e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: skrzypki i solistka do kościoła w szczecinie  (Przeczytany 23777 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MISIEK Mężczyzna

• Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
Firma BBK , Pan Dariusz Koronczewski , jest zresztą w bazie , pozdrawiam

Offline Karolina_K Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 08.07.2011
Czy ktoś może wie jak to jest z oprawą muzyczną w kościele u pana Dariusza Koronczewskiego,  chodzi mi dokładnie o śpiew, czy śpiewa on czy może jest tez damski głos, bo szczerze mówiąc chyba wolałabym kobiecy śpiew podczas ślubu, choć pana Darka jeszcze nie słyszałam, możę mnie oczaruję. Monia, u Ciebie na ślubie "zespół" pana Darka chyba był prawda?

Offline carola76 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 12.08.2011
Witam, jeśli ktoś z Was dysponuję namiarami na oprawę muzyczną  do kościoła to bardzo proszę o przesłanie na priv:)) Z góry bardzo dziękuję.

Offline smoczyca Kobieta

• maniak
dziewczyny, miała któraś z Was p. Annę Kozioł u siebie? Bo mam ją zamówiona na ślub do siebie i jestem ciekawa jak w całości wygląda msza. Może mogłaby któraś z Was przesłać jakieś filmiki na priv, byłabym baaaardzo wdzięczna  :)

Offline beata1

• nowicjusz
  • data ślubu: 09.07.2011
Poszukuje oprawy muzycznej do kosciola w Szczecinie, czy ktos moze słyszał o pani Pauli Dębiec?

Offline BBecia Kobieta

• nowicjusz
Cześć,
często przeglądam forum i korzystam z Waszych porad.  Poszukuję zespołu do oprawy muzycznej do kościoła w Stargardzie Szczecińskim.  Proszę o jakieś namiary.  Dziękuje i pozdrawiam  :)

Offline Buuuś Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 07.07.2012
Witam :) a ja mam troszkę inne pytanie - ile z was miało w kościele grane Pachelbel - canon in D Major?
My chielibysmy w kościele na wejście ale nie wiem czy w kościele nie będzie z tym problemu?
Proszę o jak najliczniejsze opinie :)

Offline żonka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 20.09.2008
Ja miałam to grane. Nie wyszło to może tak pięknie jak w wykonaniu orkiestry, ale i tak brzmiało świetnie.

Offline smoczyca Kobieta

• maniak
my też mieliśmy. kocham ten utwór, wyszło super :) a ksiądz jakoś nie mówił nic, że miał coś przeciwko

Offline AnaL Kobieta

• nowicjusz
U mojej siostry grała pani na Flecie Poprzecznym.  Genialnie! To już jakiś zawodowy muzyk, a nie dorabiająca uczennica szkoły muzycznej.  Nie wiedziałam że może to tak rewelacyjnie wypaść. 
Grała m. in.  Misję Morricone.  Ciary chodziły po plecach.
Chętnym podam namiar na priv.  Naprawdę polecam.

Offline anusia_118 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 18.05.2013
U mojej siostry grała pani na Flecie Poprzecznym.  Genialnie! To już jakiś zawodowy muzyk, a nie dorabiająca uczennica szkoły muzycznej.  Nie wiedziałam że może to tak rewelacyjnie wypaść. 
Grała m. in.  Misję Morricone.  Ciary chodziły po plecach.
Chętnym podam namiar na priv.  Naprawdę polecam.

To ja poproszę o jakis namiar :)

Offline stokrota86 Kobieta

• uzależniony
Hej, :) troche odgrzebie  temat. Czy możecie podać namiary na wokalistkę, która jakimś cudem ma wolny termin 8 lipca na godz. 16? Sprawa bardzo filna, dziewczyna, która miała śpiewać niestety wypadła z obiegu :(

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
Jakie miasto?