e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: " Że Ty i ja spośród tysięcy ... " ---> odliczam do 27.06.2009 :)  (Przeczytany 47324 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11 lipiec 2009r.
Fajne te ubranka, bardzo mi się podobają  ;) ale to tylko na Wasze butelki tak?  ;) czy na wszystkie weselne?  :)

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
A ZA JAKĄ KWOTĘ UDAŁO cI SIĘ WYLICYTOWAĆ UBRANKA??

Offline Olka1983 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 11.07.2009

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Mnie tez się bardzo podobają  :skacza:

Fasolek takie ubranka kosztują 25-30 zł  ;)
mikoala my je mamy za 15 zł + koszty przesyłki  ;D Ubranka raz uzyte, dlatego taka atrakcyjna cena  :D

Olucha tak, tylko na nasze butelki  :D
« Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2009, 21:49 wysłana przez margolka »

Offline hania3033 Kobieta

• Chuck Norris
I ja również gratuluję wygrania aukcji :brawo: choć (przepraszam :oops:) mnie się takie rzeczy nie podobają... Ale to tylko rzecz gustu ;) Jeśli chciałaś takie ubranka i udało Ci się je zdobyć to brawo dla Ciebie :D

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
Agatko- gratki z okazji 5 mięsięcy do ślubu i wygrania licytacji.... :D :D :D

Ciekawa jestem,jak na żywo wyglądają takie ubranka :)

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Fajne te ubranka  ;)
Gratuluję  :D już tylko 5 miesięcy :D

wysłałam wiadomość na prv  ;)

Offline werka23 Kobieta

• Chuck Norris
    • [b][color=purple] Już odliczam... :D [/color]
  • data ślubu: 14.02.2009 15.05.2010 :i_love_you:
hehe agatko zabawne te ubranka  ;D ;D a to na wszystkich takie będa czy tylko na waszej wódeczce  ??? ;)

GRATULACJE!!! 5 miesięcy do ślubu  ;D :Daje_kwiatka:

Offline Karolla77 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 23.05.2009  :serce:
Gratuluje wygrania aukcji  ;D
Jeśli chodzi o śpiew to my się też jeszcze zastanawiamy ale słyszałam że u nas w okolicy za samo śpiewanie biorą ok 150 zł.
 Pozdrawiam i  :-* środowe zostawiam  :)
Zuzanka 06.03.2010 godz. 20:30 2950 g, 51 cm
Antoś 11.06.2013 godz. 8:15 3230 g, 55 cm
Pola 21.04.2015 godz. 8:40 3000 g, 53 cm
Moje dzieci - moje najwieksze szczescie

http://www.ziabka.pl/ ART. DLA NIEMOWLĄT

Offline diunia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 29.08.2009
Dziś już 150 dni  ;D Zaraz będzie 100, potem 50, a potem poleci pewnie, ze hej  :)

Fajne te ubranka na wódkę :D

• Chuck Norris
Karolla77 ale to jakiś operowy czy chóralny śpiew czy poprostu jakaś dziewczyna śpiewa??
Bo 150 zł to bardzo dużo  :o jak dla mnie  :P

Offline myszkasc Kobieta

• Chuck Norris
Agatko super ubranka  ::) ::) ::)
Ja też muszę pomyśleć, aby nasza wódka była jakoś zaznaczona....
A mój PM się upiera, ze nie chce oszukiwać i co tu zrobić  :drapanie: :mdleje: :popija:

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
Ja tez nie przepadam za takimi ubrankami ale napewno fajna rzecz na stole obok pary mlodej - bedziecie do butelek pasolali - albo butelki do Was  ;D ;D ;D Zalezy co kto jako pierwsze zauwazy  ;D ;D ;D
Ale i tak sadze ze wy bedziecie bardziej efektownie wygladali  :skacza:

Offline diunia Kobieta

• bywalec
Oj tak-duuuużo bardziej efektownie będziecie wyglądali-ta młoda para jakaś taka sztywna  :P

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Margolko jestem pewna że 200 zł za dekorację mi ta pani powiedziała :) Chociaż teraz to już "zgłupiałam" ;) Może po prostu mogłabym mieć więcej i za wyższą cenę... No nie wiem ;D

My też nie mamy oprawy muzycznej :) Mi się podoba jak grają na skrzypcach, ale z drugiej strony u Nas w kościółku też bardzo ładnie normalnie grają, dlatego sama nie wiem czy będziemy zamawiali coś wiecej. Za dwóch młodych studentów których mam wizytówkę płacilibyśmy coś koło 200 zł, z tego co nas informowali osobiście. Jeśli ją zabrałam, to sprawdzę skąd dokładniej oni są i wtedy wyślę Ci namiary :)
Super ubranka :) To musi świetnie wyglądać, takie cudeńka przy Was ;D ;D ;D

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
Mój M też nie bardzo chce oszukiwać z wódką, więc powiedziałam mu że jak się spije to oberwie za wszystkie czasy, ale on twierdzi że w życiu się nie nawali na swoim weselu, więc nie wiem jak on chce to zrobić  ;)

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Witam   ;D

Miło mi, że ubranka się podobają  :)

Haniu nie szkodzi, że Tobie się nie podobają  ;) Ja bardzo lubie takie glupotki, sprawiają mi radość  :hahahaha:

Werko te ubranka to tylko na 2 flaszeczki  :D Na resztę butelek nakleimy naklejki, bądź zawiesimy zawieszki  ;) ;)

Justyś dziękuję za wiadomość  :D Wy to macie fajnie  :D

Karolla77 dzięki za podanie tej ceny  ;) Jak się domyślam, to glos operowy  :) Byłam na dwóch ślubach, gdzie śpiewali takim głosem - byłam zachwycona  :D
Myślę, że w naszym regione cena bedzie podobna... No i właśnie nie wiem, czy będziemy się decydowali na jakąkolwiek oprawę muzycznę mszy, bo dekoracja kościoła wyniesie nas więcej niż przypuszczaliśmy  ::)
Dostałam kolejne wiadomości od tej dziewczyny co ma ślub w tym samym dniu w naszym kościele. To fragmenty tych wiadomości:

"Dzwoniłam do 4 firm dekoracyjnych i w trzech z nich podano mi podobne warunki. Dekoracja z żywych kwiatów w stojakach wzdłuż kościoła, bukiety przed ołtarz oraz przystrojone krzesła i klęcznik,chodnik przez kościół, woal z tiulu wzdłuż kościoła lub szarfy na ławki to koszt ok 350 zł od pary przy założeniu że zgodzą się na dekoracje 3 pary, jeżeli par będzie 4 to koszt może spaść do 300, a w jednej z firm do 250 zł od pary.
W 4 firmie zaproponowano trochę skromniejszą dekorację, a mianowicie bukiet kwiatów przed ołtarz, ustrojone krzesła i klęcznik, na ławkach przyczepione tzw. rożki z bukiecikami z kwiatów, niestety o chodnik musielibyśmy poprosić księdza i taka dekoracja wachałaby się w granicach 600-700 zł w zależności od gatunku kwiatów, a jej koszt może być podzielony na równe części między pary."

Drogo, prawda??
Ale nie chcę zrezygnować z dekoracji kościoła  :-\

Inny fragment:

"Najbardziej podoba mi się oferta firmy ..., dlatego,że z najbogatszej wersji jest wstanie najbardziej spuścić z ceny,jeżeli któraś z par nie zgodzi się na dekorację jest ją wstanie zdjąć,a potem spowrotem ustawić dla kolejnych par,żeby ktoś bez żdnego wkładu finansowego nie skorzystał z dekoracji,bo podobno takie przypadki się zdarzają. Mam nadzieję,że u nas nie będzie takiego kłopotu ale ja na dzień dzisiejszy nie jestem wstanie się skontaktować z parą o godzinie 15, bo telefon który pozostawili w kancelarii parafialnej jest nieaktywny,więc nie wiadomo jakie jest ich zdanie na temat dekoracji."

Podsumowując na dekorację godzi się para, co ma slub o 14.00, my o 16.00, i ta para co ślubuje o 17.00. Ja nie wiem, jak oni chcą zdjąć dekorację na ten jeden ślub o 15.00, potem przed  naszym wszystko na nowo dekorować  ::) Nie wydaje Wam się to dziwne ?? Ta para z godz. 15.00 może też się zgodzi, na razie nie ma z nią kontaktu...

Rzeczywiście dziś  :serce: 150 dni :serce: do naszego wielkiego dnia  :Zakochany:
« Ostatnia zmiana: 28 stycznia 2009, 22:01 wysłana przez margolka »

Offline hania3033 Kobieta

• Chuck Norris
margolko, wiem że napisałam, że mi się nie podoba, ale właściwie to nie o to chodzi. ja po prostu nie przepadam za takimi rzeczami... ale cieszę się, że jeste ś wobec mnie tak wyrozumiała i nie krzyczysz ;) :-* no i najważniejsze - jeśli Tobie ubranka sprawiają radość to już nic nie mówię :D
jeśli chodzi o przystrojenie kościoła, to z tego co się orientowałam ceny wahają sie właśnie w tych granicach. i myślę, że para o 15 też się zdecyduje choćby po to, żeby nie robić kłopotu SOBIE, bo przecież w ekspresowym tempie musiliby przystroić kościół sobie po parze o 14 i równie szybko dekorację zdjąć po ceremonii. A że firma dekorująca jest w stanie zdjąć dekorację na tę jedną godzinę, żeby parka która nie płaci nie mogła się załapać - w to akurat wierzę ;) Ale tak jak mówię - sądzę że para o 15 podłączy się do waszej dekoracji :)

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
ja jesli nie bedzie innej pary w tym dniu to nie bede stroic kosciola tylko krzesla i klecznik bo i tak jesli chodzi o kwiaty to sa w kosciele, a i tak nikt pozniej nei pameita jaka byla dekoracja, wiec woel ta kase przeznaczyc na cos innego, no chyba ze jakas para sie zglosi :)

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.08.2009
Hmmmm, Margolka, mi się wydaje, że te ceny są całkiem normalne ::) Ani tanio ani drogo ::) Super, że nie musicie sami tego załatwiać ;D ;D ;D

• Chuck Norris
Ta pierwsza opcja wydaje mi się ok  ;)
To chyba są normalne ceny , bo jak ja sie pytałam koleżanki jak jestu nas - sa takie babeczki które ustraja to przy 2 parach biorą 200 - 300 zł ale wydaje mi się ze dekoracja uboższa.
Ja mam wiekszy problem bo jestem sama i bym pewnie ok 600zł musiała zapłacic . Dlatego dekorację robie sama z kumpelkami  ;D Oszacowałam koszt i więcej jak 200 zł to nie będzie  ;) Ale o tym kiedyś u mnie  :D

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
mnie się wydaje ,że ceny są normalne. Myślę, że ta para ślubująca o 15 też będzie chciała się z Wami złożyć, bo bez sensu ustrajać samemu i płacić więcej ,jak można mieć piękniejszą dekorację za mniejsze pieniądze :)
Chyba ,że traficie na jakiś wyjątek ;]

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Ja liczę na rozsądek pary na 15.00. Jak my ślubowaliśmy to koszty dekoracji pokrywaliśmy z 3 innymi parami. Każdy był chętny. Cena też nie wydaje mi się zbyt wygórowana, a jak jeszcze podzielisz ten koszt na 4 to będzie bajka :ok:

Offline diunia Kobieta

• bywalec
Też myślę, że raczej wszystkim zależy na tym, żeby wszystko tego dnia wyglądało pięknie -w tym i kościół, więc na pewno się zgodzą. Tyle, ze pisałaś nie da się z nimi skontaktować telefonicznie :-\ Spróbuj może też sposobu z naszą klasą-może uda Ci się ich tu znaleźć  :)

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
NO to super że tak się udało załatwić z tą dekoracją kościoła, myślę że para o 15 też się przyłączy  ;) tak czytam i myślę sobie że ja mogę mieć problem, bo nie chcę żadnej dekorcji, tylko przystrojone krzesła delikatnie i tak się zastanawiam czy problemu z tego nie będzie  :) ale kościółek Nasz jest tak piękny sam w sobie że nie chcę go zagracać kwiatami i wstążkami :) liczę że mamy ślub o 17 więc może będziemy ostatni i w związku z tym może zdejmą ci przed Nami swoją dekorację, albo nie ustroją wogóle  ;)

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
ja bylabym wdzieczna gdyby ktos ze mna chcial dekorowac kosciol, ale chyba to mało prawdopodobne. para z 15.00 napewno bedzie chciala sie dolaczyc, ja napewno bym tak zrobila  :)

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Oby para z 15 tez sie zgodzila :)  :-*
Co do tej ceny to ja nie wiem juz sama ;) Ja z pewnoscia w tej cenie ktora podalam mam ubozszy wystroj. Ale tez, rozmawialam kiedys z fotografem ktory bedzie nam robil zdjecia w kosciele. Wypowiedzial sie, ze dekoracje kosciola sa ladne itd, ale pod warunkiem ze nie jest tego za duzo. Bo jak jest za duzo to potem on nie ma jak robic fotek albo zamiast na pare mloda, to uwaga zwracana jest na zbyt duza ilosc dekoracji.
Margolko  a moze ta dziewczyna ma jakies zdejcia dekoracji tych firm?

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Hania, Justynka, Fasolek, Justyś, Ewelinka, Maja, Diunia, Olucha, Paolka, Madzia dziękuję Wam :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: - za odwiedzinki i wyrażenie opinii  :D

Skoro mówicie, że ceny normalne to ja WAM wierzę  ;D Mój PM jak usłyszał 350 zł za dekoracje to stwierdził, że bardzo drogo... Rodzice pewnie tez powiedzą, że drogo, jak się dziś dowiedzą (dziś będę dzwoniła do domciu  :brewki: )
Bo wiecie, dla nas każda stówka sie liczy  :) No ale tak jak już wcześniej pisałam bardziej jestem w stanie zrezygnować z oprawy muzycznej mszy, niż z dekoracji  ;)
Jeśli chodzi o tę parę co slubuje o 15.00 to nie boję się, że bedzie chciała inną dekorację, tylko że wcale może nie chcieć. Trafi nam się taka Olucha i masz babo placek  ;D Żarcik  ;)
No ale nasz kościół bez deokarcji nie jest piękny sam w sobie, więc pozostaje mi tylko mieć nadzieje, że 4 para też do nas dołączy  :D

Madzia oglądałam te stronki, zdjęcia podobają mi się, jedne mniej, inne bardziej, ale szczegóły dekoracji będziemy uzgadniać na krótko przed ślubem  :D

Mykam kończyć obiad, za pół godzinki PM wraca  ;)

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
No nie życzę Wam takiej jak ja  ;)

Ale gdybym była w środku czasowym ze swoim ślubem to już bym chyba cyrków nie robiła ze ściąganiem dekoracji, przebolałabym jakoś swoją wizję, dlatego mam nadzieję że po Nas już nikogo nie będzie i będziemy mogli zrobić jak chcemy  ;)

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Ale mam nerwa! Właśnie przed chwilą brat PM-a mi oświadczył, że chyba musimy kupic sobie latopa, bo oni od lutego rezygnują z internetu! No to pieknie, po prostu super  :evil: :evil: :evil:
Nie, ja tu bez internetu nie wytrzymam   :buu:
Dlaczego on to mnie powiedział, a nie mojemu M. , swojemu bratu!!