e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: problem z wódka  (Przeczytany 10094 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: problem z wódka
11 kwietnia 2009, 19:17
jesli nadal potrzebujesz tych butelek to ja ci po swoim weselu moge oddac my bedziemy meic luksusowa 0,5 mamy 100butelek ale wiadomo ze cos tam sie moze zbic

Offline michasia Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 30.05.2009
12 kwietnia 2009, 11:57
ja akurat ślubuje 3 miesiące przed Toba, więc chyba nie da rady, ale może ktoś inny będzie potrzebował.

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
12 kwietnia 2009, 13:20
My na stoły mamy Wyborową 0,7 l, ale na korone , bramy i do dawania mamy wódeczkę robiona ze spirytusu  ;)
Spirytus sprawdzony u brata na weselu była z niego wódka , my już nową dostawe też przetestowaliśmy  :D
Flaszka wyjdzie nam jakieś 8 zł  :P Poniewaz naklejki, banderole i zakretki mamy po brata weselu  ;D Butelki po weselu siostry mojego PM  ;D
A robimy ją tak :
-spirytusik
-woda
- tonik
nie wiem dokładnie w jakich ilościach bo tata się tym zajmuje  ;)  ale tak żeby wyszła 40 %  ;)

Offline obserwator

• maniak
  • data ślubu: trochę czasu minęło
22 kwietnia 2009, 21:48
Trochę mylicie pojęcia. Robiona wódeczka to tzw okowita czyli bimberek, a to co wy robicie to nic innego jak rozcieńczacie spirytus. Smakosze wiedzą o czym mówię. Mówię oczywiście o KPN - w wolnym tłumaczeniu Koniak Pędzony Nocą. ;)

Offline MagdaMa Kobieta

• zapaleniec
23 kwietnia 2009, 09:20
okowitę i bimber - się pędzi :-)
a spirytusik rozcieńcza;
nie polecałabym jednak bimbru lub okowity lub śliwowicy na stół jak alkoholu na wesele (dodatkowo trochę tak, ale nie jako główny alkohol) bo  impreza skończyłaby się po ok.2/3h.Np. dobrze pędzony bimber powinien mieć 67%, ma do tego jeszcze inne, dziwne właściwości, typu "brak nóg" w pewnym momencie...(masakra jakaś - myślisz że wszystko jest ok, a jak wstaniesz, o ile Ci się uda, nie możesz ustać/chodzić itp ;D ;D ;D);

Offline obserwator

• maniak
23 kwietnia 2009, 09:44
MagdaMa nie wyczułaś w moim poście kpiny, a zarazem żartu związanego z tematem "problem z wódką". Ale z drugiej strony muszę przyznać, że znasz zgadnienie od strony kuchni :D :D :D

Offline MagdaMa Kobieta

• zapaleniec
23 kwietnia 2009, 10:40
właśnie wyczułam, ale to nieładnie, bo niestety nie każdego stać na wódeczkę ze sklepu...
a w życiu się troszkę wypiło różnych cudów wiejskich, no i nieraz warto posłuchać jak się to robi;

teraz troszkę off topic:
polecam też, jechać lubuskim szlakiem miodu i wina - człowiek zachwyca się francuskimi winami, a nie wie jakie ma fantastyczne krajowe wyroby :-)

Offline obserwator

• maniak
23 kwietnia 2009, 12:28
Całkowicie się z Tobą zgadzam. Cudze chwalicie, swojego nie znacie. :D :Daje_kwiatka:

Offline franekkimono Kobieta

• bywalec
23 kwietnia 2009, 12:56
akurat bimber mial być na poprawiny a jesli ktoś chce sobie kpić z tematu to dziekuje bardzo..

Offline obserwator

• maniak
23 kwietnia 2009, 14:41
franekkimono wybacz, ale to już nie te czasy, kiedy stawiano wszystkim gościom bimberek. Teraz stawia się , ale jakąś beczułeczkę z okowitką na tzw. stole wiejskim, na spróbowanie. To co piszę nie bierz do siebie, nikt nie miał zamiaru z Ciebie kpić. To co ja akurat pisałem dotyczyło tematu, a nie osoby. Nie wiem skąd pochodzisz i gdzie będzie Toje wesele, ale tam skąd ja pochodzę stawianie bimbru na stołach jest wielkim obciachem. Pozdrawiam :)

• bywalec
24 kwietnia 2009, 06:59
nie wiem czy czytałes moje poprzednie posty ale pisałam , że na weselu bedzie normalna kupna wódka. wiec z łaski swojej zakończ tą bezsensowną dyskusję. Bardzo irytuja mnie twoje odpowiedzi. W pewnym sensie kpina jest też ze mnie, ponieważ to ja założyłam ten temat.  Więc poprpstu daruj sobie swoje uwagi

Offline obserwator

• maniak
24 kwietnia 2009, 13:20
Nie jest moim zamiarem z Tobą dyskutować bo widzę, że jesteś osobą, która nie toleruje innego zdania niż Twoje. To się nazywa narcyzm. Na tym kończę i pozdrawiam. Więcej komentarzy z Twoją osobą nie przewiduję.

• bywalec
24 kwietnia 2009, 13:25
jeżeli taki z ciebie obserwator, to powinieneś zauważyć, że wódka będzie kupiona, więc bez sensu zacząłes swoje wywody. też serdecznie pozdrawiam.
P.S. Przyjmuje inne uwagi, ale tylko wtedy gdy są trafne, a w twoim wybadku trafienie do celu jest widocznie trudne :)

Offline obserwator

• maniak
8 czerwca 2009, 16:50
Ale się naindyczyłeś, więcej luziku, dobrze Ci to zrobi ;)

• bywalec
8 czerwca 2009, 19:33
jak juz to naindyczylaś spryciarzu

Offline obserwator

• maniak
9 czerwca 2009, 07:45
Czy to ważne spryciulo? :D  Dobra, dobra, masz rację - naindyczyłaś się ;) .

• bywalec
9 czerwca 2009, 08:33
to fakt ;) zirytowałeś mnie.

Offline obserwator

• maniak
9 czerwca 2009, 09:30
Przepraszam :Daje_kwiatka: ;) nie chciałem, mea culpa :)

• bywalec
9 czerwca 2009, 09:38
poszlam za twoja radą, więcej luziku. tez przepraszam za to , że sie uniosłam:] mialam nerwowy moment w zyciu. no i jak to bywa wyżywałam się na wszystkich.

Offline obserwator

• maniak
9 czerwca 2009, 09:41
Ok. :D :serce: :Daje_kwiatka: :skacza: