e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: skrzypki i solistka do kościoła w szczecinie  (Przeczytany 24944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

muzyka w kościele
22 listopada 2006, 11:44
Juz znalazlam opinie na temat tego pana:
http://www.forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=1801&postdays=0&postorder=asc&start=30

Mam tez prosbe do Monii: chcialabym od Ciebie namiary na organiste i solistke. Dzieki

Offline tylunia Kobieta

muzyka w kościele
25 listopada 2006, 23:47
a ja mam wlasnie pana Darka zamowionego na mnie zrobil jak najbardziej pozytywne wrazenie  :D  i juz nie moge sie doczekac tej atrakcji w kosciele :mrgreen:

pozdrawiam

[/url]

Offline gosiaczekk Kobieta

muzyka w kościele
25 listopada 2006, 23:57
tylunia, ja tez miałam ekipę pana Darka na ślubie i ogólnie jestem zadowolona. Chociaż szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś bardziej przejmującego po tym co mówił przed.

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 04.06.2005
muzyka w kościele
27 listopada 2006, 10:38
Cytat: "evamarija"
chcialabym od Ciebie namiary na organiste i solistke. Dzieki

z tym do pana darka.. on ma telefony do nich.. sa muzykami i spiewakami z filharmonii szczecińskiej/operetki

ja kontaktowałam się z panem darkiem a on juz przysłałą mi odpowiednie osoby w dniu slubu..

muzyka w kościele
30 listopada 2006, 08:51
Dziewczyny,ja też muszę się pochwalić. my mieliśmy taką panią do śpiewania i wyszło cudownie. Ciarki z wrażenia to chyba każdemu przeszły!!!Każdy mówił, że piękie śpiewała.To były piosenki takie o miłości,takie inne od wszystkich śpiewanych w kosciele.Moja świadkowa o mały włos sie nie poryczała. :lol: Gdyby kotś brał ślub w Radomiu to serdecznie polecam

Offline skarbek Kobieta

muzyka w kościele
22 lutego 2007, 10:08
A ja mam taki pomysł: Na wejscie do kościoła pan na skrzypcach zagra canon in D major ale na komunii chciałabym żeby jakaś utalentowana pani zaśpiewała nam piosenkę oazową "W cieniu Twoich rąk". I tu pytanie czy któraś z Was ma moze tą piosenkę i czy mogłaby mi ja przesłąć na e-maila? :tupot:
Z góry baaaaaaaaaaardzo dziękuję!  martula_mb@wp.pl

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
muzyka w kościele
22 lutego 2007, 10:28
mmmmmmmmmmmmmmmmmmm

na komunie grany jest utwór dziękczynny.. nie wiem czy 'w cieniu twoich rak"

a o czym jest ten utwór?? nie znam go.  :drapanie:

Offline skarbek Kobieta

muzyka w kościele
22 lutego 2007, 10:55
To jest taka religijna piosenka śpiewana na pielgrzymkach. Ja też myślałam że na komunii to musi być pieśń dziękczynna ale byłam ostatniop na ślubie mojej kuzynki i tam własnie była śpiewana piosenka oazowa.

Offline skarbek Kobieta

muzyka w kościele
24 lutego 2007, 20:25
Znalazłam juz ta piosenkę :brawo_2: i muszę stwierdzic ze jest na prawdę piekna- jeśli któras z Was jest zaiteresowana to chętnie prześle na poczte.

Offline 20Aga

muzyka w kościele
25 lutego 2007, 00:46
co do pieśni na Komunię to zmieniły się ostatnio przepisy i pierwsza na Komunię ma nawiązywać do czytań więc niekoniecznie dziękczynna musi być. A że czytania zazwyczaj są na ślubie o miłości to wybór jest dość spory co do pieśni

Offline Kasia-Wrocław Kobieta

muzyka w kościele
26 lutego 2007, 10:20
Podczas Komunii śpiewane są pieśni na Komunię (czyli np. nawiązujące do czytań), a dziękczynna jest PO Komunii. Tak jest i tak było od zawsze...

pomocy !!!
1 marca 2007, 14:42
Hej wszystkim,
mam ważna sprawę. Otóż szukam jakiegos chórku do kościoła na ślub. Najlepiej z okolic Stargardu Szczecińskiego. Organy i skrzypce nie wchodza w grę. Chcę kogoś kto będzie śpiewał i ewentualnie grał na gitarze. Prosze o namiary na priva albo na GG 143316.
Z góry dzięki !!!

Offline ela Kobieta

muzyka w kościele
1 marca 2007, 14:52
Cytat: "slonko25"
Najlepiej z okolic Stargardu Szczecińskiego.

Wystarczy ze pójdzies do koscioła do księdza i on ci kogoś napewno poleci .
Zawsze są jakiś chórki przy kosciele.
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Joasia Kobieta

muzyka w kościele
3 marca 2007, 16:24
Hej Skarbek, czy ja mogę prosić na priv tą pieśń??

muzyka w kościele
17 kwietnia 2007, 07:08
Witam , my już też mamy prawie za sobą oprawe muzyczna w kościele , mamy panów z orkiestry reprezentacyjnej którzy wraz z organistka będą grali na trąbkach i puzonie :) Nieżle to brzmi  :skacza:

Offline MISIEK Mężczyzna

• Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
muzyka w kościele
17 kwietnia 2007, 08:17
w razie potrzeby służę pomocą w tym temacie , znam osobę (osoby) które specjalizują się w oprawie muzycznej podczas uroczystości w Kościele, namairy wyłącznie na PW i z czystym sumieniem mogę Ich polecić

muzyka w kościele
17 kwietnia 2007, 09:38
MISIEK, a jak z muzyka na swiezym powietrzu?  :los:

szukam oprawy muzycznej podczas ceremonii w plenerze - zalezy mi na wykonaniu utworu Psalm dla Ciebie Rubika  :los:

muzyka w kościele
20 kwietnia 2007, 09:52
Hej MISIEK, mogę prosic o namiary na tych od spiewania w kościele? Bardzo proszę! Będę wdzięczna. Mój meil: anitaimariusz@wp.pl.
Czekam z niecierpliwością.

Offline MISIEK Mężczyzna

• Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
muzyka w kościele
20 kwietnia 2007, 14:04
Cytat: "rajdowka"
MISIEK, a jak z muzyka na swiezym powietrzu?

tego akurat nie wiem - sorki , ale myślę , że jest to kwestia dogadania z ludźmi, ja osobiście się tym nie zajmuję Musisz zapytać, prześlę namiary na PW , skontaktujesz się z firmą i na pewno odpowiedza na Twoje pytania
powodzenia

slonko25 namiary poszły na maila  :skacza:

muzyka w kościele
6 maja 2007, 07:45
Dziewczyny jeżeli któraś z Was ma jakieś fajne utworki/pieśni,  które nadają się na muzyczną oprawe ślubu proszę o przesłanie mi na meila :) gosiakowalczy@tlen.pl  Dziekuje :skacza:

Offline ewik Kobieta

jeśli ktoś tu jeszcze zagląda   :-\

z wokalnych utworków na uroczystość ślubną świetnie nadaje sie Ave Verum Corpus Mozarta badź Panis Angelicus Francka (nie licząc tradycyjnego Ave Maria Bacha/Gounoda, tudzież Schuberta czy Cacciniego)

Offline k_lolus Kobieta

Odp: muzyka w kościele
26 maja 2008, 12:50
podczas mszy będę grały 3 dziewczyny ze szkoły muzycznej (1 wiolączela + 2x skrzypce)... będa miały całą oprawę mszy począwszy od przybycia gości...

i bedzie solistka - sopan

mam mp3 z :

canon in D major
ave maria

macie może cos stosownego dla takiej uroczystości???

Moniu czy u Ciebie na ślubie były te 3 dziewczyny o których piszesz? jeśli tak to czy byłaś zadowolona? mozesz podać do nich jakieś namiary?
« Ostatnia zmiana: 26 maja 2008, 12:53 wysłana przez k_lolus »

Odp: muzyka w kościele
25 lipca 2008, 23:19
ooo. . .  super, proszę namiary na meila:)

Offline aaniiusiaa Kobieta

witam, ślub mam w sieprniu i próbuje coś znaleść na oprawe muzyczną ślubu kościelnego, szukam szukam i nic :(
tylko znalazłam Pana Darka, ale jakos mnie zraził do siebie i nie jestem nim zainteresowana.
Polecicie jakieś zespoły którę organizują oprawę ślubu kościelnego??? Chcieliśmy organiste i jakies skrzypki, wiolonczele lub jeszcze jakiś inny instrument. Poradzi ktoś coś?? pozdrawiam

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
chyba przy katedrze jest  młodzież  , która robi oprawe  muzyczna..  musze sie zastanowić gdzie  widziałam ogłoszenie o oprawach muzycznych...

z czystym sumieniem mogę dac namiary na skrzypaczke-która-specjalnie dla nas nauczyła się mojego ulubionego utworu, którego nie ma w kanonie liturgiczno-ślubnym, z pewnością zna też innych muzyków z którymi może zagrac...np u nas grała ze znajomym organistą, namiary na priv

Offline paooolka Kobieta

ja poproszę :)

Offline aaniiusiaa Kobieta

z czystym sumieniem mogę dac namiary na skrzypaczke-która-specjalnie dla nas nauczyła się mojego ulubionego utworu, którego nie ma w kanonie liturgiczno-ślubnym, z pewnością zna też innych muzyków z którymi może zagrac...np u nas grała ze znajomym organistą, namiary na priv

ja też poproszę.

Offline szmegan Kobieta

I ja rowniez :))

Offline alutka418

ja bym rowniez bardzo poprosila o namiary na ta skrzypaczke, z  gory wieeelkie dzieki  ;D