Autor Wątek: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****  (Przeczytany 31966 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lukbas
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009/20010
U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« dnia: 21 Stycznia 2009, 12:13 »
Czy ktos slyszal lub byl na weselu w CKB " U Ostrowskich" w Sieminowicach Śląskich. Z gory dziekuje za wszytskie obiektywne opinie.

Offline Malinka2009
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.08.2009
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marca 2009, 21:35 »
Ja byłam tam na weselu we wrześniu - muszę przyznać, ze obsługa na bardzo wysokim poziomie - naprawdę kelnerzy super.  Jedzonko smaczne, bardzo ładnie podane.  Ogólnie sala bardzo ładna.  Na górze jakies pokoiki sa ale chyba nie za dużo - ja była w jednym więc na pewno coś jest.  Do sali wjazd jest jakby przez podwórze, przez pierwsza fasade budynku, więc wychodząc z sali jest mały placyk na ewentualne spacerki.  Same Siemianowice i dojazd nie za ciekawe.  No i niestety jest tam dość drogo - ja ze względu na cenę bym się nie zdecydowała.
pzdr

Offline witchcraft
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13 sierpnia 2011 :)
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Marca 2009, 15:17 »
drogo, tz ile za osobę?

Offline Malinka2009
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.08.2009
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #3 dnia: 3 Kwietnia 2009, 16:15 »
Przepraszam że tak późno ale rzadko bywam na forum - jak zwykle jestem aut of time ;-)

Ale moja koleżanka płaciła około 220 zł od osoby, ale bez alkoholu, bez tortu i ciast. . .

Offline afro
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 27.06.2009
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #4 dnia: 9 Kwietnia 2009, 17:04 »
Sala fajna, jedzenie i obsługa na wysokim poziomie.  Właściciel trochę męczący ale nieszkodliwy :) Z miejscami do parkowania i dojazd lipa.

Offline Sylvvia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010 r.
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Września 2009, 06:27 »
Witam,
czy jeszcze ktoś się tam bawił?
My byliśmy wczoraj obejrzeć tą salę - rzeczywiście robi wrażenie - jest duża i ładna.
Jedzenie (ze zdjęć) rewelacja. Podobno jest wszystkiego dużo - ile się tylko zmieści na stołach.
Właściciel bardzo sympatyczny i konkretny.
Z parkingiem kiepsko, no i ceny troszkę za wysokie  :( (choć idzie się dogadać co do upustów).
Zaczynam się zastanawiać czy przypadkiem nie warto dać więcej...

Offline edziah

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.11.2009- cywilny 01.10.2011- kościelny :)
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #6 dnia: 5 Października 2009, 13:54 »
Też tam byliśmy, sala ładna.
Właściciel....
A ceny każdej parze podaje inne.
My usłyszeliśmy 200 zł + dopłaty za stoły, krzesła itp itd
Para, która miała mieć wesele po nas usłyszała 180 ze wszystkim bez dopłat.
Więc zrezygnowaliśmy...


Offline Sylvvia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010 r.
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #7 dnia: 9 Października 2009, 20:06 »
A my mamy tam wesele w przyszłym roku :) płacimy 190 +10% ewentualnej inflacji ;)
jesteśmy bardzo zadowoleni!

Offline mirror

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lato 2011 :)
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Października 2009, 07:54 »
10% inflacji... Hmmm, nie daj Boże :) A ciekawe czy jak pojawi się deflacja to oddadzą część pieniędzy ;D

Offline Sylvvia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010 r.
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Października 2009, 06:47 »
 ;)

Offline Jolsza
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.11.2009
Wesele u Ostrowskich 07.11.2009
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Listopada 2009, 14:33 »
Mielismy wesele u Ostrowskich i musze przyznac,ze wszytko bylo zorganizowane na bardzo wysokim poziomie
i dopiete pod kazdym wzgledem na ostatni gozik. Sala przepiekna,jedzenie wysmienite i bardzo duzo,obsluga super
Szefostwo bardzo mile,pod kazdym wzgledem sluza fachowa dorada. Goscie nie mogli sie nachwalic,a my jestesmy
bardzo wdzieczni .  :)

Offline Martuch_a

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #11 dnia: 9 Stycznia 2010, 11:37 »
czy ktoś się orientuje jaką mają tam baze noclegową?

Offline mjg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Stycznia 2010, 16:17 »
Nie ma tam bazy noclegowej, ja tam nigdy nie byłam na imprezie, ale słyszałam od dobrej znajomej, która była, że jedzenie średnie  :-\

Offline Sylvvia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010 r.
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Stycznia 2010, 07:01 »
Hej,
są tam pokoiki - nie wiem dokładnie ile. Ale trzeba zarezerwować tak pół roku przed weselem (szczególnie jeśli wesele jest w okresie letnim, bo w tym czasie je też wynajmują).

Offline Sylvvia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010 r.
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #14 dnia: 4 Września 2010, 17:21 »
Witam,
Jesteśmy już po ślubie. Sala "U Ostrowskich" REWELACYJNA!
Wszystko na najwyższym poziomie, organizacja super. A na weselu - pięknie nas przywitali, szefowa złożyła życzenia, kwiaty. Kelnerzy na okrągło pilnowali stołów. Niczego nie brakowało. Jedzenie nie do przejedzenia. Jeszcze przez następny tydzień my i rodzice zjadaliśmy co zostało :)
Szczerze mogę polecić ten lokal.
A goście po prostu zachwyceni - jedzeniem, obsługą i oczywiście samą salą - jest przepiękna.
A ten nowy krysztalowy żyrandol [ogromny] robi rewelacyjne wrażenie. Sala prezentuje się olśniewająco!!
Polecam wszystkim.

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #15 dnia: 6 Września 2010, 07:27 »
Sala godna do polecenia pod każdym względem. Jedyny mankament to brak miejsc parkingowych. Trzeba parkować na ulicy lub objechać pobliskie rondo i zaparkować na placu od tyłu. Plac nie jest strzeżony. Jest to teren pomiędzy starymi kamienicami. Sytuacja dość nie ciekawa dla osób, które obawiają się o swój samochód.

Offline Sylvvia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010 r.
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #16 dnia: 6 Września 2010, 12:08 »
No z tym - jeśli goście są zmotoryzowani - może być problem.
My zapewniliśmy transport, więc nie było problemu. Parę aut stało pod salą [kierowcy i gości którzy nocowali], ale nikt się przy samochodach nie plątał, więc raczej teren bezpieczny. :)

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #17 dnia: 6 Września 2010, 12:49 »
Teren bezpieczny, ale na placu przy sali (na noc, brama wjazdowa jest zamknięta).

Offline hacia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.08.2014
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #18 dnia: 5 Października 2012, 00:13 »
Witajcie Kochani! Podnoszę temat i bardzo proszę wszystkie młode pary, a także gości o podzielenie sę aktualnymi informacjami i doświadczeniami z wesel na tej sali ? Z góry dziękuje.

Offline hacia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.08.2014
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Października 2012, 09:20 »
Nikt nie był "U Ostrowskich"? :( Halo halo pomocy.

Offline IzOl
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5.07.2014
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Września 2014, 18:24 »
Witamy serdecznie
W dniu 5 lipca 2014r.  mieliśmy wesele w CKB "U Ostrowskich". 
Polecamy salę w 100%!
Wszystko było na najwyższym poziomie. 
Właściciele zaangażowani w całą organizację od samego początku do końca wesela.  Jeśli chodzi o sprawy finansowe to wszystko było omawiane krótko i konkretnie.  Wiadomo było ile płacimy i co mamy w cenie (bez żadnych ukrytych gwiazdek).  Jedzenia było mnóstwo i było wyśmienite - goście bardzo chwalili.  Wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach, nawet taki drobiazg jak wiaderko z lodem do wódki na każdym stole.  Obsługa najwyższa klasa, nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń, wszystkie stoły były na bieżąco pilnowane i uzupełniane.  Jeżeli chodzi o salę to robi ona wrażenie już na samym wejściu, jest przestronna, ładnie przyozdobiona i dobrze klimatyzowana.
Krótko mówiąc POLECAMY WSZYSTKIM Salę "U Ostrowskich".  Pomimo pozornie wyższej ceny niż w innych lokalach, po uwzględnieniu jedzenia, obsługi, żywych kwiatów na stołach i wystroju sali naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać. 
W przypadku innych sal często trzeba wziąć pod uwagę dodatkowe opłaty jak np.  pokrowce na krzesła, korkowe itp. , w rzeczywistości może się okazać, że ostatecznie różnica w cenie będzie wynosiła kilka złotych (albo będzie i wyższa), co jak na salę takiej klasy jest kwotą znikomą.
Swoje wesele będziecie pamiętać do końca życia!!!
Pozdrawiamy Iza i Marek :)

Offline jagodzanied
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #21 dnia: 8 Kwietnia 2019, 09:00 »
Byłam na weselu u Ostrowskich w zeszłym roku i bardzo mile wspominam tą imprezę. Ładny lokal z cudownym ogrodem. Wszystko ładnie i gustownie urządzone. Obsługa bardzo dobrze sobie radziła przez cały czas trwania imprezy. Dbała o porządek na stołach i na bieżąco uzupełniała zimną płytę i przekąski. Dania gorące były naprawdę gorące i dystrybuowane sprawnie i elegancko. Jednym słowem była to jedna z lepszych imprez na jakich byłam. Polecam

Offline agneswitk
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Skąd:: Katowice
  • Ślub w: Katowice
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Maja 2019, 11:58 »
Centrum U Ostrowskich to lokal pierwsza klasa. Personel zna się na rzeczy i wie jak zorganizować super imprezę. Sam lokal urządzony z gustem, wnętrza idealnie nadają się na imprezy typu wesele lub bankiety firmowe. Byłam tam na weselu i bardzo mi się podobało. Cała obsługa sprawna i profesjonalna. Jedzenie smaczne świeże i z dobrej jakości produktów. Wszystko ładnie podane. Jednym słowem impreza była pierwsza klasa

Offline wiktorje
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Czerwca 2019, 10:30 »
Ładny lokal, miła okolica. Pierwszorzędna obsługa. I smaczne jedzenie. Według mnie jedno z lepszych miejsc na śląsku na imprezy typu wesele. Już mam zaplanowane wesele w tym miejscu.

Offline leszcmonika
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Skąd:: Katowice
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #24 dnia: 5 Lipca 2019, 09:20 »
Miejsce godne polecenia. Byłam tam na weselu. Bawiliśmy się przednio. Perfekcyjnie urządzona sala bankietowa. Udekorowana ze smakiem. Ładny ogród i duży parking. Sama impreza dopracowana. Pyszne jedzenie kelnerzy sprawnie sprzątali stoły i uzupełniali przekąski. W ogóle bardzo smacznie gotują. Polecam

Offline angelsa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 10,07,2021
  • Skąd:: Katowice
  • Ślub w: katowice
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #25 dnia: 6 Sierpnia 2019, 10:43 »
Witam wszystkie forumowiczki. Właśnie byłam u Ostrowskich oglądnąć salę i nie ukrywam zrobiła na nas (na mnie i moim narzeczonym) ogromne wrażenie. Jest po prostu piękna. Właściciel bardzo miły i konkretny. Widać że wie jak zorganizować dobrą imprezę. Już wstępnie zarezerwowaliśmy termin. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Jak macie jakieś ciekawe propozycję co do imprezy to proszę o info

Offline anemiamiz
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #26 dnia: 9 Września 2019, 09:22 »
Angelsa o imprezę u Ostrowskich możesz być spokojna. Panuje tam pełen profesjonalizm. Pan Włodzimierz o wszystko zadba i wszystkiego dopilnuje (tak przynajmniej było w naszym przypadku). Super impreza. Mają smaczne jedzenie, wszystko świeże ładnie podane i z dobrych produktów. Obsługa tez profesjonalna. Bardzo się ciesze że tam miałam swoje wesele.

Offline margaretmi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Października 2019, 08:57 »
Byłam U Ostrowskich na weselu. Było profesjonalnie, ładnie i klimatycznie. Wszystko dopracowane w każdym szczególe, Ładnie urządzona i przygotowana sala balowa. Jedzenie dobrze przyrządzone, świeże, ładnie podane i w ilościach odpowiednich. Myślę że nikt nie był głodny. Obsługa cały czas była dostępna i miła, piłowała by niczego nie brakowało. Było ok

Offline agafir
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Grudnia 2019, 11:18 »
Witam wszystkich. Jeżeli chodzi o moje odczucia co do imprezy wesele w Centrum u Ostrowskich to mogę powiedzieć że potrafią zorganizować wesele. Bawiłam się tam pierwszorzędnie. Cała impreza dopracowana w każdym szczególe. Jedzenie przygotowane wspaniale. Wszystko smaczne i w ilościach nie do przejedzenia. Obsługa tez jest bardzo dobra. Jednym słowem wesele na bogato. Sam lokal tez robi ogromne wrażenie. N i ten piękny ogród. Miejsce jak najbardziej nadaje się na takie imprezy

Offline monikawikto
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: U Ostrowskich ***Siemianowice Śląskie****
« Odpowiedź #29 dnia: 16 Stycznia 2020, 10:33 »
To bardzo fajny lokal. Idealny na wesele lub na inne imprezy. Bawiłam tam kilka razy. Nigdy nie miałam żadnych uwag. Osbuga świetnei zorganizowana, jedzenie - bajka. Eleganckie wnętrza i piękny ogród