e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wesele w restauracji, czy sala bez obsługi?  (Przeczytany 24444 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kremik

• nowicjusz
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
ja robiłam wesele w hoteliku Grandmet  i jesteśmy z mezem bardzo zadowoleni z jakości ich usług. Jedzonko smaczne, a sala bardzo ładnie urządzona i przystrojona. cenowo wyszlo extra więc lepiej wg mnie mieć obsługę niż kombinować ;)

Offline Mariczka32

• nowicjusz
  • data ślubu: 26.12.2020
  • Ślub w: Restauracja Rycerska
Nie wyobrazam sobie tak kombinowac na pół gwizdka.... za duzo jest tych rzeczy do ogarniecia. Zreszta i po co, skoro tak jak my wyprawialismy wesele w rancho colorado w trzcielu - sale sa juz dostosowane do potrzeb typowo weselnych. Dekoracje - wszystko jest w cenie plus oczywiscie fachowa obsluga kelnerska i w tym menu opracowane przez pofesjonalnego szefa kuchni. A z racji tego ze wesele robilismy w grudniu to mielismy tez zniżke od wlascicieli

Offline czkawka

• nowicjusz
To tak naprawdę zależy od funduszy i od zachcianek pary młodej. Bo tak naprawdę teraz to można zorganizować wesele z wielką pompą, lub bardzo skromne. Wszystko zależy od upodobań. Nasze wesele było wielkim przedsięwzięciem bo prawie 300 gości mieliśmy, każdy z nas ma wielką rodzinę i już myślałam, że nie uda nam się wszystkich razem ugrać. Ale jak się okazało wszystko dało się ugrać bo znaleźliśmy Salę Bankietową w Popowie, która spokojnie sobie ze wszystkim poradziła. Cześć gości także mogła wygodnie zasnąć w miejscach noclegowych

Offline nari

• nowicjusz
Wydaje mi się, że nie ma tu reguły, czasami można źle trafić po prostu, pracownicy sal też się zmieniają, tak więc nie ma reguły. Rodzina mojego męża pochodzi z Dolnego Śląska więc też niedawno szukaliśmy gdzie zrobić wesele we Wrocławiu. Wybraliśmy elegancki hotel pod miastem, aby moja rodzina mogła tam spokojnie przenocować bez niepotrzebnych dojazdów. Obsługa Hotelu Stara Garbarnia spisała się świetnie.
« Ostatnia zmiana: 3 grudnia 2018, 12:31 wysłana przez zibi »

Offline Wojtek15

• nowicjusz
Z obsługą jest wygodniej równiez dla pary młodej, bo nie trzeba się martwić, samemu robić