e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Sztuczne rzęsy na specjalną okazję, czy na dłużej?  (Przeczytany 88856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline izabelle13 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 8.09.2007
Z tego co słyszałam to ok , 400 zł.

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Znajoma nakładała tutaj w Gryfinie. Efekt jest powalający! Podpytam Ją jak to technicznie i cenowo wyglądało i dam znac :)

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.07.2006
Maja, Maja ......

Offline Anapon Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: long long time ago :-)
Jestem z okolic Drawska Pomorskiego, ale dosyć często odwiedzam Szczecin, więc namiary na sprawdzone gabinety w Szczecinie są mile widziane  :), do Stargardu Szczecińskiego też mam niedaleko więc spokojnie mogę wyskoczy to raptem jakieś 70km, ale Szczecin pasuje mi najbardziej.  Znalazłam kilka gabinetów wykonujących te zabiegi w Szczecine ale jakoś mam opory przed wybraniem się do nich bez sprawdzenia czy wszystko wykonują prawidłowo i efekt jest przynajmniej zadowalając  :).

Offline Diankusia Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 29.05
Zdecydowałam się na TEN krok i przedłużyłam :)

Zrobione rzęsami 12 i 13 mm.
A powiedz mi te rzęski to są kruczo czarne czy brązowe? bo na tych zdjątkach wygladaja na ciemny braz.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Czarne :) Lampa zmieniła ich kolor... niestety  ::)

Offline asiul Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 17.07.2010
Mysi, no masz niesamowicie bombowe rzęsy, trzeba przyznać :) ja się jedynie zastanawiam nad dodaniem kępek na jeden raz, bo jak twierdzi PM rzęsy mam do samego czoła. ale jednak tak w zewnętrznym kąciku chciałabym czasem coś sobie dodać. jak oceniacie takie kępki? wygląda to naturalnie? natalia, Twoje rzęski są właśnie przedłużane kępkami czy na stałe? niby to nie jest taka droga przyjemność, z tego, co widziałam na all, a jak widzę Wasze rzęsy, to aż mam ochotę sobie czegoś dołożyć, bo mnie zazdrość zjada :)

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Gadałam z moją kosmetyczką i jeśli się zdecyduję to na sam ślub zorbimy przedłużanie rzęs na kształt kociego oka..a potem jak mi się spodoba to będziemy uzupełniać już w normlany sposób ;D

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Chyba nie doczekamy się fot od Mai  :-\

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Dziewczyny, które były na spocie widziały na żywo ;D

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
To ja w takim razie za daleko siedziałam bo nie widziałam ;)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Jakoś nie mam weny do fotek, nawet w ostatnie urodziny nie pstryknęłam ani jednej.
Dzisiaj idę na uzupełnienie rzęs to może wieczorem się w końcu zmobilizuję

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Ja teraz uzupełniłam nieco grubszymi niż ostatnio, fajny efekt, ale zobaczymy jak będzie z trwałością :)

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Wklejajcie foty moje drogie.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Moje są na poprzedniej stronie :)

Offline malavi Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 3.06.2010
Ja na makijązu próbnym miałam doklejane kępki w kącikach i bardzo mi ise to podobało :) wyglądało super

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.07.2006
ciekawe, czy Maja bedzie o nas pamietac  ;)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Uzupełnienie mam przełożone na 23.12 bo Pani uznała, że na razie jest w miarę ok, a tka będę śliczna na święta i sylwestra ;D no to się zgodziłam

Offline Asieczek Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 05. 06. 2010
Dziewczyny czy mówicie o takim przedłużaniu, zagęszczaniu sztucznymi rzęsami, które robią w salonach nawet tak na jedną imprezkę ?

Czy mówicie o tej metodzie jakieś super trwałej, nowej itd ?

Bo ja myślałam, aby na dzień ślubu przedłużyć rzęski chociaż w kącikach ( chciałabym efekt kocich, przydymionych oczu)
ale nie mogę pozwolić sobie na to, żeby wydać kilka stówek na same rzęsy.

Myślę, że to przedłużanie, które wykonuje się od dawna ( około 2,5 zł za kępkę ) jest w zasięgu mojego portfela, ale nie wiem czy jest to na tyle trwałe aby wytrzymały chociaż przez tydzień :-/

Czy macie jakieś doświadczenia w tym zakresie ?

Bardzo bym prosiła o jakieś uwagi :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
To o czym Ty mówisz to są sztuczne rzęsy i temat jest tutaj: http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=1565.0

Natomiast ten temat jest o zagęszczaniu i przedłużaniu rzęs na stałe. Zresztą - wystarczy przejrzeć wątek.

Pozdrawiam.

Offline inessia11 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.09.2010
A co dziewczyny myslicie o trwałej metodzie 1 do 1.  takiej co trzyma sie jakiś miesiac? Może wiecie gdzie  wsczecinie dobrze robia?

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
inessia, tutaj jest wątek przedłużania rzęs 1:1 --> http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=18116.0

Offline inessia11 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.09.2010

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 14.08.2010
"moje" rzęsy po próbnym ;Dmyślę ze nie wyglądają strasznie sztucznie

Offline ineeze Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 2o.o6.2oo9 :serce:
anka2oo4 ale masz długaśne rzęsy :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Moim zdaniem nie wyglądają naturalnie... a poza tym bliżej noska jest łyso...  ::)

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
Dokładnie  :P Masz niedokładnie zrobione koło nosa
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
Myślę, że nie dociągnięcie sztucznych kępek do wewnętrznego kącika oka jest celowe, by odsunąć od siebie optycznie oczy.

Anka2004, dobrze widzę, ze masz blisko osadzone oczy?

Nie jest to też metoda 1:1, tylko kępki po 3 rzęsy. Zdaje się, że wszystkie są długości medium. Ja bym trochę je wyprofilowała nożyczkami, by były bardziej naturalne.

Offline nenka Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.08.2010
Cześc dziewczyny:)
Jesli macie jakieś pytania na temat przedłużania rzęs 1:1 to chętnie odpowiem - juz kilka lat je zakładam - sama też nosiłam parę razy i zamierzam założyć sobie przed ślubem.  Musze tylko znaleźć kogoś kto mi przyklei, bo samej sie niestety nie da ;)

Offline kezza Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 19.06.2010
czesc nenka, a skad jestes?