e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: prezenty gwiazdkowe  (Przeczytany 22969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szajo Kobieta

prezenty gwiazdkowe
17 grudnia 2006, 18:54
ale na pierwszym miejscu mnie bedzie sie sluchal  :lol:

a no urzadzonko fajne mam nadzieje sie nie zawiode :D

rybkawiedenka

• Gość
prezenty gwiazdkowe
18 grudnia 2006, 08:33
Rajdóko wiesz ze w Empiku nie ma jego książek? a Merlin nie zdąży wysłać! Musze sięprzejsc po bardziej "okolicznych" księarniach :)

Offline aneta_81 Kobieta

prezenty gwiazdkowe
18 grudnia 2006, 10:18
no to swietnie, ja jesazcze nie mam nic :shock:
na zakpy wybieramy sie w srode!

Offline Olaa Kobieta

prezenty gwiazdkowe
18 grudnia 2006, 11:14
Cytat: "aneta_81"
no to swietnie, ja jesazcze nie mam nic Shocked
na zakpy wybieramy sie w środe

Anetko, nie przejmuj się...Ja też.

Kupiłam wczoraj babci patelnię z tefala-chciała, siostrze torbę z Diversa...teściowek komplet biżuterii i to by było na tyle na razie :|

M. dostanie cokolwiek jak będzie grzeczny, jak nie to rózgę, albo przyjdzie do niego mama Rudolfa :mrgreen:
 :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Offline agulkaaa Kobieta

prezenty gwiazdkowe
18 grudnia 2006, 11:21
a my wczoraj chcieliśmy coś pokupować ale w naszym kochanym galaxy nie było miejsc na parkingu:(
jeżdziliśmy chyba z 30 min i na dole i na górze i nic wkońcu się wściekliśmy i pdpuściliśmy sobie
może w tyg będzie mniej ludzi

Offline Beth Kobieta

prezenty gwiazdkowe
18 grudnia 2006, 13:28
Agulka - ostatni weekend przed Świętami, to nic dziwnego, że miejsc brak :) Ja wczoraj zaparkowałam w bardzo niedozwolonym miejscu, ale na szczęście mi się upiekło.

Offline Lea Kobieta

prezenty gwiazdkowe
18 grudnia 2006, 14:27
A ja wczoraj na zakupach byłam w Tesco---jaki tam luz!!! Byłam 3 o kasy, wszystko szło sprawnie, wszystkie kasy czynne...No no..aż się sama zdziwiłam :):)

Offline Niki Kobieta

prezenty gwiazdkowe
18 grudnia 2006, 16:10
A ja mam problem :cry:
Brakuje mi prezentu dla mojego Ł. Wybrałam bardzo fajną golarkę dla niego ale nigdzie (w rozsądnej cenie - w jedym sklepie jest o 90zl drozsza niz w innych miejscach) nie ma jej :cry:  Będzie dopiero po świętach i to w połowie stycznia :cry:
A ja już Mu obiecałam, że ją dostanie. Wprawdzie Ł. powiedział, że na prezent może poczekać ale jeszcze nie wie, że to aż tak długo :cry:

Offline ilka2 Kobieta

• entuzjasta
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 15.09.07 cywilny, 22.09.07 kościelny
prezenty gwiazdkowe
18 grudnia 2006, 22:10
Dziewczyny a ja wczoraj zrobiłam szturm na sklepy i kupiłam wszystkie prezenty za jednym zamachem :lol:

no dobra przyznaje się :roll: ....miałam obmyslone już dawno co komu kupić i szłam z gotową listą :D

Offline Olaa Kobieta

prezenty gwiazdkowe
18 grudnia 2006, 23:54
To dostałam od siostry na Mikołajki - jako, że jestem fanką Anne Geddes (ja jej kupiłam to samo)

Mikołajkowy prezent dla Mariusza

A to prezent świąteczny, ale pojęcia nie mam dla kogo..myślę nad tym intensywnie :mrgreen:

Offline szajo Kobieta

prezenty gwiazdkowe
19 grudnia 2006, 00:03
widze Empik byl zwiedzony ;)
ja tam tez robilam 95% prezentow :D

Offline Beth Kobieta

prezenty gwiazdkowe
19 grudnia 2006, 08:18
Lady Yes - ja też się czaję na ten 1001 koktajli - daj mi znać czy sensowna ta książka jest :)
A co do "Księgi Faktów" to ja bym obstawiała, że to jakiemuś facetowi. Tata, dziadek, wujek, brat? Babie takiej książki nie dawaj :)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
prezenty gwiazdkowe
19 grudnia 2006, 08:57
Cytat: "Beth"
co do "Księgi Faktów" to ja bym obstawiała, że to jakiemuś facetowi. Tata, dziadek, wujek, brat? Babie takiej książki nie dawaj

u mnie byłaby idealna dla taty - także w pełni zgadzam sie z Beth

A ja mam nadal problem....z teściem - on mieszka z przyjaciółką, małż kobite akceptuje ale nie na tyle żeby jej prezenty wręczać i pomyślałam żeby im kupić taki "zbiorowy" prezent :mrgreen: - może kosz dobroci wg pomysłu Agnieszki :?: Sama nie wiem, chyba byłby na miejscu - jak myślicie :?:
Tacie chcę kupić jeko ukochane z dzieciństwa Rekreacje Mikołajka :lol: i coś z bielizny Hendersona, o ile nie będzie za drogo

Małż dostanie perfumidło Joop-a i szaliczek bo lata z gołą szyją a potem chrząka;
Mama zawieszkę z bursztynu oprawioną w srebro (zamówiłam u jubilera w Gdańsku i muszę powiedzieć, że jest piękna - będzie jej pasowała do kolczyków które dostała od nas na urodzinki i bardzo je lubi);
Teściowa dostanie skórzane rękawiczki (podobno się nie daje, ale co mi tam) - teściowa ma imieniny w Wigilię więc coś jeszcze być musi może jakiś ładny bukiet imieninowy;
Teść z przyjaciółką chyba kosz z łakociami;
Dziadkom chyba kocyk dam, zastanawiam się jeszcze (czasu nie za wiele);
Będzie tez u rodziców moja kuzynka z synem i tu mam problem -
jej kupię kosmetyczkę taki kuferek ale
jemu nie mam pojęcia - ma 9 lat i jest dość rozgarnięty, jak na swój wiek :roll: zabawki odpadają a chciałabym drobiazg;
Małża chrześniak dostanie grę;
A moja chrześnica srebrne kolczyki;
Uff, skończyłam

Ciekawe, co mnie Mikolaj przyniesie....jak na razie zrobiłam sobie prezent sama - za moją świątweczną premię zamówiłam sobie obraz z krakowskiej galerii :P, kiecę i mam zamiar kupić coś jeszcze (jak mi wystarczy) do domu może szafki nocne (podobają mi się takie z rattanu)

Offline szajo Kobieta

prezenty gwiazdkowe
19 grudnia 2006, 09:52
Cytat: "Maja"
Rekreacje Mikołajka

a moze nowe przygody mikolajka :) rok temu takie tomisko wyszlo z niepublikowanymi historyjkami Goscinnego :D super jest ;)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
prezenty gwiazdkowe
19 grudnia 2006, 09:55
Cytat: "szajo"
a moze nowe przygody mikolajka

nie, muszą być rekreacje :mrgreen:

Offline szajo Kobieta

prezenty gwiazdkowe
19 grudnia 2006, 09:57
no chyba ze tak ;) wszystkie tomiki i tak sa wypas :D

Offline Beth Kobieta

prezenty gwiazdkowe
19 grudnia 2006, 18:54
Maju - to musiała być niezła premia ;)
Ja do piątku powinnam dostać moją pierwszą wypłatę + niewielką premię świąteczną i tak sobie myślę, że najchętniej też bym sobie kupiła jakiś miły prezent :) Ale właściwie w tym miesiącu poszalałam (nowa cyfróweczka, oficerki, fatałaszki), więc chyba tylko pójdziemy na miłą kolację..

prezenty gwiazdkowe
19 grudnia 2006, 19:14
rybkawiedenka, jestem bardzo ciekawa jak Twoj Mezczyzna zareaguje na prezent :D ja bylam zachwycona .. :) a ksiazke pozyczali wszyscy znajomi.. tylko uwazaj mnie to tak wkrecilam ze rajdy i samochody staly sie moja prawdziwa pasja!:) nic jednak nie da sie porownac z tym uczuciem i swiadomoscia panowania nad autkiem :)

Offline szajo Kobieta

prezenty gwiazdkowe
19 grudnia 2006, 19:35
a ja wlasnie podpatrzalam ;) i chyba w prezencie dostane... skrzypeczki  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
kurcze nie nastwaiam sie... ale zawsze chcialam grac na skrzypcach  :mrgreen:
na tylu juz umiem grac instrumentach a na tym to nie  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
nie moge sie doczekac :)

prezenty gwiazdkowe
19 grudnia 2006, 22:27
Ja niestety nie wiem co dostanę ale wiem co dam :D  wszystkim.
Dla wszystkich już mam drobiazgi i jeden najważniejszy dla Patryczka! :D

Offline aneta_81 Kobieta

prezenty gwiazdkowe
20 grudnia 2006, 07:34
A ja dzisiaj ruszam dopiero na zakupy, wiec jutro napisze co kupilam. Mezowi chce kupic elektyczna szczoteczke i cos do tego, moze jakis kosmetyk  :mrgreen:

dla mamy mam skorzane rekawiczki i dokupie cos jeszcze dzisiaj!

A sobie juz zrobilam prezent na świeta :) : przefarbowalam włosy z blondu (ktory mialam przez cale zycie) na czekoladowy braz z jasnymi pasemkami... ale zrobilam furore....mowie Wam! jeszcze nie moge przyzwyczaic sie do widoku  w lustrze, ale co tam, czasami trzeba cos zmienic!

Offline Beth Kobieta

prezenty gwiazdkowe
20 grudnia 2006, 08:57
Aneta - no to dawaj zdjęcie na potwierdzenie :) Inaczej nie uwierzymy :)

Offline demka Kobieta

prezenty gwiazdkowe
20 grudnia 2006, 10:10
A sobie juz zrobilam prezent na świeta  : przefarbowalam włosy z blondu (ktory mialam przez cale zycie) na czekoladowy braz z jasnymi pasemkami... ale zrobilam furore....mowie Wam! jeszcze nie moge przyzwyczaic sie do widoku w lustrze, ale co tam, czasami trzeba cos zmienic!

i tak spokojnie o tym piszesz :?: Daj nam oczy nacieszyć i foteczkę pstryknij...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline aneta_81 Kobieta

prezenty gwiazdkowe
21 grudnia 2006, 10:30
Cytat: "demka"
tak spokojnie o tym piszesz  Daj nam oczy nacieszyć i foteczkę pstryknij...

dobra... ale to jutro postaram sie wkleic...

no to zakupy juz prawie skonczone ...

dla męza:  szczoteczka elektryczna i ....jeszcze cos musze dokupic

mama: skorzane rekawiczki, komplet takich talerzykow na dzialeczke ;)

tata: dobry whiskacz

dla brata mam kołpaki  :mrgreen: + inne pierdołki do samochodu (niestety on nie uznaje innych prezentow, jak tylko te zwiazane z jego ukochanym autem)

dla jego dziewczyny: komplet do kawy

dla siostry D; to samo (komplet do kawy) zreszta tak mi sie podobal, ze sobie tez takki sprawilam :wink:

dla jej chlopaka: zestaw kosmetykow REXONa

dla tesciowej: komplet recznikow , i taki zestawik do obiadu na 6 osob

dla "przyjaciela " tesciowej: zestaw kosmetykow

dla siostrzenca Łukasza (7 lat) - odlotowy motocykl z akumulatorem z resorami ;) no i oczywiscie zdalnie sterowany

dla siostrzenca Kamilka (10 miesiecy) wielkiego pluszaka + zestaw do piaskownicy (ale to jak troszke podrosnie to dopiero wykorzysta)

Nie mam jeszcze prezentu dla babci i drugiej czesci dla meza........
ale to juz luzik, wczoraj zakupy sie udaly, wiec mysle , ze z reszta tez zdarze do niedzieli :wink:

Offline szajo Kobieta

prezenty gwiazdkowe
25 grudnia 2006, 11:19
no to teraz sie chwalcie co dostalyscie :)

Nam teściu sprawił pieska - małego labradorka jest super :)
od Bartusia dostałam też skrzypce  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  wiec za rok juz bede grala koledy ;) i zamienie flet na skrzypeczki

no i jeszcze skarpetki i takie tam ;)
wiec dla mnie prezenty WYPAS :)
 :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Offline Beth Kobieta

prezenty gwiazdkowe
25 grudnia 2006, 13:19
Szajo - no to super, że piesek. Ale to była całkowita niespodzianka czy porozumiał się z Wami wcześniej?

My dostaliśmy górę prezentów - 1/3 jeszcze nie rozpakowana, bo wczoraj obskoczyliśmy 3 Wigilie.. Ale na pewno dostaliśmy: komplet kwadratowych talerzy (średnio mi się podobają, ale cóż), sztućce z ikei, koc polarowy, nalewkę z pigwy, koszulki, pieniądze, książki chmielewskiej (jak wytrzymać ze współczesną kobietą/mężczyzną), zestaw pięknych świec i - co mnie rozwaliło - moja siostra podarowała nam SKARPETKI niemowlęce :shock:  :shock:  :shock: Zastanawiałam się przez chwilę czy o czymś nie wiem :) A to była taka zawoalowana prośba o siostrzeńca :)

A od Męża dostałam perfumki "Euphoria" CK. Chyba 2 m-ce temu mówiłam, że mi się podobają.. :)

Offline Lea Kobieta

prezenty gwiazdkowe
25 grudnia 2006, 15:40
Ja od męża dostałam brązową torebkę (już on wie co Anitka lubi najbardziej :)),
Od teściów komplet: kołdra+poduszki- oj, przyda się, przyda.....
Od Rodziców: masażer do stóp -jeee!!!! Przyda mi się, szczególnie teraz :mrgreen: :mrgreen:
..
No, a reszta prezentów jest w Mielnie więc dopiero przed Sylewstrem zajrzę pod choinkę :mrgreen:

Offline asia Kobieta

prezenty gwiazdkowe
25 grudnia 2006, 19:53
My podarowaliśmy:
* dla teściów - mini-wieża, likierek własnej roboty (przepis Martini  :D ), pierniczki własnej roboty
* dla mojego brata i jego żony - Anioła na szczęście
* dla bratanka - książka Niziurskiego, kubek
* dla bratanicy (naszej chrześnicy) - sukieneczka różowa i rajstopki
* dla szwagierki - kieliszki do wina, płyta z kolędami
* dla męża - płyta Archive "Disc"

Ja dostałam:
* od męża - perfumki Lancome - "Hypnose" oraz perfumki Cacharel - "Promesse"
* od teściów - perfumki Isabella Rossellini - "Storia", kołdry, eleganckie majtki, świeczki
* od szwagierki - zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała, skarpetki
Jestem bardzo zadowolona z prezentów  :mrgreen:

Offline Antalis

prezenty gwiazdkowe
25 grudnia 2006, 20:41
My dostalismy
 :arrow: frytkowice
 :arrow: automat do kawy
 :arrow: jonizator - superancki,swieci na rozne kolory ale mise ma niebieską

:arrow: Ja dostalam od meza blender BOSCH'a-wiercilam mu dziure w brzuchu ze by sie przydal
 :arrow: Maz ode mnie swetr i szalik
 :arrow: gore kosmetykow w tym zestaw zeli pod prysznic i pachnace swieczki :D maz tez kosmetyki
 :arrow: kaska - sie przyda :)
 :arrow: słodycze
 :arrow: maz czerwonego bojownika bo nasz niebieski nam zdechł:(
 :arrow: maz skrzynke na narzedzia
 :arrow: a i jeszcze pizamke dostalam z taka fajna zaba :)

Offline ilka2 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15.09.07 cywilny, 22.09.07 kościelny
prezenty gwiazdkowe
26 grudnia 2006, 13:20
A nasz prezent stoi jeszcze w sklepie :?
"Dzieciatko" nie dało rady przynieść go na czas :cry:

Ale mamy nadzieję że jutro albo najpóźniej w piatek bedzie juz w naszym domku :D