e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Sztuczne rzęsy na specjalną okazję, czy na dłużej?  (Przeczytany 98083 razy)

Offline Ninka Kobieta

Trwałe przedłużanie rzęs u mnie "trwało" niecałe 2 tygodnie. łot, tyle w temacie. Ostatnie 5 dni nosiłam ostatnie 10 rzęs... z 70 przyklejonych.

Offline herbaciana róża Kobieta

Jak już tak wymieniacie bez skrupułów nazwy salonów ( myślałam , że nie można), to ja polecam La Nature. I pod względem makijaży i rzęs i w ogóle zabiegów.

Wszystko tam jest profesjonalne i zabiegi i konsultacje, uczciwe, żadnej ściemy, na poziomie, efekty zarypiaste.

Chodziłam do wielu salonów w Szczecinie, ale zawsze coś mi nie pasowało, zwłaszcza w sławnej Lorenie- to już w ogóle porażka- przede wszystkim sanepid powinien zamknąć ten pseudo salon urody.
W końcu znalazłam salon na poziomie, zobaczcie same, jak któraś z was gdzieś była i sobie porówna to będzie miała takie same wnioski jak ja.

« Ostatnia zmiana: 16 marca 2009, 17:16 wysłana przez liliann »

Offline netusia Kobieta

Witam :)  A czy któraś z Was orientuje się której firmy najlepsze sa kępki rzęs i klej do nich? Chciałabym nauczyć się ich zakładania. Pozdrawiam;)

Offline olenka83 Kobieta

Podobno najlepsza jest metoda Extreme Lashes, robią jakieś kursy itd. Znam dziewczynę w szczecinie, która robi tą metodą jedyna w Sz-neie (podobno), jak chcesz podam namiar.pzdr

Najlepsze rzęsy i klej to nich to Art Deco. Są niesamowicie wytrzymałe i piękne!  :)

Zapomniałam dodać, że KONIECZNIE trzeba kupić płyn do ściągania ich (też art deco), bo klej bardzo dobrze trzyma i nie polecam ściągać ich bez płynu. Z nim schodzą rewelacyjnie i nie uszkadzają rzęs.

Mamy na forum temat o sztucznych rzęsach, ale coraz bardziej popularne robi się przedłużanie rzęs semipernament - zdaje się, że tak się to nazywa. Wczoraj zainspirowana jedną z naszych forumek zaczęłam rozważać taką opcję. Szczerze mówiąc, zdjęcia przedstawione na stronach salonów zajmujących się przedłużaniem są wręcz powalające na kolana, a możliwość oszczędzenia czasu na makijażu rano jest bardzo kusząca.

I teraz pytanie do Was forumki: Macie jakieś doświadczenia z przedłużaniem rzęs? Warto? Czy one się nie niszczą tzn. po nocy nie będą jakieś powywijane? Jak wygląda sprawa pielęgnacji? Doczytałam w internecie, że nie wolno robić demakijażu oleistymi, tłustymi środkami, przy kremowaniu twarzy również trzeba bardzo uważać na rzęsy, a raczej na klej :)

Może ktoś nam coś więcej na ten temat napisze? :) Przede wszystkim czego nie wolno robić, jak o nie dbać i czy jest to problematyczne? Co jaki czas należy rzęsy uzupełniać?

Widziałam, że koszt założenia w renomowanym salonie w Warszawie 700-900zł  :mdleje: uzupełnienie 150zł.

Offline wiśniowa Kobieta

mnie jeszcze ciekawi co ile trzeba uzupełniać  ;) na razie na większe wyjścia doklejam kępki ale chętnie się dowiem czegoś o tej metodzie (fajnie Mysikróliczku, że założyłaś taki wątek)

Offline frezyjka81 Kobieta

Hej ja mam przedłużone rzęsy od  2 tyg. W Szczecinie zapłaciłam 400 zł. W nocy nic się nie dzieje, czasem są troszkę sklejone. Fakt nie wolno uzywać płynów oleistych do demakijażu. Kupiłam sobie odżywkę do rzęs przedłużonych (w salonie koszt ok. 30 zł) stsuję ją wieczorem, nie maluję rzęś - rano je tylko przyczesuję specjalnym grzebykiem.
Po 10 dniach zaczęły odpadać pierwsze rzęsy ale tylko z jednego oka, na razie nie widać różnicy. Dziwnie myje się twarz z takimi rzęsami, czasem ciężko zmyć (zdemakijażować:)) kreske nad okiem. Jak wieje wiatr na dworze to czuć go w rzęsach.
Uzupełnienie wg Pani, ktora mi to robiła co 3 - 4 tygodnie.
Buźki
 :-*  :-*  :-*

frezyjko81, czy jest szansa, że ubłagamy jakieś zdjęcie?  :)  :blagam: :blagam: :blagam:

A co z kremem do twarzy? I ja jeszcze jestem ciekawa czy nadal mogłabym używać mojej bazy pod cienie Art Deco?  :drapanie:

Offline ela Kobieta

Nikt nie chce fot zamiescic ?
To moze ja cieżarna poprosze :D A w mi sie nie odmwia :D
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Bazy używam też art Deco - nic się nie dzieje, co do kremów hmm... jakoś szczególnie nie uważam.
Zdjęcie wkleję, jak wrocę do domku - bo teraz w pracy jestem  :oops:

Offline Olucha Kobieta

Ja też jestem bardzi ciekawa efektu  :)

Tylko dolne rzęsy "dotknięte" tuszem:

"Z profilu" widać długość rzęs chyba najlepiej:

Offline ela Kobieta

W sumie bardzo naturalnie , myślałam ze będą dłuższe .
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Ślicznie wyglądają, aż nie chce się wierzyć, że nie są tuszem pomalowane :)

ela, z tego co wyczytałam są różne rodzaje podkręcenia rzęs, długości jaki i grubości więc można zaszaleć :D Podobnie z kolorami... :)

Strasznie mnie kusiiii  ;D

Offline ela Kobieta

A wiem, wiem ze są rózne długosci , grubosci i kolory :)

Jak cie kusi to rób bo to bardzo naturalnie wygląda ! Moim zdaniem warto :)
Ja mam swoje długasne wiec się nie skusze :)

Ja mam wymieszaną długość 11 i 13. O grubości nic nie słyszałam :-\ Natomiast kolory są różne!!!
Przed ślubem muszę je "dosztukować". Uważam, że warto, ale boję się, że mnie to wciągnie tak jak paznokcie i będę wydawała na to kolejne pieniądze ;D

Offline ela Kobieta

Na coś trzeba wydawać  ;)

Dziewczyny, a co z basenem?  ??? Można w nich pływać? No i teraz idzie zima... częste zmiany temperatur, ma to jakiś wpływ na nie?

Jeszcze czekam na informacje od Mai, pisała, że przedłużała  :tupot: :tupot: :tupot:

Wątek w sam raz dla mnie. :brewki: Mam mega proste i sztywne rzęsty i sobie po prostu rady z nimi nie daje. :-\

Fryzjerko81 a można mieć jeszcze jedną prośbę?  ::) Czy dla porównania mogłabyś wkleić jakieś swoje zdjęcie sprzed przedłużania?  :blagam: :blagam:

Offline Olucha Kobieta

Bardzo ładnie wyglądają, a długość sama sobie wybierałaś czy jak to jest ? :)

NIespodziewałam się że będą wyglądały tak naturalnie  :)

ale się polansuję na forum hihihi, proszę to zdjęcie też w makijażu (na ślub mojej przyjaciółki), mocno wytuszowane rzęsy (oczywiście nie przedłużone):

Ślicznie dziękuję :) Rzęsy robią wrażenie  ;D Teraz muszę tylko przekonać Męża ;) że to niezbędny wydatek. :brewki:

Tylko mam pytanko.W poprzednim poscie pisałam,że mam sztywne rzęsy.  :-\ To mało powiedziane,one po prostu są skierowane w dół i za nic w świecie nie mogę ich podwinąć do góry. Wiecie może czy po ich przedłużeniu będę tak ładnie podkręcone jak u Fryzjerki81 czy dalej będą w dół skierowane?  :drapanie: :drapanie: :drapanie:

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, ale jeśli wybierzesz się do jakiegoś salonu gdzie przedłużają rzęsy to można zawsze zapytać :) Pewnie pani będzie wiedzieć jakie rzęsy wziąć żeby wyglądało wszystko tak jak chcesz ;)

Ja właśnie urabiam mojego Ł. na te rzęsy, ale strasznie mi marudzi na razie  ;) ;) ;) Kurcze, nie chce brać nikogo z allegro, tak się naczytałam o niewypałach, że wolę w autoryzowanym salonie chyba zrobić...  ::)

Frezyjko81, masz ślicznie zrobione rzęsy, robiłaś w salonie czy u Pani prywatnie? I czy orientujesz się czy masz Nouveau Lashes czy może Xtreme Lashes? Czy coś jeszcze innego? Rozważam Xtreme Lashes  ;)

Offline kasieex Kobieta

frezyjka81 zdjecie robi wrazenie !

kasieex
dziękuję  :oops:

sarmaxarica
Po zrobieniu rzęs będą zachowywały się tak jak Twoje rzęsy (one co prawda są trochę podkręcone) ale jednak przyklejane są do Twoich rzęs.

Mysikróliczek
Nie wiem jakiej firmy były te rzęsy - w czwartek (przed ślubem) idę na uzupełnienie to zapytam, robiłam w domku prywatnie, u bardzo sympatycznej Pani.

Pozdrowionka dla Was!!!

sarmaxarica
Po zrobieniu rzęs będą zachowywały się tak jak Twoje rzęsy (one co prawda są trochę podkręcone) ale jednak przyklejane są do Twoich rzęs.

No właśnie tego się obawiałam. ;-/ Ale zawsze jeszcze po przedłużeniu mogę pójść do kosmetyczki i zrobić sobie "trwałą" na rzęsach.  :brewki: Czego to ludzie nie wymyślą. ;)

Mysikróliczek
Nie wiem jakiej firmy były te rzęsy - w czwartek (przed ślubem) idę na uzupełnienie to zapytam, robiłam w domku prywatnie, u bardzo sympatycznej Pani.

Super, że Ci się babeczka trafiła co zna się na rzeczy... :) To czekam na info co to rzęsiska piękne  :D

Buziaczki  :-*

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Jak ja zakładałam to babeczka mi powiedział, żeby za 2-3 dni się pokazać czy wsio oki, potem po 2 tygodniach.
Uzupełnienie co 2 miesiące.
Miałam do wyboru 3 długości i 3 grubości - wybrałam średniaki i na początku byłam w niezłym szoku  ;D ale teraz jest ok. Rano tylko przeczesuję specjalną szczoteczką i z głowy - nie maluję się, cudowna oszczędność czasu

Ja jestem bardzo zadowolona