e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wakacje z maluszkiem  (Przeczytany 128967 razy)

Offline gagatka Kobieta

Odp: Wakacje z maluszkiem
7 lutego 2012, 22:52
Na pewno nie chcemy nad morze ;) Tzn. bardziej Małż nie chce. A budżet jeszcze nieokreślony, mam zaproponować najpierw miejsce.

Offline suprynka Kobieta

7 lutego 2012, 23:19
To może góry i Karpacz? http://www.arnika.karpacz.pl/ bardzo sympatyczne miejsce. Byliśmy z Małą jak miała 5 miesiecy. Rewelacyjna właścicielka.

Offline gagatka Kobieta

7 lutego 2012, 23:27
Dzięki Kochana :-* Jeżeli chodzi o te rejony to w Szklarskiej mamy miejscówkę u naszej Kumpelki, która pewnie by nam nie wybaczyła gdybyśmy nie zatrzymali się u Niej ;)

Hmmm... a może polecicie coś w okolicy Krakowa albo Trójmiasta...

Offline gosiaczekk Kobieta

8 lutego 2012, 09:02
Do plaży kawałek, ale nam na tym nie zalezy, bo lubimy spacerowac.
Grecos w tej cenie. Nie wiem, czy inne biuro ma ten hotel ::)
Z tym, że pokoj to nie standard tylko apartament....innych nie było albo już albo wcale.

Dzis dostalam od kumpeli z biura, ktora mi w poszukiwaniach pomaga rekomendacje od chłopaka, który tam był, twierdzi, ze super i mocne 4****.
Jestem co raz bliżej podjęcia decyzji.

Czy nie chcialybyscie zobaczyc na zywo tego i popływać w tej wodzie

a to miejsce na zdjeciu jest blisko tego hotelu? :)

8 lutego 2012, 09:12
Gosia, na Zakynthosie jest wszystko blisko hotelu ;) Ta wyspa ma 20 km na 20 km ;)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline suprynka Kobieta

8 lutego 2012, 12:38
Jeśli chodzi o Kraków, to nam sprawdziło się to miejsce http://www.hotelsecesjakrakow.com Fajny klimat, w miarę niedrogo, wszędzie blisko. Dla dzieci mają łóżeczka, krzesełka do karmienia. A okolice Trójmiasta... jejku nie mogę sobie przypomnieć miejscówki, poszukam i Ci podam ;).

Offline ooppoonnkkaa Kobieta

• Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 29.07.2006
8 lutego 2012, 13:13
Do plaży kawałek, ale nam na tym nie zalezy, bo lubimy spacerowac.
Grecos w tej cenie. Nie wiem, czy inne biuro ma ten hotel ::)
Z tym, że pokoj to nie standard tylko apartament....innych nie było albo już albo wcale.

Dzis dostalam od kumpeli z biura, ktora mi w poszukiwaniach pomaga rekomendacje od chłopaka, który tam był, twierdzi, ze super i mocne 4****.
Jestem co raz bliżej podjęcia decyzji.

Czy nie chcialybyscie zobaczyc na zywo tego i popływać w tej wodzie

a to miejsce na zdjeciu jest blisko tego hotelu? :)

Tylko trzeba dobrze poszukać, że to najpiękniejsze miejsce tam ale trzeba do niego.... popłynąć ;D Kilka razy dziennie są wycieczki no ale nie wygląda to wtedy tak ładnie zasypane ludźmi  ;)

Offline gagatka Kobieta

8 lutego 2012, 14:01
Jeśli chodzi o Kraków, to nam sprawdziło się to miejsce http://www.hotelsecesjakrakow.com Fajny klimat, w miarę niedrogo, wszędzie blisko. Dla dzieci mają łóżeczka, krzesełka do karmienia. A okolice Trójmiasta... jejku nie mogę sobie przypomnieć miejscówki, poszukam i Ci podam ;).
Dzięki Kochana :-* Daj znać jak doszukasz się tego Trójmiasta.

Offline suprynka Kobieta

8 lutego 2012, 14:05
Nie ma sprawy :-*.

8 lutego 2012, 21:34
Oponka, wiem, ze tam trzeba popłynąć, chociaż sam widok można podziwać z góry również..."znam" tę wyspę już z opowiadań i blogów bo juz w tamty roku w nią celowałam, ale wylądowaliśmy na Krecie...

My dale w zawieszeniu Gracja czy polskie morze ::)

• Chuck Norris
8 lutego 2012, 21:47
Napisałam bo większość jednak myśli, że moża sobie tam pójść ;D

Ania a nad czym Ty się zastanawiasz????? JEZUSIU GRECJA!!!!!!!!!! :D :D :D

8 lutego 2012, 22:06
No jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o piemiądze Aga 8)

Grecja nas szarpnie na tydzien 6700 + ze 3 000 na miejscu, a polskie morze ok. 4000 PLN + powiedzmy 2000PLN.

• Chuck Norris
8 lutego 2012, 22:22
A no to już tylko od Was zależy  ;D Ale jak sie chociaż zastanawiacie to znaczy, że dacie radę tą Grecję hehe ;) My musieliśmy wybrać wakacje czy samochód... wiadomo musimy zmienić samochód. Ale za dwa lata pojedziemy napewno do Grecji.

• Chuck Norris
8 lutego 2012, 22:24
Choć ja Ci powiem, że znalazłam ze 3 oferty takie od 5400-6000 max i były naprawdę fajne i to ze 100% piaszczystymi plażami ;D Jak chcesz to służę ;D

8 lutego 2012, 22:27
Ja mam Aga jeden warunek, moge spac z karaluchami ;) ale muszą być baseny ze zjezdzalnia wtedy wiem, ze mam dziecko z głowy ;)

Znacie takią miejscówkę

http://www.primaveraspa.pl/

Offline Katrinka Kobieta

8 lutego 2012, 22:27
My dalej sie zastanawiamy ale raczej będzie morze na tydzień i góry na 2 tygodnie  ;) z tym, że ja i mała w góry bo mąż zakłada działalność i raczek wylot za granicę odpada.. ale jeszcze nie wiadomo.. mąż twierdzi, że do czerwca daleko ::)

Póki co jedziemy na majówkę w góry..kierunek Limanowa ;D

Offline loona Kobieta

9 lutego 2012, 09:47
My kierunki mamy już wybrane czas więc zacząć już spożywać Beta - Karoten  ;D Nadaje skórze ładny kolor i utrwala opaleniznę. Polecam  :ok:

A tu coś dla tych, którzy chcą zobaczyć śnieg na Majorce  ;D: http://www.myarenal.com/webcam.php

Offline gagatka Kobieta

9 lutego 2012, 13:32

Znacie takią miejscówkę

http://www.primaveraspa.pl/
Wprawdzie nie znam, ale poczytałam sobie co oferują dla dzieci i jestem pod wrażeniem, bo nawet mają elektroniczną nianię ii nakładki na wc! :ok:

9 lutego 2012, 15:21
No, wydają się być fajni i z bolem serca się na nich zdecyduje ;)
Bo turnus 8 dniowy wyniesie nas ok. 3400 PLN z 3 posiłkami i atrakcjami.

Myslalam nad Sandrą (ale Pogorzelica mi nie odpowiada), Velkaves - turnus za 6700 PLN, tyle zaplace za Grecje i Aquarius w Kolobrzegu, ale tam turnusy tylko 6 dob i dosyc drogo.
POzniej do kolekcji doszedl Fantom z Rumii ale to nie nad samym morze wiec odpadl i Hotel  Lidia z Darlowa (miejsce mi nie odpowiada).

Offline suprynka Kobieta

9 lutego 2012, 17:56
Anusiaaa, a nie chcecie jechać samochodem do Chorwacji?

9 lutego 2012, 18:45
Nie, bo nie chce tak daleko jechac samochodem to raz, a po drugie kamieniste plaże mi nie odpowiadają.

Offline suprynka Kobieta

9 lutego 2012, 18:51
A rozumiem.

• Chuck Norris
9 lutego 2012, 23:09
A ja bym mogła samochodem podróżować jak najdalej ;D Zresztą taki jest plan, żeby za rok, dwa do Grecji się wybrać samochodem :D Tylko będziemy się kłócić kto ma prowadzić. Ja uwielbiam! :D

Offline suprynka Kobieta

10 lutego 2012, 08:39
Dla mnie też takie podróże są cudowne, kwestia tylko dobrej organizacji. My ostatnią drogę do Chorwacji, ok 1300 km, rozłożyliśmy sobie na dwa dni. Nocowaliśmy w Alpach. Było cudownie. Zatrzymujesz się gdzie chcesz, więc masz dodatkowe atrakcja, a nie tylko te na miejscu.

Offline loona Kobieta

10 lutego 2012, 08:44
My 28 kwietnia wyjeżdżamy do Chorwacji. Jedziemy Camperem więc beż problemu będziemy mogli zrobić sobie przystanek w jakimś niesamowicie pięknym miejscu. np. u podnóża Alp... :)

• Chuck Norris
10 lutego 2012, 11:22
Dla mnie też takie podróże są cudowne, kwestia tylko dobrej organizacji. My ostatnią drogę do Chorwacji, ok 1300 km, rozłożyliśmy sobie na dwa dni. Nocowaliśmy w Alpach. Było cudownie. Zatrzymujesz się gdzie chcesz, więc masz dodatkowe atrakcja, a nie tylko te na miejscu.

Dla mnie własnie to jest super. Sam urok w kilkudniowej wycieczce pełną gębą :) Zmęczony = zatrzymujesz się na noc, odpoczywasz przy pięknych widokach a rano śniadanko i ruszasz dalej ;D Bomba.

Offline kjp83

10 lutego 2012, 12:10
Też uwielbiam jazdę autem przez pół europy. Właśnie takie wycieczki pamiętam z rodzicami- na 3 auta ze znajomymi, kilkoro dzieciaków, kawa na parkingu z termosu, coś ciekawego- sygnał znak przez cb reszcie załogi i się zatrzymujemy. Najwięcej zabawy i śmiechu było podczas takich podróży :) No i ta niezależność na miejscu- wsiadamy w samochód i zwiedzamy :)

♡ Szymon & Leon ♡

10 lutego 2012, 12:19
No niestety, moje dziecko jeszcze nie nadaje sie na podroż samochodem. Zu po godzinie jazdy już urządza akcję. Nad morze bankowo pojedziemy w nocy bo wtedy bedzie spac ::)
 Nie wiem dlaczego inne dzieci mogą spokojnie jeżdzić w aucie, a moja nie ::)

Offline kjp83

10 lutego 2012, 12:27
Ania a na czym jak ta jazda się objawia? DVD próbowaliście?
Szymek urządzał histerie w samochodzie jak miał rok. Byłam akurat sama i za każdym razem, droga powyżej 10km darł się niemiłosiernie. Nie mając wyjścia jako przykład wyrodniej matki zagłuszałam go muzyką- radio na całą parę i po chwili przestawał bo widział że i tak nie ma sensu :) No ale Zuzia starsza już, taki numer by nie przeszedł ;)
A system nagród- jak będziesz grzeczna przez całą drogę to.... My rozbijamy drogę po 600km czyli powiedzmy 7/8h z dużą ilością przystanków i zwiedzaniem po drodze.

♡ Szymon & Leon ♡

10 lutego 2012, 15:18
Kasia, no przy 2,5 latkach też ja zagłuszałam muzyką jak wracalismy z Wroclawia, a to raptem jakieś 3 h jazdy ::)

Mnie się wydaje, ze ona jest tak zywym dzieckiem, ze to siedzenie, nawet jak leci bajka to ją wkurza...w domu jak ogląda ajke to tez nie siedzi, tylko stoi, robi fikołki ;), usiądzie na chwile i znowu wstaje....

Probowalismy juz wszystkiego, w desperacji jak jedziemy np. do lekarza 30 km ::) daje jej paluszki (ktorych normalnie nie dostaje ale uwielbia) i siedzi cicho, albo lizaka...no ale nie mozna jest przez 10 h jazdy :P