e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZABAWKI godne polecenia...ROCZEK , ŚWIĘTA I INNE OKAZJE :)  (Przeczytany 436426 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
nie wiem czy dziewczyna ma dziurki w uszach....Z tego co inna mama mówa ona bardzo lalki kocha i się nimi dużo jeszcze bawi

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
Netula, Alan w niedzielę idzie do 8 latki. Zazyczyla sobie właśnie kule L.O. L , nie miałam nawet pojęcia co to jest ☺jutro wysyłam męża do Smythsa, ma ogarnąć dla niej właśnie słuchawki do tableta i te kule.

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Daria, nie napisałam że konsole itd to samo zło ;) Pewnie, ze wiele zależy od podejścia rodzica. Dla mnie to po prostu przerażające, że taki mały(mój) a miałby w konsole pykać, jak nawet matka by nie umiała haha. Przyjdzie pora i na konsole, tak jak mówisz, dzieci rosną i zainteresowania się zmieniają. Nie można bronić dziecku takich rzeczy, bo wtedy pójdzie to za bardzo w drugą stronę. Grunt, to umieć wszystko wypośrodkowac.

U nas list był jeden, na Mikołaja. Pod choinką są niespodzianki. Oczywiście syn też oświadczył nam że przecież mikołaj nie potrzebuje pieniędzy, bo zabawki robią elfy! Ale jeszcze jakoś wybrnęłam z sytuacji ;) Marzenia spełnione, mały szczęśliwy i to w tym wszystkim najważniejsze :)

Pod choinkę młody dostanie sterowany czołg z lego technic, prezent oczywiście składkowy. No i książkę, bo prezent bez książki to nie prezent. Aha, zrobiłam mu jeszcze kubek z jego zdjęciem bo o nim marzył
Z książek aktualnie na tapecie Nela mała podróżniczka.  Bardzo się w niej zaczytuje. Prosto napisana, duże literki, młody może sobie czytać sam. Choć to jeszcze ten czas gdy woli, by czytała mu mama ;)

Kule Lol? O mamo... Nie mam pojęcia co to za cuda :D :D :D

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
Prezenty przyszły na czas wszystko kupione i tylko zapakować. Pokażę wam jak wyglądają podróbki L.O.L. doll prosto z ebay.
Kupiłam plac zabaw a w komplecie były dodane niejako extra lale jako dodatkowa atrakcja. Nie zależało mi na nich no ale komplet to komplet, inaczej się tego nie dało kupić. Ktokolwiek miał w ręku oryginał od razu zorientuje się, że to nie jest dobry produkt. Lalki nie ruszają rękoma ani nogami tak jak te oryginalne, nie można ich przebierać, są krzywo pomalowane a guma z której są wykonane zwyczajnie śmierdzi. Sam plac zabaw o dziwo wykonany tak, że mucha nie siada. Na szczęście udało nam się otworzyć pudełko i wyjąć te pseudo lalki i cieszę się bardzo, że to plac zabaw a nie one były na prezent. Zdjęcie tego jak wygląda złożony prezent, jeżeli ktoś chce, mogę wrzucić po świętach. Wkleję wam zrzut z ebay i moje zdjęcie lalek. Nasza oryginalna (z brokatem) jest na zdjęciu po lewej.
« Ostatnia zmiana: 22 grudnia 2018, 16:18 wysłana przez ~Ania~ »

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline *Ewelina* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.12.2007
Prezent dla chłopca na 3ur,babcie już pytają a ja nie wiem co.