi itd? Sala jest tak strojna, że zastanawiam się czy to konieczne. . .  może ewentualnie tylko nad parkietem?
« Ostatnia zmiana: 17 Listopada 2009, 13:44 wysłana przez Maja »


Offline agnieszkac4

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Płeć: Kobieta
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Listopada 2009, 09:55 »
Hej:)  Tak dokladnie tak samo zalatwialam z Pania Natalia;) Bardzo mila dziewczyna!! Sali raczej nie bedziemy stroic dodatkowo Podobno cala dekoracja bedzie robiona pod kolor bukietu slubnego, wiec wydaje mi sie , ze w zupelnosci to wystraczy:) Poza tym sala jest tak piekna, ze wiecej dekoracji mogloby ja tylko oszpecic;/  Rozmawialismy z Pania Natalia i mowila, ze jezeli nawet bysmy chcieli wiecej dekoracji - wlasnie tak jak piszesz - balony, wstegi itd - to tez nie ma problemu. Chyba tylko doplacasz 100 - 200zl wiecej.
My zastanawiamy sie nad opcja alkoholu. Kupujecie sami czy korzystacie z oferty hotelu??

Offline orinokooo

  • Marzenia trzeba spełniać.. same się nie spełnią:D
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10-07-2010
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Listopada 2009, 10:26 »
Umówiłam się z Panią Natalią, tak, że jak już będę miała wycenę z hurtowni to zadzwonię do niej i powiem, ze wychodzi tyle i tyle i ona sprawdzi czy tez może mi taką cenę dać - jeśli tak oczywiście kupuję u niej bo dla mnie im mniej kłopotu tym lepiej.
A co do sali masz rację.. jest piękna, przestronna i pomieści wszystkich naszych gości :)


Offline natka8309
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.06.2010
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Listopada 2009, 18:22 »
Powiedzcie prosze jakie tam są ceny? Tzn ile płaci się za osobę?

Offline agnieszkac4

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Płeć: Kobieta
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Listopada 2009, 13:08 »
Za osobe placi sie 170zl. Ale w cenie dostalismy 3 pokoje gratis, dekoracje sali robia pod kolor bukietu slubnego. Zapewniaja soki do oporu i 15 butelek coli, fanty itd. Naprawde idzie sie dogadac z wszystkim!! Bardzo przyjemna obsluga, piekna sala. Nam sie spodobal od razu:)


Offline orinokooo

  • Marzenia trzeba spełniać.. same się nie spełnią:D
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10-07-2010
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Listopada 2009, 20:17 »
Ja mam tą samą cenę ale wynegocjowałam więcej pokoi dla gości, ale za to dopłacam za połowę stołu chłopskiego... Jak się ponegocjuje zawsze można coś dopasować do swoich potrzeb, mi akurat zależało na pokojach bo mam połowę gości przyjezdnych.
Polecam kontakt z Panią Natalią - jak ktoś potzebuję mogę podać telefon - przemiła i profesjonalna osoba.


Offline agnieszkac4

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Płeć: Kobieta
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Listopada 2009, 22:39 »
No wlasnie ja juz podpisalam umowe, ale okazalo sie, ze jedak polowa gosci zostanie tez w hotelu!! Sprobujemy wynegocjowac nizsza cene. Zobaczymy moze sie uda. Za pokoj mamy 120zl/osobe. Wy macie tak samo??

I jezeli moge spytac - jak rozwiazujecie problem powrotu gosci do domu z Solca do Bydgoszczy?? Wynajmujecie bus, autokar?? Ja sie boje, ze jedni beda chcieli wyjsc wczesniej drudzy pozniej, a jednak troszke daleko do Fordonu np gdzie ja mieszkam

Offline julu85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.07.2012
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Lipca 2011, 23:21 »
Odświeżam temat. .
Jak Wasze wrażenia po weselu w Hotelu Autos? Bardzo poważnie zastanawiam się nad rezerwacją tego miejsca na nasze wesele.  Bardzo bym chciała abyście podzieliły się swoimi wrażeniami po weselu w tym miejscu. . .

Offline orinokooo

  • Marzenia trzeba spełniać.. same się nie spełnią:D
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10-07-2010
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Lipca 2011, 11:33 »
Wesele było rewelacyjnie zorganizowane, gości mieliśmy w pokojach w hotelu i byli bardzo zadowoleni (polecam ponegocjować ilość pokoi "w cenie" i samą cenę za osobę). Jedzonko pyszne (dużo zostało) wystrój elegancki i dużo dużo miejsca do tańca a co najważniejsze pomieszczenie w pełni klimatyzowane - my mięliśmy 36 stopni upału i w środku było tak przyjemnie, że goście nawet na papierosa nie wychodzili :D Koleżanka np też miała klimatyzowaną salę ale podczas wesela okazało sie, że klimatyzacje ciekną i nie można ich włączyć bo kapie na stoły ;/. Nie wiem czy Pani Natalia już wróciła  urlopu macierzyńskiego bo z nią warto wszystko załatwić - nie umniejszając nikomu ta druga pani nie jest tak "kontaktowa" :)
PS warto wybrać się np. z rodzicai tam na próbny obiad/kolację. My byliśmy z rodzicami, dostaliśy rabacik, stół był przygotowany, obsługa wyśmienita i byliśy już pewni, że tam zrobiy wesele.
 


Offline julu85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.07.2012
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Lipca 2011, 22:33 »
Dzięki orinokooo. .  a na ile osób mieliście wesele?

Tez pojechaliśmy z rodzicami na obiadek i później spotkaliśmy się z Panią Natalią.  Bardzo miła, kontaktowa i rzeczowa osoba.  Już podjęliśmy decyzję o weselu w Hotelu Autos.  Fakt, że trzeba dojechać do Solca, ale sala jest przepiękna. .  Wiele sal już obejrzeliśmy i na większe wesele ciężko jest znaleźć tę wymarzoną.  Mam nadzieję, że po wszystkim będę równie zadowolona co Ty. . pozdrawiam :)

Offline NATHALIE1986
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Sierpnia 2011, 14:04 »
Ja też już mam rezerwacje na 01. 09. 2012 w Autosie,dużo gratisów ortzymaliśmy,pokoje w cenie 120,00 za pokój 2 -osobowy,można się dogoadać ze wszystkim,sala piękna  a nasz zespół to KONKRET BAND-polecam!

Offline karolina30
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #15 dnia: 9 Października 2011, 21:25 »
Ja miałam wesele w 2011 roku i było super jedzenie i obsługa super. Ten nowy szef kuchni co jest jakiś czas jest bardzo dobry jedzenie naprawdę na poziomie nie ma co porównywać z rokiem 2009 rokiem. . . (byłam na weselu koleżanki) i często bywam na obiedzie polecam. . . . . . . . . . . . . .

Offline lebara

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Listopada 2011, 19:45 »
My już też mamy rezerwację salę na 11. 08. 2012, sala tak nas urzekła że od razu stwierdziliśmy to jest to i dalej już nie szukamy.  Na pierwszym spotkaniu rozmawialiśmy z Panią Natalią. . . . . .  Szczegółowo odpowiadała na wszystkie Nasze pytania, cierpliwa i rzeczowa. . . . . naprawdę polecam :)
Zgodnie z narzeczonym stwierdziliśmy, że sala jest na tyle elegancka że za dużo jej nie będziemy stroić.  Tak naprawdę ze wszystkim można się dogadać z Panią Natalią.
,,Geny to nie wszystko, zdrowie i mądrość Twojego dziecka zależą od Ciebie"

Offline ASR

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48115.0
  • data ślubu: 05.10.2013
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Marca 2013, 12:43 »
Witajcie :) wesele planujemy na pazdziernik tego roku.  Ogladalismy wiele sal w Bydgoszczy i w jej okolicach.  Urzekla nas sala w Autosie, ale nigdy nie bylismy tam na zadnym przyjeciu, wiec bedziemy wdzieczni za wszelkie opinie.  Wazne jest dla nas przede wszystkim jedzienie: czy jest swieze, dobre i czy duzo? :)

Bedziemy wdzieczni za wszelkie opinie.
Pozdrawiamy,
ASR

Offline ASR

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48115.0
  • data ślubu: 05.10.2013
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Marca 2013, 10:42 »
Lebara, wy mieliscie stosunkowo niedawno wesele w Autosie.  Napiszcie prosze jak bylo.  Czy wszystko odbylo sie zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, ustaleniami. . .

Offline margolciaz
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Marca 2013, 05:59 »
Bawiłam się w Autosie w 2011 r.  na weselu mojego kolegi - zresztą fotografa z Solca Kujawskiego i wspominam bardzo dobrze.  Jedzenie było świeże, przygotowany kącik dla dzieci, obsługa szybko i często wymieniała talerze i sztućce.  Pamiętam, ze bardzo smakowały mi lody, które restauracja robi sama.
Poza tym śpiewałam tam na trzech imprezach (zabawa karnawałowa 2012, Sylwester 2012/2013 i Andrzejki 2012) i również było bardzo dobre jedzenie. 

Offline ASR

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48115.0
  • data ślubu: 05.10.2013
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Marca 2013, 08:58 »
Dzięki wielkie za opinię  :) teraz juz moge spac spokojnie, ze wybor tej restauracji na wesele, to dobry wybor  ;D

Offline s_m
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18-06-2016
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Sierpnia 2014, 14:07 »
Czy ktoś wyprawiał wesele w hotelu autos w tym roku?mamy zamiar zarezerwowac termin w najbliższym czasie ale nie jesteśmy pewni czy nic sie nie zmienilo  np na gorsze :) z gory dziękuję za szczere opinie :)

Offline s_m
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18-06-2016
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Października 2014, 17:15 »
Hej Dziewczyny :-) czy naprawdę żadna z Was nie robiła albo nie byla gosciem na weselu w hotelu Autos ? Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek aktualne opinie ;)

Offline martucha1989
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • data ślubu: 3.06.2017
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Listopada 2015, 23:15 »
Witam
poproszę o jakieś wrażenia  z restauracji Autos z tego roku z wesela. Jesteśmy przed wyborem sali zostały nam dokładnie dwa dni na przemyślenia... Jak jedzenie, czy smaczne, czy dużo jedzenia, czy obsługa jest w rzeczywistości taka o której wypowiada się pani menager? i jeszcze jedno czy podłoga która się świeci nie jest śliska jak się tańczy? bardzo dziękuję za wszelkie informacje ! pozdrawiam:)))

Offline lebara

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Listopada 2015, 09:05 »
Co prawda ślub w autosie mieliśmy 2012 ale byliśmy bardzo zadowoleni, goście rownież. Obsługa faktycznie szybko i sprawnie chodziła, co chwile zmieniali na krycia, rownież bałam sie podłogi ale okazało sie ze nie była ślizga i nie przeszkadzała w tańcu.....Pani Natalia oczywiście zachwala wiadomo, ale tez trzeba uważać. Ale ogólnie polecam bo nasze wesele było idealne
,,Geny to nie wszystko, zdrowie i mądrość Twojego dziecka zależą od Ciebie"

Offline martucha1989
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • data ślubu: 3.06.2017
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Listopada 2015, 20:28 »
dziękuję bardzo za informację- przyda się nam !! Pozdrawiam

Offline martunia220

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2016
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Listopada 2015, 15:50 »
No ja slyszalam tylko ze dwa albo trzy razy zdarzylo sie tak ze goscie czekali dlugo na obiad i jak dostali to zimny a i  sliska podloga. Ale slyszlam ze jedzenie baaaaardzo dobre kelnerzy sprawnie wszystko robia i ze p. Natalia spoko jest i wszystko da sie z nia dograc (ja napisalam maila o wolny termin i oferte i nie dostalam odp ale nie wiem juz teraz czy to przeoczenie czy blad serwera ´w kazdym razie zrazilam sie wtedy przez to i szukalam miejsca na wesele gdzie indziej)

Offline martunia220

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2016
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Sierpnia 2016, 08:54 »
W pobliżu hotelu Autos są kurniki firmy Drobex i czasami niestety jest masakra :(

Offline lebara

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #28 dnia: 29 Sierpnia 2016, 15:52 »
Juz nie ma z tym problemu, ponoć autos dogadał sie z drobexrm, ze w okresie weselnym nie smrodzi drobex
,,Geny to nie wszystko, zdrowie i mądrość Twojego dziecka zależą od Ciebie"

Offline martucha1989
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • data ślubu: 3.06.2017
Odp: HOTEL AUTOS W SOLCU KUJAWSKIM
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Sierpnia 2016, 20:21 »
Chyba nie bardzo się dogadali bo kilka dni temu goście weselni nie mogli wyjść na zewnątrz budynku bo taki był " zapach"  jak otworzyło się drzwi do sali to się co niektórym jeść aż się nie chciało. Ciężko stwierdzić czy to nagminne czy raz kiedyś i się akurat trafi na taką sytuację- oby nie!