e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: A co sadzicie o Jachtowej ?  (Przeczytany 22580 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

A co sadzicie o Jachtowej ?
7 października 2005, 17:55
Czesc dziewczyny,

jestem nowa na tym forum i poki co przejrzalam wiele postow szczecinskich z ktorych sie roznych rzeczy dowiedzialam.
Widze ze jest wiele opinii na temat Bonczy (ktore zreszta przeczytalam z zainteresowaniem bo tez sie nad Boncza zastanawialam), Norda, Vivialdiego i innych.

Ale niewiele wyczytalam na temat Jachtowej.
Prosze jezeli ktoras z Was byla tam na weselu albo sama organizowala, prosze prosze o jakies opinie: jak sie zabawa udala, jaka kuchnia, obsluga itd....

Bylam tam dzisiaj i kierowniczka wydala sie bardzo mila osoba, pokoje na gorze tez ladne i tanie, a tarasik z widokiem na rzeke super....

Ale menu wydaje sie dosc skromne, okolica taka sobie, poza tym nie wiem czy stoly sa ladnie nakryte, czy kelnerzy sie uwijaja no i co bardzo wazne - jakie jedzonko????  :obiad:

Bardzo bym byla wdzieczna za jakies opinie  :serce:
Dzieki z gory i pozdrowienia

froschschenkel

Offline Sylvi Kobieta

7 października 2005, 18:10
Jachtowa jest dość popularnym miejscem na organizację wesel. Kilku moich znajomych bawiło się tam - byli bardzo zadowoleni.
U nas też z pewnością znajdą sie osoby, które były na imprezce w Jachtowej. Na pewno swoje wesele organizowała tam Jola, ale z tego co kojarzę, jakoś dawno jej u nas nie było ....
Tak, czy owak, poczekaj na opinie ludzi, którzy bawili siew Jachtowej. Na pewno będą pozytywne opinie!!

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 04.06.2005
7 października 2005, 18:32
mnie się kilka rzeczy nie podobało:
- dekoracja sali (ale to byłą wina organizatorów)
- kelnerki witały młodych (zamiast rodziców) trzymając chleb i sól na tacy kelnerskiej z napisem "Żywiec"

nic więcej nie wiem...

Offline Sylvi Kobieta

7 października 2005, 18:41
no, z tym Żywcem, to przesada :evil:
ale myślę, że to kwestia dogadania szczegółów

7 października 2005, 23:06
Dzieki za odpowiedz dziewczyny, rzeczywiscie z tym Zywcem paskudnie :shock:
No ale mysle ze tak jak mowisz Sylvi - napewno mozna sprawe ustalic (przeciez to rodzice maja nas witac a nie jakies obce kobitki)

Ale Monia, Ty bylas tam na weselu jako gosc? Czy pamietasz moze jaka mieli kuchnie?
Bo jakos ta kwestia mnie najbardziej meczy.......  :?

Offline peacelove

7 października 2005, 23:28
byłam tam niedawno na weselu wiec mogę powiedzieć co nieco:
- kuchnia jest taka sobie - trochę 'stołówkowa' - Jachtowa nie jest droga ale jest kilka innych lokali w podobnej cenie i nieco elegantszym serwisie
- otoczenie jest FATALNE !!! (lepiej przyjeżdżać jak się sciemni ;), na tym weselu na którym byłam gosci którzy wyszli na spacer (szaleńcy!!! :) napastowaly jakieś pijane wyrostki ...

my zdecydowaliśmy się na Continental (górna sala- dolna - jak dla mnie za piwniczna i przede wszystkim- za mała) - ceny w sumie dość podobne ale ogólna atmosfera chyba lepsza (tez byłam tam gościem - co prawda dość dawno- ale jak zauwazyłam na 'testowym' obiedzie i podpisywaniu umowy zmiany są raczej na lepsze :)

pozdrawiam serdecznie :)

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
7 października 2005, 23:38
Cytat: "froschschenkel"
Ale Monia, Ty bylas tam na weselu jako gosc? Czy pamietasz moze jaka mieli kuchnie?
Bo jakos ta kwestia mnie najbardziej meczy.......

nie .. nie gościowałam się ale.. mam w domu płytę -demo akurat z wesela które odbyło isę właśnie w jachtowej

[ Dodano: Pią Paź 07, 2005 11:39 pm ]
jeśli chcesz ją obejżeć daj znać.... najwyżej podjedziesz do mnie do poracy po nią ...  :mrgreen:

8 października 2005, 00:28
Cytat: "peacelove"
otoczenie jest FATALNE !!! (lepiej przyjeżdżać jak się sciemni , na tym weselu na którym byłam gosci którzy wyszli na spacer (szaleńcy!!!  napastowaly jakieś pijane wyrostki ...

:urwanie_glowy:  aaaaa, to ja juz nie wiem, poki co przewazaja negatywne opinie.....  :cry:

bylam juz w tylu lokalach i nie wiem na ktory sie zdecydowac, kazdy ma jakies "cos" co nie pasuje, a ja potrzebuje lokalu z noclegiem bo bedzie duzo przyjezdnych gosci...
nam sie ta okolica tez nie podoba ale sam teren jachtowej nie jest zly- ta rzeka z plywajacymi co chwile statkami robi wrazenie a pokoje maja okna wychodzace prosto na wode..... no ale jak mi ktos ma gosci bic to-chyba-nie-bardzo.

poza tym ta stolowkowa kuchnia.....
tego sie wlasnie obawialam  :shock:

Monia dzieki, ale od poniedzialku nie ma mnie na dluzej w szczecinie i dlatego musze sie szybko decydowac  :?

Offline peacelove

8 października 2005, 00:50
ja mam przyjednych gosci z 40 :(   ;)   ('Warszawka' mojego przyszlego meza ;), w sasiedztwie 'naszego' lokalu jesi i Campanille i Ibis (ok 70-80- zl za osobe w weekend - calkiem rozsadna cena :)

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
8 października 2005, 08:19
w nordzie jest 40 miejsc hotelowych..

Offline pioteras Mężczyzna

10 października 2005, 08:39
Teoretycznie jest tam fajnie, mi tez wiele osób polecało ten lokal. Mamy jednak weselicho gdzie indziej. Mi nie podobała się przede wszystkim sala. Strasznie wysoka, hangar, dla jednych to zaleta a mi się to nie podoba, gdybym chciał miec na sali gimnastycznej to bym w szkole robił wesele :D . Druga sprawa, otoczenie, to niestety fakt. Tamte dzielnice są dośc "szemrane" nie urażając nikogo. Kilkakrotnie już słyszałem o "obrobionych" samochodach podczas zabawy weselnej :( .

2 stycznia 2006, 14:17
Ja bylam w Jachtowej na weselu we wrzesniu 2003 roku. Wesle bylo super! Sala jest ladna, jedzonko bylo OK, pamietam tylko ze szaszlyki byly niesmaczne. Minusem jest toaleta w piwnicy, ale od tego czasu moze zrobili nowa toalete na wysokosci sali.
co do okolicy, fakt nie jest zbyt piekna, ale w trakcie wesela nikomu to nie przeszkadzolo. Parking byl z tylu budynku i tam tez byl taraz z widokiem na odre, wiec nikt nie patrzyl na odrapane kamienice.
Uwazam, ze to nie jest takie zle miejsce, choc sama chyba bym sie nei zdecydowala na jachtowa.

Offline Anielka Kobieta

Jest OK
13 stycznia 2006, 09:32
Ja byłam na weselu u kolezanki w listopadzie 2003 r. i mam bardzo miłe wspomnienia. Jedzonko było pyszne, obsługa miła i sprawna. Minusem jest może okolica, ale sam budynek, sala, pokoje z widokiem na rzekę są dużą zaletą. Nie wiem też jak finansowo to wygląda.

Offline zibi Mężczyzna

Odp: A co sadzicie o Jachtowej ?
28 czerwca 2019, 15:34
 Hotel i Restauracja Jachtowa w Szczecinie  ma teraz nowych właścicieli, trwają zmiany, zmiany.
Odbywa się remont i plan jest taki aby przywrócić miejscu dawny historyczny blask.
Polecamy miejsce na Wasze przyjęcia i zachęcamy zatem do zostawiania aktualnych opinii o Jachtowej

Offline Sylvi Kobieta

Odp: A co sadzicie o Jachtowej ?
6 września 2019, 14:47
Byłam w nowo otwartej restauracji.
Właściciele w porządku.
Jedzenie (to, które zamawialiśmy z karty) pyszne.
Wnętrza zyskały zupełnie inny wygląd i lekkość.
Polecam.