e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wakacje z maluszkiem  (Przeczytany 131407 razy)

Offline dagmaral Kobieta

Odp: Wakacje z maluszkiem
3 lutego 2015, 13:45
Mam pyt bo za 2 tyg zamierzam jechać z dziećmi na urlop 2 -3 tyg do francji i zastanawia mnie jak przygotować się na pobyt córci w hotelu bo od jakiś 2 tyg zaczęła pełzać intensywnie po całym pokoju i gdzie brat tam i ona ale co tam położyć na podłodze żeby umożliwić jej pełzanie/raczkowanie? Jakąś kołdrę i na to koc czy może są jakieś maty żeby jej zimno nie było.
Może któraś z Was miała podobny dylemat dlatego proszę o wszelkie rady.

Offline gagatka Kobieta

9 marca 2015, 11:13
Wiem, że tutaj zazwyczaj jest o wakacjach zagranicznych, ale potrzebuję pilnie hotelu w Polsce na weekend (zachodniopomorskie i lubuskie, ew. dolnośląskie) w którym jest animatorka dla dzieci (oprócz Aquariusa w Kołobrzegu). Help!

Offline dmonik44 Kobieta

9 marca 2015, 12:24
A ja potrzebuje fajnego miejsca/miejscowości i noclegu na wakacje z dzieckiem w okolicach Gdyni, Gdańska, Sopotu?
Natalka 4.11.2012

Offline marcella Kobieta

22 marca 2015, 15:13
Wracam do wątku.. Chyba nam wpadnie trochę niespodziewanej gotówki i będziemy mieli na wyjazd.. Szukam na lipiec. Zależy mi, żeby lot nie był za długi.. Dlatego w grę wchodzi Grecja, Chorwacja, Włochy, Hiszpania. Jedziemy z Zuzią (Adaś raczej zostanie z babcią bo za duże ryzyko z nim). Możecie coś polecić? Cena tak maks do 8 tys.. Ale wolałabym żeby było trochę mniej ok 6 tys. Zależy mi żeby było dużo atrakcji dla dzieci. Zuza jeszcze nie była na takich wakacjach..

Online justyna85 Kobieta

22 marca 2015, 15:20
marcela polecam z grecji krete hotel grand hotel resort dla dzieci super no i wylot ze szczecina :) biuro itaka i wlasnie itaka robi tez polskie animacjie:)

Offline marcella Kobieta

22 marca 2015, 15:39
Japcio ten Twój świetny. Napiszesz mi na priv ile płaciliście? Marcin chwilowo się dziećmi zajmuje i szukam akurat co by na chwile się oderwać od wszystkiego. Justyna jakbyś też mogła napisać będę wdzięczna. Nie wiem czy rezerwować teraz czy czekać na last minute?

Online justyna85 Kobieta

22 marca 2015, 16:10
Marcella my płaciliśmy ok 5tys za tydzień opcja all inc. ten hotel ma 4gwiazdki ale na prawde rewelacje i dla dzieci też
to jest ich orginalna strona http://www.grandhotel.gr/en/index.html  , my lecieliśmy z itaki i waśnie itaka tam ma chyba jako jedyna jeśli chodzi o polskie biura , ale dla dzieci właśnie to jest fajne, że sa polscy animatorzy w tym hotelu :)

Offline japcio Kobieta

22 marca 2015, 16:26
Marcella my płaciliśmy ok 5tys za tydzień opcja all inc.

Justyś, a w jakim terminie byliście? Bo sprawdzam cenę na lipiec i za moją rodzinę wychodzi ponad 10 tyś :( A szkoda, bo fajnie się prezentuje.
Szukamy czegoś, bo do Turcji nie chcemy już lecieć :(

Offline MARTKA Kobieta

22 marca 2015, 17:04
Pytanie do dziewczyn, które były w Pradze:
Jaka walutę brać? No i czy brać, bo wyczytalam, ze lepiej płacić karta niż gotówką.

Offline marcella Kobieta

22 marca 2015, 17:17
A ja nie mogę znaleźć tegohotelu Justynki przez Itakę.. Ten Japcio u nas wychodzi 8200.. troszkę dużo.. ale wygląda obłędnie..

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 16.09.2006
22 marca 2015, 17:27
japcio az tak ostatnie doniesienia Cie zniechęciły?? bo chyba mieliście termin zaklepany....
zachęcacie ta Grecją, więc również podczytuje wszelkie wskazówki ;D choc ogólnie widze, ze w terminie typowo wakacyjnym czyli lipiec-sierpień to te ceny ida mocno w górę ....no i ze Szczecina (znaczy Goleniowa  ;) ) to ograniczony wybór z tymi wylotami...

Offline japcio Kobieta

22 marca 2015, 19:24
Miśka, mamy już wykupiony wyjazd - patrz suwaczek :) Ale podpisywaliśmy umowę w czasie trwania promocji - do 40 dni przed wylotem możemy zmienić wycieczkę na inną. I to w cenach, które obowiązywały w styczniu. Jeśli wycieczka kosztowała wtedy 7 tyś, a teraz 8 tyś, to zapłacilibyśmy 7 tyś. :)

A chcemy zmienić Turcję na Grecję (może Zante, może Kreta....), bo dmuchamy na zimne. Zresztą w Turcji już byliśmy.

Offline gosiaczekk Kobieta

22 marca 2015, 19:24
miska my zawsze z Berlina lecimy.

Offline gosiaczekk Kobieta

22 marca 2015, 19:29
Lecimy na Kretę do hotelu http://www.booking.com/hotel/gr/star-beach-village-star-beach-water-park.pl.html na weekend majowy . Sami sobie rezerwujemy zawsze przez booking.pl

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
22 marca 2015, 19:44
japcio dzięki, teraz wszystko jasne :) choć z drugiej strony to jak coś jest nam przeznaczone, to Cię nie ominie 8)
gosiaczekk no tak, Berlin to kolejne najbliższe lotnisko i szersza oferta :) dzięki za namiary, musze sobie na spokojnie popatrzeć  :)

Online justyna85 Kobieta

22 marca 2015, 19:48
Marcella my płaciliśmy ok 5tys za tydzień opcja all inc.

Justyś, a w jakim terminie byliście? Bo sprawdzam cenę na lipiec i za moją rodzinę wychodzi ponad 10 tyś :( A szkoda, bo fajnie się prezentuje.
Szukamy czegoś, bo do Turcji nie chcemy już lecieć :(

my byliśmy koniec czerwca poczatek lipca tyle ,że w sumie 2os dorosłe a za Nadie 90zl płaciliśmy

marcela prosze to ze strony itaki : http://www.itaka.pl/wczasy/grecja/kreta/hotel-grand-holiday-resort,HERGRAN.html

Offline loona Kobieta

22 marca 2015, 19:58
Z Berlina jest także o wiele taniej niz z PL.

Offline marcella Kobieta

22 marca 2015, 21:11
Itaka niby taka droga ale zaczęłam szukać teraz przez wakacje.pl i ten hotel Japcio jest dużo droższy.

Offline loona Kobieta

22 marca 2015, 21:23
Marcela? A nie chcecie z Berlina lecieć? Wszystko załatwisz na miejscu, w Szczecinie, a wylot z DE.

Podaj mi dokładny termin to sprawdzę potem jakby to w euro wyglądało i porównamy.

Offline marcella Kobieta

22 marca 2015, 21:37
Mi to bez różnicy.. Mogę lecieć z Poznania, Szczecina, Warszawy lub Gdańska jeśli chodzi o Polskę. Z Berlina też. Masz jakąś fajną stronę do szukania ofert? Termin tylko i wyłącznie od 20.07 do 29.07

Offline loona Kobieta

22 marca 2015, 22:35
Ten hotel, o którym pisała Justyna wychodzi mi ok 1800 euro za 3 osoby (Zuzię już normalnie liczą), ale hotel jest tylko w ofercie Necermanna dlatego tak drogo. To musi być ten hotel? Czy ogólnie Grecja?

Ja szukam na niemieckim holidaycheck.

Offline kjp83

22 marca 2015, 22:57
Loona ale to i tak duzo taniej... z Itaki wychodzi 3473/os, z niemieckiego 600 euro. Czy cos pokręciła. Różnica mega.
Jak lecielismy na kanary tez z niemieckiego wyszło nas duzo taniej. Później z ciekawosci weszłam do itaki- ten sam termin, hotel, warunki. Tylko lot nie z poznania tylko Berlina i cena dosłownie 2x wyzsza!!!

♡ Szymon & Leon ♡

Offline loona Kobieta

22 marca 2015, 23:04
Generalnie wyloty z niemieckich biur wychodzą sporo taniej. W przypadku hotelu Marceli wyszło mi 614 euro od osoby.

Offline kjp83

22 marca 2015, 23:07
noooo 3 tysiace taniej na wakacjach. Sporo.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline marcella Kobieta

22 marca 2015, 23:19
No to poszukam z niemieckich biur.. Zależy mi żeby to było gdzieś w miarę blisko.. Boję się latać.. I krótki lot lepiej zniosę.. Już wymieniałam, że może być Hiszpania, Włochy, Chorwacja i Grecja i typowo hotel pod dzieci, żeby mała miała frajdę..

Offline japcio Kobieta

2 kwietnia 2015, 16:21
Marcyś, jak poszukiwania?

Zmieniliśmy Turcję na Zakynthos :)

Offline marcella Kobieta

2 kwietnia 2015, 23:08
Podasz linka..? U mnie teraz akcja chrzciny.. Ale po chrzcinach będę szukać :)

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
24 kwietnia 2015, 16:39
Dziewczyny ! Dajcie prosze namiar na miejsce przyjazne 3i7l na majowke.Moze jakas agroturystyka lub cos nad morzem..w planach byly Mikołajki, ale to jednak za daleko od Szczecina na te 3doby.
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline Ola888

24 kwietnia 2015, 18:48
Tetku a spa ?

http://www.woinskispa.pl/

w ogóle całe Lubniewice są śliczne, ośrodków sporo, można na koniach pojeździc, na wypoczynek polecam.