e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: " Że Ty i ja spośród tysięcy ... " ---> odliczam do 27.06.2009 :)  (Przeczytany 68296 razy)

Offline Bea027 Kobieta

Agatko moim zdaniem najlepiej zapytać w sklepie z garniturami, jak dla mojego PM-a wybieraliśmy garnitur to nam pomogli ze wszystkimi dodatkami :)

Dzień doberek  :D

mikoala, Ocie trzy, Justynki dwie, buffy, Hania, Ilonka, diunia, Karola, Paolka, Beatka - dziekuję Wam za wyrażenie opinii  :)
Policzyłam sobie Wasze "głosy" i tak:
  • 2 głosy na butki czarne
  • 3 glosy na butki szare/popielate
  • 8 - nie ma pojęcia  ;) przy czym część tych osób odrzuca czarne  :)

No to teraz wypowiem się ja  :D Nie chciałam wcześniej żeby nie narzucać mojego zdania.
Chociaż znawcą nie jestem, to mnie najbardziej pasują butki koloru szarego/popielatego  ;)
Jeśli chodzi o buty czarne - są najczęściej spotykane, łatwo byłoby nam je nabyć, może i pasują mi do jasnego garnituru (np. jesli krawat byłby ciemny, albo koszula) - ale nie pasują mi totalnie do mojego pana młodego, który będzie cały jasny - garnitur srebrny, koszula, kamizelka, musznik białe  :) Nawet wloski jasne  :P

Buty białe - kolorystycznie to mi pasują, ale tak jak Justyś napisała facet w białych butach wizytowych jakoś nie bardzo  ::) Kiedy szukaliśmy butów dla PM-a (bo już szukaliśmy) to widzieliśmy i białe  ;)

Butki srebrne - spotkalismy ostatnio w Dublinie! Zaraz wkleję fotkę  ;) Kolor mojemu się podobał, fason nie  :) A mnie odwrotnie  :D Tzn podobały mi się że są płaskie, bo moj PM wysoki, to by go nie podwyższały bardzo - no ale takie świecące bardzo, chyba za bardzo  :) Zobaczcie same te butki  :)

No i zostały buciki szare/popielate  :) Takie pasują mi najbardziej, tylko jest problem, bo takich nigdzie nie znaleźliśmy, jedynie na allegro. A objeździliśmy naprawdę sporo sklepów  ::)
Na allegro znalazłam 2 pary męskich butów wizytowych - szarych/popielatych  :) Sprzedawca, tzn chyba sklep - ze Szczecina - czyli bardzo daleko ode mnie  :-\ Oto te buty  :)

To pierwsza para  :)

A to druga para butów z allegro  :)

No i co myślicie ?? Mogłyby takie być ??

Aha - w sklepach z garniturami pytałam, ale za wiele się nie dowiedziałam  ;)

Offline Olucha Kobieta

Jak dla mnie Agatko te srebrne totalnie NIE  :) nie pasują w ogóle, za bardzo kosmiczne i same w sobie nie podobają mi się  :) co do szarych to z tych dwóch par bardziej podobają mi się te wklejone jako pierwsze, chociaż generalnie to nie widzą mi się do garnituru twojego PM  :) buty powinny odznaczać się od garnituru, albo w kolorze koszuli, albo kamizelki albo krawata  :) tylko że w tym przypadku białe też mi się nie podobają  :) obawiam się że w tych szarych będzie za szaro, ten srebrny garnitur i te szare butki niewiele się różnią i mogą się zlewać  ;)

Offline Fasolek Kobieta

Margolka, tak prywatnie Tobie powiem, że ja osobiście: kupię mnóstwo rzeczy bez mierzenia, ale butów na all w życiu nie kupię... Za dużo od nich zależy- w końcu całą noc trzeba w nich przetańczyć! Muszą być dobre, a to nie spodnie, które zawsze można skrócić lub wydłużyć... Przyjdzie taka para, rozmiary są różne, mimo że liczby takie same, okaże się, że coś nie leży i potem trzeba je odsyłać, dopominać się o zwrot kasy... To dla mnie za dużo czynników, które mogą nie wyjść... Taka jest moja osobista opinia... :)
Co do tych butków, które wkleiłaś, sare/popielate ok, tylko te wzorki z nici mi się nie widzą...Jakoś wolę buty gładkie... :)

Offline justyna85 Kobieta

co do tych 3 par ktore wkleilas zadne mi nie pasuja, te 2 pary ostatnie kolorem i fasonem tak ale bez tych szwow takie gladkie jak, by byly byly by super

Ehh, czuję że będzie problem z tymi butami  :-\
Te buty wklejone przeze mnie to jedyne jakie znalazłam w takim kolorze - też wolałabym żeby były gładkie ...

Olucha a jak pan młody ma czarny garnitur i czarne buty to tez się przecież zlewa  :P

Offline Olucha Kobieta

I też mi się nie podoba  :P

Offline Justys851 Kobieta

Hmmm co do butków to te srebne wogóle mi się nie podobają  :P
Jesli miałabym wybierać z tych dwóch szarych to te pierwsze, ale własnie te przeszycia dziwne  :-\ chociaż czasami w całości wygląda to inaczej niż same butki .Powiem Ci że ciężko będzie dobrać chyba.
 No ja myślę ze do czarnego garniaka to tylko czarne buty .
A może poszperaj w relacjach i zobacz jakie buty mieli Panowie Młodzi przy jasnych garniturach?? bo jak coś sie zobaczy to lepiej , niż jak sobie wyobrazac czy to będzie pasować  ;)

Offline evelaz Kobieta

myślę, że będzie Wam ciężko dobrać ładne butki do garnituru. te srebrne w ogóle mi się nie widzą... z tych wszystkich to podobają mi się najardziej te szare wklejone jako pierwsze,ale najlepiej jakby były bez tych przeszyć. 

zostawiam  :-* :-*

Offline buffy85 Kobieta

jak dla mnie tez te pierwsze, srebrne to nie...
z tych z allegro te pierwsze mi sie nawet podobaja, ale tez by mi sie bardziej widzialy takie bez tych szwow...ale kolorek mi sie podoba :D

tylko faktycznie-nie wiem czy zakup butow z allegro to najlepszy pomysl :/

Offline diunia Kobieta

Rzeczywiście gładsze byłyby lepsze, ale kolor jak najbardziej ten. Napisz może do tego sprzedawcy-może ma jeszcze jakieś popielate buty w ofercie. Jak by miał to wtedy może odwiedzicie nasze piękne miasto  :)

Offline Bea027 Kobieta

Kurcze poszukam Ci jakiś wytycznych odnośnie dobierania butków, albo u nas w sklepach garniturowych gdzieś spytam :)
Bo do mnie to jakoś żadne z tych wklejonych nie przemawiają  :-\

oj te pierwsze "kosmiczne" to nieeeee.....
za to z tych dwóch następnych wklejonych par te drugie moim zdaniem są fajniejsze. i nawet te szwy są ok :) coś fajnego się w nich dzieje :)

Offline Karolla77 Kobieta

ja też czuje Margolka że bedziecie mieli problem z tymi bucikami  :-[
Ale jeszcze dużo czasu wiec napewno coś znajdziecie

Witam  :)

Hihi, niewiele mi pomogłyście, nadal nie wiem jakie byłyby najlepsze te buty, ale to nic  ;)
Mnie się nawet, nawet podobają te buty z allegro. Myślę, że z garniturem fajnie by wyglądały... no ale z allegro buty zamawiać  ???
Z allegro to tylko książki zamawiałam  :) No ostatnio też zaproszenia zamówiłam ;)
Ale nigdy żadnych ciuchów nawet...
 :)
Czyli kwestię butów zostawiamy na potem - tylko nie wiem kiedy będzie to POTEM - chyba dopiero jak M. wróci do Polski, sama mu przecież butów nie kupię... A jak zdecyduje się wrócić tydzień przed ślubem, to będzie to chyba  za krótki czas, żeby coś znaleźć, tak mi się wydaje  ::)

Justyś chyba się jeszcze nie spotkałam żeby pan młody miał srebrny garniak  :-\
Jasnobrązowe, jasnobeżowe, ecru - tak, ale do takich garniturów akurat butów jest dużo - w różnych odcieniach brązu czy ecru...

Beatko z góry dziękuję  :-*

No to już kończę temat butów... Może do dnia ślubu coś znajdziemy i PM nie będzie musiał wystąpić w samych skarpetach  ;)

No to tak, pisałam już o sali, d.j.-u, fotografie, kamerzyście, kościele, mojej sukni, moich butkach, garniturku PM-a, butkach dla niego, których nie ma :Placz_1:  ;), o zaproszeniach tez juz bylo... Nie pisałam jeszcze o NASZYCH OBRĄCZKACH  ;D

No ale już teraz nie napiszę, bo muszę zwolnic laptopa  :-\ Może późnym wieczorkiem uda mi się jeszcze tu wejść...

Buziaki dla WAS  :-* :-* :-*

Offline nataliaxp

Bardzo podobaja mi sie ostatnie nutki z allegro. Super :)

O tak, czekamy na obraczki  ;D

Offline Olka1983 Kobieta

generalnie najbardziej z tych wszystkich to pasuja te z allegro  :) mnie te szwy sie nawet podobaja. mialam kolege ktory nie raz kupowal buty z allegro wlasnie i nigdy nie bylo zle..... podawal dokladnie wewnetrzne dlugosci wkladki.... czy cos tam ..... jakies wymiary :D

czekamy na obraczki :D:D:D

Offline madzia_n Kobieta

Witam Margolko :)  :-* :-* :-*
Ale masz ładniutkie butki ślubne :)
Margolko, nie mów rodzicom że wracasz, zapukaj do drzwi, a dostaną zawału z wrażenia ;D Siostra A. robiła już czasem takie numery swojej mamie, naprawdę niesamowite wrażenia ;)
Ja Ryanairem nie latam, latam Aerlingusem :) Nie cierpię szczerze i całym sercem Ryanaira ;)
Garnitur ładny chociaż ja wolę inne ;) Ale to może kwestia tego że jeszcze PM nie przymierzał za bardzo garniaków ;)
Buty, gdybym juz miala wybierac, to te z allegro te pierwsze. Srebrne z Dublina odpadają totalnie... Mam nadzieję że coś znajdziecie :)
Czekamy na opis obrączek :)

W oczekiwaniu na obrączki przyznam muszę stwierdzić, że jeśli nie chcesz czarnych butów to będziecie rzeczywiście mieli problem, bo jak szukałam męskich butów do garnituru też takiego srebrnego tylko trochę ciemniejszego to były tylko czarne lub brązowe. Więc kupiliśmy czarne i muszę przyznać, że bardzo dobrze wyglądają razem z garniturkiem. POZDRAWIAM :-*

Witam Margolka!
Pozwol, ze napisze cos od siebie.
Te srebrne odpadaja od razu...sa kosmiczne!!!
Wpadnij do Arnottsa tam powinny miec takie buty.
A jesli nie to sklep Schoe czy jakas tak, jest kolo Mcdonalda i Foot Lockera  i apteki kolo szpili.Tam maja duzy wybordosc oryginalnych butkow.
Milego dnia
POzdrwka

Offline Bea027 Kobieta

Czekam na obrączki :)
A co do butków zbieram informacje  ;D ;D ;D

Offline paooolka Kobieta

faktycznie duzy kłopot z butami, poprostu musicie szukac- moze przypadkiem cos sie trafi

Offline Olucha Kobieta

:-* zostawiam

Czekam na fotki obrączek  ;)

witam w środę :) buzię zostawiam i też czekam na obrączki :-* :)

Offline buffy85 Kobieta

buziaczki :)
i czekam nafoteczki :D

Offline Justys851 Kobieta

zostawiam buziaki środowe  :-* :-* :-*
I jak tam dzwoniła Twoja mama za tymi busami ?? jak to wygląda cenowo ??  :)

Offline mag Kobieta

zostawiam znaczek że byłam  ;)
butki..ojj, będzie problem...mój tata zamawia często buty na allegro..ale takie adidaski do biegania czy łażenia na codzień..podaje rozmiar wkładki i tyle..ale z takimi bucikami eleganckimi..no nie wiem..takie buty raczej wyadało by przymierzyć..
czekamy na obrączki :D

Hej dziewczynki  :D

Mówicie, że te buty srebrne kosmiczne  ;D To dobrze że nas nie skusiła cena i nie kupilismy  :D

Wpadnij do Arnottsa tam powinny miec takie buty.
A jesli nie to sklep Schoe czy jakas tak, jest kolo Mcdonalda i Foot Lockera  i apteki kolo szpili.
Ilonko dzieki za podpowiedź - jak będziemy w Dublinie to pójdziemy do tych sklepów!

jak szukałam męskich butów do garnituru też takiego srebrnego tylko trochę ciemniejszego ... kupiliśmy czarne i muszę przyznać, że bardzo dobrze wyglądają razem z garniturkiem
Anulka gdyby garnitur PM-a był ciemniejszy, to może i czarne byśmy brali pod uwagę...

Ale masz ładniutkie butki ślubne :)
Madzia - dziękuję  :-*
Margolko, nie mów rodzicom że wracasz, zapukaj do drzwi, a dostaną zawału z wrażenia ;D
Madzia chyba nie wytrzymam żeby im nie powiedzieć... Planuję im powiedzieć dopiero na urlopie (bo o tym urlopie w kwietniu wiedzą) - ale i tak nie wiem czy się wcześniej nie wygadam  :)

I jak tam dzwoniła Twoja mama za tymi busami ?? jak to wygląda cenowo ??  :)

Tak, dzwoniła! Koszt to 600 zł za busa na 24 osoby (ale to jeszcze inny busik, tamte 2 numery które mi podałaś to były busiki na 19 osób, tak mówi mama  ;) ) Dużo troszkę, jak dla nas... No ale w końcu trasa jest długa...

Dziewczyny a czy WY bedziecie zamawiać transport dla gości ??
Bo u nas to wygląda tak, że ja dla gości ze swojej strony to na pewno nie - wszyscy mieszkają blisko, mój brat też transportu nie załatwiał i jakoś każdy poradził sobie  ;)
Ale pomyślałam, że możnaby zamówić busika dla gości ze strony PM-a (bo wszyscy z Zawiercia, tak jak zresztą i mój PM  :) -> a Zawiercie ok. 40 km od mojego miasta, gdzie jest ślub ).
Ale 600 zł to dużo  :-\ Mój M. mówi, żeby nie zamawiać tego busa, jego mama o dziwo też... więc nie wiem...

Ale się rozpisuję - a weszłam tu żeby pokazać Wam nasze OBRĄCZKI  ;D
Tak wyglądają  :D

Są to klasyczne półokrągłe obrączki, z żółtego złota  :D Szerokość 5 mm  :) Ja mam rozmiar 9, mój narzeczony 22  :)
Zdjęcie znalezione na necie - zdjęcia naszych nie posiadam... Nie umiałam zrobić tak żeby się nie swieciły i żeby było widać grawer  :P
A grawer mamy taki:
Na mojej - Kocham Miłoszka
Na Miłoszka - Kocham Agatkę

Może mi podpowiecie jakiej funkcji trzeba użyć w aparacie, żeby obrączki wyszły wyraźnie?? Bo Wy macie takie ładne foteczki  :D
To jak będę w Polsce to zrobię zdjęcie  :) Bo nasze złote krążki są w Polsce - schowane u mnie w mieszkaniu, pilnowane przez rodziców  :)

I jeszcze chciałam dodać że obrączki nasze są wykonane z obrączki mojej mamusi  :Wzruszony: i z pierścionka mamusi, który dostała od swojego taty, a mojego dziadziusia  :Wzruszony:
Moja mama już od dawna nie nosi swojej obrączki (nosi za to obrączkę mojej babci, ale nie swojej mamy, tylko mamy mojego taty  :) )
Strasznie się cieszę, że będę nosic na paluszku obrączkę (choc przetopioną), którą kiedyś - 30 lat temu, tatuś nakladał mamie na paluszek  :Wzruszony: :Wzruszony: :Wzruszony:

Offline Olucha Kobieta

Bardzo ładne obrączki, klasyczne podobają mi się najbardziej  :) co do transportu to u Nas będą właśnie busiki, firmowe mojego taty  ;D wydaje mi się że tak jak nie trzeba gości przywozić na wesele tak wypada im zapewnić powrót  :) byłam na takim weselu gdzie tak własnie było i wkurzało mnie kombinowanie co zrobić z powrotem  :)

Offline buffy85 Kobieta

ladne obraczki-tylko mi w polokraglych zawsze palec brzydko wyglada ;/
fajnie tez ze maja swoja historie i sa przetapiane z obraczki Twojej mamy :)))

co do transportu-to fakt, troche glupio wyjdzie z powrotem ludzi do domku-bo 40km to jak pokonaja?? taksowkami?? czy beda gdzies spac w Twoim miescie?? ja wlasnei tez na etapie takich rozmyslan jestem i nie wiem co robic :(