e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: skrzypki i solistka do kościoła w szczecinie  (Przeczytany 24692 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline suprynka Kobieta

Poproszę na prv namiary do p. Górskiej.

Offline Izabela82 Kobieta

Czy ja też mogę prosić o namiary na priv?

Offline galaretka Kobieta

Patrycja masz priva z p. Koziol :)

Offline słodka_wanilia Kobieta

Witajcie dziewczyny,
Czy ja też mogłabym Was poprosić o przesłanie namiarów na p. Kozioł i p. Górską?
Dziękuję bardzo :)

Offline patrycja_4r Kobieta

Dziękuję Galaretka :D :-* :D :-*

nie ma za co Patrycjo :)

Wanilia tez juz ma to samo info (p.Koziol), wiec jak cos dziewczyny, to podawajcie dalej :)

pozdrawiam!

Dziękuję bardzo za info :)
Na pewno będę przekazywać dalej, jak będą chętni ;)

Ja też   ;D

A mam jeszcze jedno pytanko: na ile wcześniej należałoby dokonać ewentualnej rezerwacji? Wiecie może?

Ooooooo ciekawą kwestie poruszyłaś :D

Też się nad tym zastanawiałam,miałam dzwonic ale jakos brak mi czasu-może jutro go wygospodaruję... ::)

Jak będziesz coś wiedzieć to daj znać, proszę :)

jak ze wszystkim: im wczesniej tym lepiej ;) im wiecej czasu uplywa, tym mniejsze szanse na wszystkie instrumenty.

zaliczka u p.K to 100zl wiec chyba nie warto zwlekac :)

Wanilia jak będę wiedziała to na pewno Ci napiszę,no chyba że Ty będziesz wiedziała wcześniej to Ty daj mi znac :D

Galaretkamasz racje-jutro się zmobilizuję i zadzwonię do p.K i do p.D do którego namiary dostałam od agatki :D

Offline annawiezel Kobieta

Witam Dziewczyny,

Poproszę również o wysłanie namiarów na obie Panie. . . na adres anawl@interia. pl oraz jak macie informacje jaka cenka. . . . muszę się zbierać bo slub 15 maja

z góry dzięki :)

Offline suprynka Kobieta

No ja do Pani Kozioł dzwoniła ponad rok przed ślubem i już była zajęta...

:( a do mnie jakoś nikt nie napisał z namiarami na skrzypce i/lub śpiewaczkę :((

Ja mogę Ci podesłać, tyle, że to namiary na ludzi ze Szczecina, a widzę, że Ty z Bydgoszczy jesteś. Więc daj znać jak coś :)

Wanilia to jak możesz to podeślij proszę na mojego maila namiary na skrzypaczkę i na solistkę jeśli masz. . .

Mieszkamy w Bydgoszczy, ale ślub mamy w Szczecinie :), więc jak coś to poproszę o namiary :)

Offline oldzia9 Kobieta

hej, proszę o namiary na oprawę muzyczną w kościele

Offline puella Kobieta

witam! czy ma ktos demo lub mp3 z utworami zespolu pani Kozioł? bardzo prosze o pomoc!

Część dziewczyny,
Wysłałam Wam namiary. Jakby coś nie doszło to dajcie znać, a wyślę jeszcze raz :)
Pozdrawiam

Offline oldzia9 Kobieta

słodka_wanilia dziękuję za informacje:)
pozdrawiam

Izabela 82, też mieszkałam w Bydgoszczy na Fordonie, i bywam co jakis czas,pochodzę ze Szcz dlatego tam slub, bo rodzina itd.  wiec znam wszystkie kąty, a teraz wylądowałam w waw, więc też siedzę tutaj na forum i poszukuje skrzypiec :)

Wanilia wielkie dzięki doszła informacja na maila :) jakby ktoś potrzebował mam imię i nazwisko chłopaka co łądnie gra na trąbce w akompaniamencie klawiszy, nazywa się Michał Koniarski, na youtube można posłuchać jak gra. . . niestety moja druga połowa chce skrzypce. . .

A może by tak połączyć trąbkę i skrzypce? Na jednej części mszy mógłby ktoś zagrać najpierw na jednym instrumencie a w drugiej części na drugim...

Offline puella Kobieta

a jak Wam sie podoba wykonanie kasi popowskiej "ave maria"? myslicie ze odpowiednie mna msze? (jesli ktos nie slyszal to jest na youtubie)

Jest cudownaaaaaaaaaa!!!!Strasznie mi się podoba!Tylko,że chyba to nie jest na msze tak mi się wydaje-to jest wersja Beyonce o ile się nie mylę

Tak to jest wersja Beyonce, bardzo ładna zresztą ale myślę że na mszę musi być troszkę wolniejsza. . . na marginesie ładny wokal, może uda mi się uruchomić kontakty z moimi kolegami ze szkoły muzycznej z podstawówki to nam pomogą:) dam Wam znać jak mi się uda. . .

Offline puella Kobieta

od tego wykonania mam ciary... jakby ktos tak zaspiewal to bym chyba umarla ze szczescia  ;)
zastanawiam sie czy takie wykonanie jest odpowiednie do kosciola...