e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wakacje z maluszkiem  (Przeczytany 121344 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kjp83

Odp: Wakacje z maluszkiem
14 maja 2012, 15:34
Karolina szczerze to cena bez szału. Tzn nie jest super tanio. A te ceny to sezonowe czy wrzesniowe?

♡ Szymon & Leon ♡

Offline suprynka Kobieta

14 maja 2012, 15:41
Kasia zaznacz sobie termin to Ci wyjdzie ile kosztuje. Dla mnie to dobra cena i nam takie warunki odpowiadaja. My jezdzimy zwykla na koniec sierpnia. I placa np 2800 zl za 2 tyg za 4 osoby to masz 700 zl od osoby za 14 dni!!! Dla mnie to taniocha, nie wiem skad Ty jezdzisz, skoro dla Ciebie to nie jest atrakcyjna cena.  ???

Offline kjp83

14 maja 2012, 16:01
Karolina tanio ale bez szału. 2800 pisałaś że 3 lata temu. Zakładam że ceny poszły w górę. No ale zakładając że średnio tysiąc złotych/os to normalna cena.
Dla mnie to taniocha, nie wiem skad Ty jezdzisz, skoro dla Ciebie to nie jest atrakcyjna cena.
My jedziemy z eurocampem, 300euro za cały domek dla 4 dorosłych i 2 dzieci za 12 dni  http://www.camping.it/english/veneto/altomincio/
Jedziemy na początku września stąd też cena. W lipcu trzeba potroić.
Najważniejsze że Wam pasuje i jesteście zadowoleni :) Zresztą mi idea interhomów też się podoba, pewnie kiedyś skorzystamy. Mój post był tylko i wyłącznie odpowiedzią na zachwyt loony nad ceną :)

♡ Szymon & Leon ♡

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
14 maja 2012, 16:35
Eurocamp też lubię...
Ja tam zawsze szukanie lokum zostawiam mężowi...on wybiera....
ja tam nigdy nie narzekałam...ani na cenę, ani na warunki...

byle ciepło było , była ciepła bieżąca woda, prysznic, kibelek ze spłuczką, lodówka, kuchenka gazowa, niezapychający się zlew - wszystko to na naszą wyłączność...i ja już mam wakacje...i jestem happy....
Na turystę robiącego zdjęcia plamom na wykładzinie się nie nadaję.... ;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: 14 maja 2012, 17:54 wysłana przez liliann »

Offline suprynka Kobieta

14 maja 2012, 17:48
No tak my jezdzimy sierpien/wrzesien. Dlatego taka cena. Ty tez malo placisz za domek. Ale cos zdjec tych domkow nie moge znalezc na tej stronie... Mi domki akurat nie pasuja ;). Ale jak Wam tak to super. A Wy jedziecie nad Garde?

Offline kjp83

14 maja 2012, 18:56
Domki można zobaczyć na www.eurocamp.pl
Tak w tym roku nad garde- sama byłam 2 razy i stwierdziłem że miejsce super na rodzinny wypoczynek.
lila ja też nie potrzebuje luksusow- byle łazienka czysta była  :)

♡ Szymon & Leon ♡

Offline agnieśka Kobieta

15 maja 2012, 10:10
Liliann ja mogę się podpisać pod tym, co napisałaś  :D, mam dokładnie takie same wymagania odnośnie swojego wakacyjnego lokum.
Ja bym jeszcze tylko dodała, żeby nie było mrówek, tudzież innych lokatorów na gapę, co się czasami niestety zdarza w niektórych apartamentach. No i niezbędnym warunkiem jest taras z widokiem na morze, na którym z kawką w ręku rozpoczynam każdy dzień urlopu  ;D.
W ubiegłym roku jechaliśmy na urlop w ciemno i szukaliśmy apartamentu na miejscu, to niezłe kwiatki widzieliśmy  ;) i to jeszcze za jakie pieniądze. W jednym za nami wykrzykiwała właścicielka, że nam się z dobrobytu poprzewracało, ale ją olałam, bo za pieniądze, które chciała za ten apartament, mogła w nim chociaż posprzątać po poprzednich lokatorach.

Offline Katrinka Kobieta

15 maja 2012, 10:54
kjp83 samochodem jedziecie? bardzo fajnie wygląda to miejsce:) jak można zarezerwować?

Offline kjp83

15 maja 2012, 12:06
Tak jedziemy autem. Na stronie eurocampu masz kontakt. Biuro jest we Wrocławiu. Jak już wybierzesz sobie miejsce, camping i termin to dzwon do nich czy są miejsca. Oni przysyłają Ci rachunek z zaliczką do zapłaty. Reszta na 12 tyg przed rozpoczęciem wczasów.
Jedyny minus ze trzeba dużo wcześniej rezerwować. My rezerwowaliśmy we wrześniu, w grudniu musieliśmy zrobić przebookowanie ze względu na rejsy Michała i z miejscami już było bardzooooo kiepsko.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline loona Kobieta

15 maja 2012, 13:20
No własnie ja zapiałam nd ceną, ale jak to tylko koszt za domek to lipa.

Gabiś

• Gość
15 maja 2012, 20:44
Dziewczyny macie jakiś godny polecenia nie drogi nocleg w Gdańsku ?? niekoniecznie musi być dostosowany do dzieci ;)

Offline martusia83 Kobieta

16 maja 2012, 17:31
Mam pytanko może ktoś się orienruje bo coś mi się kojarzy, że ktoś tu już pisał o dowodzie dla dziecka.
Czy do Chorwacji może dziecko jechać mając tylko dowód osobisty, bo wiem, że my jako dorośli możemy bez problemu jechać na nowy dowód, ale czy z dzieckiem jest tak samo wystarczy tylko jakiś dowód tożsamości. I jeszcze czy wyrobienie dowodu dla dziecka jest bezpłatne.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
17 maja 2012, 09:26
Gagatka a gdzie byliście na majówkę?

Offline baska98 Kobieta

17 maja 2012, 10:51
odnośnie naszych wczasów...
jakie leki zabrać dla Majki?
- nurofen
- coś na biegunkę
- plasterki

co jeszcze?

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
17 maja 2012, 10:53
Fenistil w kroplach po ukąszeniach i bransoletki odstraszające owady  ;D

Offline baska98 Kobieta

17 maja 2012, 10:56
Grecji na komary się nie nastawiam ;D

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
17 maja 2012, 10:58
Poza komarami są też inne owady ;)

17 maja 2012, 11:26
Ja mialam jeszcze:
- calcium (przydał się mnie  :P b)
- woda utelniona w żelu (przydało się)
- maść na siniaki (przydało się)
- orsalit (nie przydał się)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline baska98 Kobieta

17 maja 2012, 11:29
Poza komarami są też inne owady ;)
wiem wiem ;D
choć jak na razie na naszych kilku wyjazdach nie spotkałam niczego innego... tak im się chyba nie chce latać jak jest tak gorąco ;D

Offline gagatka Kobieta

19 maja 2012, 00:07
Gagatka a gdzie byliście na majówkę?
Byliśmy w Trójmieście, a właściwie to tylko w Gdańsku i Sopocie, no i na Helu ;) Mieszkaliśmy w Gdańsku w "Dworze Oliwskim". Miałam plan nauczyć Małża-pracoholika jak się urlopuje, ale się nie dał skubany ;)

Offline baska98 Kobieta

20 maja 2012, 19:02
do osób z Poznania:
co warto zobaczyć w Poznaniu z dzieckiem z wyjątkiem ZOO, bo to już mamy na liście :)

Offline loona Kobieta

20 maja 2012, 19:49
do osób z Poznania:
co warto zobaczyć w Poznaniu z dzieckiem z wyjątkiem ZOO, bo to już mamy na liście :)

Starówkę i Maltę.

Offline Nika

20 maja 2012, 20:45
Termy Maltańskie i to chyba wszystko. Po spacerze na starówce, koniecznie kawka w cafe bebe.

Offline baska98 Kobieta

8 czerwca 2012, 11:58
my już po naszych wakacjach więc mogę co nieco napisać :D

hotel, który wybraliśmy stworzony dla dzieci - masa atrakcji
Kipriotis Panorama Aqualand **** http://www.kipriotis.gr/items.php?itid=4
należy do kompleksu hotelowego Kipriotis hotels http://www.kipriotis.gr/
w kompleksie są 2 hotele 5* i 3 hotele 4*.
Nasz hotel był 4* i w zupełności zasługuje na te 4*, a może nawet na więcej.
Zdjęcia zamieszczone na stornie oddają 100% rzeczywistość. Hotel jest ładny, zadbany, czysty.
pomimo tego, że byliśmy w tym 4* mogliśmy korzystać z innych hoteli i ich atrakcji z wyjątkiem SPA, które było dodatkowo płatne (ale to akurat nic nowego, bo tak jest w większość hoteli).
Mini park wodny, który miał powstać w tym roku został otwarty 6 dni przed naszym przyjazdem i troszkę różni się od tego co jest pokazane na stronie (tam są makiety) ale i tak jest super.
Jedzonko dobre i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
Atrakcje dla dzieci: super basen ze zjeżdżalniami (małymi i dużymi - tu nawet ja miałam stracha ;D, wielki plac zabaw - zamknięty: http://www.tui.pl/family/kluby-scan-holiday/grecja/hotele;show,1541,kipriotis-panorama-aqualand-kgs13552?hotel=6085&m=h&transport=1# , mini kluby dla dzieci, w których można było nawet zostawić dziecko, animatorzy, którzy mięli masę atrakcji dla dzieci, nawet mała sarenka i owce na terenie hotelu była atrakcją dla naszego dziecka :D co więcej można było pograć w tenisa i pojeździć konno...

jak się ogarnę to wrzucę jakieś zdjęcia...
jak ktoś ma jakieś pytania odpowiem.

tak czy inaczej hotel godny polecenia :D goście hotelowi, z którymi rozmawialiśmy bardzo zadowoleni.
pojechałabym tam z chęcią po raz kolejny :D

9 czerwca 2012, 19:23
A wiesz, ze patrzałam na ten hotel, ale ze względu na to, ze były na fotach makiety go odrzucilam...fajnie, ze napisalas opinie.
Przyda mi sie na przyszly rok.

W tym dobrze zdecydowalismy, ze wakacje nad polskim morzem...Zu ma po zabiegu zakaz na samolot przez 6 miesiecy.

Ile daliście za wakację Basiu? I z jakim biurem>
Aaa i dlaczego ten plac zabaw zamkniety?

Offline baska98 Kobieta

9 czerwca 2012, 19:53
źle się wyraziłam :P
plac zabaw nie zamknięty tylko w zamknięciu ;D w wielkim pomieszczeniu...

za wakacje zapłaciliśmy: 2000zł/osoba dorosła + 290zł Majka

lecieliśmy z TUI.

co do makiet to ja wcześniej dzwoniłam do TUI i pytałam jaką mamy gwarancję, że te baseny będą jak zajedziemy to babka mówiła, że już kilka razy mięli taką sytuację m.in.w Turcji i zawsze wszystko było gotowe na czas...

Offline Katrinka Kobieta

9 czerwca 2012, 22:09
baska to fajna cena ;) a ile ma Twoja Maja?i kiedy zamawialiście?

Offline baska98 Kobieta

10 czerwca 2012, 10:58
zamawialiśmy gdzieś w listopadzie, a Majka teraz w lipcu skoczy 3 latka.

Offline mikoala

14 czerwca 2012, 21:53
My za 3 tygodnie jedziemy tutaj http://www.pasja.eu/pasjachl/index.htm :):) Z chłopcami oczywiście.
Potem w sierpniu chcemy jechac na Węgry nad BAlaton. Macie moze jakiś hotel godny polecenia ??
A jak cenowo wychodzi WAs taka przyjemność?
Szukam wlasnie po necie i szukam czegos przystosowanego dla dzieci nad morzem, bo jakby pogody brak to musze miec jakies dodatkowe atrakcie dla 2 latka.

15 czerwca 2012, 17:27
mikoala - w większości lepsiejszych SPA nad naszym morzem są super udogodnienia dla dzieci, opinie o samych osrodkach rozne.
Ceny w sezonie za 3 osoby od 4000 wzwyz.

My placimy 3900 ze sniadaniem i obiadokolacja.

Mowie tu o hotelach o wyzszym standardzie.