e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Sztuczne rzęsy na specjalną okazję, czy na dłużej?  (Przeczytany 94133 razy)

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Anka? I teraz też chodzisz co 4 tygodnie? I od kiedy je masz?

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
mam je od miesiąca; teraz byłam na pierwszej odnowie.

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
16 października o 9 "zakładam" rzęsy... Zobaczymy jak mi się to spodoba... Już się nie mogę doczekać  ;D

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Jestem już po  ;D

rzęski przed:

Uploaded with ImageShack.us

i ja po :)

Uploaded with ImageShack.us

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
Ho, ho.

A gdzie i za ile?

rybkawiedenka

• Gość
Jakie są najdłuższe rzęsy? Ja swoje mierzyłam -naturalne - i mają dokóadnie 1,4 cm. Znajde dłuższe?

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Masz 14 mm rzęsy?!  :szczeka:

Wow! :)

Tak czy siak znajdziesz, bo najdłuższe są 17mm, no i jakbyś chciała to mam do polecenia ŚWIETNĄ babkę w Warszawie, która robi Xtreme Lashes. Jestem zachwycona, na pewno Ci krzywdy nie zrobi. Z tym, że 17 to musiałaby zamówić, bo zdaje się, że maksymalnie jej klientki robią 15mm (w tym i ja  ;D).

rybkawiedenka

• Gość
Hm...mówisz. Tylko kurcze będzie problem przy tej długości bo mogą haczyć o okulary...

Niestety mało kto wierzy że to moje prawdziwe rzęsy. Tzn jak nie było na rynku sztucznych to wiadomo było a teraz non stop podejrzewają że mam doczepione.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
No będą haczyć na pewno, bo moje 15 już mi przeszkadzają trochę - u mnie do przeżycia, ale ja okulary noszę tylko przed snem i chwilę rano, w ciągu dnia mam soczewki. 17 będą "leżeć" na szkłach non stop.

Tak sobie myślę, że skoro masz takie piękne, długie rzęsy to w sumie nie ma sensu zakładać sztucznych - szkoda kasy i zachodu :)  No i nikt mi nie powie - żeby rzęsy wyglądały super cały czas trzeba co dwa tygodnie się przejść na uzupełnianie .. i 300zł miesięcznie pęka ;)

rybkawiedenka

• Gość
Wiem wiem, ale mnie się wydaje że moje są mało widoczne...

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Ja w Gryfinie. Za 200 zł. Odnowa od 60 do 100 zł.

rybkawiedenka

• Gość
Moje naturalne wyglądają tak:

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
Agnieszka, kokietujesz.

Sama deklarowałaś, że sobie nic przyczepiać nie będziesz, bo wiesz, że Twoje rzęsy są zjawiskowe.

rybkawiedenka

• Gość
Nina ja wiem że mówiłam ale i tam ostatnio myślałam o sztucznych bo te moje są nie równe i takie nie do ogarnięca...

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Rybka! Twoje naturalne są dłuższe niż moje sztuczne :)

A tak na poważnie to ja nie wiem czy ktoś podejmie się w ogóle przedłużenia Twoich rzęs bo moim zdaniem byłoby to zbyt duże obciążenie dla Twoich rzęs, a po drugie wyglądałoby to wówczas karykaturalnie. Zamiast ładnego makijażu miałabyś teatralny wręcz make up.

A kwestii ogarnięcia to uważam, że miałabyś jeszcze gorzej bo po przedłużeniu rzęsy by Ci się wywijały i trudno byłoby Ci je wyczesać.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Ryba, a może trwała na rzęsy - będą się same ładnie wywijać i może łatwiej będzie je uczesać :drapanie:

rybkawiedenka

• Gość
Maju a trwała nie zniszczy ich?

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
Rybko nie przedłużaj !
Masz Swoje super !
Takie doczepianie jednak niszczy , tak jak sztuczne włosy czy pazurki >
Ja też zastanawiałam się na d Swoimi ale mam podobne do Twoich i boję sie że będe łysa jak je zdejme ;/

A trwała jak to chemia coś na pewno podniszczy

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Ja właśnie jestem w trakcie "gubienia" ostatnich rzęs. Wypadną wszystkie to na pewno napiszę w jakim stanie mam naturalne rzęsy.

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Ja w środę byłam na odnowie. Zrobię sobie jeszcze ze trzy razy, a potem zastanowię się czy zrobic przerwę czy też nie. Sama jeszcze nie wiem. I chciałam też napisac, że ja wcale nie płacę drogo - 80 zł.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
A od jak dawna robisz rzęsy? I co ile je uzupełniasz? :)

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Rzęsy mam dopiero od niespełna miesiąca i na pierwszej odnowie byłam dokładnie po 3 tygodniach i 4 dniach od założenia.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
To na pewno na razie przerwy robić nie musisz... to naprawdę krótko  :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Myślę, że mogę Wam teraz napisać obiektywnie w jakim stanie są moje rzęsy po roku użytkowania Xtreme Lashes. Nie jest źle, chociaż nie mogę powiedzieć żeby przedłużenie rzęs wcale na nie nie wpłynęło.

Jak miałam założone rzęsy to zawsze więcej i szybciej gubiłam z prawego oka... no i niestety te rzęsy są w gorszym stanie. Są krótsze niż były wcześniej - wiem, że możecie sobie pomyśleć, że to moje subiektywne odczucie, bo przecież się przyzwyczaiłam do sztucznych, ale zapewniam, że to nie o to chodzi - są krótsze na lewym oku, a na prawym ZAUWAŻALNIE krótsze. Nie wiem czy jest ich mniej - może trochę, nie ma żadnego dramatu w każdym bądź razie :)

No to tyle  ;D

Czy założę na wiosnę znów? Na razie sama nie wiem... kupiłam odżywkę do rzęs i zobaczymy co będzie za kilka miesięcy...  ::)

Offline brygidan Kobieta

• nowicjusz
Chciałabym abyście drogie kobietki przemyślały jednak zakładanie często rzęs. . . są naprawdę w tej chwili rewelacyjne tusze, które pozwolą podkreślić oczka. . . Przy opadających wspomóc zalotką. . . Na większe wyjścia lepiej sobie zafundować same kępki, które trzymają się parę dni albo można zdjęć na drugi dzień, przy czym naklejane są na pomalowaną powiekę co stanowi izolację ciała z ewentualnym klejem do rzęs. . . Podobnie jest z całymi rzęsami. . . np w postaci fantazyjnych piórek. . .  ;)

Offline ciapa

• nowicjusz
  • data ślubu: 13.08.2011
jak będą łądnie zrobione to dlaczego by nie:) ważne by się w tym dobrze czuć. . .

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Chęc rezygnacji ze sztucznych rzęs nie wynika ze złego stanu moich naturalnych lecz z braku mojej fascynacji sztucznymi...

Sprawa polega na tym, że niewątpliwie przedłużane są ładne i efektowne, ale ja chyba czegoś innego się spodziewałam... Na większe fajerwerki po prostu liczyłam. Zrobiłam, zobaczyłam i chyba mi wystarczy... Nie jest to niezbędny element mojego image'u.

Offline nuage Kobieta

• forumowicz
Ja zrobiłam rzęsy na slub, trzymały się jakieś 3 tygodnie, zaczeły wypadać już tydzień po założeniu i wyglądały już gorzej. Potem z lewego oka wypadły mi całkiem a na prawym się trzymały, więc już w ogóle dziwnie. Moje rzęsy były troszkę krótsze, ale szybko się wyrównały.
Ja też liczyłam na większe fajerwerki, miałam 11mm. Najpierw się zarzekałam że już nie zrobię bo strata kasy.
Ale teraz zastanawiam się czy na wiosnę znowu sobie nie zrobić...

Offline Svevia Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 05-02-2011
Hej,mam pytanie gdzie można sobie zrobić takie sztuczne rzęski 1 do 1 w Goleniowie i ile to kosztuje?
Ps. PILNE

Offline syladance1979 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 12.12.2012
ja robię sobie tylko w okresie letnim bo upał na mnie działa zniechęcająco do robienia makijażu. nikt nigdy nie zauwazyl ze mam doklejone.  natomiast pytano jaki tusz uzywam. niejednej kolezance na twarzy pojawilo sie zdziwienie ze to doklejone rzesy i zaraz na drugi dzien zapisywaly sie na zabieg.