e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****  (Przeczytany 18026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lukbas Kobieta

Czy ktos slyszal lub byl na weselu w CKB " U Ostrowskich" w Sieminowicach Śląskich. Z gory dziekuje za wszytskie obiektywne opinie.

Offline Malinka2009 Kobieta

Ja byłam tam na weselu we wrześniu - muszę przyznać, ze obsługa na bardzo wysokim poziomie - naprawdę kelnerzy super.  Jedzonko smaczne, bardzo ładnie podane.  Ogólnie sala bardzo ładna.  Na górze jakies pokoiki sa ale chyba nie za dużo - ja była w jednym więc na pewno coś jest.  Do sali wjazd jest jakby przez podwórze, przez pierwsza fasade budynku, więc wychodząc z sali jest mały placyk na ewentualne spacerki.  Same Siemianowice i dojazd nie za ciekawe.  No i niestety jest tam dość drogo - ja ze względu na cenę bym się nie zdecydowała.
pzdr

Offline witchcraft Kobieta

drogo, tz ile za osobę?

Offline Malinka2009 Kobieta

Przepraszam że tak późno ale rzadko bywam na forum - jak zwykle jestem aut of time ;-)

Ale moja koleżanka płaciła około 220 zł od osoby, ale bez alkoholu, bez tortu i ciast. . .

Offline afro Mężczyzna

Sala fajna, jedzenie i obsługa na wysokim poziomie.  Właściciel trochę męczący ale nieszkodliwy :) Z miejscami do parkowania i dojazd lipa.

Offline Sylvvia Kobieta

Witam,
czy jeszcze ktoś się tam bawił?
My byliśmy wczoraj obejrzeć tą salę - rzeczywiście robi wrażenie - jest duża i ładna.
Jedzenie (ze zdjęć) rewelacja. Podobno jest wszystkiego dużo - ile się tylko zmieści na stołach.
Właściciel bardzo sympatyczny i konkretny.
Z parkingiem kiepsko, no i ceny troszkę za wysokie  :( (choć idzie się dogadać co do upustów).
Zaczynam się zastanawiać czy przypadkiem nie warto dać więcej...

Offline edziah Kobieta

• nowicjusz
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 28.11.2009- cywilny 01.10.2011- kościelny :)
Też tam byliśmy, sala ładna.
Właściciel....
A ceny każdej parze podaje inne.
My usłyszeliśmy 200 zł + dopłaty za stoły, krzesła itp itd
Para, która miała mieć wesele po nas usłyszała 180 ze wszystkim bez dopłat.
Więc zrezygnowaliśmy...

Offline Sylvvia Kobieta

A my mamy tam wesele w przyszłym roku :) płacimy 190 +10% ewentualnej inflacji ;)
jesteśmy bardzo zadowoleni!

Offline mirror Kobieta

10% inflacji... Hmmm, nie daj Boże :) A ciekawe czy jak pojawi się deflacja to oddadzą część pieniędzy ;D

Offline Sylvvia Kobieta

;)

Offline Jolsza Kobieta

Wesele u Ostrowskich 07.11.2009
15 listopada 2009, 14:33
Mielismy wesele u Ostrowskich i musze przyznac,ze wszytko bylo zorganizowane na bardzo wysokim poziomie
i dopiete pod kazdym wzgledem na ostatni gozik. Sala przepiekna,jedzenie wysmienite i bardzo duzo,obsluga super
Szefostwo bardzo mile,pod kazdym wzgledem sluza fachowa dorada. Goscie nie mogli sie nachwalic,a my jestesmy
bardzo wdzieczni .  :)

czy ktoś się orientuje jaką mają tam baze noclegową?

Offline mjg Kobieta

Nie ma tam bazy noclegowej, ja tam nigdy nie byłam na imprezie, ale słyszałam od dobrej znajomej, która była, że jedzenie średnie  :-\

Offline Sylvvia Kobieta

Hej,
są tam pokoiki - nie wiem dokładnie ile. Ale trzeba zarezerwować tak pół roku przed weselem (szczególnie jeśli wesele jest w okresie letnim, bo w tym czasie je też wynajmują).

Offline Sylvvia Kobieta

Witam,
Jesteśmy już po ślubie. Sala "U Ostrowskich" REWELACYJNA!
Wszystko na najwyższym poziomie, organizacja super. A na weselu - pięknie nas przywitali, szefowa złożyła życzenia, kwiaty. Kelnerzy na okrągło pilnowali stołów. Niczego nie brakowało. Jedzenie nie do przejedzenia. Jeszcze przez następny tydzień my i rodzice zjadaliśmy co zostało :)
Szczerze mogę polecić ten lokal.
A goście po prostu zachwyceni - jedzeniem, obsługą i oczywiście samą salą - jest przepiękna.
A ten nowy krysztalowy żyrandol [ogromny] robi rewelacyjne wrażenie. Sala prezentuje się olśniewająco!!
Polecam wszystkim.

Offline obserwator

Sala godna do polecenia pod każdym względem. Jedyny mankament to brak miejsc parkingowych. Trzeba parkować na ulicy lub objechać pobliskie rondo i zaparkować na placu od tyłu. Plac nie jest strzeżony. Jest to teren pomiędzy starymi kamienicami. Sytuacja dość nie ciekawa dla osób, które obawiają się o swój samochód.

Offline Sylvvia Kobieta

No z tym - jeśli goście są zmotoryzowani - może być problem.
My zapewniliśmy transport, więc nie było problemu. Parę aut stało pod salą [kierowcy i gości którzy nocowali], ale nikt się przy samochodach nie plątał, więc raczej teren bezpieczny. :)

Offline obserwator

Teren bezpieczny, ale na placu przy sali (na noc, brama wjazdowa jest zamknięta).

Offline hacia Kobieta

Witajcie Kochani! Podnoszę temat i bardzo proszę wszystkie młode pary, a także gości o podzielenie sę aktualnymi informacjami i doświadczeniami z wesel na tej sali ? Z góry dziękuje.

Offline hacia Kobieta

Nikt nie był "U Ostrowskich"? :( Halo halo pomocy.

Offline IzOl Kobieta

Witamy serdecznie
W dniu 5 lipca 2014r.  mieliśmy wesele w CKB "U Ostrowskich". 
Polecamy salę w 100%!
Wszystko było na najwyższym poziomie. 
Właściciele zaangażowani w całą organizację od samego początku do końca wesela.  Jeśli chodzi o sprawy finansowe to wszystko było omawiane krótko i konkretnie.  Wiadomo było ile płacimy i co mamy w cenie (bez żadnych ukrytych gwiazdek).  Jedzenia było mnóstwo i było wyśmienite - goście bardzo chwalili.  Wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach, nawet taki drobiazg jak wiaderko z lodem do wódki na każdym stole.  Obsługa najwyższa klasa, nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń, wszystkie stoły były na bieżąco pilnowane i uzupełniane.  Jeżeli chodzi o salę to robi ona wrażenie już na samym wejściu, jest przestronna, ładnie przyozdobiona i dobrze klimatyzowana.
Krótko mówiąc POLECAMY WSZYSTKIM Salę "U Ostrowskich".  Pomimo pozornie wyższej ceny niż w innych lokalach, po uwzględnieniu jedzenia, obsługi, żywych kwiatów na stołach i wystroju sali naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać. 
W przypadku innych sal często trzeba wziąć pod uwagę dodatkowe opłaty jak np.  pokrowce na krzesła, korkowe itp. , w rzeczywistości może się okazać, że ostatecznie różnica w cenie będzie wynosiła kilka złotych (albo będzie i wyższa), co jak na salę takiej klasy jest kwotą znikomą.
Swoje wesele będziecie pamiętać do końca życia!!!
Pozdrawiamy Iza i Marek :)

Byłam na weselu u Ostrowskich w zeszłym roku i bardzo mile wspominam tą imprezę. Ładny lokal z cudownym ogrodem. Wszystko ładnie i gustownie urządzone. Obsługa bardzo dobrze sobie radziła przez cały czas trwania imprezy. Dbała o porządek na stołach i na bieżąco uzupełniała zimną płytę i przekąski. Dania gorące były naprawdę gorące i dystrybuowane sprawnie i elegancko. Jednym słowem była to jedna z lepszych imprez na jakich byłam. Polecam

Offline agneswitk

Centrum U Ostrowskich to lokal pierwsza klasa. Personel zna się na rzeczy i wie jak zorganizować super imprezę. Sam lokal urządzony z gustem, wnętrza idealnie nadają się na imprezy typu wesele lub bankiety firmowe. Byłam tam na weselu i bardzo mi się podobało. Cała obsługa sprawna i profesjonalna. Jedzenie smaczne świeże i z dobrej jakości produktów. Wszystko ładnie podane. Jednym słowem impreza była pierwsza klasa

Ładny lokal, miła okolica. Pierwszorzędna obsługa. I smaczne jedzenie. Według mnie jedno z lepszych miejsc na śląsku na imprezy typu wesele. Już mam zaplanowane wesele w tym miejscu.

Offline leszcmonika

Miejsce godne polecenia. Byłam tam na weselu. Bawiliśmy się przednio. Perfekcyjnie urządzona sala bankietowa. Udekorowana ze smakiem. Ładny ogród i duży parking. Sama impreza dopracowana. Pyszne jedzenie kelnerzy sprawnie sprzątali stoły i uzupełniali przekąski. W ogóle bardzo smacznie gotują. Polecam

Offline angelsa

• nowicjusz
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 10,07,2021
  • Ślub w: katowice
Witam wszystkie forumowiczki. Właśnie byłam u Ostrowskich oglądnąć salę i nie ukrywam zrobiła na nas (na mnie i moim narzeczonym) ogromne wrażenie. Jest po prostu piękna. Właściciel bardzo miły i konkretny. Widać że wie jak zorganizować dobrą imprezę. Już wstępnie zarezerwowaliśmy termin. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Jak macie jakieś ciekawe propozycję co do imprezy to proszę o info

Angelsa o imprezę u Ostrowskich możesz być spokojna. Panuje tam pełen profesjonalizm. Pan Włodzimierz o wszystko zadba i wszystkiego dopilnuje (tak przynajmniej było w naszym przypadku). Super impreza. Mają smaczne jedzenie, wszystko świeże ładnie podane i z dobrych produktów. Obsługa tez profesjonalna. Bardzo się ciesze że tam miałam swoje wesele.