e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wakacje z maluszkiem  (Przeczytany 113961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Odp: Wakacje z maluszkiem
20 marca 2013, 07:59
Jak macie zieloną naklejkę to wszędzie wjedziecie. Auto najlepiej parkować w okolicach "Aniołka" albo obok Ambasady USA. Wszędzie blisko, a postój za free :)

Offline suprynka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07-08-2010
20 marca 2013, 15:35
O a gdzie dokladnie?

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
21 marca 2013, 10:06
Wszędzie blisko ;) Do Bramy Brandenburskiej, do Reichstagu, do Sony Center, do Chekpoint Charlie, do Starbucksa położonego przy granicy, która dzieliła Niemcy na wschodnie i zachodnie.

Offline .caril.

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.08.2009
12 kwietnia 2013, 10:53
dziewczyny, które spędzały rodzinny urlop z Karkonoszach, proszę o polecenie ciekawych miejsc.
znalazłam sporo w necie, ale chciałam poznać subiektywne opinie, co naprawdę warto zobaczyć/ odwiedzić, prócz typowo 'górskich' atrakcji:)

Offline suprynka Kobieta

• maniak
12 kwietnia 2013, 17:39
A ja mam pytanko. Czy któraś z Was była w Bułgarii?

Offline :martyna: Kobieta

• Chuck Norris
12 kwietnia 2013, 19:27
Suprynko, ja byłam. Co prawda 9 lat temu i bez dziecka, ale polecam całym sercem!
Byłam w Złotych Piaskach.

Offline suprynka Kobieta

• maniak
12 kwietnia 2013, 19:28
Dzięki my już sie prawie zdecydowalismy :). Miejscowosc chyba nazywa sie Primorie.

Offline .caril.

• Chuck Norris
12 kwietnia 2013, 19:29
też byłam jakieś 9lat temu. pamiętam upały i arbuzy prostą z grządki 8)

Offline Ola888

• Chuck Norris
12 kwietnia 2013, 19:35
Znajomi byli z dziećmi, bardzo polecali. My się zastanawialiśmy ale jednak cenowo lepiej nam wyszło co innego.

Karolajna o jakie miejsca tobie chodzi ? Coś pod kątem dzieci ( parki rozrywki itp) ? Czy bardziej zwiedzanie zamki, pałace itd?

Offline .caril.

• Chuck Norris
12 kwietnia 2013, 19:38
wszystko mnie interesuje, co za cenę biletu warte jest zobaczenia.

taką ściągawkę mam: http://www.dzieciochatki.pl/index.php/Gory_dla_dzieci_-_gdzie_jechac.html

Offline :martyna: Kobieta

• Chuck Norris
13 kwietnia 2013, 08:13
OO tak arbuzy i Breezer arbuzowy (do dziś mój ukochany) za 2 zł:)

Offline suprynka Kobieta

• maniak
13 kwietnia 2013, 10:04
Karola super ta strona. Polska jest taka piękna, tylko, żeby pogoda była ;). Ja po ostatnim pechu z pogoda w Polsce na wczasach wybieram inny kierunek ;).

Offline .caril.

• Chuck Norris
13 kwietnia 2013, 10:14
pogoda to jedyne czego nie możemy zaplanować ;)
jedziemy w cztery rodziny, więc w razie niepogody będzie można się podzielić.

Offline Ola888

• Chuck Norris
13 kwietnia 2013, 10:30
W artykule masz wszystko  ;) Jedyne co to nie wszędzie dacie radę dotrzeć wózkiem gdybyście chcieli. A pogoda jak pogoda, mi w górach pogoda nie przeszkadza byle nie padało, co innego nad bałtykiem  ;)

Offline suprynka Kobieta

• maniak
13 kwietnia 2013, 11:12
Pewnie, my akurat spedzielismy 3 dni w mega ulewach w Miedzyzdrojach ;).
Karola a jaka macie miejscowke?

Offline .caril.

• Chuck Norris
13 kwietnia 2013, 11:17
w zeszłoroczny weekend w Kołobrzegu zaliczyliśmy wszystko: deszcze, wiatry, burze i upały :)

jedziemy tu: www.hotelconcordia.pl (04-11.08)

Ola, a którąś konkretnie atrakcje polecasz szczególnie?

Offline suprynka Kobieta

• maniak
13 kwietnia 2013, 13:42
Fajne miejsce. Na pewno bedzie milo :). I prwnie sporo atrakcji bedzie nawet na miejscu.

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
17 maja 2013, 10:34
Kilka propozycji na weekendowe wyjazdy z dziećmi :)

Jeszcze gorąca nowość z Berlina :)

http://vumag.pl/wnetrza/barbie-opanowuje-berlin,55917,strona,1.html

poza tym:

http://www.zoo.eberswalde.de/index_pl.html

oraz coś niesamowitego zarówno dla małych jak i dużych:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Podno%C5%9Bnia_statk%C3%B3w_Niederfinow

Offline suprynka Kobieta

• maniak
17 maja 2013, 16:19
Loona a wiesz do kiedy jest ten domek barbie?

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
17 maja 2013, 20:02
Prawdopodobnie do końca sierpnia.

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
6 czerwca 2013, 09:44
Laski,stacjonowała może któraś w Karwi w Nautilusie?albo ogólnie w tej miejscowości?bo polecono mi to miejsce-i przekonują mnie animatorzy    duży plac zabaw oraz świetlica dla dzieci ;D ;D ;D
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline cytrusiaaa Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 22.07.2006
14 czerwca 2013, 08:46
dziewczyny mam pytanko czy któraś była może na tropikalnej wyspie w Niemczech może wiecie jak wygląda sprawa wejścia z niemowlaczkiem czy można mieć wózek z gondolą trzeba się przebrać i po całym obiekcie chodzi sie w stroju kąpielowym czy można mieć swoje jedzenie i jakie ceny mniej więcej są w restauracjach? ale pytań :) będę wdzięczna za porady :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Lenka ur 04.02.2008
Laura ur 15.02.2013

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
17 czerwca 2013, 23:43
Podnosze.
Cos mi się kołacze ,że chyba anusia była w Arenie Słońca w Łebie?Ja się skłaniam bardzo(animatorzy mnie przekonali :P) ale może któraś z Was coś podpowie?
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
18 czerwca 2013, 09:30
Była  ;D i poleca, ale teraz wziełabym pokój w budynku, nie "bungalowy", a jak już "bungalow" to od tylnej strony bo tam było słońce, a u nas cień.
I pamiętaj, tam nie sprzątają to ich najwięszy minus!

Ale animatorzy, zabawy dla dzieci, plac zabaw, basen - na bardzo wysokim poziomie.Ja byłam bardzo zadowolona.
Nawet jedzenie było spoko. I oplacało się bo jedząc na miescie wydalibysmy więcej i te ciągłe poszukiwania "gdzie zjeść". Mielismy śniadania i obiad (ale rozpiętość wydawania posiłku jest tak duża, ze można obiad jeść na kolacje).
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline tete Kobieta

• Chuck Norris
18 czerwca 2013, 10:28
Ania,przekonałas mnie!"nie sprzątają" w sensie ,ze samemu trzeba zadbac o czystość?czy ,że syf generalnie jest tam?

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
18 czerwca 2013, 13:56
Nie, że syf, ale w pokojach nie sprzatają w czasie pobytu tak jak w zwykłym hotelu, chyba, ze na wyraźne żadanie.
Masz w pokoju miotłe, wiadro - możesz se sama ogarnąć (są też  fajne rzeczy jak suszarka na pranie, parawan, czajnik, talerze)
O tyle, dla mnie - byłam 8 chyba dni, nie było to jakoś problematyczne, nie nasyfiliśmy zbytnio bo był upał i tylko piachu było trochę, o tyle jak będzie lało może być problem...a i prysznic po tygodniu nieciekawie wyglądał ::)
I to jest napisane w regulaminie tzn. było.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline sarmaxarica Kobieta

• maniak
18 czerwca 2013, 14:47
A czy któraś z Was jechała z roczniakiem pociągiem?
Planuje na przełomie lipca/sierpnia lub we wrześniu jechać na kilka dni do Szczecina i nieco przeraża mnie organizacja.
Będę sama z Kubą i czekają nas co najmniej 2 przesiadki - we Wrocławiu i w Poznaniu.Jeśli pociągi nie będą jakimś cudem miały opóźnień to aby przejść z jednego do drugiego pociągu będę miała ok.30-50 minut,więc w miarę ok,gorzej jak będą opóźnienia.
Przyjmę wszelkie rady,jak się ogarnąć z całym majdanem. ;)

Offline Olaa Kobieta

• Chuck Norris
19 czerwca 2013, 02:12
Laski,stacjonowała może któraś w Karwi w Nautilusie?albo ogólnie w tej miejscowości?bo polecono mi to miejsce-i przekonują mnie animatorzy    duży plac zabaw oraz świetlica dla dzieci ;D ;D ;D

AndziaK była w ubiegłym roku, a my ją tam odwiedziliśmy. Fajna miejscowość, w miarę spokojna - dodatkowo ładna plaża.
Na temat miejscówek się nie wypowiem, bo nie wiem.
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
26 czerwca 2013, 13:06
A czy któraś z Was jechała z roczniakiem pociągiem?
Ja jechałam z Łucją jak miała 14 m-cy do Wa-wy, pociągiem IC bez przesiadek. Miałam walizkę na kółkach, wózek-parasolkę, mały plecak na jedzenie, napoje, pieluchę, ze dwie zabawki itp. i do tego całego majdanu jeszcze łóżeczko turystyczne ;) Akurat trafiłam na pomocnych współpasażerów i pomogli mi wytaszczyć wszystko do drzwi, a na peronie już czekała rodzinka.
Dla Łucji taka podróż to była wielka frajda (pierwszy i póki co ostatni raz jechała pociągiem wtedy). Pociąg wybrałam bez przedziałów, żeby mogła sobie spacerować i "czarować"  współpasażerów.
Na pewno najlepiej ograniczyć bagaż do absolutnie niezbędnego minimum, bo jak będziesz się tarabanić z peronu na peron to trochę kłopot.