e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: prezenty gwiazdkowe  (Przeczytany 22624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: sierpień 2006
prezenty gwiazdkowe
29 listopada 2006, 12:40
Odświeżam temat, bo w najbliższych dniach zamierzam wybrać sie po prezenty (a raczej upominki  :wink: ) dla moich najbliższych  :)  Dziewczynki jakie macie pomysly na niedrogie i przydatne prezenty? (mi do głowy przychodzą tylko kosmetyki  :roll: )

Offline *Ewelina* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.12.2007
prezenty gwiazdkowe
29 listopada 2006, 12:45
Cytat: "KIKI"
mi do głowy przychodzą tylko kosmetyki

Moja przyszła tesciowa wlasnie robi całej rodzinie takie prezenty.

My z S stwierdzilismy ze w tym roku kupujemy jakies drobnostki.
A S kupi sobie spodnie i cos jeszcze a ja piżamke i szalik i czapke i wystarczy.

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
prezenty gwiazdkowe
29 listopada 2006, 12:47
Cytat: "KIKI"
mi do głowy przychodzą tylko kosmetyki

to jest najłatwiejsz e:)

ja tym własnei mam zmaiar obdarowac moje przysżłego szwagra i jego narzeczoną :) KUpiłam zestwy z Avon razem z opakowaniami :)

Mamie pewnie też coś z kosmetyków - tacie jakąś ksiązke, albo ksiązke na cd - bo lubi takich słuchac do snu :)

Siostrze i szwagrowi - zakupiłam prezenty dla bobasa ktorego spodziewaja sie w styczniu :)

Przyjaciólce kupiłam kompelt kufli na nózkach, bo sie jej bardzo podbały u mnie :)

Nie wiem tlyko co mojemu Panu spezentować  :roll:

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
prezenty gwiazdkowe
29 listopada 2006, 13:12
Czyli póki co kosmetyki górą  :wink: Może jak połażę po sklepach będzie łatwiej coś wybrać  :roll:

Nie wiem tlyko co mojemu Panu spezentować

Ja tradycyjnie, jak co roku prawie  :mrgreen:  - jakieś pachnidełka (i tutaj mam na myśli zestaw Hugo Bossa  - woda toaletowa + deo w sztyfcie + balsam po goleniu) + coś do ubrania  :mrgreen: .

Offline Beth Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 02.09.2006
prezenty gwiazdkowe
29 listopada 2006, 15:40
Ja ostatnio czytałam w jakiejś gazecie, że kosmetyki są strasznie passe. Tzn. że tak naprawdę ten, kto daje kosmetyki to w ogóle się nie wysilił, aby pomyśleć i wybrać coś innego, niekoniecznie droższego czy bardziej ekskluzywnego. Kosmetyki są więc wg mnie najłatwiejszym i najmniej oczekiwanym przeze mnie pod choinką prezentem.
Ja miałam do kupienia 12 prezentów - zostały mi jeszcze 4, ale pomysł na nie mam. Napiszę co dla kogo, może komuś jakiś pomysł się przyda:
- Mężowi - plecak na laptopa, zestaw herbat lipton (bardzo lubi, a teraz można kupić taki fajny 8x8 saszetek za niecałe 20zł w geant) i książke o winach (bo zaczyna się interesować)
- Mamie mojej - broszka z avonu z perłą (69zł)
- Tacie mojemu - książka "Fotografia cyfrowa w 40 ujęciach" (bo kupił cyfrówkę dzisiaj)
- Rodzicom Męża - dołożyliśmy się do parowaru tefala - składka z siostrą Maćka
- Mojej siostrze - zestaw 3 spodenek-majtkowych ze snoopym + błyszczyk w h&m (siostra ma *cenzura* na punkcie błyszczyków, a tak są ładnie zapakowane)
- Siostrze Męża i jej Mężowi - dwa zamykane kosze plecione do ich nowego domu (w Nanu-Nana - polecam ten sklep, morze inspiracji)
- Synkowi siostry Męża - lego bionicle
- Babci mojej - broszka w Bijou-Brigitte
- Babci i Dziadkowi Męża - zestaw kieliszków do wina czerwonego Luminarc (dziadkowie robią wspaniałe winiaki)
- Babci drugiej Męża - apaszka
- Ciotce i wujkowi Męża - zestaw pięknie zapakowanych filiżanek do cappucino (znowu Nanu-Nana)
- Córce powyższych - para kolczyków (Bijou Brigitte)

Kosmetyków właściwie brak :) Na początku w naszej rodzinie był pomysł, żeby prezenty dawać tylko rodzice-dzieciom, dzieci-rodzicom, ale uznaliśmy, że miłe jest każdego obdarować drobiazgiem. A to są naprawdę niedrogie rzeczy - często nie przekraczały 30zł.

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
prezenty gwiazdkowe
29 listopada 2006, 16:18
Beth,  :shock:  :shock:  :shock:
imponująca lista!!coś napewno podpatrzę!! :mrgreen:

Offline Beth Kobieta

• maniak
prezenty gwiazdkowe
29 listopada 2006, 22:39
Anusia - powiem Ci, że jak teraz na to patrzę to jestem z siebie dumna. Jeszcze dwa tygodnie temu miałam TOTALNĄ pustkę w głowie. Ale poświęciłam kilka wieczorów na intensywne myślenie i się udało. Chciałam mieć z głowy prezenty przed 1 grudnia - pojutrze zaczynam pracę, a strasznie nie lubię centrów handlowych w weekendy (zwłaszcza przed świetami). Pośpiech zatem uzasadniony :)

Offline Lea Kobieta

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
prezenty gwiazdkowe
29 listopada 2006, 23:51
No ja też już mam kilka...upominków...Bo nie robimy sobie drogich prezentów na święta (zbyt dużo nas jest) a zawsze coś roższego mamy na urodziny...

Co ja kupiłam??? W Galaxy na 3 piętrze jest świetny sklep...Home&you....z zewnątrz...no nie weszłabym (gdyby nie jeden incydent)...tzn. sklep z zewnątrz nie wygląda na taki na moją kieszeń...ale weszłam i się mile zaskoczyłam...no i zakupy zrobiłam :):):)

-Mamie kupiłam piękną filiżankę z takim dłuższym spodkiem (ciasteczko można np.położyć) za ....14,90 (do tego w świecie herbat...pachnącą herbatkę) i prezent za 20zł ...uważam że fajny :):)

-Tacie....wieeeelki kubek z napisem Cappucino (mój tatuś jest od niego uzależniony :):))za 12,9+ dokupię właśnie cappucino i bedzie mega szczęśliwy

-siostra Rysia...cos ostatnio mówiła,że chciałaby sobie kupić komplet do soli i pieprzu...ale taki inny...by móc na stole położyć...nawet jak goście przyjdą...i ja tam właśnie znalazłam !!!!! (sobie też kupiłam...)  Zestaw z daleka wygląda jak 2 kamienie (np.te takie do masażu) solniczka jest bardziej okrągła a pieprzniczka podłużna ( w kolorach ziemi lub biały lub ecru). Za komplet zapłaciłam....9,90

-Mojej młodszej siostrze kupiłam już podgrzewacz+ olejki zapachowe (ciągle o tym gada ) i wstyd się przyznać ale kosztowało mnie to wszystko dla niej może niecałe 15zł (wiecie jakie fajne podgrzewacze znalazłam w sklepie,,Wszysko za 5 zł"???Chyba zdjęcie nawet wkleje... :hmmm:)+błyszczy różowy za niecałą 10

-mojej drugiej siostrze zakupiłam komplet bielizny (figi+stanik) na Manhattanie
 za niecałe 18 zł+ kosmetyczkę Avonu...tyle jej się pierdułek nazbierało i nie mieści się jej w jej starej...

-mojej Teściowej kupiłam w sklepie Home&you ręczniczki-takie małe do łazienki, aby mozna było sobie rączki wytrzeć-4 sztuki w żywych kolorach. Płaciłam 3,99 za sztukę

-Teściowi kupiłam skrzynkę na narzędzia (ten to dopiero będzie mega szczęśliwy) były w Geanie w promocji...taka duża skrzynka niecałe 11zł (przy okazji kupiłam mniejszą mężowi...na takie śrubki i inne pierdułki...i już dostał...tak bez okazji...-a ta niejsza kosztowała niecałe 5zł....a jak się cieszył!!!!!)

No i został mi jeszcze tylko facet mojej szwagierki i mój mąż oczywiście. No Rysiu dostanie elegancki prezent i nie będę wcale patrzała na ceny, ale uważam, że moje małe zakupowe szaleństwo całkiem, całkiem mi się udało i że każdy z upominków gwiazdkowych będzie zadowolony

A w ogóle to powiem Wam,że ten sklep w Galaxy jest suuuuper ....a jakie tam są piękne ANIOŁY!!!!! Też uważam,że na prezent fajny pomysł.....

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
prezenty gwiazdkowe
29 listopada 2006, 23:59
No to widzę Lea, że zakupy świąteczne się udały  :D  Jeśli chodzi o sklep home&you to taka druga ikea (oczywiście znacznie mniejsza, ale faktycznie maja bardzo atrakcyjne ceny, ze względu na to że prawie wszystkie (jeśli nie wszystkie  :D) towary przez nich sprzedawane są chińskie.  Ja ostatnio kupiłam tam sobie (a raczej mąż mi zafundował) piękna zastawę obiadową dla 6 osób  :D  No i teraz przy okazji robienia prezentów choinkowych na pewno odwiedze ten sklep w pierwszej kolejności  :P

Offline Lea Kobieta

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
prezenty gwiazdkowe
30 listopada 2006, 00:05
No KIKI....gratujuję zestwu...a sklep polecam....bo wiele inspiracji tam można znaleźć....

Ja weszłam tam przez przypadek....Jadłyśmy z koleżankami lody i tak się wokoło rozglądałyśmy...Nagle patrzę a facet (właśnie w tym sklepie) bierze naraz z 8szt. dużych ręczników (sądząc po wyglądzie sklepu z zewnątrz...pomyślałyśmy...ale tam pewnie mająceny)....Oczywiście byłysmy w szoku i z czystej ciekawości weszłyśmy zobaczyć ile te ręczniki kosztują (daję słowo...myśłałam, że każdy z 50zł albo więcej)...no i przy okazji mile się zaskoczyłysmy...

I od tego czasu często tam wpadam...i polecam..i upominki kupione :D:D:D:D:D

Offline szajo Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 28.IV.07
prezenty gwiazdkowe
30 listopada 2006, 08:20
a my kupilismy prawie kazdemu ksiazki :)

Mojej mamie - Moje nowe hobby - na pewno się ucieszy pracuje w przedszkolu i z takich książek czerpie pomysły do pracy

Mojemu Tacie - porzadny licznik na rowe i przewodniki po wyspie uznam i wolin z trasami rowerowymi - nie dawno kupil rower kolejny i z bratem robia czasem wypady

Mojemu bratu - Programowanie gier dla nastolatków - moze pojdzie w slady siostry ;) poki co jest na profilu informytcznym w gimnazjum i stawie pierwsze kroki w programowaniu  :mrgreen:

Mojemu 2 bratu ;) jeszcze nie mam albo bedzie to ksiazka o uzytkowaniu programu albo Autoccad albo Archicad :) pomysle ... moze Anusia-szczecin mi podpowie bo chyba skonczyla ten sam kierunek ;)

dla taty Bartka - Czapsy - ostatnio zaczal jezdzic konno ;) a to cos zaklada sie na łydki

dla mamy Bartka - książka Szkoła tańca i może jeszcze coś dokupimy w tym home&you

bratu Bartka - jako ze jego zonka jest w ciazy to ksiazka W oczekiwaniu na dziecko.

dla siostry Bartusia ;) - Encyklopedia dinozaurów i innych zwierząt prehistorycznych - chce być paleontologiem :)

Dla Babć ksiażki : Poezje, dramaty, szkice. Tryptyk rzymski JPII , Receptury klasztorne. Dla duszy i ciała

Mojemu Bartusiowi kupilam cd z muzyka filmowa... znalazlam tylko 1 sklep w Polsce ktory go mial - no ale oczywiscie prezent juz dalam... mam schowane jeszze 2 inne soundtracki  :mrgreen:  i prawdopodobnie kupie mu jeszcze 2GB RAMu i bedzie miał wymarzone 3 ;) niestety na prawde tyle potrzebuje

a sobie sprezentowałam książkę Rozbudowa i naprawa sieci :) i jeszcze jakąś o bezpieczeństwie w sieciach  :mrgreen:  póki co na mie najwięcej się wykosztowałam  :mrgreen:

ale juz nie długo RAM... wiec to sie zmieni

a kupiłam dosyc anio książki w empiku miałam 15% taniej (wczesniej trzeba bylo zrobic zakupy na 60 zl i sie rabat dostawalo) wiec juz na swoich ksiazkach oszczedzilam ponad 30 zl  :roll:

no dooobra  koniec  :mrgreen:

Offline Lea Kobieta

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
prezenty gwiazdkowe
30 listopada 2006, 11:18
Książki....Bardzo praktyczny prezent.
Fajna ta książka.. ,,W oczekiwaniu na.." :):)
O a ja z książek to bym chciała taką o np.scrapbookingu, albo sztuka robienia papierowych kwiatów,...... :mrgreen:

No a Joleczko -sklep Home&You..POLECAM :mrgreen: :mrgreen:

Offline Gosiaczek80

• Chuck Norris
prezenty gwiazdkowe
30 listopada 2006, 12:15
troszkę inspiracji można przy was nabrać.
Z pręzentów gwiazdkowych na razie brak. Ale napiszę co mojemu miśkowi kupiłam na mikołaja i zbliżające się imieniny:
mikołaj : Atlas samochodowy po Polsce, moim zdaniem z tego co przejrzałam jest już w miarę wypasiony. Niedawno kupiliśmy autko wiec takich gadżetów mu brak.
A na imieniny dostanie koszulkę z nazwą oraz "logo" jego ulubionego zespołu oraz balsam po goleniu z gratisem (trzeba wykorzystać kończące się łazienkowe używki  :mrgreen: ).
Co do kosmetyków, to w zeszłym roku dostałam perumy i dwa  :!:  balsamy tej samej firmy (których wcześniej używałam)  :!:  byłam przeszczęśliwa, bo moje smarowidło akurat się kończyło, wiec kaska w kieszeni została.

Na gwiazdkę teścio chcemy kupić telefon stacjonarny z przenośną słuchawką.

Nad mężem intensywnie myslę: skórzane rękawiczki (ale problem z kasą i z rozmiarem, co by na "oko" za małych nie kupić), osprzęt samochodowy (bo na komputerowy mnie nie stać  :shock: ): apteczka, kamizelka odblaskowa, odmrarzacz do szyb w sprayu  :roll:  i chyba coś do tego....

A tak w ogóle to muszą być to jakieś niedrogie przymioty, bo raz, że chcrziny mamy na dalekim  wyjeździe to i dzidzia w drodze, wiec przydało by się i jej coś kupić lub dla niej ppieniążki odłożyć.

Offline Gosiaczek80

• Chuck Norris
prezenty gwiazdkowe
30 listopada 2006, 12:18
Dla mam, teściowych, babć lub cioć dobrym prezentem wydaje się być wisiorek lub inna biżuteria . Tyle tylko, że moja teściowa już tyle razy dostała  od nas wisior, że już chyba wystarczy  :roll:  
W zeszłym roku kupiliśmy teściowej fajną bawełnianą koszulkę nocną. Była zadowolona.

Offline Olaa Kobieta

• Chuck Norris
prezenty gwiazdkowe
30 listopada 2006, 12:39
Cytat: "Lea"

No a Joleczko -sklep Home&You..POLECAM Mr. Green

nigdy tam nie wchodziłam właśnie ze względu na drogo wyglądający :mrgreen: Widzę, że dzięki Anitce to się zmieni :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

My mamy sporo prezentów do kupienia :roll: będzie z 12 :roll: Chyba czas zacząć nad Nimi myśleć. Siorkę mam z głowy, bo kupiłam jej torbę w Diversie :mrgreen:

Chyba się przejdę do Home&you...
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

• Global Moderator
  • Chuck Norris
prezenty gwiazdkowe
30 listopada 2006, 14:57
Cytat: "szajo"
Mojemu 2 bratu  jeszcze nie mam albo bedzie to ksiazka o uzytkowaniu programu albo Autoccad albo Archicad  pomysle ... moze Anusia-szczecin mi podpowie bo chyba skonczyla ten sam kierunek  

Szajo - jest różnica pomiędzy Archicadem a Autocadem - ten pierwszy bardziej architekci używają a brat jaki kierunek kończy/skończył??

Offline Lea Kobieta

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
prezenty gwiazdkowe
1 grudnia 2006, 10:30
Lady_yes..ano właśnie...gdyby nie ten incydent...w życiu bym tam nie weszła!!!! A tak?? Częęęęęęsto tam wchodzę :mrgreen: :mrgreen:

Offline szajo Kobieta

• maniak
prezenty gwiazdkowe
1 grudnia 2006, 11:17
Cytat: "Lea"
No a Joleczko -sklep Home&You..POLECAM

no wlasnie dzisiaj byłam i moze gdybym weszla przed zakupami w emipku cos bym zakupila ;) jaks swieczke chociazby... ale niestety 300zl mi sie rozplynelo i wlaczym i sie tryb oszczedny ;) ale na pewno bede tam zagladac

Cytat: "Anusia-szczecin"
Szajo - jest różnica pomiędzy Archicadem a Autocadem

wiem wiem bo sama sie w obu bawilam ;) autocad to bardziej rzuty i takie tam... a w archicadzie mozna sobie chate zaprojektowac i potem ogadac tak wizualnie :)
a jest na budownictwie... dopiero 2 roczek  :mrgreen:

a.katarzyna

• Gość
prezenty gwiazdkowe
1 grudnia 2006, 11:45
my tez juz troszke prezentów uzbieraliśmy:

moin rodzicom - zestaw vicard i lecytyna (na zdrowie) :mrgreen: 53zł - apteka
mojej mamie:srebrne kolczyki - 29zł u terpilowskich w CH Turzyn
mojemu tacie chcę kupić taki podręczny zestaw majsterkowicza - lubi takie rzeczy.
bratu i bratowej kupilismy skrzyneczke na wino z akcesoriami min. korkociąg w rossmanie 39zł + wino (jeszcze nie dokupione :mrgreen: )
młodeszemu bratu - 2kl gimnazjum - brak pomysłów, może cos podpowiecie.
mąż pragnie dostać portfel skórzany i dokupie mu jeszcze książkę - ok. 150zł mnie to wyniesie,
szwagierce kupiliśmy koszyka na wino i chcemy jeszcze dokupić anioła - widzieliśmy fajne w GC, ale skoro mówicie, że w home&you tez są to trzeba iść (dawno tam nie byłam)
szwagrowi.....mąż się zastanawia nad herbatami - on je uwielbia, ale nie wiem czy wypada, bo w zeszłym roku juz dostał od nas taki zestaw :roll:
szwagierka i jej facet.......  :roll:  brak pomysłu - dla teściów też :roll:
męża bratanica dostanie od nas książkę a mój bratanek bajke na dvd - na weekend ruszamy do empik`u więc coś sie wyszuka :lol:

tylko ja biedna nie wiem co sobie zażyczyć :roll:  :roll:  :roll:

poważnie myslimy nad kupnem auta - więc może na rzecz tego zrezygnuję z giftu - nie wiem.

u kolegi, ktory jest w holandii zamowiliśmy sobie perfumy - może je kupić za 1/3 veny polskiej więc jest okazja :twisted:

ja to bym chciała..................pieska, ale mąż to tak niechętnie

zobaczymy - może mąż mnie zaskoczy :oops:

• Global Moderator
  • Chuck Norris
prezenty gwiazdkowe
1 grudnia 2006, 12:17
Cytat: "szajo"
a jest na budownictwie... dopiero 2 roczek

to ja bym autocada wybrała - w tym programie będzie robił jakieś projekty czy na uczelni czy juz potem w robocie - jeśli wybierze projektowanie a jak nie to i tak przyda mu się wiedza o tym programie...hmm... coś nie skałdnie ale mam nadzieję, ze jakoś rozumiesz co mialam na myśli  :roll:   :mrgreen:

Offline szajo Kobieta

• maniak
prezenty gwiazdkowe
1 grudnia 2006, 12:55
tak wiem o co biega ;)
i chyba tak zrobie... mimo ze bardziej wolalabym archicada ;) bo dla mnie jest ciekwaszy i bym moze sobie pozyczeyla kiedys ;) hehe :Szczerbaty:

wlasnie popakowalam prezenty ;) troche szybko.. ale co zrobic tak jestem w 100% pewna ze beda to niespodzianki... teraz sa schowane i zapakowane  :mrgreen:

Cytat: "a.katarzyna"
tylko ja biedna nie wiem co sobie zażyczyć

no ja tez :) sama sobie pokupowałam co mi potrzebne ;) i wlasnie zabieram sie za czytanie mojego nowego nabytku :)

Offline olkahof

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08.04.2007
prezenty gwiazdkowe
1 grudnia 2006, 13:52
Ja mam w sumie ciezki orzech do zgryzienia- glownie z babciami i dziadkami...
Ale wiekszosc mam juz obmyslona:

-moj Irek- dostal juz nowy samochod, moze jesze mu kupie jakis drobiazg- przypomnialo mi sie ze chcial czarnego adidasa perfum czy tam zestaw..sie zobaczy

-mojej starszej siostrze kupilam profecjonalna prostownice do wlosow- tutaj takie produkty sa duzo tansze- wyszlo mnie 100 zl, zreszta chciala taki prezent

- mlodsza 10cio mesieczna siostrzyczka dostanie zabawke- taki pulpit z obrazkami zwierzatek, ktore po nacisnieciu wydaja dzwieki (100zl)

- mojej mamie- skladam sie z siostra na jakas kreacje dla mamy na wesele- bo nie ma nic takiego, teraz czuje sie jak kura domowa ciagle w domu przy Julce, wiec wezmiemy ja na zakupy zeby sie rozluznila (200zl)

- mojemu tacie- nie mam pojecia, moze karte pamieci do cyfrowki albo jakiegos whiskacza nie wiem(200zl)

- Irka mama dostanie to co sobie wybierze tutaj podczas pobytu- pewnie bedzie to jakas przydatna i praktyczna rzecz (ok 50 funtow)

-Irka ojczym- pewnie mamusia podpowie cos (200zl)

- Irka babcia- ziolka ktore jej zawsze kupujemy na reumatyzm (100zl duza butla)

-Irka dziadek- ostatnio ma problemy z kolanem po wypadku, wiec moze jakas rehabilitacja, przyrzady czy cos (100zl)

-moja babcia- w zeszlym roku kupila jej angielska herbate, a w tym nie wiem co :(

-moj dziadek- w zeszlym roku dostal angielskie piwko, a w tym nie wiem :(

-Irka brat- nie mam pojecia czy sie  zobaczymy, w razie co moze jakis zestaw kosmetykow

-ciocie i wujkowie- dorzucimy sie do puli i mama cos napewno wymysli

-Irka chrzesnica- spotkamy sie z nimi przed swietami i zobaczymy co tam by chciala lub potrzebowala (200zl)

To chyba na tyle- jeszcze dochodza drobiazgi dla bliskich znajomych...

-moja najlepsza przyjaciolka i jej facet- robia remont wiec napewno cos do mieszkanka im kupimy

-jakies drobiazgi dla Irka kumpla i jego rodzinki-  zona i 10-miesieczny synek

jejku ta lista robi sie coraz dluzsza  :shock:

- jeszcze dla najlepszych znajomych tutaj- Irka najlepszy przyjaciel i jego rodzina- zona i 7letnia corka

jejeku dobra koniec bo az wielkie oczy zrobilam.... :shock:  nie spodziewalam sie ze to az tak wiele trzeba kupic, nie myslalam o tym wczesniej na wieksza skale... :shock:  

zabieram sie za robienie listy i schowam ja zeby nic i nikogo nie przeoczyc

Offline Beth Kobieta

• maniak
prezenty gwiazdkowe
1 grudnia 2006, 19:08
Olkahof - no to faktycznie z wielkim rozmachem te prezenty :) I sporo ich macie do kupienia.
A.katarzyna - natchnęłaś mnie i bardzo dziękuję :) Miałam na oku dwa kosze bambusowe dla męża siostry (z jej mężem) do ich nowego domu, ale pięknie zrobiony stojak na wino (widziałam ostatnio metalowy z liśćmi winogron i winogronami) + do tego wino z takiej średniej półki będzie lepsze. Także jeszcze raz dziękuję :) Co do powtarzalności preznetów - z roku na rok bym nie radziła, w odstępie 2-letnim może..
A mnie nadal zostały 4 do kupienia...

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
prezenty gwiazdkowe
1 grudnia 2006, 21:19
Cytat: "martini"
Ja w tym roku robie "cos zupelnie innego": rozdaje przysmaki domowej roboty:

- najrozniejsze nalewki domowej roboty - mandarynkowa, kawowa, cytrynowa, smietankowa, kukulkowa....(robia sie)  
- pierniczki domowej roboty, lukrowane, ozdabiane, cudnie zapakowane  
- trufle domowej roboty  

Super pomysł Marta  :P  Ja też myslałam o sprezentowaniu wszystkim moich wypieków, ale kilka dni temu wysiadł mi piekarnik i jezeli mężuś go nie naprawi będę musiała się rozejrzeć za czymś gotowym  :roll:  A wolałabym jednak dać coś zrobionego przeze mnie  :roll:  Martini, a czy umieściłaś już na forum przepisy na te wszsytkie smakołyki które przygotowujesz? Bo ja jestem nimi zainteresowana  :mrgreen:

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
prezenty gwiazdkowe
1 grudnia 2006, 21:58
Cytat: "martini"
A to rzeczywiscie kicha z tym piekarnikiem - do ciasteczek i pierniczkow jest niezbedny!

mam nadzięję, że mój mężuś coś zdziała w tej sprawie  :roll:

Martini, a  'sprzedasz ' mi swoje przepisy na pierniki i trufle  :oops:  :blagam:  ? No i tymi nalewkami też bym była zainteresowana  :roll:, teraz nie zdąże ich zrobic ale moze kiedys... :wink:

Offline Beth Kobieta

• maniak
prezenty gwiazdkowe
1 grudnia 2006, 22:40
Martini - baaaardzo ciekawe i smakowite te Twoje pomysły :) Nam nalewki prezentuje w każde Święta Męża Dziadek, więc byśmy się pewnie głupio zdublowali. Poza tym gdzie tam nam - szczeniakom - do jego wyczucia :) Nalewka z pigwy w wykonaniu Dziadka jest BOS-KA i kopie odpowiednio ;) Pierniczków i wypieków bym się za nic nie podjęła - w piekarniku potrafię zrobić zapiekanki i pizzę, taka ze mnie kucharska noga.
A te elektryczne koce czy inne "rozgrzewacze" o których pisałaś faktycznie bardzo przydatne - weźmiemy to pod uwagę przy robieniu prezentów za rok :)

a.katarzyna

• Gość
prezenty gwiazdkowe
5 grudnia 2006, 09:38
my kupiliśmy teściowej apaszkę w kapphAll`u za 50zł
a dla siostry R i jej faceta chcemy kupić takie filiżanki w home&you jak Lea (z miejscem na ciostko) - tylko chcieliśmy kupić kontrastowe w innych kolorach, a cholera nigdzie znaleźć nie mogę - może wy wiecie :?:
dla bratanka oglądałam zabawkę "piesek zimny nosek" qrcze ale troszke drogi jak na zabawkę -160zł- chyba, że mamusia sie dołoży dla wnusia :mrgreen:
pozostaje jeszcze: teść, brat R, i bratanica  :urwanie_glowy:

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
prezenty gwiazdkowe
5 grudnia 2006, 09:45
A ja kupiłam tacie oststnio - płyte DVD - Propaganda PRL - Najśmieszniejsz ekroniki filmowe z lat 70-tyvh :) Mysle, że mu sie spodoba  :mrgreen:

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
prezenty gwiazdkowe
5 grudnia 2006, 10:03
Ja mam na razie prezent dla mamy i dla tesciowej. mamie kupiłam wisior z bursztynu oprawiony w srebro, taki duży do noszenia na ozdobnym rzemyku. Teściowej skórzane rękawiczki. Małż ma perfumy i nadal szalika szukam :lol: , tacie chyab coś z bielizny kupię a teściowi to nie wiem :roll:

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
prezenty gwiazdkowe
5 grudnia 2006, 19:43
No to ja się pochwalę naszymi prezentami :) Założyliśmy sobie 50 zł na osobę.
Z racji tego, że nasze mamuśki skomputeryzowane zakupiliśmy:
- dla mojej mamy--> klawiatura z bajerami (jej stara woła o pomstę do nieba!) -MediaMarkt 49zł
- dla teściówki--> myszka do laptopa i podkładka ze zdjęciem jej ukochanych pupilków (psiaki na których punkcie tesciowa ma fioła--> 34 zł mysz (MediaMarkt) plus 15 podkadka (allegro)
- tatuś--> zażyczył sobie krawat  :shock:  :shock: i dokładnie go scharakteryzował ;) jeszcze nie zakupiony, ale obiecałam, że gwiazdor go przyniesie ;)
- teść- książka: " Miłosne igraszki rosyjskich caryc" --> uwielbia historyczne książki..a ta jest z delikatnym pieprzykiem  :D 39 zł (Empik)
- siostra--> dwa komplety sztucznej biżuterii (łącznie 42 zł)
- mąż duma nad swoim prezentem... ma okresloną kwotę (do 150zł ) i ma coś sobie za to wybrać. Od siebie dorzucę jakiś drobiażdżek... może jakiś kosmetyk?
- ja od męża dostane dwa komplety bielizny z Lupo (uwielbiam tę firmę!) już wybrane i zamówione  :serce:

Mam ogromny problem z dziadkami :( :(

Dla dziadka próbuje zdobyć album "Lwów na starych pocztówkach" ale póki co nigdzie go nie ma:(

A dla babci?? help me :(